کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
واسه همه کارنت شده ها خوشحالم، امیدوارم بولتن ماه بعد all current باشه.....
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: گل نهال ، jazirehh ، lilac ، ikamaly ، Tomas ، Hedieh20 ، parsush ، tajhizgaran ، naarestan ، oghs ، ابی هانی ، mehdi110 ، manila
case number من کارنت شده ولی در صفحه ای که قبولی را در آن دیدم هنوز به روز نشده و همون نامه ی قبلی هنوز، وقت مصاحبه ام را چه جوری باید بفهمم؟
تشکر کنندگان: ikamaly ، Tomas ، tajhizgaran ، oghs ، manila
(2013-04-11 ساعت 01:02)آناهیتا کوچکی نوشته:  case number من کارنت شده ولی در صفحه ای که قبولی را در آن دیدم هنوز به روز نشده و همون نامه ی قبلی هنوز، وقت مصاحبه ام را چه جوری باید بفهمم؟

یه 2 یا 3 روزی تحمل کنید، میاد همونجا ...
عجله نکنید Wink
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، ikamaly ، amir82 ، Tomas ، tajhizgaran ، oghs ، ابی هانی ، mehdi110 ، ramin5165 ، manila
شکر به خاطر اینهمه شادی و انرژی که اینجا شناوره
امیر ،پرستو و بقیه دوستای ندیده عزیزم نوش جونتون این حس و حال خوب.
از بودنتون یه دنیا انرژی می گیرم
همین که هستین خوبه....
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
(2013-04-10 ساعت 01:49)a.jahangiri نوشته:  از یکان یکان دوستان عزیزم سپاسگزارم
به بودن در کنار شما افتخار می کنم.
سلام جهانگیری عزیز شرمنده که دیر شد ولی درراه بودم و مسافر ،الان دسترسی پیدا کردم به اینترنت، اول رفتم به ویزا بالتین نگاه کرم دیدم اعلام شده خوشحال شدم،بعدش اومدم تو سایت که خبر تو رو شنیدم، باور میکنی عزیز واقعا از دیدن اینکه شمارم اعلام شده اشک شادی نداشتم ولی از خوندن خبر تو کلی اشک ریختم، خبر شنیدن فوت پدر و مادر بسیار سخته واسم.خدا رحمت کنه ایشونو وصبر بده به شما.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
(2013-04-11 ساعت 00:07)oghs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:00)oghs نوشته:  دوستان من شمارم خیلی نزدیکه امکان داره که چنتای اول رو کارنت کنن؟
Shy

کسی جواب منو نمیده، گناه دارماااااااااااااا...Rolleyes

یه کم بیشر توضیح میدین؟
شمارتون به چی نزدیکه؟
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: Tomas ، oghs
مثل عروسی که بعد از تالار یه دور بزن و برقص هم تو خونه راه میفته بیاین بریم تاپیک از هر دری سخنی هم یه شادی دور هم بکنیم
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
دوست عزیزم من هم به شما تسلیت عرض میکنم.انشاالله داغه عزیزایه دیگتو نبینی.مارو در غم خودت شریک بدون.فقط اینو بگم که میفهمم چه حالی داری.

و اما آقایون و خانوم هایه محترمی که کارنت شدن کمربنداتونو محکم ببندید که راهه درازی در پیش داریم

(2013-04-11 ساعت 01:15)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:07)oghs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:00)oghs نوشته:  دوستان من شمارم خیلی نزدیکه امکان داره که چنتای اول رو کارنت کنن؟
Shy

کسی جواب منو نمیده، گناه دارماااااااااااااا...Rolleyes

یه کم بیشر توضیح میدین؟
شمارتون به چی نزدیکه؟
نه داداش نمیشه
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، kasrafo ، Tomas ، nooshshahnar ، مانترا ، oghs ، manila
تبریک به کارنتیها .حالا انتظار برای نامه دوم شروع شد.
کیس نامبر :**86 (3نفر) سفارت :آنکارا که به ایروان تغییرداده شدBig Grin کلیر:9آگوست

تشکر کنندگان: tajhizgaran ، naarestan ، nooshshahnar ، oghs ، manila ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 00:58)hamid3330 نوشته:  تبریک به همه کارنت شده ها....
راستش حرفای بد نمی خوام بزنم اما بنظرتون این عدم کارنت شدن همه و کمتر اعلام شدن اسامی یکم ناجور نیست؟

دوست عزیز اصلا ناجور نیست و از قبل هم مشخص بود
اصلا به من فکر می کنم تا الان بیشتر از حد انتظار هم کارنتی اعلام کردند

خواهش می کنم این پست رو ببینید
http://mohajersara.com/thread-5243-post-...#pid250357

مال ۴ ماه پیشه. این عددها براساس امار سال های قبل و نموداری که از روند کارنتی ها داشتیم به دست اومده. می بینید که توی این ماه ها همیشه بیشتر از چیزی که می شده پیش بیینی کرد کارنتی اعلام شده.

می خوام بگم همه چیز روبه راهه و چیز ناجوری نیست. اصلا نگرانش نباشید.
حالا حرف منو قبول نمی کنید، بیات و این فامیلاشونو چی؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام به همه دوستان

به همه بچه هایی که کارنت شدند تبریک می گم
انشالله همون طور که افشین گفت جای هیچ نگرانی نیست بقیه دوستان هم ماه ديگه حتما کارنت می شوند
خوشحال و شاد باشید
فرشادBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تبريك به تمام كارنتي هاي عزيز و شديدا منتظر ،
آرزو ميكنم كه راه پيش روي همتون هموار باشه تا مقصد نهاييSmile

امير مهاجر و پرسوش عزيز تبريك مخصوصSmile
(2013-04-09 ساعت 17:34)mlo نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 17:16)پدی نوشته:  فعلا بولتن ویزا رفت تو کما.....تا شب

فردا شب اعلام میشه !!!!!!!!!!!

خدا رو شکر نمردیمو یه بار درست پیش بینی کردیم. تبریک به همه کارنت شده ها... بقیه دوستان هم اصلا نگران نباشید . به خدا همتون کارنت میشین. من قول میدم افکار منفی رو دنبال نکنید....Cool
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: naarestan ، سمانه777 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، گل نهال ، melod ، nooshshahnar ، oghs ، Tomas
بچه‌ها الان باید به کدوم تاپیک‌ها بیشتر سر بزنیم؟
میدونم بستگی به محل سفارت و ... داره؛ ولی اصلِ سؤالم اینه که تاپیکی نمونه یه وخ که آدم فراموش کنه بهش سر بزنه و بعد با مشکل روبه‌رو بشیم.

من خودم فعلا این تاپیک‌ها رو دارم سر می‌زنم:
http://mohajersara.com/thread-5449.html
http://mohajersara.com/thread-5414.html
نمیدونم سفارتم آنکارا خواهد بود یا ایروان. وگرنه تاپیک یکی از اونهام اضافه میشه انشالله.

اگر تاپیک مهمی هست که فراموش کردم، راهنماییم کنید لطفا.
سپاس Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: oghs ، Tomas
به به تبریک میگم به همه کارنت شده ها ایشالا که نامه های مصاحبه ام به زودی زود میاد و مثل ما تو سراشیبی میوفتین اخه فقط یک هفته دیگه باید اماده سفر بشیم به دعاخیرتون واقعا نیاز مندیم .
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان