کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
برای من ایمیل نیومدش اصلا
من خودم روزی 10 بار سایت رو چک میکردم
تا اینکه دیدم
December , 2012
2013AS000016XX
هفته ی دوم دسامبر

کمتر از 24 ساعت دیگه هم نتایج جدید اعلام میشه
احتمالا وایسادن تا الان ببینن از این 6000 نفر برنده چقدرشون سایت رو چک میکنن
که احتمالا مثل پارسال 500 1نفر یا 1600 نفر اصلا برنده شدندشون رو چک نکردن
و دو باره یه 1000 تا 1500 نفری رو از ایران برنده اعلام میکنند
این نظر منه البته
تشکر کنندگان: amir82 ، hamedhamed ، bmojtaba ، roeentan ، achi686
(2012-10-21 ساعت 11:45)new نوشته:  برای من ایمیل نیومدش اصلا
من خودم روزی 10 بار سایت رو چک میکردم
تا اینکه دیدم
December , 2012
2013AS000016XX
هفته ی دوم دسامبر

کمتر از 24 ساعت دیگه هم نتایج جدید اعلام میشه
احتمالا وایسادن تا الان ببینن از این 6000 نفر برنده چقدرشون سایت رو چک میکنن
که احتمالا مثل پارسال 500 1نفر یا 1600 نفر اصلا برنده شدندشون رو چک نکردن
و دو باره یه 1000 تا 1500 نفری رو از ایران برنده اعلام میکنند
این نظر منه البته
دوست عزيز
به دلايل امنيتي بهتره تاريخ دقيق مصاحبتون رو در امضاتون ذكر نكنيد، همون كه در متن گذاشتين بهتره
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، saljoogh ، hamedhamed
سلام به همگی،
داشتم پیام های اینجا رو می خوندم یه سئوالی برام ایجاد شد !
دوستان فرق بین سفارت آنکارا با ابوظبی یا ایروان چیه ؟
از نظر شما کدوم سفارت بهتره ؟ هم از نظر انجام امور پزشکی و بطور کلی همه چیز ؟
آیا می تونیم آنکارا رو عوض کنیم ؟
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 14:30)jazirehh نوشته:  سلام به همگی،

همش سفارت امریکاس فکر نکنم فرقی داشته باشه ولی از نظر هزینه فعلا ارمنستان ارزونترین مقصد برای ایرانیهاست ابوضبی ویزا میخواهد و از این نظر انکارا راحتتر هست اینها فرقهایی هست که وجود داره
تو پستها خوندم که یکی از دوستان قبل از تاریخ مصاحبه درخواست داده بود و زمانی که نامش اومد همون جایی بود که میخواست بازم اگر مایلید بگرید دوست عزیزمون رو پیدا کنید و ازشون بپرسید به هر حال ایشون تجربش بیشتر بوده دیگه حداقلش اینه که این کارو کرده

(2012-10-21 ساعت 14:30)jazirehh نوشته:  سلام به همگی،

همش سفارت امریکاس فکر نکنم فرقی داشته باشه ولی از نظر هزینه فعلا ارمنستان ارزونترین مقصد برای ایرانیهاست ابوضبی ویزا میخواهد و از این نظر انکارا راحتتر هست اینها فرقهایی هست که وجود داره
تو پستها خوندم که یکی از دوستان قبل از تاریخ مصاحبه درخواست داده بود و زمانی که نامش اومد همون جایی بود که میخواست بازم اگر مایلید بگرید دوست عزیزمون رو پیدا کنید و ازشون بپرسید
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: hamedhamed ، reza6966 ، pooya.n ، lilistar ، jazirehh
سلام دوستان
سوال داشتم، در مورد سفارت خونه هایی غیر از آنکارا. مخصوصا ابوظبی یا ایروان.
می خواستم بدونم، مثل سایت سفارت خونه آنکارا که صفحه و جدول schedule interview داره که چک می کنیم و هر از گاهی به روز رسانی میشه و ملاقاتای جدید رو نشون میده، سایت سفارت خونه های ابوظبی و ایروان این قسمت رو دارن؟من نتونستم پیدا کنم. لطفا linke شو واسم می زارین.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
تشکر کنندگان: mrr777
(2012-10-21 ساعت 17:22)alirlndl نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم، مثل سایت سفارت خونه آنکارا که صفحه و جدول schedule interview داره که چک می کنیم و هر از گاهی به روز رسانی میشه و ملاقاتای جدید رو نشون میده، سایت سفارت خونه های ابوظبی و ایروان این قسمت رو دارن؟من نتونستم پیدا کنم. لطفا linke شو واسم می زارین.

نامه ی دوم که سریعتر از اون جدوله براتون میادش
تشکر کنندگان:
سلام دوستان,
کساني که در لاتاري پارسال برنده شدند و در حال حاضر منتظر کارنت شدن هستند,آيا اجازه دارند در قرعه کشي امسال هم ثبت نام کنند???????
تشکر کنندگان:
با ثبت نام کردن ,مشکلي براي گرفتن ويزامون پيش نمياد???
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 00:24)shadi20 نوشته:  با ثبت نام کردن ,مشکلي براي گرفتن ويزامون پيش نمياد???

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد و بچه هایی هم که زنگ زده بودند و پرسیده بودند همه جواب گرفتن که مشکلی نیست و می تونید ثبت نام کنید
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: shadi20 ، 3pideh ، hamedhamed ، sayeh_m
سلام دوستان میخواستم بدونم برای پست کردن مدارک به انکارا از نامه دوم 1سری لازم است همراه بقیه مدارک پست کرد یا 2سری ؟ من جدول schedule interview که تو سایت سفارت آنکارا هست رو هم براشون بفرستم یا نمی خواد؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید مرسی
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 19:45)new نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 17:22)alirlndl نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم، مثل سایت سفارت خونه آنکارا که صفحه و جدول schedule interview داره که چک می کنیم و هر از گاهی به روز رسانی میشه و ملاقاتای جدید رو نشون میده، سایت سفارت خونه های ابوظبی و ایروان این قسمت رو دارن؟من نتونستم پیدا کنم. لطفا link شو واسم می زارین.

نامه ی دوم که سریعتر از اون جدوله براتون میادش

پس یعنی، در واقع فقط منتظر ایمیلی باشیم که میگه نامه interview اومده و باید بریم state check کنیم؟
با مقایسه ای که آدم بین جدول schedule interview سایت سفارت آنکارا با بولتن هایی که تا حالا (آخرین بولتن، نوامبر 2012) در سایت آمریکا اعلام و آخرین شماره cut off ای که اعلام (2700) شده می کنه، اینطور دریافت میشه که بطور مشخص زمان مصاحبه را حتی وقتی که current بشیم هم، نمیشه فهمید. دیدین که؟ تا شماره 2700 برای November کارنت شدن، ولی بیشترین شماره ای که در جدول schedule interview سایت سفارت آنکارا دیدم، فکر کنم حدود 927 اینطورا بود.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
تشکر کنندگان:
سلام . سری دوم کل برندگان لاتاری اعلام شده؟
کیس :25**
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 12:54)mohammad_mstr نوشته:  سلام . سری دوم کل برندگان لاتاری اعلام شده؟

سلام نه هنوز، فکر کنم ساعت 8 امشب به بعد اعلام کنن
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 12:54)mohammad_mstr نوشته:  سلام . سری دوم کل برندگان لاتاری اعلام شده؟
نه هنوز فکر میکنم احتمال زیاد ساعت 7 تا 9 شب جواب ها بیاد
تشکر کنندگان: 3pideh ، naarestan
(2012-10-22 ساعت 00:12)shadi20 نوشته:  سلام دوستان,
کساني که در لاتاري پارسال برنده شدند و در حال حاضر منتظر کارنت شدن هستند,آيا اجازه دارند در قرعه کشي امسال هم ثبت نام کنند???????

واقعا چرا؟Shy
تشکر کنندگان: Mehrafarin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان