کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
از همهٔ عزیزانی که لطف کردند و کیس نامبرشون رو با حذف دو رقم آخر اصلاح کردند، بسیار سپاسگزارم.
از عزیزانی هم که موافقند ولی هنوز اقدامی نکردند خواهش میکنم زحمتش رو بکشند و بعدش اینجا یک پست بگذارند تا افشین راحت تر پیداشون کنه و جدولشو آپدیت کنه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdiii ، m@ry@m75 ، armin1 ، payampars ، farshadsh ، b_argi ، itsmasoud ، achi686 ، saeid-ss ، nika ، bardia9 ، enchantress_boy
(2012-12-08 ساعت 19:35)tajhizgaran نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 09:59)me-mo نوشته:  دوست عزیزوما روز پنشنبه مصاحبه داشتیم.
از خود من سوال کردن.
اگر کشور حساس رفتین شک نکنید وسوال میکنند.
اگر خواستید راهنمایی تون میکنم.

[دوست عزیزوما روز پنشنبه مصاحبه داشتیم.
از خود من سوال کردن.
اگر کشور حساس رفتین شک نکنید وسوال میکنند.
اگر خواستید راهنمایی تون میکنم.

من با توجه به شغلم که فروش تجهیزات یک شرکت آمریکایی در پروژه های ساختمانی مختلف هست به عراق و افغانستان و ترکیه و امارات و لبنان و آذربایجان رفته ام . البته همگی در پاسپورت قبلی ام بوده و فقط آذربایجان در پاسپورت فعلی من هست . لطفا راهنمایی های لازم را بفرمائید .

با توجه به کنسولگری شما که آنکارا هست، در فرم جدید ارسال مدارک به سفارت نیازی به نوشتن سفرهایی که رفته اید نیست.
ولی در مورد سفر هایی که در پاسپورت فعلی شما ثبت شده، ممکنه آفیسر از شما سوال کنه.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: ASALI ، asal1907 ، farshadsh ، امیر مهاجر ، mdna ، nika ، tajhizgaran
با درود
افشین جان من اطلاعاتم را جهت آپدیت جدول به روز کردم
اردتمند همه
پیام
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
تشکر کنندگان: asal1907 ، farshadsh ، امیر مهاجر ، afs ، ASALI ، rouzbehdarvishi ، nika ، enchantress_boy
(2012-12-08 ساعت 23:52)payampars نوشته:  با درود
اردتمند همه
پیام

دوست عزیز ممنون میشیم اگه امضا تون رو برای اینکه جای کمتری اشغال کنه، مثل سایر اعضا به صورت افقی بنویسید...ممنون...اینجا ناظم های مختلفیم داریم که یکیشون کارش گیر دادن به این امضاهای عمودی هستWink ....ممنون
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، payampars ، afs ، ASALI ، rouzbehdarvishi ، nika ، roeentan ، enchantress_boy ، farshadsh
(2012-12-09 ساعت 00:14)achi686 نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 23:52)payampars نوشته:  با درود
اردتمند همه
پیام

دوست عزیز ممنون میشیم اگه امضا تون رو برای اینکه جای کمتری اشغال کنه، مثل سایر اعضا به صورت افقی بنویسید...ممنون...اینجا ناظم های مختلفیم داریم که یکیشون کارش گیر دادن به این امضاهای عمودی هستWink ....ممنون

دوست عزیز
طبق فرمایش شما امضاء خودم را به روز کردم
ارادتمند همه . پیام
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
(2012-12-09 ساعت 04:04)taha_jam_co نوشته:  من رو فزاموش نکنید باز

دوست عزيز شما منظورتون چيه كه توي چندتا تاپيك اين جملرو ميزاريد
اگر براي جدول آقا افشينه شما يه پيغام خصوصيم به ايشون بديد حتما انجام ميدن...
البته آقا افشين ببخشيد كه ميگم پيغام خصوصي بدن چون چند جا اعلام كردن گفتم...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، nika ، enchantress_boy ، rouzbehdarvishi ، mgolchin13 ، afs
منم امضامو درست کردم .
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bardia9 ، achi686 ، armin1 ، nika ، enchantress_boy ، rouzbehdarvishi ، afs
(2012-12-08 ساعت 21:38)امیر مهاجر نوشته:  از همهٔ عزیزانی که لطف کردند و کیس نامبرشون رو با حذف دو رقم آخر اصلاح کردند، بسیار سپاسگزارم.
از عزیزانی هم که موافقند ولی هنوز اقدامی نکردند خواهش میکنم زحمتش رو بکشند و بعدش اینجا یک پست بگذارند تا افشین راحت تر پیداشون کنه و جدولشو آپدیت کنه.

دوست عزیز . امضا اینجانب نیز جهت تکمیل جدول اصلاح گردید .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: armin1 ، ASALI ، امیر مهاجر ، nika ، mdna ، 3pideh ، enchantress_boy ، rouzbehdarvishi ، afs
بچه ها جواب لاتاری هنوز فقط نامه ما آد یا ایمیل هم می آد ؟
تشکر کنندگان:
سلام. دوستان ميشه لطف كنيد . يك ادرس ميل دقيق و يك شماره دقيق كه فارسي هم جواب بدن واسه تغيير زمان مصاحبه به من بديد؟ ايميل و تلفن. ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan ، rouzbehdarvishi
(2012-12-10 ساعت 00:03)omnia نوشته:  بچه ها جواب لاتاری هنوز فقط نامه ما آد یا ایمیل هم می آد ؟

اگه منظورتون جواب قبولی هست که باید اون رو توی سایت اصلی ثبت نام ببینید..
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: armin1 ، enchantress_boy ، rouzbehdarvishi ، farshadsh ، Tomas
(2012-12-10 ساعت 00:17)yashim نوشته:  سلام. دوستان ميشه لطف كنيد . يك ادرس ميل دقيق و يك شماره دقيق كه فارسي هم جواب بدن واسه تغيير زمان مصاحبه به من بديد؟ ايميل و تلفن. ممنون
سلام. این ایمیل و شماره تلفن KCC:
The Kentucky Consular Center telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send E-mail inquiry to KCCDV@state.gov
اگه میتونی اطلاعات خودتو توی امضات بذار تا بدونیم کیس نامبرت چنده. اگه کارنت شده باشی برای تغییر تاریخ مصاحبه باید با سفارت تماس بگیری اما اگه هنوز کارنت نشدی با KCC تماس بگیر. متاسفانه فارسی هم صحبت نمی کنن و باید از یه نفر که انگلیسیش خوبه خواهش کنی برات تماس بگیره. البته در این مورد تماس تلفنی ضروری نیست و میتونی با ایمیل هماهنگ کنی.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: saeid-ss ، گل نهال ، armin1 ، 3pideh ، enchantress_boy ، rouzbehdarvishi ، farshadsh ، mgolchin13 ، Tomas
(2012-12-10 ساعت 00:03)omnia نوشته:  بچه ها جواب لاتاری هنوز فقط نامه ما آد یا ایمیل هم می آد ؟

دوست عزيز وقتي شمارتو ديدي كه تو محدوده اعلام شده كارنتي هر ماه هست از همون روز البته هميشه دو هفته طول ميكشه سايتي كه توي اون ديدي برنده شده رو چك كن نامه تون تغير كرده و تاريخ و ساعت و محل مصاحبتون مشخص ميشه...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: 3pideh ، rouzbehdarvishi ، alirezass ، Tomas
(2012-12-10 ساعت 01:30)roeentan نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 00:17)yashim نوشته:  سلام. دوستان ميشه لطف كنيد . يك ادرس ميل دقيق و يك شماره دقيق كه فارسي هم جواب بدن واسه تغيير زمان مصاحبه به من بديد؟ ايميل و تلفن. ممنون
The Kentucky Consular Center telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send E-mail inquiry to KCCDV@state.gov
اگه میتونی اطلاعات خودتو توی امضات بذار تا بدونیم کیس نامبرت چنده. اگه کارنت شده باشی برای تغییر تاریخ مصاحبه باید با سفارت تماس بگیری اما اگه هنوز کارنت نشدی با KCC تماس بگیر. متاسفانه فارسی هم صحبت نمی کنن و باید از یه نفر که انگلیسیش خوبه خواهش کنی برات تماس بگیره. البته در این مورد تماس تلفنی ضروری نیست و میتونی با ایمیل هماهنگ کنی.

سلام من 40 روز ديگه مصاحبه دارم ايميل زدم سفارت واسه تغيير زمان مصاحبه جواب نداد گفتم شايد ادرس ايميل اشتباه هست اگر ادرس ميل يا شماره از سفارت در انكارا داريد ممنون ميشم
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas
(2012-12-10 ساعت 11:57)yashim نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 01:30)roeentan نوشته:  

سلام من 40 روز ديگه مصاحبه دارم ايميل زدم سفارت واسه تغيير زمان مصاحبه جواب نداد گفتم شايد ادرس ايميل اشتباه هست اگر ادرس ميل يا شماره از سفارت در انكارا داريد ممنون ميشم
این ادرس ایمیل انکارا هستش شماره تلفنشونو هم فکر کنم توی نامه دومت باشه CA-Ankara@state.gov
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: roeentan ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان