کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
نگران نباشید بچه ها!الان اوباما با همراهم تماس گرفت منم بهش قضیه ممل آمریکایی و حسن پپه رو گفتم و اشاره کردم عشق یو اس ما را به توهم و یاوهگویی وحتی جنون لحظه ای کشونده.اونم مرام گذاشت که قضیه رو به خاطر رفاقتی که تو جنگ ویتنامم جونشو نجات داده بودم بررسی کنه شایدم توی 5+2 مطرح کنه تا ما خیالمون راحت بشه که آقا جان به ایرانی جماعت ویزا نمیدیم!نمیدیم!
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: achi686
mishe lotf konid be man begid kodom site va chetori mishe az zamane mosahebam ba khabar ebsham? mamnoon
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 14:45)turquoise نوشته:  mishe lotf konid be man begid kodom site va chetori mishe az zamane mosahebam ba khabar ebsham? mamnoon

همون سایتی که نتیجه قبولیت رو دیدی...منتها زمان مصاحبت جایگزین صفحه ی قبولیت میشه.......ضمنا فارسی تایپ کن دوست عزیزم
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: rezagh ، armin1 ، fire dragon ، Ali DV-2013
سلام

ممنونم از راهنما ییتون. چشم فارسی نوشتم دوست عزیز. پس با این تفاسیر اونها امیلی‌ در مورد زمان و تاریکه مصاحبه نمی‌فرستند؟
تشکر کنندگان: rezagh
(2012-08-22 ساعت 15:29)turquoise نوشته:  سلام

ممنونم از راهنما ییتون. چشم فارسی نوشتم دوست عزیز. پس با این تفاسیر اونها امیلی‌ در مورد زمان و تاریکه مصاحبه نمی‌فرستند؟

بنده روش مطمئن رو گفتم.... در بعضی موارد هم طبق تجربه بچه ها بوده که ایمیل زدن
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: turquoise ، hassan1358arab ، rezagh ، mohammadrezah
(2012-08-21 ساعت 23:53)shalgham نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 23:39)amir0_0amir نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 21:56)shalgham نوشته:  ...در ضمن من یک سئوال دارم که البته چند جا در مورد پاسخش به صورت ضد ونقیض خوندم:
سهمیه ویزای هر کشور مربوط به نفر اصلی هر کیس هست یا به همراه خانواده شخص؟
با تشکر
دوست عزیزم به خدا ویزا به هممون میرسه چه 1 نفر چه یه طایفه ... از همه عاجزانه و دردمندانه خواهش میکنم از خیر این یه سوال بگذرن همانا خیر دنیا و اخرت نصیبشون بشه Shy

خیلی باحال گفتی ممنون. چون من کیس نامبرم حدود ۷۰۰۰ هست حق بده یک خورده نگران باشم. ولی از پاسخ دندان شکنتون ممنونم. Big Grin
پس من چی که 8700 هستم؟Sad
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان:
امروز روز اول کاری در آنکارا هستش
فکر کنم تا موتوراشون گرم بشه تا کار کنن ۲ تا ۳ روز کار ببره
تازه اگه اینترنتاشون مثل پلیس +۱۰ ما قطع نباشه
تشکر کنندگان: majid.s
من یکی دیگه بیخیال لاتاری شدم.اعصاب واسم نموند از بس ایمیل چک کردم یا رفتم تو سایت dv.پس کی میاد? هیچکسیس هم نمیاد دو کلمه دلگرم کننده بنویسه آدم قوت قلب بگیره.آخه این چه وضعیه?
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: achi686 ، Ali DV-2013
(2012-08-22 ساعت 15:29)turquoise نوشته:  سلام

سلام. واسه من ایمیل زدند و توش نوشته بود که به صفحه قبولی یک سری بزنم چون آپدیت شده.

موفق باشید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: armin1 ، hoj_s000 ، saljoogh ، rezagh
(2012-08-22 ساعت 17:37)archery نوشته:  دوستان سیستم ها را خاموش کنید تا ۲۸ آگوست
واحد ویزای مهاجرتی و ویزای غیرمهاجرتی از تاریخ 23 تا 27 آوریل مدارک کسری ویا گذرنامه ایرانیان را نخواهد پذیرفت.
واحد ویزای مهاجرتی و ویزای غیر مهاجرتی بخش کنسولگری از تاریخ 23 تا 27 آوریل مدارک کسری و پاسپورت کسانی را که مراحل اداری آنها تکمیل شده است را نخواهد پذیرفت. از مشکلی که به این دلیل برای شما عزیزان بوجود آمده پیشاپیش پوزش می طلبیم.
( کپی شده از سایت آنکارا)
دوست عزیز اين چه ربطی داره به اينکه ما منتظر نامه مصاحبمون هستيم؟ و چه ربطی به موضوع اين تاپيک داره؟؟؟!!!
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 11:04)peyman1355 نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 10:59)aziking نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 10:57)peyman1355 نوشته:  با درود خدمت دوستان گرامي

ميخواستم دوستان گرامي محبت كنند اگر كسي اطلاعي از دليل ديركرد ارسال ايميل تاريخ، زمان و مكان مصاحبه ها داره به بنده لطف كنه و بگه، آخه من آخرين باري كه با كي سي سي تلفني تماس گرفتم، خانم پشت خط به من گفت كه 15 آگوست يه ايميل براتون مياد كه توش كاملا توضيح داده، اما ممكنه به دليل شلوغ بودن سرمون و ترافيك كاري، نتونيم براتون ايميل بزنيم،اگر بين 3 روز تا حداكثر يك هفته ايميلي دريافت نكرديد، ميتونيد با مراجعه به سايت و وارد كردن كانفرميشن نامبر از ساعت، تاريخ و محل مصاحبه تون اگاه بشيد.
اما امروز 22 آگوسته و بعد از يك هفته نه ايميلي براي من اومده و نه تو سايت مربوطه خبري هست،( آخه من 6 ماهه به دنيا اومدم عجله دارم !!!! ;-)

از راهنماييتون يك دنيا سپاسگزارم

دوست من اگه یک بار دیگه تلفن بزنی و سوال کنی اینجا حداقل 42 نفر دعات می کنن...42 نفری که کارنت شدن نیازمند یاری سبز شمان.Tongue

يعني 42 نفر هيچكسي دليلش رو نميدونه؟ از اعضاي قديمي تر و با سابقه تر كسي اطلاعات نداره؟ اگر واقعا بدونم كه هيچ كسي حتي دوستان با سابقه و قديمي تر هم نمي دونند امشب يه تماس با كي سي سي ميگيرم

دوست گرامي يعني توي ايميلتون سوال نكرديد كه حدودا چه زماني اينكار انجام خواهد شد؟ و اينكه الان از تاريخي كه اعلام كرده بودند (15 آگوست تا حداكثر يك هفته بعد از 15 آگوست ) گذشته اما هيچ خبري نيست دليلش چيه كه هنوز زمان بندي ها روي سايت اعلام نشده؟
چون دونستن زمان دقيق مصاحبه براي انجام باقي كارها (گرفتن وقت معاينه پزشكي، ارسال مدارك براي آنكارا و تهيه بليط و.........) شديدا لازمه

هنوز دیر نشده... شما اگه نامه قبولیتو خونده باشی گفته برو به آدرس http://www.dvselectee.state.gov اونجا همه چیزو توضیح دادیم... اونجا که میری یه فایل DV Instructions تو همون پله و مرحله اول گذاشته که شما بخونیش اینم آدرسش http://www.travel.state.gov/pdf/DV_2013_...s_ENGL.pdf
تو شماره 19 قسمت FAQ نوشته تاریخ مصاحبه 4 تا 6 هفته قبل از مصاحبه میاد...
Selectees who provide information requested in the notification instructions will be informed of their visa interview appointment through the E-DV website’s Entrant Status Check four to six weeks before the scheduled interviews with U.S
امروز 22 آگسته .. هنوز 10 روز دیگه اینا وقت دارن که تاریخ مصاحبرو مشخص کنن...تازه برای کسی که مصاحبش اول اکتبره.....
راستی این تاریخ اعلام مصاحبرو که میگین یک هفته بعد تاریخ اعلام کارنتیاس کجا اعلام کرده!!!
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، rezagh
(2012-08-22 ساعت 16:35)mea694 نوشته:  من یکی دیگه بیخیال لاتاری شدم.اعصاب واسم نموند از بس ایمیل چک کردم یا رفتم تو سایت dv.پس کی میاد? هیچکسیس هم نمیاد دو کلمه دلگرم کننده بنویسه آدم قوت قلب بگیره.آخه این چه وضعیه?

همه از استرس و این انتظار خسته شدیم Sad
اما باز توکل بخدا ایشاله امروز میاد
تشکر کنندگان: mea694 ، ASALI ، aziking ، sayeh_m ، rezagh ، achi686 ، Ali DV-2013 ، amirhr123
(2012-08-22 ساعت 16:27)mangoolkhan نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 23:53)shalgham نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 23:39)amir0_0amir نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 21:56)shalgham نوشته:  ...در ضمن من یک سئوال دارم که البته چند جا در مورد پاسخش به صورت ضد ونقیض خوندم:
سهمیه ویزای هر کشور مربوط به نفر اصلی هر کیس هست یا به همراه خانواده شخص؟
با تشکر
دوست عزیزم به خدا ویزا به هممون میرسه چه 1 نفر چه یه طایفه ... از همه عاجزانه و دردمندانه خواهش میکنم از خیر این یه سوال بگذرن همانا خیر دنیا و اخرت نصیبشون بشه Shy

خیلی باحال گفتی ممنون. چون من کیس نامبرم حدود ۷۰۰۰ هست حق بده یک خورده نگران باشم. ولی از پاسخ دندان شکنتون ممنونم. Big Grin
پس من چی که 8700 هستم؟Sad

بیاین انرژی مثبت ساطع کنیم. من که سعی می کنم دیگه به این موضوع فکر نکنم. ما کار خودمون رو انجام دادیم، مابقی از دست ما خارجه. ما میریم یو اس چون ما برنده شدیم. Smile
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، amir0_0amir ، rezagh ، achi686 ، hamedhamed ، SOROUSHSOFT
اگرخبری شدلطفااطلاع بدیدSad
تشکر کنندگان: achi686
بچه ها بیخیال شید تورو خدا!!! من چی بگم پس؟! من آخر تیر اومدم استانبول با شماره ی 6000، فکر میکردم اکتبر کارنت میشم.وثیقه گذاشتم از ایران به بهانه ی امتحان زبان زدم بیرون.الان 40 روزه اینجام تقریبا و تازه فهمیدم حداقل پنج شیش ماه دیگه هم هستم چون برگردم دیگه تا پایان سربازی اجازه ی خروج ندارم.
این جریان باعث شده که بیفتم دنبال یاد گرفتن زبان ترکی! دنبال کار! کل زندگیم عوض شد.فکر میکردم همون آیلتس 7 که دارم تا آخر عمرم زبان دیگه ای احتیاج ندارم.
ترم آحر لیسانس بودم، آخرین امتحان رو هم دادم و قبل از اینکه معافیت تحصیلیم تموم بشه زدم بیرون.
حالا شما تو خونه ی گرم و نرم نشستید غصه میخورید که چرا نامه ی مصاحبه نمیاد؟ قدر خانواده رو نمی دونید؟ قدر چیزهایی که به محض خروج، جای خالیشون حس میشه..
نا شکری نکنید.همین لحظه هم ثانیه هایی از عمر شما در سرزمین مادری ست..

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان