کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
اگر این دفعه همه را کارنت کنند.از نظر زمانی در مصاحبه فرقی بوجود نمیآید اما از نظر روحی بد نیست
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-03-28 ساعت 17:35)پدی نوشته:  اگر این دفعه همه را کارنت کنند.از نظر زمانی در مصاحبه فرقی بوجود نمیآید اما از نظر روحی بد نیست
پدی خانم منم همیشه میام اینجا سر میزنما
من یادم نرفته شماهارو

حالا نمیدونم چرا صحبت از شام و شیرینی که میشه کسی حالی از ما نمیپرسه؟Sad
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: پدی ، گل نهال ، amairmonre ، mehdi110 ، kasrafo ، jazirehh ، lilac ، usa lover ، Tomas ، soruosh
سلام
در مورد فرم اطلاعات تماس در امریکا ، c/o name منظور چه می باشد ؟
تشکر کنندگان: nika ، Tomas
(2013-03-28 ساعت 21:30)anoush55 نوشته:  سلام
در مورد فرم اطلاعات تماس در آمریکا ، c/o name منظور چه می باشد ؟

هنگامی که شما ادرسی می دید که خودتون در اون ادرس حضور ندارید یا مالک محل نیستید در این قسمت اسم کسی رو که در اون ادرس باید نامه یا بسته رو دریافت کنه می نویسید. مشایه "برسد به دست ...." در فارسی است.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
با اينكه ٥ ماه بيشتر نيست كه در جريان پروسه قرار گرفتم، ولي ديگه صبرم تموم شده، خدا كنه اين سري ، همه كارنت بشن، لطفاً هركي تونست از زير زبون كي سي سي بكشه، لطف كنه و ما رو هم در جريان بذاره، چه ثوابي بالاتر از اعلام كردن همه؟؟؟!!! يه جمعيتي خوشحال ميشن، تازه يه جمعيتي خيالشون راحت ميشه كه ويزا كم نيومده و به همه ايشالا ميرسه، پس هم اكنون(بعد از كامينگ سون شدن) نيازمند ياري سبزتان هستيم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: پدی ، kasrafo ، nika ، amir82 ، nina22 ، Saeedv13 ، lilac ، usa lover ، afshin sadeghi 2 ، Tomas ، soruosh ، tajhizgaran ، mehdi110 ، elmira_fa
گل نهال جان صبر داشته باش.سحر نزدیک است.به دل ما نگاه کن که 11ماه صبر کرده ایم.فقط 13 روز دیگه مانده است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، گل نهال ، nika ، amir82 ، nina22 ، jazirehh ، lilac ، itsmasoud ، Tomas ، ehsansh ، soruosh ، mehdi110 ، mohssen
(2013-03-28 ساعت 17:35)پدی نوشته:  اگر این دفعه همه را کارنت کنند.از نظر زمانی در مصاحبه فرقی بوجود نمیآید اما از نظر روحی بد نیست

پدی جان مهم روحیه است زمان اصلا مهم نیستTongue
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas ، پدی ، mehdi110
(2013-03-28 ساعت 23:13)پدی نوشته:  گل نهال جان صبر داشته باش.سحر نزدیک است.به دل ما نگاه کن که 11ماه صبر کرده ایم.فقط 13 روز دیگه مانده است

بجاش شما مطمئني كه كارنت ميشي و به مصاحبه ميري،چون برنده سري اولي عزيزم، منم از حالا بهت كارنت شدنتو تبريك ميگم
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: nina22 ، Tomas ، پدی ، soruosh ، tajhizgaran ، elmira_fa ، nika
(2013-03-29 ساعت 00:03)گل نهال نوشته:  
(2013-03-28 ساعت 23:13)پدی نوشته:  گل نهال جان صبر داشته باش.سحر نزدیک است.به دل ما نگاه کن که 11ماه صبر کرده ایم.فقط 13 روز دیگه مانده است

بجاش شما مطمئني كه كارنت ميشي و به مصاحبه ميري،چون برنده سري اولي عزيزم، منم از حالا بهت كارنت شدنتو تبريك ميگم

دیگه نبینم از این استدلالها بکنید. برنده سری اول و دوم نداره.
اتفاقا شما چون برنده سری دومی باید مطمئن باشی که کارنت میشی و مصاحبه میشی و ویزا رو هم میگیری!
اگر فقط یک سری اعلام کرده بودند کیس بالایی‌ها حق داشتند نگران باشند که شاید کارنت نشن!
اما شما سری دوم اعلام شدید.
اواخر ماه اکتبر.
یعنی بعد از ۶ ماه از اعلام نتایج سری اول.
۶ ماه مدت زمان کمی نیست!
تو این مدت فرصت کافی به خودشون دادند که سیل ارسال فرمها رو بررسی کنند. کسانی که بی برو برگرد ریجکت هستند رو شناسایی کنند. آمار نسبتا دقیق و قابل قبولی در بیارند از تعداد کسانی که ویزا میگیرند. بعد تازه به این نتیجه رسیدند که باید بازهم برنده اعلام کنند!
من از اینها همه نتیجه میگیرم که خیلی باید خوشبین بود و مطمئن شد که سری دوم همه کارنت میشند.
تأکید میکنم چون بعد از ۶ ماه بررسی و آمارگیری انتخاب شدید پس حتما قراره کارنت بشید. غیر از این نمیتونه باشه.
یه روزی به این نگرانیهای خودتون میخندید.

از همین الان شرط میبندم همه کارنت میشن همه میرن مصاحبه و همه هم ویزا میگیرن سر هر چی که بگین.
راجب این موضوع کلی بحث شده تو مهاجرسرا بخاطر ثبت نام های کیلویی و پیگیری نکردن خیلی از قبول شده ها هیچوقت ایران دچار کمبود ویزا نمیشهBig Grin
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
كاملاً دوست ميفرماييد امير خان، ممنون از دلداريها و زحمات هميشگي.
Vmware جان هر شرطي بذاريد قبوله، ممنون از لطفتون
(2013-03-29 ساعت 00:25)گل نهال نوشته:  كاملاً دوست ميفرماييد امير خان، ممنون از دلداريها و زحمات هميشگي.
Vmware جان هر شرطي بذاريد قبوله، ممنون از لطفتون

من فکر کنم همه مهاجرسرائی ها این اطمینان رو به گل نهال دادن که ویزا می گیره، من هم قبلا دوبار براتون تحلیل کردم و مطمئنم که شما نه تنها کارنت می شین، بلکه سریعاً ویزا هم می گیرین ...
هفته پیش یه مهمونی بودم، یه ینده خدائی داشت برای من از لاتاری و برنده شدن و این حرفا می گفت ( لازم به ذکر که من به هیچ کس غیر از مادرم در این مورد حرفی نزدم) بعدش گفت من برای همه فامیلمون ثبت نام می کنم هر سال !!!
من :|
یارو Smile
بعدش می گفت یه سری دوست هم داره که اونا هم همین کار رو می کنن !!! البته در این مسیر موفق شده بود و یکی از اعضای خوانوادش قبول شده بود و رفته بود مصاحبه ... خلاصه اینا رو گفتم که بدونی چه جوری ملت ثبت نام می کنن !!! والا اون موقع که ثبت نام می کردیم، خواهرم به من گفت برای من هم ثبت نام کن، من گفتم خودت باید بکنی ... بعدش می بینم ملت چه جوری کیلوئی همدیگرو ثبت نام کردن، حتی قبول شدن و نمی دونن !!! فکر کنم از این 6000 نفر حداقل 2000تاشون روحشون هم خبر نداره
خلاصه که به قول امیر عزیز ، سری دومی ها خیالشون راحت تر باشه Smile با اطمینان منتظر بمونین ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-03-29 ساعت 00:18)vmware نوشته:  

از همین الان شرط میبندم همه کارنت میشن همه میرن مصاحبه و همه هم ویزا میگیرن سر هر چی که بگین.
راجب این موضوع کلی بحث شده تو مهاجرسرا بخاطر ثبت نام های کیلویی و پیگیری نکردن خیلی از قبول شده ها هیچوقت ایران دچار کمبود ویزا نمیشهBig Grin
مورد داشتیم قبول شدن، فک می کردن میان در خونه می برنشون فرودگاه اونجا هم میان دنبالشون بهشون پول و خونه هم می دن... بی خیال شدن اصلا. مورد زیاد داشتیم اینجوری. مطمئن باشید هر کی تو مهاجر سراس ویزا می گیره.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
(2013-03-24 ساعت 16:58)گل نهال نوشته:  
(2013-03-24 ساعت 16:55)jazirehh نوشته:  من فکر می کردم برای این سری ، انتظار راحت تر باشه !
اما الام می بینم که چقدر سختِ ! فکر می کردم ایام عید که تعطیلی و گشت و گذار داره باعث میشه که ما کمتر به فکر کارنت شدن باشیم !
اما ! زهی خیال باطل Smile
شما كه لااقل مطمئني كه اين سري كارنت ميشي، ما پس چي بگيم؟؟؟من البته اميدوارم اين سري كه واسه جون هست همه كارنت بشن ولي اگه نشيم و بيفته واسه ماه بعدش من كه ديگه طاقت نميارم و ميترسم كه اصلاً كارنت نشيم، منم هرروز واسه ٢١ فروردين كه اعلام كارنتيه روزشماري ميكنم، دوستان دعاكنيد ما هم اين سري كارنت بشيم

حس 10 روز آخر خدمته که هی انتظار میکشی 10 روز دیگه بری دنبال جمع کردن امضاهای تسویه. اونایی که تجربه کردن می دونن تو اون 10 روز آخر چی میگذره به آدم...
و این داستان ادامه دارد...
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: گل نهال ، bayat_r ، jazirehh ، ابی هانی ، tajhizgaran ، usa lover ، DIVE ، Chosey ، mehdi110 ، Tomas ، mohssen ، payam62 ، byousefi_p
پدي جان يه روز شمار برو ...
Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: ابی هانی ، گل نهال ، پدی ، mehdi110 ، Tomas ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان