کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-11 ساعت 00:31)ordibehesht600 نوشته:  سلام به همگی دوستان.
منم اینسری کارنت شدم و کسی نامه دومش اومده ؟
با تشکر

بزار عرقمون خشک بشه بعد
از 2-3 روز دیگه شروع میشه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: jazirehh ، naarestan ، Tomas ، Saeedv13
الهی سه ضرب برید و یه ضرب برگردید....
آمیــــــــــــــــــــــــــBig Grinــــــــــــــــن
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، naarestan ، amir82 ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 00:38)shiva98787 نوشته:  با سلام به دوستهای نازنین

الکی زور نزن ... فایده نداره Tongue
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، گل نهال ، lilac ، amir82 ، Tomas ، sayeh_m ، Saeedv13
(2013-04-11 ساعت 00:37)nooshshahnar نوشته:  
با تشکر

بزار عرقمون خشک بشه بعد
آقا چرا دعوا میکنی Smile
تشکر کنندگان:
(2013-04-11 ساعت 00:33)Sanna نوشته:  SmileSmileSmile 8900 هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

باز من از قافله عقب موندم ، فكر كردم نفر اولم كه بولتونو ديدم، صفحه هاي قبل رو نخونده تبريك نوشتم . ببخشيد خب :|
سفرنامه
CN:2013AS000047** /Interview : Abu dhabi /W2March / 2 Persons
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، گل نهال ، lilac ، ASALI ، usa lover ، amir82 ، ikamaly ، Tomas ، parsush ، Saeedv13
(2013-04-11 ساعت 00:39)ordibehesht600 نوشته:  
با تشکر

بزار عرقمون خشک بشه بعد
آقا چرا دعوا میکنی Smile

دوست عزیز دعوا کدومه؟؟ خیلی هم بهتون تبریک می گم
امیدوارم به زودی نامه ی دومتون بیاد
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، jazirehh ، ASALI ، Tomas
منم کارنت شدم
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، jazirehh ، ASALI ، nooshshahnar ، roeentan ، گل نهال ، Tomas ، far-dv2013 ، mehdi110
(2013-04-11 ساعت 00:11)mohssen نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:07)oghs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:00)oghs نوشته:  دوستان من شمارم خیلی نزدیکه امکان داره که چنتای اول رو کارنت کنن؟
Shy

کسی جواب منو نمیده، گناه دارماااااااااااااا...Rolleyes

دوست عزیز
این ماه یعنی ماه می دیگه تموم شد..باید برای ماه بعد دعا کنیم یعنی ماه جون
البته اگه شما شماره ات 8900 هم که باشه همین ماه می کارنت هستی SmileCool

خوب پس منم مثل شمام...
باشه ماه بعد....
Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، ASALI ، usa lover ، Tomas ، Hedieh20 ، ابی هانی
بچه ها تبریک...............
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: ASALI ، nooshshahnar ، Tomas ، ابی هانی
مرسی از لطف شما
اما 2 نکته:
1- مدیران و اعضای این سایت انسان های شریفی هستن که بی هیچ چشمداشتی به افرادی مثل من کمک میکنن.
2- این سایت در حدی پر بار و سالمه که آدم به اندازه ی یه وکیل مهاجرتی ( در زمینه لاتاری و ...) اطلاعات " صحیح " بدست میاره.
درضمن از لطف شما سپاسگذارم.
بای بایWink
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: lilac ، ASALI ، nooshshahnar ، usa lover ، گل نهال ، bayat_r ، Given ، Tomas ، Hedieh20 ، far-dv2013 ، tajhizgaran ، Saeedv13
(2013-04-11 ساعت 00:43)nooshshahnar نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:39)ordibehesht600 نوشته:  
با تشکر

بزار عرقمون خشک بشه بعد
آقا چرا دعوا میکنی Smile

دوست عزیز دعوا کدومه؟؟ خیلی هم بهتون تبریک می گم
امیدوارم به زودی نامه ی دومتون بیاد

خیلی ممنون ، پس از 2و3 روز دیگه فرمودین شروع میشه .
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 00:48)afshin sadeghi 2 نوشته:  مرسی از لطف شما
اما 2 نکته:
1- مدیران و اعضای این سایت انسان های شریفی هستن که بی هیچ چشمداشتی به افرادی مثل من کمک میکنن.
2- این سایت در حدی پر بار و سالمه که آدم به اندازه ی یه وکیل مهاجرتی ( در زمینه لاتاری و ...) اطلاعات " صحیح " بدست میاره.
درضمن از لطف شما سپاسگذارم.
بای بایWink

این متن جواب یه پستی بود که حذف شده انگار
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: ASALI ، nooshshahnar ، oghs ، jazirehh ، shiraz mamali ، DIVE ، Tomas ، Hedieh20
(2013-04-11 ساعت 00:36)lvlatarsack نوشته:  سلام بچه ها من 4 تا سوال دارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید (ببخشید اگه سوالام مسخره است راستش واقعا اطلاعاتم کمه )

1. من کیس نامبرم 8300 هست و فکر کنم الان کارنت شدم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم هنوز؟؟؟!!!
2.من سفارت ترکیه را انتخاب کردم لطف کنید به من بگید که اطلاعات برای مصاحبه را از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟ اخه شنیدم مدارک را باید 15 روز قبل بفرستم!!!
3.تو مصاحبه سوال خاصی می پرسن که باید از قبل اماده باشیم؟؟
4.به نظر شما انتخاب ایالت تاثیری تو گرفتن ویزا داره؟ منظورم اینه که اگه کالیفرنیا رو انتخاب کنم شانسم کم می شه؟

1. شاید ایمیلی دریافت نکنید ، لطفا برای نامه دوم ایــــــــــــنجا رو چک کنین . کانفرمیشن نامبرتون رو وارد کنید ، البته 3 روز دیگه ...
2. اگر سفارتتون رو تغیر نداده بودن و همون آنکارا بود، مدارکش رو می تونین از سایت سفارت امریکا در انکارا پیدا کنین.
3. سئوالات مصاحبه بیشتر مربوط به سربازی، سابقه کار و ایالت انتخابی شما هست. البته بقیه سئوالات ساده هستن ظاهراً.
4. ابالت انتخابی شما اگر جزو ایالت هایی باشن که مخارج زندگی اونجاها زیاد باشه، افیسر از شما تمکن مالی بالاتری خواهد خواست ولی شانستون کم نخواهد شد فقط حواستون باشه که ایالت های گرون ، تمکن بیشتر یا اسپانسر نیاز دارن
موفق باشین Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: lilac ، roeentan ، ikamaly ، Tomas ، tajhizgaran ، lvlatarsack ، nooshshahnar
تبریک به همه کارنت شده ها....
راستش حرفای بد نمی خوام بزنم اما بنظرتون این عدم کارنت شدن همه و کمتر اعلام شدن اسامی یکم ناجور نیست؟
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: ikamaly ، oghs ، manila ، Tomas
سلام و تبريك فراوان به دوستاني كه به تازگي كارنت شدن. اميدوارم همگي با آرامش ويزاي خودنون رو با موفقيت بگيرين. از حالا به بعد موضوع جدي تر ميشه. پس به هيجانات و احيانا اضظرابهاي خودتون مسلط بشيد و با برنامه ريزي دقيق و راهنمايي دوستان و صد البته به ياري خداي بزرگ به پيش بريد. اگه تا الان فرصت نكرديد ديگه وقتشه كه مدارك رو كامل كنيد حسابي زبان بخونيد راجع به كار و زندگي و يا تحصيل و هزينه هاي مربوطه در شهر مورد علاقتون تحقيق كنين. ديگه واقعا بايىد وقت بزارين.

موفق باشيد دوستان عزيزم
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: jazirehh ، lilac ، itsmasoud ، Tomas ، Hedieh20 ، parsush ، tajhizgaran ، oghs ، manila

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان