کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
چقدر خوبه آدم دوست های خوبی مثل یو اس ای لاور، جزیره، امیر مهاجر، گل نهال، تجهیزگران، محسن، پیام 82، جهانگیری و همه و همه..... داره که با وجود اینکه کارنت شدن، اما تو این تاپیک به ما سر می زنن و با ما همرااااهندBig Grin،
همتونوووووووووووووووووووووووووووو دووووووووووووووووووووووووست می دارم و ممنووووووووووووووووون برای خوبی هاتونSmile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
(2013-05-11 ساعت 11:43)sayeh20 نوشته:  چقدر خوبه آدم دوست های خوبی مثل یو اس ای لاور، جزیره، امیر مهاجر، گل نهال، تجهیزگران، محسن، پیام 82، جهانگیری و همه و همه..... داره که با وجود اینکه کارنت شدن، اما تو این تاپیک به ما سر می زنن و با ما همرااااهندBig Grin،
همتونوووووووووووووووووووووووووووو دووووووووووووووووووووووووست می دارم و ممنووووووووووووووووون برای خوبی هاتونSmile

دوست عزیز

منم مثل شما هنوز کارنت نشدم ولی میتونیم فکر کنیم که کارنت شدیم و تاریخ مصاحبه ما هفته اول آگوست هستش .Big GrinBig Grin
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: lilac ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110 ، ali.agha ، Hedieh20 ، گل نهال ، mamalino10 ، امیر مهاجر ، amir82 ، oghs ، shani89
دوستان همه کارنت میشید همه ویزا یک ضرب میگیرید و هم سیتیزن میشید
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
یکی از بچه ها 2011 پاسش رو 30 سپتمبر داد برای ویزا
پس همیشه امید داشته باشید Smile
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110 ، nooshshahnar ، zohre02 ، lilac ، امیر مهاجر ، amir82 ، roeentan ، mohssen ، Hedieh20 ، oghs
+++++++++++++++++++++++++++++
كارنتي ها تبريك , بقيه بچه ها ما همه با هم هستيم+++++++++++++++++++

خب بچه ها بريم واسه غول مرحله دوم
كيس نامبر: 2013AS92XX -رؤيت قبولي: 4 June-ارسال مدارك: 4 July-تعداد افراد کیس: 2 نفر-مصاحبه: ایروان- هفته اول July - كليرنس:06 آگوست -مقصد: فعلا لس آنجلسBig Grin
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، mahdi/sh ، ali.agha ، farshadsh ، گل نهال ، mehdi110 ، shani89
(2013-05-11 ساعت 08:50)payam62 نوشته:  ارسال شماره 100 من :

تقدیم به همه. خصوصاً دوستان کارنت شده. علی الخصوص دوستانی که مثل خودم بیش از یک سال منتظر بودنBig Grin

[عکس: rjv7fljhp39aju94ct2g.jpg]

عزیزانی هم که کارنت نشدن، من و سایر دوستان عزیزم تا آخرین روز و اعلام شماره هایتان، در این تاپیک کنارتان خواهیم بود. بزرگواران فرمودن که در اصل ماجرا هیچ تفاوتی رخ نداده و اگر کارنت هم میشدین، مصاحبتون آگوست میشد. الانشم همینجوره و فیلان و بیسار Big Grin
اين شيريني به مناسبت كارنت شدن مناسب نيستاااا، 1 نون خامه اي گنده بايد ميذاشتي، نه شيريني مشهدي Sad
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، hamid3330 ، mahdi/sh ، amiz.abdollah ، Hedieh20 ، farshadsh ، oghs ، shani89
(2013-05-11 ساعت 12:11)mehdi110 نوشته:  

تقدیم به همه. خصوصاً دوستان کارنت شده. علی الخصوص دوستانی که مثل خودم بیش از یک سال منتظر بودنBig Grin

عزیزانی هم که کارنت نشدن، من و سایر دوستان عزیزم تا آخرین روز و اعلام شماره هایتان، در این تاپیک کنارتان خواهیم بود. بزرگواران فرمودن که در اصل ماجرا هیچ تفاوتی رخ نداده و اگر کارنت هم میشدین، مصاحبتون آگوست میشد. الانشم همینجوره و فیلان و بیسار Big Grin
اين شيريني به مناسبت كارنت شدن مناسب نيستاااا، 1 نون خامه اي گنده بايد ميذاشتي، نه شيريني مشهدي Sad

داداش من نمیخوری بهونه نیار Smile
بیزحمت دست به دست بدبد بیاد اینجا همش مال خودمه Smile
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: mehdi110 ، payam62 ، tajhizgaran ، amiz.abdollah ، Hedieh20 ، farshadsh ، lilac ، oghs ، shani89

بفرما Big Grin

[عکس: 05820946044638372427.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mehdi110 ، tajhizgaran ، mahdi/sh ، amiz.abdollah ، farshadsh ، usa lover ، گل نهال ، hamid3330 ، oghs ، shani89
(2013-05-11 ساعت 11:43)sayeh20 نوشته:  چقدر خوبه آدم دوست های خوبی مثل یو اس ای لاور، جزیره، امیر مهاجر، گل نهال، تجهیزگران، محسن، پیام 82، جهانگیری و همه و همه..... داره که با وجود اینکه کارنت شدن، اما تو این تاپیک به ما سر می زنن و با ما همرااااهندBig Grin،

منم هم دوستتم هم دوست دارم
صبور و مهربانSmileSmileSmile
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
به همه دوستانی که کارنت شدند تبریک میگم و به بقیه میگم صبر داشته باشید.
@ هدیه عزیز انشالله بزودی میری اونور و غصه کارنت نشدن رو نخور....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
به همه دوستان کارنت شده تبریک میگم. انشاألله کمتراز ۳۰ روز دیگرهمه با هم کرکره این تاپیک را پایین میکشیمSmileSmileSmile
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
به همون اندازه که خوشحال شدم از کارنت شدن خودم و دوستای دیگه، از اینکه یک تعدادی از دوستان هنوز منتظر خواهند موند ناراحت شدم. ولی مطمئن باشید که ماه بعد شما که کارنت بشید همه ما خوشحال خواهیم شد و از امروز برای ماه بعد لحظه شماری می کنیم تا جشن کارنت شدن همه مهاجرسرایی ها رو با هم دیگه بگیریم.
این ماه نیز بگذرد و چون بگذرد غمی نیست............
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، payam62 ، mehdi110 ، parastoo500 ، گل نهال ، zohre02 ، lilac ، farshadsh ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، oghs ، Chosey ، proje ، saeid-ss ، sce ، elmira_fa
تبریک به همه کارنت شدگان عزیز ، البته می دونم این روزا دیگه زیاد به این تاپیک سر نمی زنید و درگیر آماده شده برای سفر هستید و خیلی با بقیه تاپیکها کار دارید ، به هرحال ما وظیفمون بود تبریک بگیم.Wink
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
(2013-05-11 ساعت 12:23)payam62 نوشته:  

بفرما Big Grin

[عکس: 05820946044638372427.jpg]

آهان حالا اين شد!!!Big Grin البته اينم هست بفرمائيد [عکس: 09084303067265083675.jpg]
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
سایه .............
چقدر دوست دارن اینجا Smile
آدم حسودیش میشه حتـــــــآ ! Big GrinBig GrinBig Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، oghs ، proje ، payam62 ، saeid-ss ، گل نهال ، sce ، ابی هانی ، mehdi110 ، farshadsh ، usa lover ، amir82 ، Hedieh20

آقا قند میگیریما....Big Grin
اون وقت دیگه فیلان و بیسارم دوامون نمیشه....Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: proje ، payam62 ، sce ، mehdi110 ، farshadsh ، amir82 ، Hedieh20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان