کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
یه سوال فنی من دارم شما که میگین 42نفر کارنت شدن از مهاجرسرا پس چرا حداقل 100نفر تو نظر سنجی زدن کیس نامبر زیر 2000دارن فکر نمیکنم این 60نفری که الان کارنت نشدن بین1900تا 2000باشن پس قضیه چیه؟
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 23:27)nagoo نوشته:  یه سوال فنی من دارم شما که میگین 42نفر کارنت شدن از مهاجرسرا پس چرا حداقل 100نفر تو نظر سنجی زدن کیس نامبر زیر 2000دارن فکر نمیکنم این 60نفری که الان کارنت نشدن بین1900تا 2000باشن پس قضیه چیه؟

تعداد کارنت شده های عضو مهاجر سرا نزدیک ۱۰۰ نفر هست که شما فرمودید
اون ۴۲ نفر تعداد کارنتی هایی هستند که روی سایت فعال تر بودن و ما اطلاعات بیشتری ازشون داریم
اون تعداد دیگه دقیقا اسامیشون از همون نظرسنجی استخراج شده
برای اطلاعات بیشتر می تونید جدول برندگان ۲۰۱۳ که لینک اون توی امضای بنده هست رو ببینید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ASALI ، amir0_0amir ، roeentan ، mooj ، امیر مهاجر ، el333 ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، nagoo ، zina s ، hamedhamed ، payam62 ، bayat_r
(2012-08-22 ساعت 16:35)archery نوشته:  امروز روز اول کاری در آنکارا هستش
فکر کنم تا موتوراشون گرم بشه تا کار کنن ۲ تا ۳ روز کار ببره
تازه اگه اینترنتاشون مثل پلیس +۱۰ ما قطع نباشه

بنده که بخاطر اینکه عصاب راحتی داشته باشم، دیگه عصر نیومدم خونه و تا الان که 1 شبه رفتم کمی استراحت و تفریح کردم تا یادم بره که من منتظر نامه هستم....

حداقل بیایم سعی کنیم به کارهای دیگمون بپردازیمو فکرمون را کمی از این مسائل آزاد کنیم .....

در ضمن من یکی از دوستان که با استانبول در تماس هست، گفت گویا امروز هم تعطیل بوده است.....

پس به امید فردا .......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، zina s ، lilistar ، rezagh
(2012-08-23 ساعت 00:58)achi686 نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 16:35)archery نوشته:  امروز روز اول کاری در آنکارا هستش
فکر کنم تا موتوراشون گرم بشه تا کار کنن ۲ تا ۳ روز کار ببره
تازه اگه اینترنتاشون مثل پلیس +۱۰ ما قطع نباشه

بنده که بخاطر اینکه عصاب راحتی داشته باشم، دیگه عصر نیومدم خونه و تا الان که 1 شبه رفتم کمی استراحت و تفریح کردم تا یادم بره که من منتظر نامه هستم....

حداقل بیایم سعی کنیم به کارهای دیگمون بپردازیمو فکرمون را کمی از این مسائل آزاد کنیم .....

در ضمن من یکی از دوستان که با استانبول در تماس هست، گفت گویا امروز هم تعطیل بوده است.....

پس به امید فردا .......

Achi جان من از اون کارهای صنایعی خودمون کرده ام و روی گوشی اندرویدم اکانتهای Yahoo ، Gmail و Hotmail خودم رو اضافه کرده ام و دیگه هی سیستم رو چک نمیکنم استرس بگیرم و دنبال رفعش باشم. ایمیل که برام بیاد مثل SMS تو گوشیم میاد و دیگه دغدغه چک سیستم و لاگین و لاگ آت نیست! Big Grin
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: zina s ، achi686 ، amir0_0amir ، sayeh_m ، rezagh
(2012-08-22 ساعت 21:17)escutcheon نوشته:  بچه ها بیخیال شید تورو خدا!!! من چی بگم پس؟! من آخر تیر اومدم استانبول با شماره ی 6000، فکر میکردم اکتبر کارنت میشم.وثیقه گذاشتم از ایران به بهانه ی امتحان زبان زدم بیرون.الان 40 روزه اینجام تقریبا و تازه فهمیدم حداقل پنج شیش ماه دیگه هم هستم چون برگردم دیگه تا پایان سربازی اجازه ی خروج ندارم.
این جریان باعث شده که بیفتم دنبال یاد گرفتن زبان ترکی! دنبال کار! کل زندگیم عوض شد.فکر میکردم همون آیلتس 7 که دارم تا آخر عمرم زبان دیگه ای احتیاج ندارم.
ترم آحر لیسانس بودم، آخرین امتحان رو هم دادم و قبل از اینکه معافیت تحصیلیم تموم بشه زدم بیرون.
حالا شما تو خونه ی گرم و نرم نشستید غصه میخورید که چرا نامه ی مصاحبه نمیاد؟ قدر خانواده رو نمی دونید؟ قدر چیزهایی که به محض خروج، جای خالیشون حس میشه..
نا شکری نکنید.همین لحظه هم ثانیه هایی از عمر شما در سرزمین مادری ست..

رفیق من فکر می کنم 3 ماه بیشتر اجازه موندن تو دیار ترکا رو بیشتر نداشته باشی مواظب باش یه دفعه نخوان برت گردونن تو این مملکت که هم وثیقه رو پروندی هم 2 سال سربازی رو شاخته
کیس نامبر :***2013AS
کنسولگری : آنکارا
مقصد : سن فرانسیسکو , کالیفرنیا
مصاحبه: هفته سوم نوامبر , نتیجه : ویزای یک ضربBig Grin
ورود به امریکا : 4 روز بعد از مصاحبه !!
تشکر کنندگان: ensan ، sayeh_m ، SOROUSHSOFT ، el333 ، lilistar ، rezagh ، پدی ، amir0_0amir ، zina s ، payam62
(2012-08-23 ساعت 04:37)soroush253 نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 21:17)escutcheon نوشته:  بچه ها بیخیال شید تورو خدا!!! من چی بگم پس؟! من آخر تیر اومدم استانبول با شماره ی 6000، فکر میکردم اکتبر کارنت میشم.وثیقه گذاشتم از ایران به بهانه ی امتحان زبان زدم بیرون.الان 40 روزه اینجام تقریبا و تازه فهمیدم حداقل پنج شیش ماه دیگه هم هستم چون برگردم دیگه تا پایان سربازی اجازه ی خروج ندارم.
این جریان باعث شده که بیفتم دنبال یاد گرفتن زبان ترکی! دنبال کار! کل زندگیم عوض شد.فکر میکردم همون آیلتس 7 که دارم تا آخر عمرم زبان دیگه ای احتیاج ندارم.
ترم آحر لیسانس بودم، آخرین امتحان رو هم دادم و قبل از اینکه معافیت تحصیلیم تموم بشه زدم بیرون.
حالا شما تو خونه ی گرم و نرم نشستید غصه میخورید که چرا نامه ی مصاحبه نمیاد؟ قدر خانواده رو نمی دونید؟ قدر چیزهایی که به محض خروج، جای خالیشون حس میشه..

رفیق من فکر می کنم 3 ماه بیشتر اجازه موندن تو دیار ترکا رو بیشتر نداشته باشی مواظب باش یه دفعه نخوان برت گردونن تو این مملکت که هم وثیقه رو پروندی هم 2 سال سربازی رو شاخته

البته من فکر می کنم می تونی یه مبلغی برای ترک خاک بدی و چند ماه دیگه هم بمونی....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ensan ، sayeh_m ، SOROUSHSOFT ، lilistar ، rezagh ، escutcheon ، amir0_0amir ، zina s ، payam62

دوست من
نمی خوام دلتو خالی کنم ولی برای اینکه تو دردسر نیافتی بهت می گم که من مطمن هستم بیشتر از 89 روز بدون هیچ اقدامی نمی تونی تو ترکیه بمونی...شده 1 ساعت از مرز زمینی بری بیرون دوباره بیای تو این کار رو بکن که 89 روز دیگه موندنت بدون مشکل باشه....حالا می تونی دوستان ایرانی لب مرز رو یه حورایی راضی کنی.....یا نمی دونم یه کاری پیدا کنی و از اونا نامه بگیری و ببری و یک اقامت 6 -9 ماه بگیری و خلاص و یا حتی بری یه جوری یک ویزای 6-9 ماه بگیری
بعدش هم مطمن باش تو باسختی که داری می کشی بیشتر از هر کسی قدر جایی که داری می ری رو خواهی دونست....
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: sayeh_m ، armin1 ، hamedhamed ، shimoda ، el333 ، ehsan_ati ، lilistar ، achi686 ، amir0_0amir ، rezagh ، escutcheon ، zina s ، bayat_r ، mohammadrezah
(2012-08-23 ساعت 08:23)achi686 نوشته:  

البته من فکر می کنم می تونی یه مبلغی برای ترک خاک بدی و چند ماه دیگه هم بمونی....

دوست عزيز يه كار ديگه هم ميتوني بكني
از تركيه يه بليط رفت و برگشت براي يه كشوري كه از ايران ويزا نميخاد بگير مثلا" گرجستان و با پاس ايراني از تركيه خارج شو و دوباره برگرد تركيه و اقامتتو 89 روز ديگه تمديد كن.
اين كلكيه كه يكي از دوستان كه مالزي زندگي ميكنه ميزنه و تا الان در حدود 3 سال هست كه جواب داده.
فقط حواست باشه كه اين موضوع 89 روز اقامت در تركيه صحت داره و اگر بعد از اين مدت بگيرنت دست و پاتو ميبندن ديپورتت ميكنن ايران Big Grin
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
(2012-08-23 ساعت 10:46)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 08:23)achi686 نوشته:  

دوست عزيز يه كار ديگه هم ميتوني بكني
از تركيه يه بليط رفت و برگشت براي يه كشوري كه از ايران ويزا نميخاد بگير مثلا" گرجستان و با پاس ايراني از تركيه خارج شو و دوباره برگرد تركيه و اقامتتو 89 روز ديگه تمديد كن.
اين كلكيه كه يكي از دوستان كه مالزي زندگي ميكنه ميزنه و تا الان در حدود 3 سال هست كه جواب داده.
فقط حواست باشه كه اين موضوع 89 روز اقامت در تركيه صحت داره و اگر بعد از اين مدت بگيرنت دست و پاتو ميبندن ديپورتت ميكنن ايران Big Grin
سلام دوستانSmile
بهترین جا به نظر من قبرس هست.
صبح میری و یه نصفه روز چرخی میزنی و شب بر میگردی ترکیه.
و واقعا پلیس ترکا شوخی نداره مخصوصا با ایرانیا.
Rolleyes
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: sayeh_m ، saljoogh ، lilistar ، hamedhamed ، achi686 ، amir0_0amir ، rezagh ، escutcheon ، ASALI ، tatoole ، zina s ، roeentan ، shaahinh66

آره دوست من، تا شش ماه هم میشه موند.اما بعدش اگه نشه، باید برم ارمنستان!

(2012-08-23 ساعت 10:00)aziking نوشته:  

دوست من
نمی خوام دلتو خالی کنم ولی برای اینکه تو دردسر نیافتی بهت می گم که من مطمن هستم بیشتر از 89 روز بدون هیچ اقدامی نمی تونی تو ترکیه بمونی...شده 1 ساعت از مرز زمینی بری بیرون دوباره بیای تو این کار رو بکن که 89 روز دیگه موندنت بدون مشکل باشه....حالا می تونی دوستان ایرانی لب مرز رو یه حورایی راضی کنی.....یا نمی دونم یه کاری پیدا کنی و از اونا نامه بگیری و ببری و یک اقامت 6 -9 ماه بگیری و خلاص و یا حتی بری یه جوری یک ویزای 6-9 ماه بگیری
بعدش هم مطمن باش تو باسختی که داری می کشی بیشتر از هر کسی قدر جایی که داری می ری رو خواهی دونست....
درسته دوست عزیزم.من حالا هم قدر غذاهای مامانمو میدونم، هم قدر امریکا که بهم به عنوان یه توریست نگاه نخواهد کرد Smile سربازی نرفتم، اما اینجا دارم این دوره رو میگذرونم.کلا آدم از هرچیزی که میترسه و نگرانشه، بعد از مواجه شدن باهاش متوجه میشه اونقدرا هم ترسناک نبود..
Smile
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، rezagh ، armin1 ، ASALI ، sayeh_m ، zina s ، sumya ، mohammadrezah
سلام
بچه ها شما هم برای یاز کردن لیست اینترویوهای ترکیه مشکل دارین یا فقط من مشکل دارم باهاش و یا داره آپدیت می شه (هورا هورا)
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: aziking ، achi686 ، ehsan_ati ، sayeh_m ، amir0_0amir ، tatoole
(2012-08-23 ساعت 17:20)raham نوشته:  سلام
بچه ها شما هم برای یاز کردن لیست اینترویوهای ترکیه مشکل دارین یا فقط من مشکل دارم باهاش و یا داره آپدیت می شه (هورا هورا)
کجا رو داری چک می کنی؟؟؟؟ هنوز که هیچ اتفاقی نیافتاده؟؟؟!!!!
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: armin1 ، achi686 ، sayeh_m
(2012-08-23 ساعت 17:28)aziking نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 17:20)raham نوشته:  سلام
کجا رو داری چک می کنی؟؟؟؟ هنوز که هیچ اتفاقی نیافتاده؟؟؟!!!!

راست میگه هنوز هیچ اتفاقی نیا فتاده که Big Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: achi686 ، sayeh_m
منم که نوشتم که باز می شه یا نه کی گفتم اتفاقی افتاده. حالا اصلا چک کردین که باز می شه یا نه؟
اینم لینکش
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: achi686 ، tatoole
(2012-08-23 ساعت 17:47)raham نوشته:  منم که نوشتم که باز می شه یا نه کی گفتم اتفاقی افتاده. حالا اصلا چک کردین که باز می شه یا نه؟
اره چک کردم مال من باز میشه خیلی راحتم باز میشه ولی بازم همون فرم قبولی هست تغییر نکردهSad

(2012-08-23 ساعت 17:47)raham نوشته:  منم که نوشتم که باز می شه یا نه کی گفتم اتفاقی افتاده. حالا اصلا چک کردین که باز می شه یا نه؟
اینم لینکش
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

تو این لینک نباید بری که باید تو این لینک بری تا فرم قبولیتو ببینی این که لینک انکارا هست Big Grin
https://www.dvlottery.state.gov/
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان