کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
ممنون ازدوستانی که بهم تبریک گفتین ولی ای کاش all بود... از دوستمون witch که ساعت 6 بهمون گفت و من با خیال راحت تا الان مهمونی نشستم هم تشکر میکنم
من الان جدول بولتن را دیدم...جالبه که قاره های دیگه هم که except دارن، چقدر واسه این ماه شماره اعلام کردن حتی exceptهاشون ... پس نگران نباشین دوستای کارنت نشده...این تاپیک از بس دوست داشتنیه خدا دلش نمیاد درش بسته بشه و واسه همینه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
سلام...با اینکه خودمون کارنت شدیم اما ناراحت دوستانی هستم که چشم انتظار این سری بودند و نشد....میدونم انتظار سخته اما طبق شواهد فراموش نکنید این فرایند تا کارنتی همه ادامه خواهد داشت و فقط یکم دیگه مونده..... دل قوی دار که در عرصه پرواز.....سیمرغ دلان شه پر پرواز گشودند....
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تبریک....تبریک.....تبریک

من که توی این تاپیک میمونم تا همه مان کارنت بشیم.

بچه ها، اگه دقت کنین هنوز هیچ جایی All Current نیست. اگر سالهای قبل رو ببینیم ، یکدفعه همه رجیون ها رو کارنت می کنن و میزنن aLL Smile
در نتیجه ، ماه آینده همراه با سایر جاها، آسیا میشه All Current

فقط انرژی مثبت داشته باشین و به خدا توکل کنین و واسه خودتون و بقیه هم دعا کنین ( کارنت شده ها ، انتظار مصاحبه ها، کلیر نشده ها ، ویزا گرفته ها و همه Big Grin ) که در مراحل بعدی موفق باشیم.
بلبل عاشق! تو عمر خواه, که آخِر ......باغ شود سبز و شاخ ِگل به بَر آید
صبرو ظفر, هر دو دوستان قدیمند .......بر اثر ِ صبر نوبت ِ ظفر آید
بگذرد این روزگار تلخ تر از زَهر ...........بار دگر روزگار چون شِکَر آید
تشکر کنندگان: proje ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، soruosh ، oghs ، گل نهال ، mamalino10 ، amir82 ، elmira_fa
دوستانی که کارنت شدین تبریک ... بقیه دوستان ... ما هنوز در کنار شما ایستاده ایم ...
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: proje ، far-dv2013 ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، a.jahangiri ، amir82
[عکس: 197451d1265396158-congrats-40-.jpg]
Big Grin
تبریک و هووووووووووووووووررررراااااااااااااااااااااااااا
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Hedieh20 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، jazirehh ، soruosh ، oghs ، mehdi110 ، amir82 ، elmira_fa ، shani89
خانم مارپل عزیز تبریک می گم برو آماده شده برای یه ضرب
گل نهال و پیام 62 به شما ه هم تبریک می گم و آرزوی یه ضربی دارم
پیام روز شمارت رو تعطیل نکنی ،بچه ها رو تنها نزاری
امید همه مون بعد خدا به همدیگه است
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، jazirehh ، elmira_fa ، usa lover ، oghs ، گل نهال ، a.jahangiri ، proje ، amir82 ، shani89
تبریک بر کارنت شدگان عزیز
تشکر کنندگان: farshadsh ، amiz.abdollah ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، usa lover ، oghs ، parastoo500 ، proje ، amir82 ، shani89
ارسال شماره 100 من :

تقدیم به همه. خصوصاً دوستان کارنت شده. علی الخصوص دوستانی که مثل خودم بیش از یک سال منتظر بودنBig Grin

[عکس: rjv7fljhp39aju94ct2g.jpg]

عزیزانی هم که کارنت نشدن، من و سایر دوستان عزیزم تا آخرین روز و اعلام شماره هایتان، در این تاپیک کنارتان خواهیم بود. بزرگواران فرمودن که در اصل ماجرا هیچ تفاوتی رخ نداده و اگر کارنت هم میشدین، مصاحبتون آگوست میشد. الانشم همینجوره و فیلان و بیسار Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-05-11 ساعت 08:13)nooshshahnar نوشته:  خانم مارپل عزیز تبریک می گم برو آماده شده برای یه ضرب

امید ما هم به شماست Big GrinBig GrinBig Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-05-11 ساعت 08:13)nooshshahnar نوشته:  خانم مارپل عزیز تبریک می گم برو آماده شده برای یه ضرب

تشکر میکنم دوست عزیزم و فیلان و بیسار و حتـــــــّاBig Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، Hedieh20 ، mehdi110 ، nooshshahnar ، amiz.abdollah ، amir82 ، shani89
برای دوستای کارنت نشده ی عزیزمون
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، jazirehh ، tajhizgaran ، oghs ، lilac ، amiz.abdollah ، a.jahangiri ، amir82 ، sh_aytak ، shani89
سلام دوستان

قول داده بودم که پست شماره صد من مربوط به اعلام شدن کارنتی ام باشه ولی چه کنم که باید زیر قولم بزنم .

اول از همه به همه دوستان تا شماره 9850 که با صبر زیاد مدتی بیشتر از یک سال رو تحمل کرده بودند بابت کارنت شدنشون تبریک میگم و امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیشون موفق باشند و هر چه سریعتر اونها رو در تایپک اولین سفر برای دریافت گرین کارت ببینیمشون . واقعاً وقتی میبینم که این دوستان این همه وقت صبوری کردند بهشون حسودیم میشه .
خوب حالا باید بریم سراغ بقیه دوستان مثل خودم که همگی مرحله دومی هستیم و منتظر ........
دوستان عزیز : DIVE و محسن46 وmohcen و mamalino10 و منوچهر54 و hesamking و fereshtehind و amirfarahan و spd-r و nima-92 و siavash80 و sayeh20 و amiz.abdollah و AmirAliO و Chosey و ........
اینکه ما همگی در مرحله دوم اعلام شدن اسامی بودیم خودش یک شانس زیادی رو می خواست که ما داشتیم و باید خدا رو شاکر باشیم ، اما مطمئن باشید که همگی کارنت می شویم و همه به مصاحبه می رویم و ویزا هم می گیریم . چون این کیس نامبرها بر اساس هیچ اولویتی صادر نشده اند که بالا بودن شماره آن باعث کم شانس شدن در کارنتی و دریافت ویزا باشه .
من هم میدونم که طی کردن یک ماه دیگه برای کارنت شدن کار آسونی نیست ولی مطمئنم با روحیه ای که ما بهم میدیم میتونیم خیلی سریع تا انتهای سپتامبر ویزا رو بگیریم و آماده رفتن بشیم . پس بهتره که شمارش معکوس رو از همین الان شروع کنیم . ( فقط سی روز دیگه مانده )
به امید اون روز .

با آرزوی موفقیت همه دوستان
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
+++++++++++++++
به قول صادقی حتـــا 29 !!!
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20 ، lilac ، mehdi110 ، گل نهال ، amir82 ، oghs ، shani89
تبریک به دوستایی که کارنت شدن
کاش all current می شد که یه هورا بکشیم و کرکره رو بکشیم پایین اما باید 30 روز دیگه صبر کنیم.
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh ، mehdi110 ، ali.agha ، amir82 ، oghs ، shani89
بچه ها ببخشید دیر رسیدم . به همه تبریک میگم ایشالا که هرچه زودتر بقیه هم به جمع کارنتی ها بپویوندن .
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، mehdi110 ، nooshshahnar ، a.jahangiri ، lilac ، jazirehh ، amir82 ، parsush ، oghs ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان