کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-11 ساعت 18:08)libra_sky نوشته:  دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

آیا میشه کسانی که کارنت شدن و هنوز نامه و وقت مصاحبه نگرفتن ، دوباره در لاتاری 2014 ثبت نام کنن ؟

نه عزیز من نمیشه.اینقدر اشتباه اطلاع رسانی نکنید(بعضی از دوستان)من زنگ زدم و پرسیدم گفتن نمیشه.هرکی باور نداره خودش زنگ بزنه kcc
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
(2012-10-12 ساعت 17:36)shiraz mamali نوشته:  
(2012-10-11 ساعت 18:08)libra_sky نوشته:  دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

آیا میشه کسانی که کارنت شدن و هنوز نامه و وقت مصاحبه نگرفتن ، دوباره در لاتاری 2014 ثبت نام کنن ؟

نه عزیز من نمیشه.اینقدر اشتباه اطلاع رسانی نکنید(بعضی از دوستان)من زنگ زدم و پرسیدم گفتن نمیشه.هرکی باور نداره خودش زنگ بزنه kcc

سلام
ضمن عذرخواهی
میشه ...
یکی از دوستان برنده 2013 چند وقت پیش متوجه شد که 2012 هم برنده شده بوده. اقدام کرد، رفت مصاحبه و همه کاراش هم ردیف شد. بنظر من ثبت نام بلامانع هستش.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، shimoda ، rezagh ، amir82 ، hamedhamed ، Tomas ، H Pier
خبر بد
خبر بد

کارنتی نوامبر 2700
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، pooya.n ، mhe7857 ، soheila_chem ، pooyash ، aziking ، bardia9 ، hamedhamed ، مانترا ، el333 ، roeentan
سلام
آره ماه نوامبر هم امد و تا 2700 کارنت شدند. فقط 350 عدد اضافه کردند. به نظر می رسد قاره آفریقا و اروپا با تعداد بیشنری دارند کارنت می شوند
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
چرا اینقدر کم؟
ای بابا ...
این که زاده ی آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی!!!
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یکی از برندگان پارسال بود که مصاحبشو توی کانادا انجام داده بود
اسمشو یادتون میاد؟
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان: Tomas
بولتن نوامبر اومد آسیا 2700 - پس چرا نامه مصاحبم نیومد؟؟؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: homayoon13
خیلی‌ خیلی‌ کند و بد.۲۷۰۰ از آسیا برای ماه دسامبر
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: Tomas ، ani_sheiton ، homayoon13
با این وضع اگه پیش بره که ما تا سپتامبر سال دیگه هم کارنت نمی شیم. فکر می کنید برای شماره های بالای 6000 شانسی هست؟؟؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، mani.iht ، byousefi_p
Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately  
AFRICA 15,500 Except:  Egypt 8,300
Ethiopia 14,800
Nigeria 10,000
ASIA 2,700  
EUROPE 9,250  
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 2  
OCEANIA 500  
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN 700  
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان: pooyash ، Tomas ، ani_sheiton
(2012-10-12 ساعت 18:54)Anahitamd نوشته:  با این وضع اگه پیش بره که ما تا سپتامبر سال دیگه هم کارنت نمی شیم. فکر می کنید برای شماره های بالای 6000 شانسی هست؟؟؟

حتما کارنت میشیم
حتما مصاحبه میکنیم
اینا مسائل کاملا قطعیه
مگر شرایط خاصی پیش بیاد که تا حالا واسه ایران پیش نیومده تو لاتاری
فقط یه نکته هست
اگر کلیرنس بخوریم
زمان بین تایم کلیرنس خوردنمون و آخر سپتامبر 2013 خیلی کم میشه
این اصلا خوب نیست Sad
تشکر کنندگان: nagoo ، mani.iht ، bayat_r ، IN.USA@2013 ، Anahitamd ، amir82 ، hamedhamed ، مانترا ، rezagh ، ani_sheiton
من که با این روند دیگه کم کم حقیقتاً دارم ناا امید میشم و کم کم بیخیال لاتاری،با این روند کارنت شدن دیگه فکر کنم کیس‌های ماها که بالا هستیم کارنت نشن چه برسه به مصاحبه،فقط امیدوارم ۲۲ اکتبر افراد بیشتری رو به عنوانه برنده اعلام کنند که شاید روندشون تسریع پیدا کنه.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: itsmasoud
با این وضع من کارنت نمی شم 8000 هستم / اینم شانس ماست این از ... این از کارنتی ها
تشکر کنندگان: ani_sheiton
تبریک به دوستانی که در دوره سوم کارنت شدن و صبر برای دیگر دوستان.......
دوستان من مطمئنم کارهای آسیا هنوز رو روال خودش نیوفتاده و وقتی که روتین بشه به سرعت بعدش چند هزار تا هزارتا اعلام خواهند کرد.....فکرشو کنید تازه چند تا از دوستانمون رفتن برای مصاحبه و سری اولی ها هنوز مصاحبشون کامل تموم نشده....من مطمئنم از یکی دو ماه بعدی همه چی رو روال خواهد افتاد و از وقتتون تا اون زمان کمال استفاده رو ببرید..........
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: pooya.n ، mhz_ir ، sharmin66 ، fereydoooon ، Ali DV-2013 ، aziking ، hamedhamed ، Tomas ، rezagh
(2012-10-12 ساعت 18:16)bayat_r نوشته:  خبر بد
خبر بد

کارنتی نوامبر 2700

با وضعیت کارنت شدن به نظرم دیگه پیش بینی نکنیم بهتر باشه؟؟؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، bayat_r ، pooyash ، byousefi_p

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان