کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-05-11 ساعت 10:18)tajhizgaran نوشته:  سلام دوستان

قول داده بودم که پست شماره صد من مربوط به اعلام شدن کارنتی ام باشه ولی چه کنم که باید زیر قولم بزنم .

اول از همه به همه دوستان تا شماره 9850 که با صبر زیاد مدتی بیشتر از یک سال رو تحمل کرده بودند بابت کارنت شدنشون تبریک میگم و امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیشون موفق باشند و هر چه سریعتر اونها رو در تایپک اولین سفر برای دریافت گرین کارت ببینیمشون . واقعاً وقتی میبینم که این دوستان این همه وقت صبوری کردند بهشون حسودیم میشه .
خوب حالا باید بریم سراغ بقیه دوستان مثل خودم که همگی مرحله دومی هستیم و منتظر ........
دوستان عزیز : DIVE و محسن46 وmohcen و mamalino10 و منوچهر54 و hesamking و fereshtehind و amirfarahan و spd-r و nima-92 و siavash80 و sayeh20 و amiz.abdollah و AmirAliO و Chosey و ........
اینکه ما همگی در مرحله دوم اعلام شدن اسامی بودیم خودش یک شانس زیادی رو می خواست که ما داشتیم و باید خدا رو شاکر باشیم ، اما مطمئن باشید که همگی کارنت می شویم و همه به مصاحبه می رویم و ویزا هم می گیریم . چون این کیس نامبرها بر اساس هیچ اولویتی صادر نشده اند که بالا بودن شماره آن باعث کم شانس شدن در کارنتی و دریافت ویزا باشه .
من هم میدونم که طی کردن یک ماه دیگه برای کارنت شدن کار آسونی نیست ولی مطمئنم با روحیه ای که ما بهم میدیم میتونیم خیلی سریع تا انتهای سپتامبر ویزا رو بگیریم و آماده رفتن بشیم . پس بهتره که شمارش معکوس رو از همین الان شروع کنیم . ( فقط سی روز دیگه مانده )
به امید اون روز .

با آرزوی موفقیت همه دوستان
n
دوست عزیز از اینکه مخبت شما را می بینم خیلی باعث دلگرمی است. این ماه هم با هم منتظر می نشینیم.RolleyesRolleyes
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: hamid1357 ، proje ، payam62 ، saeid-ss ، گل نهال ، sce ، nika ، mehdi110 ، tajhizgaran ، farshadsh ، DIVE ، oghs ، amir82 ، elmira_fa ، mohssen ، Hedieh20
[عکس: 197451d1265396158-congrats-40-.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، sce ، mehdi110 ، tajhizgaran ، farshadsh ، oghs ، amir82
تبریک به همه دوستان کارنت شدههههههههههههههه!!!!!!!!!
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، sce ، proje ، nika ، mehdi110 ، tajhizgaran ، farshadsh ، amir82 ، Hedieh20
سلام دوستان.
هر کی کارنت شده................بره حال کنه.
زود آماده شین که دیگه دارین میرین مصاحبه.الکی هم استرس نگیرین.خداییش کا روز مصاحبه ساده تر از این حرفاست که فکرشو کنین.
موفق باشین.
راستی..........
کس دیگه ای هم مونده که کارنت نشده باشه ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، proje ، ابی هانی ، nika ، mehdi110 ، tajhizgaran ، farshadsh ، usa lover ، amir82 ، roeentan ، Hedieh20
(2013-05-11 ساعت 17:50)sce نوشته:  سلام دوستان.
زود آماده شین که دیگه دارین میرین مصاحبه.الکی هم استرس نگیرین.خداییش کا روز مصاحبه ساده تر از این حرفاست که فکرشو کنین.
موفق باشین.
راستی..........

بین 9850 تا 10700 مونده هنوز
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، proje ، mehdi110 ، tajhizgaran ، farshadsh ، oghs ، amir82 ، Hedieh20
موفق باشین.
راستی..........

sce عزیز این نامه دوم تقریبا چند روزه میاد؟
تشکر کنندگان: proje ، payam62 ، tajhizgaran ، farshadsh ، گل نهال ، oghs ، amir82
از بچه هایی که تازه کارنت شدن. هرکی که نامه دومش اومد بهمون خبر بده.
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx

[/font]

تشکر کنندگان: payam62 ، mehdi110 ، farshadsh ، گل نهال ، oghs ، amir82 ، wITCH ، saeid-ss ، nika ، tajhizgaran
دوستان عزیز کارنت شده تبریک
هدیه عزیز غصه نخور تو مظهر استقامت و صبر و امیدواری 2013 ایهایی Big Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
سلام
اینقدر گفتیم( شاید این جمعه بیاید) از آخر هم این جمعه آمد و ما کارنت شدیم . بلاخره غول این مرحله رو هم کشتیم
خیلی خوشحالم امیدوارم نامه تعیین مصاحبه هم زود بیاد
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
موفق باشین.
راستی..........

Tongue
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، ابی هانی ، a.jahangiri ، farshadsh ، proje ، oghs ، amiz.abdollah ، nika
(2013-05-11 ساعت 10:18)tajhizgaran نوشته:  سلام دوستان

قول داده بودم که پست شماره صد من مربوط به اعلام شدن کارنتی ام باشه ولی چه کنم که باید زیر قولم بزنم .

اول از همه به همه دوستان تا شماره 9850 که با صبر زیاد مدتی بیشتر از یک سال رو تحمل کرده بودند بابت کارنت شدنشون تبریک میگم و امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیشون موفق باشند و هر چه سریعتر اونها رو در تایپک اولین سفر برای دریافت گرین کارت ببینیمشون . واقعاً وقتی میبینم که این دوستان این همه وقت صبوری کردند بهشون حسودیم میشه .
خوب حالا باید بریم سراغ بقیه دوستان مثل خودم که همگی مرحله دومی هستیم و منتظر ........
دوستان عزیز : DIVE و محسن46 وmohcen و mamalino10 و منوچهر54 و hesamking و fereshtehind و amirfarahan و spd-r و nima-92 و siavash80 و sayeh20 و amiz.abdollah و AmirAliO و Chosey و ........
اینکه ما همگی در مرحله دوم اعلام شدن اسامی بودیم خودش یک شانس زیادی رو می خواست که ما داشتیم و باید خدا رو شاکر باشیم ، اما مطمئن باشید که همگی کارنت می شویم و همه به مصاحبه می رویم و ویزا هم می گیریم . چون این کیس نامبرها بر اساس هیچ اولویتی صادر نشده اند که بالا بودن شماره آن باعث کم شانس شدن در کارنتی و دریافت ویزا باشه .
من هم میدونم که طی کردن یک ماه دیگه برای کارنت شدن کار آسونی نیست ولی مطمئنم با روحیه ای که ما بهم میدیم میتونیم خیلی سریع تا انتهای سپتامبر ویزا رو بگیریم و آماده رفتن بشیم . پس بهتره که شمارش معکوس رو از همین الان شروع کنیم . ( فقط سی روز دیگه مانده )
به امید اون روز .

با آرزوی موفقیت همه دوستان
دقیقا همینطوره ، همین که برنده شدیم خیلی خدا باهامون بوده که این مدت از زندگیمون رو تا الان سرشار از هیجان کرده . من که خیلی امیدوارم و هر جور که پیش بیاد راضیم به رضای خدا .
این یک ماه هم زود میگذره .

به تمام کارنت شده ها تبریک میگم . منتظر سفرنامهاتون هستیم.

و اینکه
انقدر دوستان سری اولی انتظار یک سالشون رو به رخ ما سری دومی ها نکشن ، باور کنید انتظار ما واسه قبولی در سری دوم (اکتبر) خیلی سخت تر از انتظار شما بود . شما حداقل می دونستی قبول شدی و شور هیجان آماده شدن رو داشتین . اما ماها دل تو دلمون نبود که آیا قبول میشیم یا نه؟
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: proje ، گل نهال ، amir82 ، mehdi110 ، payam62 ، jazirehh ، amiz.abdollah ، elmira_fa ، nika ، oghs ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran
نامه دوم بطور تقریبی 1 هفته تا 2 هفته بعد از کارنتی میاد ...
مصاحبتون هم حدودا هفته دوم جولای خواهد بود اگر سفارتتون رو تغیر ندن که به احتمال زیاد تغیر خواهند داد ...
[/quote]

[عکس: PlusSign.jpg]
به افتخار بچه های 10000تایی

']
بچه ها من الان زنگ زدم، تا ۹۸۵۰ هستش این ماه ولی مطئمنم که مال همه میاد ماه دیگه.
[/quote]

[/quote]
Hello My DreamLand
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTD41DoHICzECUubLJsXMc...QCLF06VXlp]

بچه ها نامه دوم تا کی میاد؟ میتونید با توجه به کیس نامبر من 1 تخمین بزنید؟

از بچه های با تجربه نبوووووووووووووووووود کسی که بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مصاحبتون هم حدودا هفته دوم جولای خواهد بود اگر سفارتتون رو تغیر ندن که به احتمال زیاد تغیر خواهند داد ...
[/quote]

بینهایت ممنون بابت پاسختون
1سوال
رو چه حسابی میگید به احتمال زیاد محل محاسبه رو تغییر میدن؟
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx

[/font]

تشکر کنندگان: amir82 ، mehdi110 ، payam62 ، jazirehh ، elmira_fa ، Given ، oghs ، farshadsh ، tajhizgaran
(2013-05-11 ساعت 20:25)proje نوشته:  نامه دوم بطور تقریبی 1 هفته تا 2 هفته بعد از کارنتی میاد ...

']
بچه ها من الان زنگ زدم، تا ۹۸۵۰ هستش این ماه ولی مطئمنم که مال همه میاد ماه دیگه.
[/quote]

[/quote]
Hello My DreamLand

[/quote]

1سوال
[/quote]

با توجه به حجم بالای مصاحبه ها در آنکارا، KCC مصاحبه شونده ها بخصوص کیس های آخر در هر سری کارنتی رو جهت تسریع مصاحبه ها به سفارت های ابوظبی یا ارمنستان تغیر میده.
موفق باشین
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: itsmasoud ، payam62 ، گل نهال ، amir82 ، Ali.US ، proje ، oghs ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran
(2013-05-11 ساعت 22:24)jazirehh نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 20:25)proje نوشته:  نامه دوم بطور تقریبی 1 هفته تا 2 هفته بعد از کارنتی میاد ...

']

[/quote]
Hello My DreamLand

[/quote]

1سوال
[/quote]

با توجه به حجم بالای مصاحبه ها در آنکارا، KCC مصاحبه شونده ها بخصوص کیس های آخر در هر سری کارنتی رو جهت تسریع مصاحبه ها به سفارت های ابوظبی یا ارمنستان تغیر میده.
موفق باشین
[/quote]

پس ماهایی که از ابتدا ابوظبی رو انتخاب کردیم سفارتمون رو عوض نمیکنن ابن دیرسته یا نه؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinSad
تشکر کنندگان: proje ، گل نهال ، oghs ، farshadsh ، tajhizgaran
(2013-05-11 ساعت 18:09)proje نوشته:  از بچه هایی که تازه کارنت شدن. هرکی که نامه دومش اومد بهمون خبر بده.

با اجترام .نامه دوم چقدر طول می کشه؟
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان