کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
با درود خدمت دوستان گرامي

ميخواستم دوستان گرامي محبت كنند اگر كسي اطلاعي از دليل ديركرد ارسال ايميل تاريخ، زمان و مكان مصاحبه ها داره به بنده لطف كنه و بگه، آخه من آخرين باري كه با كي سي سي تلفني تماس گرفتم، خانم پشت خط به من گفت كه 15 آگوست يه ايميل براتون مياد كه توش كاملا توضيح داده، اما ممكنه به دليل شلوغ بودن سرمون و ترافيك كاري، نتونيم براتون ايميل بزنيم،اگر بين 3 روز تا حداكثر يك هفته ايميلي دريافت نكرديد، ميتونيد با مراجعه به سايت و وارد كردن كانفرميشن نامبر از ساعت، تاريخ و محل مصاحبه تون اگاه بشيد.
اما امروز 22 آگوسته و بعد از يك هفته نه ايميلي براي من اومده و نه تو سايت مربوطه خبري هست،( آخه من 6 ماهه به دنيا اومدم عجله دارم !!!! ;-)

از راهنماييتون يك دنيا سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: aziking ، hoj_s000
(2012-08-22 ساعت 10:57)peyman1355 نوشته:  با درود خدمت دوستان گرامي

ميخواستم دوستان گرامي محبت كنند اگر كسي اطلاعي از دليل ديركرد ارسال ايميل تاريخ، زمان و مكان مصاحبه ها داره به بنده لطف كنه و بگه، آخه من آخرين باري كه با كي سي سي تلفني تماس گرفتم، خانم پشت خط به من گفت كه 15 آگوست يه ايميل براتون مياد كه توش كاملا توضيح داده، اما ممكنه به دليل شلوغ بودن سرمون و ترافيك كاري، نتونيم براتون ايميل بزنيم،اگر بين 3 روز تا حداكثر يك هفته ايميلي دريافت نكرديد، ميتونيد با مراجعه به سايت و وارد كردن كانفرميشن نامبر از ساعت، تاريخ و محل مصاحبه تون اگاه بشيد.
اما امروز 22 آگوسته و بعد از يك هفته نه ايميلي براي من اومده و نه تو سايت مربوطه خبري هست،( آخه من 6 ماهه به دنيا اومدم عجله دارم !!!! ;-)

دوست من اگه یک بار دیگه تلفن بزنی و سوال کنی اینجا حداقل 42 نفر دعات می کنن...42 نفری که کارنت شدن نیازمند یاری سبز شمان.Tongue
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: armin1 ، amir0_0amir ، rezagh ، fire dragon ، achi686
من مدارکم را 20 May ارسال کردم ولی هنوز هیچ ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک بدستم نرسیده تا حالا چندین بار واسه KCC ایمیل فرستادم ولی هر دفعه این جواب را ارسال می کنن:
Thank you for your inquiry.
When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.
در حالی که تمام اطلاعات خواسته شده را وارد کردم. دیگه نمی دونم باید چیکار کنم. اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنین. Sad
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 10:59)aziking نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 10:57)peyman1355 نوشته:  با درود خدمت دوستان گرامي

دوست من اگه یک بار دیگه تلفن بزنی و سوال کنی اینجا حداقل 42 نفر دعات می کنن...42 نفری که کارنت شدن نیازمند یاری سبز شمان.Tongue

يعني 42 نفر هيچكسي دليلش رو نميدونه؟ از اعضاي قديمي تر و با سابقه تر كسي اطلاعات نداره؟ اگر واقعا بدونم كه هيچ كسي حتي دوستان با سابقه و قديمي تر هم نمي دونند امشب يه تماس با كي سي سي ميگيرم

(2012-08-22 ساعت 11:03)BehroozB نوشته:  من مدارکم را 20 May ارسال کردم ولی هنوز هیچ ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک بدستم نرسیده تا حالا چندین بار واسه KCC ایمیل فرستادم ولی هر دفعه این جواب را ارسال می کنن:
When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.
در حالی که تمام اطلاعات خواسته شده را وارد کردم. دیگه نمی دونم باید چیکار کنم. اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنین. Sad
اگر بالاي سمت راست تمامي فرم هاي ارسالي، نام و نام خانوادگي، كيس نامبر بصورت كامل و تاريخ تولد با فرمت ذكر شده (سال/روز/ماه ) رو نوشتي كه هيچ، بايد تماس بگيري باهاشون ازشون اشكال كارت رو بپرسي اما اگر فراموش كردي يا اشتباهي داشتي سريعا اشتباهت رو تصحيح كن و فرمها رو دوباره ارسال كن چون ظاهرا طبق نوشته بالا اين اطلاعاتي كه گفتم نقص داره
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: moji1361 ، hoj_s000 ، achi686
سلام آقای امیر مهاجر بهتون تبریک میگم انشاءالله موفق باشید.
یک سوال اگه کسی بخواد مصاحبشو عقب بندازه باید بعد از اینکه شماره کیس نامبرش انتخاب شد واسه مصاحبه اقدام کنه یا از الان باید نامه نگاری کنه؟
منتظر جوابتون هستم
ممنونم
پارمیدا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
بازم سلام
آقا فکر کنم اگه یه بار دیگه از ایران کسی زنگ بزنه و یا ایمیل بزنه به kcc اول برندگان امسال رو کنسل می کنند بعد هم می گن اصلا از ایران کسی رو قبول نمی کنیم. کشتن این ایرانی ها ما رو بس که زنگ زدن و سوال کردن (شوخی)Big Grin

من هم از نگرانی (که می دونم خیلی بی مورده کفری شدم) برای همین گفتم یه سری به اینترنت بزنم و ببینم ما تنها کسایی توی دنیا هستیم که یه همچین فرومی رو راه انداخیم. پس از گوگل کردن مطلب مورد نظر متوجه شدم که چند تا سایت دیگر هم وجود دارد که شبیه همین سایت می باشند و حتی یکی از اونها امضایی کاملا شبیه به امضاء های ما داشتند که آفریقایی هم بودند.
نکته جالبی که توی اون سایت ها پیدا کردم این بود که همه در مورد کارنت شدن حدس های خاص خودشون رو داند و سر اینکه چند نفر امسال قبول می شن چک و چونه می زنند و دقیقا همین بساط اینجا، اونجا هم بود
نکته دیگری که باید اشاره کنم استفاده از فیسبوک برای معرفی و اطلاع رسانی هستش. مدیران سایت می توانند صفحه ای خاص برندگان هر سال ایجاد کنند و آخرین اخبار رو درون اون قرار بدن. البته این فقط یه پیشنهاد بود
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: aziking ، rezagh ، armin1
(2012-08-22 ساعت 11:35)raham نوشته:  بازم سلام
آقا فکر کنم اگه یه بار دیگه از ایران کسی زنگ بزنه و یا ایمیل بزنه به kcc اول برندگان امسال رو کنسل می کنند بعد هم می گن اصلا از ایران کسی رو قبول نمی کنیم. کشتن این ایرانی ها ما رو بس که زنگ زدن و سوال کردن (شوخی)Big Grin

من هم از نگرانی (که می دونم خیلی بی مورده کفری شدم) برای همین گفتم یه سری به اینترنت بزنم و ببینم ما تنها کسایی توی دنیا هستیم که یه همچین فرومی رو راه انداخیم. پس از گوگل کردن مطلب مورد نظر متوجه شدم که چند تا سایت دیگر هم وجود دارد که شبیه همین سایت می باشند و حتی یکی از اونها امضایی کاملا شبیه به امضاء های ما داشتند که آفریقایی هم بودند.
نکته جالبی که توی اون سایت ها پیدا کردم این بود که همه در مورد کارنت شدن حدس های خاص خودشون رو داند و سر اینکه چند نفر امسال قبول می شن چک و چونه می زنند و دقیقا همین بساط اینجا، اونجا هم بود
نکته دیگری که باید اشاره کنم استفاده از فیسبوک برای معرفی و اطلاع رسانی هستش. مدیران سایت می توانند صفحه ای خاص برندگان هر سال ایجاد کنند و آخرین اخبار رو درون اون قرار بدن. البته این فقط یه پیشنهاد بود

پس با اين حساب رهام جان شما ميگيد كه تماس نگيرم؟ آخه دوستمون فرمود كه 42 نفر هم دليل اين تاخير رو نميدونند و اگر تماس بگيرم همه از نگراني در ميان !!!
پس اگر اين همه ايراني با كس سي سي تماس گرفته پس حداقل يك نفر هم بايد راجع به اين تاخير ازشون سوال كرده باشه و جواب بنده رو بتونه بده، ميدونم شوخي كردي عزيزم اما حرفت هم زياد بي ربط و غير منطقي نيست.
اگر كسي تماس گرفته و راجع به تاخير در ارسال زمان و مكان مصاحبه ها اطلاعاتي دارم باز هم ممنون ميشم جواب بنده رو بديد و من و باقي عزيزان رو هم از نگراني در بياريد
سپاس
تشکر کنندگان:
درسته من اون مطلب رو به شوخی نوشتم ولی اگه جدیش رو بخوای اگر از ایران 100 هزار بار دیگه هم تماس بگیرن هیچ تفاوتی داخل دیدشون ایجاد نمی شه چون پیش خودشون می گن ما برای همین ایجا کار می کنیم که جواب مردم منتظر رو بدیم. این تاخیر که زیاد هم نیست (خدا از دلم بشنوه که داره تاپ و توپ می کنه) مطمئن هستم تا آخر همین هفته جواب ها میاد. حالا اگه کسی زنگ زد و سوال پرسید که چه عالی به بقیه هم خبر بده
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: achi686
(2012-08-22 ساعت 12:06)raham نوشته:  درسته من اون مطلب رو به شوخی نوشتم ولی اگه جدیش رو بخوای اگر از ایران 100 هزار بار دیگه هم تماس بگیرن هیچ تفاوتی داخل دیدشون ایجاد نمی شه چون پیش خودشون می گن ما برای همین ایجا کار می کنیم که جواب مردم منتظر رو بدیم. این تاخیر که زیاد هم نیست (خدا از دلم بشنوه که داره تاپ و توپ می کنه) مطمئن هستم تا آخر همین هفته جواب ها میاد. حالا اگه کسی زنگ زد و سوال پرسید که چه عالی به بقیه هم خبر بده

رهام جان درسته كه كيس منم 100 رقم حدودا از شما پائينتره اما منم مثل شما دلم يه كم نگرانه ولي وقتي ميبينم كه براي تقريبا هيچ كسي ايميلي نيومده دلم قرص ميشه كه كيس من ايرادي نداره، يك تاخير كلي هستش و بس كه اميدوارم هر چه زودتر برطرف بشه، پس من هم تا آخر هفته دست نگه ميدارم و با كي سي سي تماس نميگيرم، اميدوارم تا آخر هفته جواب بگيريم
شاد وسلامت باشيد
تشکر کنندگان: aziking ، Aylin Ghaemi ، achi686
من ایمیل زدم اونا جواب دادن وقتی که برنامه ریزی ناریخ مصاحبه انجام شد با ایمیل خبرتون میکنیم که برین توی سایت dv و تاریخش روببینین
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: hoj_s000 ، peyman1355 ، rezagh ، Aylin Ghaemi ، mdna ، صوفیا صوری
(2012-08-22 ساعت 12:25)mea694 نوشته:  من ایمیل زدم اونا جواب دادن وقتی که برنامه ریزی ناریخ مصاحبه انجام شد با ایمیل خبرتون میکنیم که برین توی سایت dv و تاریخش روببینین
پس یعنی حالا حالا منتظر باشیم؟؟؟Sad
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: rezagh
aziking شما با این شماره کیسی که داری آروم آروم جمع کن که بری
تشکر کنندگان: ensan ، Sanna
بله انتظار باید کشید ساده میباید گذشت
از میان مشکلات چشم میباید ببست
در فراغ یو اس ای ماهها باید نشست
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: aziking ، rezagh ، mohammadrezah ، armin1 ، ensan ، sayeh_m
(2012-08-22 ساعت 11:04)peyman1355 نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 10:57)peyman1355 نوشته:  

ي
(2012-08-22 ساعت 11:03)BehroozB نوشته:  من مدارکم را 20 May ارسال کردم ولی هنوز هیچ ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک بدستم نرسیده تا حالا چندین بار واسه KCC ایمیل فرستادم ولی هر دفعه این جواب را ارسال می کنن:
اگر بالاي سمت راست تمامي فرم هاي ارسالي، نام و نام خانوادگي، كيس نامبر بصورت كامل و تاريخ تولد با فرمت ذكر شده (سال/روز/ماه ) رو نوشتي كه هيچ، بايد تماس بگيري باهاشون ازشون اشكال كارت رو بپرسي اما اگر فراموش كردي يا اشتباهي داشتي سريعا اشتباهت رو تصحيح كن و فرمها رو دوباره ارسال كن چون ظاهرا طبق نوشته بالا اين اطلاعاتي كه گفتم نقص داره

با احترام
دوست من لطفا راهنمایی اشتباه نکنید...
به طور کلی وقتی شما یک نامه به kcc می زنید و درباره کیستون می خواهید سوال بکنید می بایست یکسری اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد دقیق با فرمت گفته شده و شماره کیستون رو بالای نامه پیگیریتون بنویسید(به این دلیل که kcc بفهمه که خود صاحب پرونده داره سوال می کنه!!! و دلایل دیگه از جمله راحتیه کار خودشون و...)
خوب پس شما یا این اطلاعات رو درست بالای نامه الکترونیکیتون ننوشتید یا اصلا هیچ اطلاعاتی رو ننوشتیدWink
یا خدایی نکرده تاریخ تولدتون رو در ثبت نام اولیه اشتباه وارد کردید
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: itsmasoud
(2012-08-22 ساعت 12:25)mea694 نوشته:  من ایمیل زدم اونا جواب دادن وقتی که برنامه ریزی ناریخ مصاحبه انجام شد با ایمیل خبرتون میکنیم که برین توی سایت dv و تاریخش روببینین

دوست گرامي يعني توي ايميلتون سوال نكرديد كه حدودا چه زماني اينكار انجام خواهد شد؟ و اينكه الان از تاريخي كه اعلام كرده بودند (15 آگوست تا حداكثر يك هفته بعد از 15 آگوست ) گذشته اما هيچ خبري نيست دليلش چيه كه هنوز زمان بندي ها روي سايت اعلام نشده؟
چون دونستن زمان دقيق مصاحبه براي انجام باقي كارها (گرفتن وقت معاينه پزشكي، ارسال مدارك براي آنكارا و تهيه بليط و.........) شديدا لازمه

(2012-08-22 ساعت 13:20)rezagh نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 11:04)peyman1355 نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 10:57)peyman1355 نوشته:  

ي

با احترام
دوست من لطفا راهنمایی اشتباه نکنید...
به طور کلی وقتی شما یک نامه به kcc می زنید و درباره کیستون می خواهید سوال بکنید می بایست یکسری اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد دقیق با فرمت گفته شده و شماره کیستون رو بالای نامه پیگیریتون بنویسید(به این دلیل که kcc بفهمه که خود صاحب پرونده داره سوال می کنه!!! و دلایل دیگه از جمله راحتیه کار خودشون و...)
خوب پس شما یا این اطلاعات رو درست بالای نامه الکترونیکیتون ننوشتید یا اصلا هیچ اطلاعاتی رو ننوشتیدWink
یا خدایی نکرده تاریخ تولدتون رو در ثبت نام اولیه اشتباه وارد کردید

بله كاملا حق با شماست، شما با فرمايشتون عرايض بنده رو تكميل كرديد، يعني متن لاتين فوق رو عينا ترجمه به فارسي كرديد! منظور بنده هم همين بوده يعني اينكه طي هر تماسي كه با KCC ميگيريد (حالا چه تلفني، چه بالاي سمت راست كليه مدارك و اوراق ارسالي و چه ايميلي كه بهشون ميزنيد حتما سه مورد بالا رو ميبايستي بگيد يا بنويسيد يعني نام و نام خانوادگي، كيس نامبر و تاريخ تولد با فرمت و شكل ذكر شده.
با سپاس فراوان از دقت نظر شما دوست گرامي
تشکر کنندگان: rezagh ، mea694

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان