کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-23 ساعت 22:21)ASALI نوشته:  چون شما احتمالا صفحه ايكه از قبل باز كرده بوديد رو نبسته بودين!چون صفحه هنوز هم باز نميشه
[/quot

این سایت که باز میشه... اول وارد سایت بشین و بعد برین تو جدول مصاحبه ...مسقیم با اون آدرس نمیتونین وارد بشین و خبری هم نیست !!!!!
من هم از تو همون جول مصاحبه وارد مي شوم و با سافاري هستم و باز نمي شه هنوز هم!!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، amir0_0amir ، ASALI ، tatoole
(2012-08-23 ساعت 18:19)enchantress_boy نوشته:  حالا اینجاشو خودمم نمیدونم که 6029 کیس از ایران برنده اعلام شده یا 6029 نفر (همراه با خانواده)....
حالت 1 : اگه 6029 نفر برنده اعلام شده باشه به قطعیت میشه گفت که همه کارنت میشن و وقت مصاحبه میرسه چون
6029*0.75*0.62=2803
که عدد بالا چون از 3500 کمتره نشون میده به همه ویزا میرسه و 700 تا هم واسه بعد اکتبریا میمونه...

حالت 2 : ولی اگه این 6029 تعداد کیس های قبولی باشه عدد 2803 باید در 1.875 ضرب بشه که از تعداد 3500 سهمیه ایران میزنه بالا و اوضاع بد میشه!!!!
اگه حالت دوم درست باشه با یه حساب ساده کیس نامبرها تا 6700 صد درصد کارنت میشن..بقیه رو خدا میدونه....

یه مسئله دیگه هم این حدس و گمان منو به هم میزنه و اون اینه که ما نمیدونیم KCC از 1 تا 10000 برای آسیا اعلام کرده باشه...شاید این وسط یه سری از کیس نامبرا وجود نداشته یاشه!!!(که احتمالش ضعیفه)
البته تمام اینا حدس و گمانه و من با اطلاعاتی که دارم اینارو گفتم و دیتابیس KCC در اختیارم نیست...

یه تحلیل ساده تر هم میشه کرد که به نظر میرسه این از همه منطقی تر باشه ....در هر سال به نسبت شرکت کننده های هر کشور در یه قاره برنده از اون کشور انتخاب میشه... در سال 2011 426505 نفر از ایران شرکت کرده بودنو 2023 نفر برنده شدن ...حالا امسال 692410 نفر شرکت کردن در نتیجه با یه تناسب باید 3284 برنده داشته باشیم...و این یعنی همه کارنت میشن انشاالله

این سوال خیلی ها هست که اعدادی که اعلام شده مربوط به تعداد کیس هاست یا تعداد نفرات و من هنوز نتونستم جواب مستندی برای این سوال پیدا کنم ولی به نظر خود من در تمام مرجع ها صحبت از نفر هست نه کیس. یعنی ۱۰۰۰۰۰ نفر انتخاب می شن و۵۰۰۰۰ نفر ویزا می گیرند. اما با این وضع باز هم ضریب ۷ درصد در مورد تعداد نفرات صادقه یعنی از ۶۰۲۹ نفری که از ایران انتخاب شدن ۳۵۰۰ نفر ویزا می گیرند پس امکان نرسیدن ویزا در صورتی که همه برندگان صلاحیت داشته باشن و همه هم فرم ها رو برای درخواست ویزا بفرستن، هست. که البته با توجه به اطلاعات و تجربیات، همه شرایط لازم و یا قصد اقدام رو ندارن، پس می شه در نهایت نتیجه گیری کرد که اغلب کسانی که اقدام می کنند موفق به دریافت ویزا می شوند.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، circle ، amir0_0amir ، enchantress_boy ، barmak ، roeentan ، rezagh
این صفحه برنامه مصاحبه ها هم در سایت سفارت، دیگه بالا میاد اما تغییری ایجاد نشده .....
فکر کنم سفارت آنکارا بیخیال شده و ماها رو فراموش کردند :-(
امیدوارم دیگه امروز بیاد.....بسی انتظار سخت و طولانی....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: mea694 ، سارا2013 ، amir0_0amir ، barmak ، ASALI ، rezagh ، sayeh_m ، Ali DV-2013
(2012-08-24 ساعت 10:27)achi686 نوشته:  این صفحه برنامه مصاحبه ها هم در سایت سفارت، دیگه بالا میاد اما تغییری ایجاد نشده .....

انتظار کشیدن خیلی سخته حالا واسه هرچی که باشه...........Sad
تشکر کنندگان: achi686 ، amir0_0amir ، ehsan_ati ، barmak ، ASALI ، rira1982
اینها چه جوری ازساعت 8 تا 9 با شصت هفتاد نفر مصاحبه می کنند؟
کلا مگه چند تا باجه هست ؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان:
(2012-08-24 ساعت 11:29)fire dragon نوشته:  اینها چه جوری ازساعت 8 تا 9 با شصت هفتاد نفر مصاحبه می کنند؟

تعداد باجه ها رو مطمئن نیستم اما در سفرنامه ها به نظرم 3 تا باجه اومد...
حالا شما در نظر بگیرید هر باجه در یه ساعت 3 تا مصاحبه داشته باشه...یعنی هر نفر 20 دقیقه ( که با توجه به سفرنامه ها این زمان، زمان زیادی نسبت به واقعیت هست) و در روز فکر کنید از 8 تا 5 هم که 9 ساعت هست یک ساعت هم به خاطر ناهار کم کنید میشه 8 ساعت و 8 ساعت و هر ساعت 3 نفر کلا یه باجه یه چیزی حدود 24 نفر میتونه مصاحبه کنه و حالا اگه 3 تا باجه باشن میشه 72 نفر....خیلی هم دور از ذهن نیست این مسئله.....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، amir0_0amir ، ASALI ، zina s ، rezagh ، sayeh_m ، hamedhamed
(2012-08-24 ساعت 11:29)fire dragon نوشته:  اینها چه جوری ازساعت 8 تا 9 با شصت هفتاد نفر مصاحبه می کنند؟
سلام
١٢ باجه هست كه يكيش صندوق واسه برداخت وجه مورد نظر! يكيشم معمولا كار انكشت نكاري رو انجام ميده، سفارت خيلي شلوغ ميشه ولي كلا بعيده كه بيشتر از ١٥تا كيس لاتاري در يك روز مصاحبه بشن. بيشتر مصاحبه هاي ويزاهاي لاتاري ما ايراني ها هم در دو باجه انجام ميشه كه مي تونن بهتر فارسي حرف بزنن. طول زمان مصاحبه هم بستكي به نوع كيس داره من خودم مصاحبم ٥ دقيقه ام طول نكشيد.
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
تشکر کنندگان: ASALI ، ehsan_ati ، zina s ، achi686 ، rezagh ، sayeh_m ، roeentan ، Ali DV-2013 ، mrr777 ، mdna ، amir0_0amir ، mooj ، hamedhamed ، mohammadrezah
بچه ها ديشب مهمونی بودم. پسر عموم ميگفت یکي از دوستاش همين چند روزه ميخواسته بره ترکيه وقتي رفته آژانس گفتند بايد ويزا بگيره. ظاهرا ترکيه هم به تلافی کار ايران ديگه واسه ايران ويزا لازم شده... شماها چيزی نشنیدين؟؟؟
تشکر کنندگان: achi686 ، armin1
(2012-08-24 ساعت 12:11)ehsan_ati نوشته:  بچه ها ديشب مهمونی بودم. پسر عموم ميگفت یکي از دوستاش همين چند روزه ميخواسته بره ترکيه وقتي رفته آژانس گفتند بايد ويزا بگيره. ظاهرا ترکيه هم به تلافی کار ايران ديگه واسه ايران ويزا لازم شده... شماها چيزی نشنیدين؟؟؟

منم شنیدم زنگ زدم یکی از اژانسها کفتن ویزا نمی خواد راست و دروغشو خدا میدونه!ً!!!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: ehsan_ati
(2012-08-24 ساعت 12:17)armin1 نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 12:11)ehsan_ati نوشته:  بچه ها ديشب مهمونی بودم. پسر عموم ميگفت یکي از دوستاش همين چند روزه ميخواسته بره ترکيه وقتي رفته آژانس گفتند بايد ويزا بگيره. ظاهرا ترکيه هم به تلافی کار ايران ديگه واسه ايران ويزا لازم شده... شماها چيزی نشنیدين؟؟؟

منم شنیدم زنگ زدم یکی از اژانسها کفتن ویزا نمی خواد راست و دروغشو خدا میدونه!ً!!!!

من پریروز برای یکی از دوستام بلیت گرفتم و دیروز صبح هم بردمشون فرودگاه و سوار هواپیماشون کردم ... رفتن ترکیه ... پس به طور معتبر می گم که تا این لحظه ویزا نمی خواد Wink
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: armin1 ، ehsan_ati ، ASALI ، afs ، hoj_s000 ، tatoole ، achi686 ، sayeh_m ، amir0_0amir ، hamedhamed ، Aylin Ghaemi ، mohammadrezah
(2012-08-24 ساعت 10:48)سارا2013 نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 10:27)achi686 نوشته:  این صفحه برنامه مصاحبه ها هم در سایت سفارت، دیگه بالا میاد اما تغییری ایجاد نشده .....

انتظار کشیدن خیلی سخته حالا واسه هرچی که باشه...........Sad

بچه ها ناشکری نکنید. فکر کنید که از اول لاتاری در کار نبوده . الن راحت زندگی کنید. ما ها که برا قبولی در لاتاری زحمتی نکشیدیم که برا دیر شدن فرایند کارامون انقدر ناراحتیم
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان:
یه چی میگیا!مگه میشه بیخیال شیم!میخاهیم واسه آینده امون برنامه ریزی کنیم.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: achi686 ، mrr777 ، rira1982 ، rezagh ، mohammadrezah
دوستان تو سایت زده که :
If you have not received your appointment letter by 3 weeks before your appointment, please contact us by E-mail.
الان که 24 آگسته تازه 11 روز گذشته از اعلام کارنتی ها... 1 ماه و خورده ای هم به اکتبر مونده پس یه مقدار دیگه صبر کنید بعد همین جا http://turkey.usembassy.gov/interview_schedule.html
تو قسمت ایمیل درخواستتونو بدین...
به امید اینکه زودتر تکلیف همه مشخص شه.
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: armin1 ، achi686 ، sayeh_m ، sh_aytak ، rezagh
بچه ها فکر کنم تا 15 سپتامبر باید صبر کنیم تا سایت سفارت آپدیت بشه.چون اونا آخرین مصاحبه اشون 24 سپتامبر هستش که واسه 2012 ایها ست.اگه سفارتهای دیگه اعلام کردن واسه اینه اونا سرشون خلوته ولی آنکارا به دلیل حجم بالای کار پروسه ویزاش دیرتر انجام میشه.پس الکی انتظار نکشیم که توی این ماه مطمئنا خبری نمیشه!
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Tomas
(2012-08-23 ساعت 23:37)mrr777 نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 18:19)enchantress_boy نوشته:  حالا اینجاشو خودمم نمیدونم که 6029 کیس از ایران برنده اعلام شده یا 6029 نفر (همراه با خانواده)....
حالت 1 : اگه 6029 نفر برنده اعلام شده باشه به قطعیت میشه گفت که همه کارنت میشن و وقت مصاحبه میرسه چون
6029*0.75*0.62=2803
که عدد بالا چون از 3500 کمتره نشون میده به همه ویزا میرسه و 700 تا هم واسه بعد اکتبریا میمونه...

حالت 2 : ولی اگه این 6029 تعداد کیس های قبولی باشه عدد 2803 باید در 1.875 ضرب بشه که از تعداد 3500 سهمیه ایران میزنه بالا و اوضاع بد میشه!!!!
اگه حالت دوم درست باشه با یه حساب ساده کیس نامبرها تا 6700 صد درصد کارنت میشن..بقیه رو خدا میدونه....

یه مسئله دیگه هم این حدس و گمان منو به هم میزنه و اون اینه که ما نمیدونیم KCC از 1 تا 10000 برای آسیا اعلام کرده باشه...شاید این وسط یه سری از کیس نامبرا وجود نداشته یاشه!!!(که احتمالش ضعیفه)
البته تمام اینا حدس و گمانه و من با اطلاعاتی که دارم اینارو گفتم و دیتابیس KCC در اختیارم نیست...

یه تحلیل ساده تر هم میشه کرد که به نظر میرسه این از همه منطقی تر باشه ....در هر سال به نسبت شرکت کننده های هر کشور در یه قاره برنده از اون کشور انتخاب میشه... در سال 2011 426505 نفر از ایران شرکت کرده بودنو 2023 نفر برنده شدن ...حالا امسال 692410 نفر شرکت کردن در نتیجه با یه تناسب باید 3284 برنده داشته باشیم...و این یعنی همه کارنت میشن انشاالله

این سوال خیلی ها هست که اعدادی که اعلام شده مربوط به تعداد کیس هاست یا تعداد نفرات و من هنوز نتونستم جواب مستندی برای این سوال پیدا کنم ولی به نظر خود من در تمام مرجع ها صحبت از نفر هست نه کیس. یعنی ۱۰۰۰۰۰ نفر انتخاب می شن و۵۰۰۰۰ نفر ویزا می گیرند. اما با این وضع باز هم ضریب ۷ درصد در مورد تعداد نفرات صادقه یعنی از ۶۰۲۹ نفری که از ایران انتخاب شدن ۳۵۰۰ نفر ویزا می گیرند پس امکان نرسیدن ویزا در صورتی که همه برندگان صلاحیت داشته باشن و همه هم فرم ها رو برای درخواست ویزا بفرستن، هست. که البته با توجه به اطلاعات و تجربیات، همه شرایط لازم و یا قصد اقدام رو ندارن، پس می شه در نهایت نتیجه گیری کرد که اغلب کسانی که اقدام می کنند موفق به دریافت ویزا می شوند.

دوستان بنظرم این شماره کیس هایی هست که برنده شدن وگرنه اگه تعداد افراد باشه که بعید بدونم همه کارنت بشن

(2012-08-24 ساعت 15:46)mea694 نوشته:  بچه ها فکر کنم تا 15 سپتامبر باید صبر کنیم تا سایت سفارت آپدیت بشه.چون اونا آخرین مصاحبه اشون 24 سپتامبر هستش که واسه 2012 ایها ست.اگه سفارتهای دیگه اعلام کردن واسه اینه اونا سرشون خلوته ولی آنکارا به دلیل حجم بالای کار پروسه ویزاش دیرتر انجام میشه.پس الکی انتظار نکشیم که توی این ماه مطمئنا خبری نمیشه!

کاملا منطقیه که اینقد طول بکشه
تشکر کنندگان: Tomas ، homayoon13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان