کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
بچه ها
امید خودتون رو از دست ندین
مانی عزیز
یه نگاه به امضای خودت بنداز: نهضت ادامه دارد
ایران تا حالا Exception نخورده در تاریخ لاتاری
هممون کارنت میشیم...
تشکر کنندگان: bayat_r ، mani.iht ، mhz_ir ، tatoole
(2012-10-12 ساعت 19:25)anna91 نوشته:  با این وضع من کارنت نمی شم 8000 هستم / اینم شانس ماست این از دلار این از کارنتی ها
:d اخ که چه شانس بدی دارینا همه شما که ناراحتین!!!!!!!!!! واقعا خیلی بد شانسین
کاش یه امکان بود که هر کسی که ناراضی بقروشه. یا ....
یه سر به منتظران ظهور 22 اکتبر بزنین به خودتون میگین که ایول شانس
حتما مصاحبه میرین ......

تشکر کنندگان: bayat_r ، mani.iht ، anna91 ، fereydoooon ، khmp ، amirhr123 ، roeentan ، homayoon13
(2012-10-12 ساعت 19:25)anna91 نوشته:  با این وضع من کارنت نمی شم 8000 هستم / اینم شانس ماست این از ... این از کارنتی ها

خیلی ها حاضرند صدها میلیون هزینه کنند و سالها دوندگی تا شاید و فقط شاید این شانس رو داشته باشند تا ویزای آم.ری.کا رو بگیرند، حالا لطف خدا شامل حال ما شده و داریم ناشکری میکنیم، یعنی قرار گرفتن تو این مسیر و کمی دیرتر به مقصد رسیدن بد شانسی بحساب میاد دوست عزیز !!!!
درسته که داره کند پیش میره ولی باید در نظر داشت که امسال یه خورده با سالهای قبل فرق داره البته از نظر کیس نامبر ولی مهم اینه که بالاخره همه میرن مصاحبه .خوب حالا ببینیم نامه دوم ما کی میاد
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mooj ، sayeh_m ، pooya.n ، hamedhamed ، Tomas ، lilistar ، payam62 ، rezagh ، ani_sheiton ، byousefi_p ، homayoon13
اینا دیگه شورشو دراوردن با این کارنت کردنشون ...... شیطونه میگه بی خیال امریکا بشم حالشون گرفته شه !
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 3pideh ، مانترا ، lilistar
(2012-10-12 ساعت 17:55)pooya.n نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 17:36)shiraz mamali نوشته:  
(2012-10-11 ساعت 18:08)libra_sky نوشته:  دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

آیا میشه کسانی که کارنت شدن و هنوز نامه و وقت مصاحبه نگرفتن ، دوباره در لاتاری 2014 ثبت نام کنن ؟

نه عزیز من نمیشه.اینقدر اشتباه اطلاع رسانی نکنید(بعضی از دوستان)من زنگ زدم و پرسیدم گفتن نمیشه.هرکی باور نداره خودش زنگ بزنه kcc

سلام
ضمن عذرخواهی
میشه ...
یکی از دوستان برنده 2013 چند وقت پیش متوجه شد که 2012 هم برنده شده بوده. اقدام کرد، رفت مصاحبه و همه کاراش هم ردیف شد. بنظر من ثبت نام بلامانع هستش.

دوست عزیز من هم همین سوال رو داشتم. نامه دادم به کی سی سی و سوال کردم. این هم جواب کی سی سی که تازه دریافت کردم:

Shy

Thank you for your inquiry.

If you have been selected for further consideration in the DV 2013 program, you are permitted to apply for the DV 2014 program as well
.
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، amir82 ، pooya.n ، shimoda ، bmojtaba ، ensan ، taba60 ، hamedhamed ، Tomas ، lilistar ، Emma_a432 ، el333 ، payam62 ، rezagh
تو سايت dvlottery.state.gov نامه دوم اومده بود ولي الان ديگه نامه دوم نيست و نامه اول را دوباره نشون ميده. مشكل چيه؟ براي بقيه هم همينجوره؟؟؟؟
Case No.2013AS000007xx، روئیت قبولی:1May2012، تعداد افراد کیس:1 نفر، ارسال فرمهای اولیه:28May 2012 با DHL، دریافت فرمها توسط کی سی سی:1Jun2012، تاریخ کارنت شدن: Aug2013، سفارت: ابوظبی، تاریخ مصاحبه: هفته اول نوامبر، تاریخ اخذ ویزا:؟، تاریخ ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
5xxx يعنى اگه اينجورى پيش بره 8 ماه ديگه تازه كارنت ميشيم فكرشم عصبيم ميكنه
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: Tomas
خداییش آدم بد بینی نیستم اما تا جایی که یادم میاد دیگه کمترین پیش بینی بچه ها این ماه تا 2900 بود... کسی نظری نداره؟
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
تشکر کنندگان: 3pideh ، Tomas ، payam62 ، ani_sheiton
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
هیچ نشانه خاصی!
فقط با هر صدایی برمیگردد . .
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: pooyash ، نازنین 932 ، khmp ، pooya.n ، hamedhamed ، مانترا ، mahsa 662547 ، Tomas ، payam62 ، roeentan ، ani_sheiton
سلام دوستانSmile
صبور باشید. در روزگارانی یه آقایی بود که ضرب المثلهای جالبی می زد که تو یکی از این مثلها می گفت : شما اینی رو که زاییدی بزرگش کن ....Wink

حالا چه حظی داره که کارنت بشید و از نامه دوم خبری نباشه. خودتون می دونید که دوستانی هستند که از ماه آگوست کارنت شدن ولی همچنان منتظر نامه دوم هستن.پس منطقیه که کم کارنت کنن تا بتونن تا دسامبر جمعش کنن.
مطمئن باشین اگه تا دسامبر عقب موندگیشونو جبران کنن ورق بر میگرده. حتما.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: 3pideh ، ensan ، khmp ، pooya.n ، arta_namazi2000 ، amirhr123 ، hamedhamed ، Tomas ، lilistar ، SOROUSHSOFT ، tatoole ، payam62 ، ani_sheiton ، byousefi_p
(2012-10-12 ساعت 19:10)mani.iht نوشته:  من که با این روند دیگه کم کم حقیقتاً دارم ناا امید میشم و کم کم بیخیال لاتاری،با این روند کارنت شدن دیگه فکر کنم کیس‌های ماها که بالا هستیم کارنت نشن چه برسه به مصاحبه،فقط امیدوارم ۲۲ اکتبر افراد بیشتری رو به عنوانه برنده اعلام کنند که شاید روندشون تسریع پیدا کنه.

سلام
این همه عجله برای چیه؟
هنوز 11 ماه دیگه وقت دارید
من شماره .... هستم انکارا و هنوز وقت سفارت نگرفتم
شاید خواست خداست زمانی به من وقت بدن که فرصت بشه مدرک تحصیلمو بگیرم و برم و درسم بخاطر یک ترم نا تمام نمونه
هر چیزی حکمتی داره ؟؟
دنبال حکمت کار باش؟؟
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، 3pideh ، bayat_r ، pooya.n ، amirhr123 ، hamedhamed ، Tomas ، lilistar ، achi686 ، roeentan ، sahar-k ، byousefi_p
پیش بینی بنده برای ماه های آینده :
Dec -> 2701
Jan -> 2702
Feb -> 2702/5
تشکر کنندگان: bayat_r ، anna91 ، soheila_chem ، amir82 ، Tomas ، lilistar ، sweety.alireza ، alirezass ، tatoole ، rezagh ، ani_sheiton
سلام به همه بچه های خوب مهاجر سرا
اینقدر نگران نباشید همه ما میریم برای مصاحبه شک نکنید یه نگاه به شماره کیس من بکنید ببینید من چقدر امیدوارم.....
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: bayat_r ، Saeedv13 ، hamedhamed ، Given ، anna91 ، amir82 ، Tomas ، lilistar ، circle ، payam62 ، mani.iht ، ابی هانی ، ani_sheiton ، sahar-k
(2012-10-13 ساعت 10:50)saeid-ss نوشته:  سلام به همه بچه های خوب مهاجر سرا
اینقدر نگران نباشید همه ما میریم برای مصاحبه شک نکنید یه نگاه به شماره کیس من بکنید ببینید من چقدر امیدوارم.....

روحیه مثبت شما تحسین بر انگیزه!
یک سوال شما سفارتتونو از آنکارا به ابوظبی تغییر دادید؟
تشکر کنندگان: 3pideh ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان