کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان مهاجرسرایی استرس نگیرید ... من فکر می کنم ... رویه کند کارنت شدن ارتباط مستقیمی با اعلام نتایج مرحله دوم داره ... شک نکنید ... و گمان می کنم از 22 اکتبر به بعد کارهاشون روی روال می افته ....
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: Tomas ، pooya.n ، circle ، afs ، rezagh ، Saeedv13 ، ehsan_ati ، mani.iht
(2012-10-13 ساعت 01:03)soheila_chem نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 17:55)pooya.n نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 17:36)shiraz mamali نوشته:  
(2012-10-11 ساعت 18:08)libra_sky نوشته:  دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

آیا میشه کسانی که کارنت شدن و هنوز نامه و وقت مصاحبه نگرفتن ، دوباره در لاتاری 2014 ثبت نام کنن ؟

نه عزیز من نمیشه.اینقدر اشتباه اطلاع رسانی نکنید(بعضی از دوستان)من زنگ زدم و پرسیدم گفتن نمیشه.هرکی باور نداره خودش زنگ بزنه kcc

سلام
ضمن عذرخواهی
میشه ...
یکی از دوستان برنده 2013 چند وقت پیش متوجه شد که 2012 هم برنده شده بوده. اقدام کرد، رفت مصاحبه و همه کاراش هم ردیف شد. بنظر من ثبت نام بلامانع هستش.

دوست عزیز من هم همین سوال رو داشتم. نامه دادم به کی سی سی و سوال کردم. این هم جواب کی سی سی که تازه دریافت کردم:

Shy

Thank you for your inquiry.

If you have been selected for further consideration in the DV 2013 program, you are permitted to apply for the DV 2014 program as well
.

دوستان من فقط یه نکته رو بگم خودتون نتیجه گیری کنید:
دو تا از دوستان از برندگان2012 بودن،یکی مدارکشو نفرستاده بود(چون دیر فهمیده بود) و دوباره2013 ثبت نام کرده بود و برنده اعلامش کردن
ولی یکی دیگه که 2012 برنده شده بود مدارکشو فرستاده بود و دوباره رفته بود 2013 ثبت نام کنه سایت بهش گفته بود شما قبلا برنده شدید و نمیتونید ثبت نام کنید.
فکر می کنم اگر سایت گیر نده مشکلی نداره چون به هر حال دیتابیس همش یکی هست.Wink
تشکر کنندگان: 3pideh ، Tomas ، pooya.n ، lilistar ، alirezass ، Saeedv13
ای بابا
ما که بازم کارنت نشدیم
با این روالی که دارن پیش میرن فکر کنم سال دیگه همون موقعه ها همینجا نشستم و از آمریکا هم خبری نیست
تشکر کنندگان: ani_sheiton
دوستانی که مثل من تاریخ مصاحبه شون نیومده بود من هم زنگ زدم هم ای میل تو تلفن که گفتن 15 اکتبر تاریخش مشخص می شه اینم جواب ای میلم که واستون می ذارم فکر کنم جای نگرانی نباشه....
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، mitme ، مانترا
به نظر من چون دوستانی که تو این دوره کارنت شدن باید تو ماه دسامبر برن برای مصاحبه و تو ماه دسامبر هم تقاضا برای ویزاهای توریستی زیاده و سفارتها سرشون شلوغ میشه و از طرفی هم یه تاخیر هم تو برنامه هاشون دارن احتمالا این ماه رو کم کارنت کردن تا هم سفارت ها لود کاریشون متعادل شه هم که بتونن این عقب موندگی رو جبران کنن.
البته منم مثل شما ناراحتم چون با یه اختلاف کم کارنت نشدمSad
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

(2012-10-13 ساعت 12:53)HRSH نوشته:  به نظر من چون دوستانی که تو این دوره کارنت شدن باید تو ماه دسامبر برن برای مصاحبه و تو ماه دسامبر هم تقاضا برای ویزاهای توریستی زیاده و سفارتها سرشون شلوغ میشه و از طرفی هم یه تاخیر هم تو برنامه هاشون دارن احتمالا این ماه رو کم کارنت کردن تا هم سفارت ها لود کاریشون متعادل شه هم که بتونن این عقب موندگی رو جبران کنن.
فکر میکنم نظر شما درست باشه. چون من که قبل از اعلام کارنتی های این دوره تقاضای تغییر تاریخ مصاحبه دادم. تاریخ مصاحبه مو برای ژانویه اعلام کردن. این نشون میده توی ماههای دسامبر و نوامبر باید سرشون خیلی شلوغ باشه.
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: pooya.n ، HRSH ، ani_sheiton ، مانترا
(2012-10-13 ساعت 12:53)HRSH نوشته:  به نظر من چون دوستانی که تو این دوره کارنت شدن باید تو ماه دسامبر برن برای مصاحبه و تو ماه دسامبر هم تقاضا برای ویزاهای توریستی زیاده و سفارتها سرشون شلوغ میشه و از طرفی هم یه تاخیر هم تو برنامه هاشون دارن احتمالا این ماه رو کم کارنت کردن تا هم سفارت ها لود کاریشون متعادل شه هم که بتونن این عقب موندگی رو جبران کنن.

منم با یه اختلاف کم کارنت نشدم! فکر می کنم نظر یکی از دوستان که می گفت امسال کیس نامبرها با سالهای پیش تفاوت داره درست باشه. پارسالی ها کیس نامبر ۶۰ هزار هم داشتند. ولی ما الان کیس نامبر بیشتر از ۱۰ هزار تا حالا نداریم. بنابراین شاید این ۲۷۰۰ تا مثلاً معادل ۸۰۰۰ پارسال باشه!
آخه این که نمیشه هر ماه سفارت به دلیل شلوغی و اینا انقدر کم کارنت کنهSad
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: HRSH ، funnybluesolea ، ani_sheiton
باسلام
شاید باورتون نشه من که خیلی خوشحالم کم کارنت کردنBig Grin چون هم میتونیم کلی کارامون جلو بندازیم و بیشتر زبان بخوانیم شاید هم تونستیم یه مدرک انگلیسی هم بگیریم ..... از همه مهمتر اینکه سرسفارت آنکارا زیاد شلوغ نمیشه و افیسر و دکتر با خیال راحت و با خوش اخلاقی مصاحبه میکنهTongue
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: tatoole ، l3ahar ، 3pideh ، barmak ، pooya.n ، HRSH ، my2220 ، Emma_a432 ، poopak
من فکر می کنم باید تا اعلام سری دوم برنده ها بایستی منتظر بمونیم
و بعد از اون سرعت کارنت شدن بیشتر خواهد شد.
(2012-10-13 ساعت 14:42)shima1364 نوشته:  
منم با یه اختلاف کم کارنت نشدم! فکر می کنم نظر یکی از دوستان که می گفت امسال کیس نامبرها با سالهای پیش تفاوت داره درست باشه. پارسالی ها کیس نامبر ۶۰ هزار هم داشتند. ولی ما الان کیس نامبر بیشتر از ۱۰ هزار تا حالا نداریم. بنابراین شاید این ۲۷۰۰ تا مثلاً معادل ۸۰۰۰ پارسال باشه!
آخه این که نمیشه هر ماه سفارت به دلیل شلوغی و اینا انقدر کم کارنت کنهSad
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: HRSH ، ani_sheiton
سلام به همه دوستاني كه واسه نوامبر كارنت شدن و از اون ور خط اومدن اينور و مث ما يكم بيشتر بايستي استرس بكشن ......... Big Grin تبريك مي گم و صبر فراوان واسشون ارزومندم ............
از شوخي گذشته اميدوارم روند كارنت شدن ها + همچنين اومدن دعوت نامه ها تسريع بشه تا خيالمون هياتي راحت شه ............ به اميد موفقيت كليه دوستان عزيز..........
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: nagoo ، mirzamemar
تا حالا کسی از دوستان به این موضوع فکر کرده که مطمئنا تو آسیا و با پسوند AS حدود 16 هزار و خرده ای کیس نامبر داریم. یعنی دقیقا به تعداد برندگان. مثلا تو همین مهاجرسرا چرا کیسهای بچه های ایران هیچکدوم حتی به 10 هزار هم نمیرسه؟ پس بقیه ی کیس نامبرها کجا هستن؟ مگه میشه پراکندگی اینقدر نامنظم باشه؟!
البته یه نکته هست. با احتساب این موضوع کیس نامبرهای ما ها که بین 7 هزار تا 10 هزار هستیم تقریبا کیس نامبرهای میانی محسوب میشه تو آسیا و اونقدر هم کیس نامبر بالایی نداریم.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، tatoole ، roeentan ، ani_sheiton
(2012-10-13 ساعت 16:42)pooya.n نوشته:  
تا حالا کسی از دوستان به این موضوع فکر کرده که مطمئنا تو آسیا و با پسوند AS حدود 16 هزار و خرده ای کیس نامبر داریم. یعنی دقیقا به تعداد برندگان. مثلا تو همین مهاجرسرا چرا کیسهای بچه های ایران هیچکدوم حتی به 10 هزار هم نمیرسه؟ پس بقیه ی کیس نامبرها کجا هستن؟ مگه میشه پراکندگی اینقدر نامنظم باشه؟!
البته یه نکته هست. با احتساب این موضوع کیس نامبرهای ما ها که بین 7 هزار تا 10 هزار هستیم تقریبا کیس نامبرهای میانی محسوب میشه تو آسیا و اونقدر هم کیس نامبر بالایی نداریم.

و از حرفای شما نتیجه میگیریک که... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: pooya.n ، ani_sheiton
(2012-10-13 ساعت 17:02)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 16:42)pooya.n نوشته:  

و از حرفای شما نتیجه میگیریک که... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نتیجه میگیریم که:
اولا زیاد نگران نباشیم بهتره. همه کارنت و مصاحبه میشیم Big Grin
ثانیا تاریخ های تو ی امضات اشتباهه. لطفا اصلاحشون کن Tongue
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، shima1364 ، 3pideh ، roeentan ، مانترا ، tatoole
من سری اول کارنت شدم ولی الان یه جورایی خوشحالم که نامه مصاحبه ام نیومده
آخه از کجا و چگونه بتوانم لبنیات تهیه کنم ؟
فعلا همینجوری بماند تا اوضاع سرو سامانی بگیرد (که چشمم آب نمیخوره )
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: pooya.n ، مانترا
(2012-10-13 ساعت 16:11)barmak نوشته:  سلام به همه دوستاني كه واسه نوامبر كارنت شدن و از اون ور خط اومدن اينور و مث ما يكم بيشتر بايستي استرس بكشن ......... Big Grin تبريك مي گم و صبر فراوان واسشون ارزومندم ............
از شوخي گذشته اميدوارم روند كارنت شدن ها + همچنين اومدن دعوت نامه ها تسريع بشه تا خيالمون هياتي راحت شه ............ به اميد موفقيت كليه دوستان عزيز..........
این سری متاسفانه از دوستان مهاجر سرا فقط من کارنت شدم نمیدونم چرا ولی اینجوری استرسم بیشتر
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: barmak ، ASALI ، 3pideh ، Ali DV-2013 ، roeentan ، ani_sheiton

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان