کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان ميشه لينك سايت رو برام بفرستيد
ممنون
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: oghs ، proje ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89
9850
به طور رسمی
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
خیلی صبور هستین
دوزتون دارم
با تچکر
دیCoolBig GrinTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
به اميد كارنت شدن همه دوستان
هورررررررررررررررا
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
هورا مبارکه تبریک به دوستانی که کارنت شدن به امید ویزای یکضرب شما دوستان مخصوصا خانم مارپل
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mani.iht ، oghs ، usa lover ، far-dv2013 ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، elmira_fa ، amir82 ، shani89
[quote='Leila12020' pid='334034' dateline='1368218229']
دوستان ميشه لينك سايت رو برام بفرستيد
ممنون

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5953.html
تشکر کنندگان: mani.iht ، rezagh ، oghs ، usa lover ، گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، parastoo500 ، shani89
9,850 کارنت شدن

به همه کارنتی ها تبریک می گم
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: oghs ، a.jahangiri ، mehdi110 ، گل نهال ، far-dv2013 ، mehdiii ، Hedieh20 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، soruosh ، amir82 ، shani89
دوستان کارنت شده تبریک میگم
به اونایی هم که ماه آینده کارنت خواهند شد پیشاپیش تبریک میگم
ایشالا همه ماها یه ضرب میگیریم ویزا رو
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
این هورا به افتخار دوستان کارنت شده و کارنت نشده می باشد...Big Grin
هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااآااآااااااا
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
اینم به افتخار دوستای صبور کارنت نشده
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!
باز شد تا ۹۸۵۰ خدارو شکر، ایشالا بقیه دوستانم ماه بعد..
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: ali.agha ، a.jahangiri ، گل نهال ، oghs ، mohssen ، proje ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، soruosh ، bayat_r ، shani89
خیلی دوست داشتم خدایی این ماه همه کارنت شیم، هیچ اشکالی نیست :ی دوستانی که هنوز نشدن همین الان برن روز دلخواه مصاحبشون رو تو ماه مرداد رو تقویم علامت بزنن :ي چه این ماه میشدن چه ایشالا ماه بد میشن مهم نیست مهم اینکه انرژی مثبت به امید خدا تو اون روز سفارت یه ضرب بگیرن :ی
دوستان الان من کارنت شدم :ی (خدا رو شکر) کسی می تونه راهنمایی کنه اقدامات بعدی رو کدوم تاپیک یا قسمت می تونم بخونم :ی مرسی از همه دوستان
تــــــــــــــــبــــــــــــــــــــــــــــــــــریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
خیلی دوست داشتم خدایی این ماه همه کارنت شیم، هیچ اشکالی نیست :ی دوستانی که هنوز نشدن همین الان برن روز دلخواه مصاحبشون رو تو ماه مرداد رو تقویم علامت بزنن :ي چه این ماه میشدن چه ایشالا ماه بد میشن مهم نیست مهم اینکه انرژی مثبت به امید خدا تو اون روز سفارت یه ضرب بگیرن :ی
دوستان الان من کارنت شدم :ی (خدا رو شکر) کسی می تونه راهنمایی کنه اقدامات بعدی رو کدوم تاپیک یا قسمت می تونم بخونم :ی مرسی از همه دوستان

با عرض تبریک
تاپیک بعدی انتظار برای مصاحبه و بعد از آن
سفر به ..........برای مصاحبه میباشد.
تشکر کنندگان: oghs ، گل نهال ، usa lover ، mohssen ، proje ، far-dv2013 ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89
(2013-05-11 ساعت 02:04)a.jahangiri نوشته:  خیلی دوست داشتم خدایی این ماه همه کارنت شیم، هیچ اشکالی نیست :ی دوستانی که هنوز نشدن همین الان برن روز دلخواه مصاحبشون رو تو ماه مرداد رو تقویم علامت بزنن :ي چه این ماه میشدن چه ایشالا ماه بد میشن مهم نیست مهم اینکه انرژی مثبت به امید خدا تو اون روز سفارت یه ضرب بگیرن :ی

با عرض تبریک
تاپیک بعدی انتظار برای مصاحبه و بعد از آن
سفر به ..........برای مصاحبه میباشد.

مرسی مرسی :ی
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، گل نهال ، oghs ، proje ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان