کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-13 ساعت 18:18)nagoo نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 16:11)barmak نوشته:  سلام به همه دوستاني كه واسه نوامبر كارنت شدن و از اون ور خط اومدن اينور و مث ما يكم بيشتر بايستي استرس بكشن ......... Big Grin تبريك مي گم و صبر فراوان واسشون ارزومندم ............
از شوخي گذشته اميدوارم روند كارنت شدن ها + همچنين اومدن دعوت نامه ها تسريع بشه تا خيالمون هياتي راحت شه ............ به اميد موفقيت كليه دوستان عزيز..........
این سری متاسفانه از دوستان مهاجر سرا فقط من کارنت شدم نمیدونم چرا ولی اینجوری استرسم بیشتر

غصه نخور منم کارنت شدم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، IN.USA@2013 ، nagoo ، ASALI ، afs ، Ali DV-2013 ، roeentan ، rezagh ، mehdi110
(2012-10-13 ساعت 20:33)hassan1358arab نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 18:18)nagoo نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 16:11)barmak نوشته:  سلام به همه دوستاني كه واسه نوامبر كارنت شدن و از اون ور خط اومدن اينور و مث ما يكم بيشتر بايستي استرس بكشن ......... Big Grin تبريك مي گم و صبر فراوان واسشون ارزومندم ............
از شوخي گذشته اميدوارم روند كارنت شدن ها + همچنين اومدن دعوت نامه ها تسريع بشه تا خيالمون هياتي راحت شه ............ به اميد موفقيت كليه دوستان عزيز..........
این سری متاسفانه از دوستان مهاجر سرا فقط من کارنت شدم نمیدونم چرا ولی اینجوری استرسم بیشتر

غصه نخور منم کارنت شدم

من کلی تو گفتگو ازاد گشتم گفتم کی کارنت شده جز خودم کسی نبود خوشحالم که یکی پیدا شدCool
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، sharmin66 ، rezagh ، moti1369
(2012-10-13 ساعت 11:34)mhz_ir نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 01:03)soheila_chem نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 17:55)pooya.n نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 17:36)shiraz mamali نوشته:  
(2012-10-11 ساعت 18:08)libra_sky نوشته:  دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

آیا میشه کسانی که کارنت شدن و هنوز نامه و وقت مصاحبه نگرفتن ، دوباره در لاتاری 2014 ثبت نام کنن ؟

نه عزیز من نمیشه.اینقدر اشتباه اطلاع رسانی نکنید(بعضی از دوستان)من زنگ زدم و پرسیدم گفتن نمیشه.هرکی باور نداره خودش زنگ بزنه kcc

سلام
ضمن عذرخواهی
میشه ...
یکی از دوستان برنده 2013 چند وقت پیش متوجه شد که 2012 هم برنده شده بوده. اقدام کرد، رفت مصاحبه و همه کاراش هم ردیف شد. بنظر من ثبت نام بلامانع هستش.

دوست عزیز من هم همین سوال رو داشتم. نامه دادم به کی سی سی و سوال کردم. این هم جواب کی سی سی که تازه دریافت کردم:

Shy

Thank you for your inquiry.

If you have been selected for further consideration in the DV 2013 program, you are permitted to apply for the DV 2014 program as well
.

دوستان من فقط یه نکته رو بگم خودتون نتیجه گیری کنید:
دو تا از دوستان از برندگان2012 بودن،یکی مدارکشو نفرستاده بود(چون دیر فهمیده بود) و دوباره2013 ثبت نام کرده بود و برنده اعلامش کردن
ولی یکی دیگه که 2012 برنده شده بود مدارکشو فرستاده بود و دوباره رفته بود 2013 ثبت نام کنه سایت بهش گفته بود شما قبلا برنده شدید و نمیتونید ثبت نام کنید.
فکر می کنم اگر سایت گیر نده مشکلی نداره چون به هر حال دیتابیس همش یکی هست.Wink

من فکر کنم کسی که قبول شده دیگه نیازی نداره دوباره شرکت کنه اگر قسمت باشه همین امسال ویزا میکیره و اگرم نگرفت باید دیگه بی خیاله امریکا بشه و بره دنبال زندگیش.
ساکن
تشکر کنندگان:
من هم کارنت شدم بدون نامه دوم
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، hassan1358arab ، pooyash ، moti1369
(2012-10-13 ساعت 22:10)mehdididam نوشته:  من هم کارنت شدم بدون نامه دوم

شما سری سوم کارنت شدین؟اگه سری سوم هستین که فعلان باید صبر کنین واسه نامه
تشکر کنندگان:
سلام این ماه یعنی 15 اکتبر شماره ما اعلام کارنتی شد ولی هنوز ایمیلی از kcc دریافت نکردیم,تو سایتم که میرم کانفرمیشن نامبرمو میزنم هنوز تاریخ و ساعت محاصبه نیست همون نامه قبولیه...

دوتا سوال دارم خواهش میکنم جواب بدین .ممنون

بعد از کارنت شدن و دریافت تاریخ و ساعت محاصبه از سایت مربوطه باید دقیقا چیکارکرد؟
یعنی باید مدارک خاصیو پست کنیم یا نه فقط مدارکمونو آماده کنیمو با خودمون ببریم صفارت و مصاحبه بشیم؟
لازم نیست دیگه با خوده صفارت مربوطه تماس بگیریم ؟

**البته من فرمهای بعد از برنده شدنمو پست کردم به kcc منظورم از مدارک فرمها نیست منظورم مدارک دیپلم یا سند یا ....

لطفا یه توضیحاتی در مورد اینکه بعد از اینکه کارنت شدیمو تاریخ و ساعت مصاحبرو دریافت کردیم چه کارایی باید انجام بدیم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-13 ساعت 22:50)nagoo نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 22:10)mehdididam نوشته:  من هم کارنت شدم بدون نامه دوم

شما سری سوم کارنت شدین؟اگه سری سوم هستین که فعلاباید صبر کنین واسه نامه
تشکر کنندگان:
دوستان ما هم کارنت شدیم
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
(2012-10-13 ساعت 22:05)itsmasoud نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 11:34)mhz_ir نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 01:03)soheila_chem نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 17:55)pooya.n نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 17:36)shiraz mamali نوشته:  نه عزیز من نمیشه.اینقدر اشتباه اطلاع رسانی نکنید(بعضی از دوستان)من زنگ زدم و پرسیدم گفتن نمیشه.هرکی باور نداره خودش زنگ بزنه kcc

سلام
ضمن عذرخواهی
میشه ...
یکی از دوستان برنده 2013 چند وقت پیش متوجه شد که 2012 هم برنده شده بوده. اقدام کرد، رفت مصاحبه و همه کاراش هم ردیف شد. بنظر من ثبت نام بلامانع هستش.

دوست عزیز من هم همین سوال رو داشتم. نامه دادم به کی سی سی و سوال کردم. این هم جواب کی سی سی که تازه دریافت کردم:

Shy

If you have been selected for further consideration in the DV 2013 program, you are permitted to apply for the DV 2014 program as well
.

دوستان من فقط یه نکته رو بگم خودتون نتیجه گیری کنید:
دو تا از دوستان از برندگان2012 بودن،یکی مدارکشو نفرستاده بود(چون دیر فهمیده بود) و دوباره2013 ثبت نام کرده بود و برنده اعلامش کردن
ولی یکی دیگه که 2012 برنده شده بود مدارکشو فرستاده بود و دوباره رفته بود 2013 ثبت نام کنه سایت بهش گفته بود شما قبلا برنده شدید و نمیتونید ثبت نام کنید.
فکر می کنم اگر سایت گیر نده مشکلی نداره چون به هر حال دیتابیس همش یکی هست.Wink

من فکر کنم کسی که قبول شده دیگه نیازی نداره دوباره شرکت کنه اگر قسمت باشه همین امسال ویزا می***ه و اگرم نگرفت باید دیگه بی خیاله آمریکا بشه و بره دنبال زندگیش.

دوستان سلام، چرا فکر میکنید نمیتونین شرکت کنین، اومدیم و خدای ناکرده به یه دلیلی امسال نتونستیم ویزا رو بگیریم، خوب لاتاری همونجوری که از اسمش پیداس ، بخت و اقبال هست و کلیه افراد میتونن مادامی که گرین کارت آمریکارو نگرفتن در اون شرکت کنند، طبق این متنی هم که دوستمون گذاشته اونا اجازه دادن که تا گرین کارت و نگرفتی در اون شرکت کنید. من که خودم نهم اکتبر پرش کردم دوباره، اصلاً اگه تو ماه اکتبر فرم لاتاری رو پر نکنم نمیشه
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-10-13 ساعت 16:42)pooya.n نوشته:  
تا حالا کسی از دوستان به این موضوع فکر کرده که مطمئنا تو آسیا و با پسوند AS حدود 16 هزار و خرده ای کیس نامبر داریم. یعنی دقیقا به تعداد برندگان. مثلا تو همین مهاجرسرا چرا کیسهای بچه های ایران هیچکدوم حتی به 10 هزار هم نمیرسه؟ پس بقیه ی کیس نامبرها کجا هستن؟ مگه میشه پراکندگی اینقدر نامنظم باشه؟!
البته یه نکته هست. با احتساب این موضوع کیس نامبرهای ما ها که بین 7 هزار تا 10 هزار هستیم تقریبا کیس نامبرهای میانی محسوب میشه تو آسیا و اونقدر هم کیس نامبر بالایی نداریم.

سلام
در این مورد چند باری بحث شده، توجه کنید که تعداد کیس نامبرها 16 هزار و خورده ای نیست، بلکه تعداد برندگان همراه با خانواده هایشان 16000 نفر هست.
تعداد کیس نامبرها همون حول و حوش 10000 هست. مطمئن باشید که در نهایت در این جدول های بولتن ویزا کلمه All current رو خواهید دید. تنها نگرانی ای که می تونه وجود داشته باشه تعداد برندگان ایرانی هست که از تعداد ویزاهای در نظر گرفته شده برای یک کشور تجاوز می کنه که اون هم با این روندی که داره پیش می ره و با توجه به اینکه برای ایران در طول این 3 ما از آغاز تا به اینجا تا کیس نامبر خاصی رو محدود نکرده اند، جای امیدواری باقیه که همه کارنت خواهند شد.
موفق باشید

(2012-10-13 ساعت 14:42)shima1364 نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 12:53)HRSH نوشته:  به نظر من چون دوستانی که تو این دوره کارنت شدن باید تو ماه دسامبر برن برای مصاحبه و تو ماه دسامبر هم تقاضا برای ویزاهای توریستی زیاده و سفارتها سرشون شلوغ میشه و از طرفی هم یه تاخیر هم تو برنامه هاشون دارن احتمالا این ماه رو کم کارنت کردن تا هم سفارت ها لود کاریشون متعادل شه هم که بتونن این عقب موندگی رو جبران کنن.
البته منم مثل شما ناراحتم چون با یه اختلاف کم کارنت نشدمSad

منم با یه اختلاف کم کارنت نشدم! فکر می کنم نظر یکی از دوستان که می گفت امسال کیس نامبرها با سالهای پیش تفاوت داره درست باشه. پارسالی ها کیس نامبر ۶۰ هزار هم داشتند. ولی ما الان کیس نامبر بیشتر از ۱۰ هزار تا حالا نداریم. بنابراین شاید این ۲۷۰۰ تا مثلاً معادل ۸۰۰۰ پارسال باشه!
آخه این که نمیشه هر ماه سفارت به دلیل شلوغی و اینا انقدر کم کارنت کنهSad

با سلام
به اعتقاد من هم اعلام این کیس نامبر برای دسامبر اصلا ربطی به شلوغی نداره، مدل اختصاص دهی کیس نامبرها امسال با پارسال خیلی فرق کرده. این هم چیز جدیدی نیست. با نگاهی با آمارهای سال گذشته می بینید که معمولا هر سال تفاوتهایی با سال قبلیش داشته.
موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: el333 ، amir82 ، rezagh ، Saeedv13 ، roeentan
من با کیس 6000 ناامید نیستم خیلی هم انرژی دارم خیلی هم خوشحالم خسته شدم ولی سرپا هستم میدونم یه حکمتی داره پس هنگام صحبت کردم با خدا گله گذاری نمیکنم چون خودش برام برنامه اشو نوشته .هیچ چیز رو ازش به زور نمیخوام چون یه روزی به زور ازم میگیرتش
(2012-10-14 ساعت 02:12)funnybluesolea نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 16:42)pooya.n نوشته:  
تا حالا کسی از دوستان به این موضوع فکر کرده که مطمئنا تو آسیا و با پسوند AS حدود 16 هزار و خرده ای کیس نامبر داریم. یعنی دقیقا به تعداد برندگان. مثلا تو همین مهاجرسرا چرا کیسهای بچه های ایران هیچکدوم حتی به 10 هزار هم نمیرسه؟ پس بقیه ی کیس نامبرها کجا هستن؟ مگه میشه پراکندگی اینقدر نامنظم باشه؟!
البته یه نکته هست. با احتساب این موضوع کیس نامبرهای ما ها که بین 7 هزار تا 10 هزار هستیم تقریبا کیس نامبرهای میانی محسوب میشه تو آسیا و اونقدر هم کیس نامبر بالایی نداریم.

سلام
در این مورد چند باری بحث شده، توجه کنید که تعداد کیس نامبرها 16 هزار و خورده ای نیست، بلکه تعداد برندگان همراه با خانواده هایشان 16000 نفر هست.
تعداد کیس نامبرها همون حول و حوش 10000 هست. مطمئن باشید که در نهایت در این جدول های بولتن ویزا کلمه All current رو خواهید دید. تنها نگرانی ای که می تونه وجود داشته باشه تعداد برندگان ایرانی هست که از تعداد ویزاهای در نظر گرفته شده برای یک کشور تجاوز می کنه که اون هم با این روندی که داره پیش می ره و با توجه به اینکه برای ایران در طول این 3 ما از آغاز تا به اینجا تا کیس نامبر خاصی رو محدود نکرده اند، جای امیدواری باقیه که همه کارنت خواهند شد.
موفق باشید

(2012-10-13 ساعت 14:42)shima1364 نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 12:53)HRSH نوشته:  به نظر من چون دوستانی که تو این دوره کارنت شدن باید تو ماه دسامبر برن برای مصاحبه و تو ماه دسامبر هم تقاضا برای ویزاهای توریستی زیاده و سفارتها سرشون شلوغ میشه و از طرفی هم یه تاخیر هم تو برنامه هاشون دارن احتمالا این ماه رو کم کارنت کردن تا هم سفارت ها لود کاریشون متعادل شه هم که بتونن این عقب موندگی رو جبران کنن.
البته منم مثل شما ناراحتم چون با یه اختلاف کم کارنت نشدمSad

منم با یه اختلاف کم کارنت نشدم! فکر می کنم نظر یکی از دوستان که می گفت امسال کیس نامبرها با سالهای پیش تفاوت داره درست باشه. پارسالی ها کیس نامبر ۶۰ هزار هم داشتند. ولی ما الان کیس نامبر بیشتر از ۱۰ هزار تا حالا نداریم. بنابراین شاید این ۲۷۰۰ تا مثلاً معادل ۸۰۰۰ پارسال باشه!
آخه این که نمیشه هر ماه سفارت به دلیل شلوغی و اینا انقدر کم کارنت کنهSad

با سلام
به اعتقاد من هم اعلام این کیس نامبر برای دسامبر اصلا ربطی به شلوغی نداره، مدل اختصاص دهی کیس نامبرها امسال با پارسال خیلی فرق کرده. این هم چیز جدیدی نیست. با نگاهی با آمارهای سال گذشته می بینید که معمولا هر سال تفاوتهایی با سال قبلیش داشته.
موفق باشید

دوست عزیز خواهشا با ذکر منبع و مستدل راهنمای کن لطفا که مبادا باعث راهنمای غلط بقیهٔ رفقا نشه،دوستان مدتی‌ پیش هم در این رابطه بحث کردند البته با ذکر منبع و مستدل که ۱۶۰۴۵ تعداد کیس نامبر‌های هست که از منطقهٔ آسیا به عنوان برنده اعلام شدند البته بدون احتساب افراد خانواده.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-14 ساعت 10:04)mahdiyegh نوشته:  سلام دوستان .من هم این دوره کارنت شدم .ولی نمی دانم نامه ی دوم چی ؟در اون سایتی هم که قسمت برنده شدنمو دیدم چیزی تغییر نکرده .برای kcc هم فقط فرم های اولیه را فرستادم .چیز دیگه ایی را برای جایی پست نکردم .یکی از دوستان تو پستهای قبلی گفتن که برای kcc مدارک ارسال کردن .چرا اینکارو کردن ؟می شه منو یک راهنمایی کنید .نامه دوم چی بعدش چه مدارکی را باید تو چه فاصله زمانی به سفارت بفرستم .

منم همین سوال دارم یکی خواهشن جواب بده ممنون
*** این ماه یعنی 15 اکتبر شماره ما اعلام کارنتی شد ولی هنوز ایمیلی از kcc دریافت نکردیم,تو سایتم که میرم کانفرمیشن نامبرمو میزنم هنوز تاریخ و ساعت محاصبه نیست همون نامه قبولیه...

دوتا سوال دارم خواهش میکنم جواب بدین .ممنون

بعد از کارنت شدن و دریافت تاریخ و ساعت محاصبه از سایت مربوطه باید دقیقا چیکارکرد؟
یعنی باید مدارک خاصیو پست کنیم یا نه فقط مدارکمونو آماده کنیمو با خودمون ببریم صفارت و مصاحبه بشیم؟
لازم نیست دیگه با خوده صفارت مربوطه تماس بگیریم ؟

**البته من فرمهای بعد از برنده شدنمو پست کردم به kcc منظورم از مدارک فرمها نیست منظورم مدارک دیپلم یا سند یا ....

لطفا یه توضیحاتی در مورد اینکه بعد از اینکه کارنت شدیمو تاریخ و ساعت مصاحبرو دریافت کردیم چه کارایی باید انجام بدیم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-13 ساعت 12:50)Emma_a432 نوشته:  دوستانی که مثل من تاریخ مصاحبه شون نیومده بود من هم زنگ زدم هم ای میل تو تلفن که گفتن 15 اکتبر تاریخش مشخص می شه اینم جواب ای میلم که واستون می ذارم فکر کنم جای نگرانی نباشه....

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

----------
دوستان این که نگفته 15 به بعد تاریخ مصاحبه میاد! همون قضیه ویزا بولتن هر ماه که 15 هر ماه مشخص میشه رو دوباره تکرار کرده که هر ماه تعدادی بیشتری پروندشون بررسی میشه و کارنت میشن! دوستان اگه اشتباه میگم اصلاح بفرمایید.
من خیلی امید داشتم که لااقل 15 اکتبر به بعد تاریخ مصاحبمون مشخص بشه Sad
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: nagoo
محض اطلاع دوستانی که تازه کارنت شدن بالاخص این دوستان بالایی
قاعدتا باید 10-15 روز پس از کارنت شدن براتون یه ایمیل بیاد و نامه دومی جایگزین نامه قبول شدنتون بشه
ولی .... من خودم سری اول کارنت شدم و هنوز نامه دوم نگرفتم .
پس عجله نکنید و صبر پیشه سازید خداییش تو این پروسه ما عارف و زاهد شدیم انقدر صبر کردیم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: raham ، مانترا ، Ali DV-2013 ، sayeh_m ، amir82 ، Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان