کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-06 ساعت 20:48)m@ry@m75 نوشته:  با سلام به مدیران محترم من نمیدانم چرا پست من پاک شده من در پستم خیلی محترمانه سه بار برای یاشیم عزیز آرزوی موفقیت کردم سه بار هم عذر خواهی که منظورم صرفا به اون نیست وبعد نظرم را گفتم فکر کنم صحبتم هم خیلی منطقی بود .
با کمال احترام باید عرض کنم که گویا دیگر اینجا نمی شود هیچ گونه اظهار نظری کرد هرچند منطقی و محترمانه هم باشد .
امیدوارم موفق باشید .

مریم جان شاید شما نبودید و ندیدید. اما پست شما یه جنجالی رو آغار کرد که به صلاح این تاپیک نبود.
پست شما هم قربانی جنجال بعدش شده و تر و خشک باهم سوختند.
امیدوارم درک کنی چون میدونم آدم منطقی هستی. Smile
حتی یه کاربر در این رابطه محروم شد.
(2012-12-06 ساعت 20:57)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 20:48)m@ry@m75 نوشته:  

مریم جان شاید شما نبودید و ندیدید. اما پست شما یه جنجالی رو آغار کرد که به صلاح این تاپیک نبود.
پست شما هم قربانی جنجال بعدش شده و تر و خشک باهم سوختند.
امیدوارم درک کنی چون میدونم آدم منطقی هستی. Smile
حتی یه کاربر در این رابطه محروم شد.
امیر جان خیلی متاسفم که اینو میشنوم به هر حال امیدوارم که همه سعی کنن از محدوده ادب خارج نشن .به هر حال امیر جان خودتونم خوب میدونید که من همیشه تکیه کلامم آرزوی سلامتی و پیروزی برای همه است .باز هم این آرزو را برای همه تکرار میکنم و امیدوارم دوستی ها همیشه از هر چیزی برتر باشه .در ضمن از نظر لطفی که به من دارید ممنونم .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

(2012-12-06 ساعت 21:27)kopenhak84 نوشته:  سلام
دوستان یک سوال داشتم .اینکه برای بچه های 14 و8 ساله هزینه سفارت (330 دلار ) دریافت میشه یانه ؟ ممنون میشم پیام خصوصی بگذارید .

بله 330 دلار دریافت می شه. ربطی به سن هم نداره. برای همه اعضای کیس این مبلغ رو باید بپردازید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-06 ساعت 18:04)m@ry@m75 نوشته:  
yashim dateline=ml#pid215726' نوشته:  سلام دوست عزيز من مفصل با رامين صحبت كردم. رامين چون سوم بوده اين يعني ديپلم البته در ايران و اون افيسر هم چون ديده 1 سال باقي مونده بهش اين فرصت را داده. در مورد من قضيه اينه كه من الان دوم هستم و افيسر هيچ اميدي نمبينه كه من بتونم در اين فاصله كوتاه ديپلم بگيرم. در مورد پذيرش هم من رفتم سايت اون انستيتو كه پذيرش داده مطاله كردم اونجا 3 سال دبيرستان ميخواست براي تعدادي رشته ها و 4 سال براي تعدادي ديگه و رامين چون 3 سال داشته پس راحت پذيرش گرفته در ضمن اين افيسر انسان خوبي بوده و بي خيال شده شايد اگر افيسر ديگيه باشه اصلا نپذيره. من راستش كلي مشورت كردم و به اين نتيجه رسيدم كه وقت مصاحبه اگر بپذيرن موكول كنم به تاب ستان اينجور به قصد سياحت ميريم اگر قرمز هم بگيرم مهم نيست اما الان اگر تو اين سرما وسط مدرسه برم حالم گرفته ميشه اگر هم با تغير زمان مصاحبه موافت نشد كه كلا بخيال ميشم به قول رامين فداي سرم هههه ممنون از همتون كه اينقد خوبيد و مهربان.
دوست عزیز و نوجوانم اولا که برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که موفق به گرفتن ویزا هم بشی اما من نمیدانم چرا ما ایرانی ها من نمیدانم چرا ما ایرانی ها از همان اول با نادیده گرفتن قوانین جلو میریم مثلا وقتی یکی از شرایط شرکت در لاتری داشتن حداقل دیپلمه چرا اکثرااینو نادیده میگیرن و همه هم میگن حالا ما قبول بشیم تا بعد ... البته عزیزم هیچگونه قصد جسارتی به شما ندارم اینو کلی میگم آخه به نظر من ما ایرانی ها اصلا توجه نداریم که با این کارها روز به روز وجهمونو پایین تر می آوریم در صورتی که پایبندی به قوانین واصول هر کاری از اول بسیار زیباتر مینماید. باز هم امیدوارم موفق باشی .
سلام حق با شماست اما هميشه حتي در جايي كه تصور ميشه قانون 100 در صد حكمفرماست هميشه استسنا و تبصره هم وجود ذاره ما ايا در قوانين لاتاري ديده شده پذيرش از دانشگاه؟؟؟؟ ولي ديديد كه افيسر استسنا قايل شد و قانون را زير پا گذاشت پس اين قضيه خاص ايرانيان نيست ولي من نيميدونم چرا ما ايرانيها هميشه به خودمون توهين مي كنيم و خودمون را بدترين ميدونيم مگر اين افيسر ايراني بود درسته قانون لاتاري ميگه 12 سال ولي شما از تبصرها ش مطلع نيستيد رامين و من قانون شكن نيستم از فرصتها بهره ميبرم و امريكا دنبال چنين افرادي هست .كي فكر ميكرد ذانش اموزي كه اخرين مدرك تحصيلش دوم دبيرستان هست پذيرش بگيره. منظورم رامينه به من ميگفتن ممكن نيست امزش پرورش بتوني بري و بگي مخواي مدرك سوم بگيري ولي من رفتم و قرار شد دوم و سوم هم زمان امتحان بدم قانون چنين چيزي در ايران نداره ولي استسنا قايل ميشن.ما ايرانيا قانون شكن نيستيم ما فر صت طلبيم اما در جهت امور مفيد. با تشكر از مريم خانم گل
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
(2012-12-07 ساعت 11:55)yashim نوشته:  سلام حق با شماست اما هميشه حتي در جايي كه تصور ميشه قانون 100 در صد حكمفرماست هميشه استسنا و تبصره هم وجود ذاره ما ايا در قوانين لاتاري ديده شده پذيرش از دانشگاه؟؟؟؟ ولي ديديد كه افيسر استسنا قايل شد و قانون را زير پا گذاشت پس اين قضيه خاص ايرانيان نيست ولي من نيميدونم چرا ما ايرانيها هميشه به خودمون توهين مي كنيم و خودمون را بدترين ميدونيم مگر اين افيسر ايراني بود درسته قانون لاتاري ميگه 12 سال ولي شما از تبصرها ش مطلع نيستيد رامين و من قانون شكن نيستم از فرصتها بهره ميبرم و امريكا دنبال چنين افرادي هست .كي فكر ميكرد ذانش اموزي كه اخرين مدرك تحصيلش دوم دبيرستان هست پذيرش بگيره. منظورم رامينه به من ميگفتن ممكن نيست امزش پرورش بتوني بري و بگي مخواي مدرك سوم بگيري ولي من رفتم و قرار شد دوم و سوم هم زمان امتحان بدم قانون چنين چيزي در ايران نداره ولي استسنا قايل ميشن.ما ايرانيا قانون شكن نيستيم ما فر صت طلبيم اما در جهت امور مفيد. با تشكر از مريم خانم گل

یاشیم جان خیلی خوشحال شدم برای خبر خوبت، واقعاً امیدوارم که موفق بشی و بتونی سریعتر دیپلم رو بگیری، کی رفتی آموزی و پرورش ؟ اگر میتونی کامل توضیات رو بنویش که اگر کسانی با شرایط مشابه تو نیاز داشتند بتونن از تجربه تو استفاده کنند.
یادت باشه حتماً تمام نامه ها، مجوزها و .... برای اینکار بهت میدن رو ترجمه کنی و با خودت برای مصاحبه ببری.
حتماً از روند کارت به ما اطلاع بده.
(2012-12-07 ساعت 11:55)yashim نوشته:  ...كي فكر ميكرد ذانش اموزي كه اخرين مدرك تحصيلش دوم دبيرستان هست پذيرش بگيره. منظورم رامينه به من ميگفتن ممكن نيست امزش پرورش بتوني بري و بگي مخواي مدرك سوم بگيري ولي من رفتم و قرار شد دوم و سوم هم زمان امتحان بدم ...
یادمه وقتی بچه های 2012 مصاحبه داشتن همه نگران وضعیت رامین بودند. کوچکترین کاربر بین اون بچه ها بود و همه تشویقش می کردن که دست از تلاش نکشه و تسلیم نشه. رامین هم با انرژی مثبتی که از 2012ایها می گرفت و البته با پشتکار و همتی عالی به خواسته اش رسید. وقتی که ویزاشو گرفت چند برابر اون انرژی مثبتی که از بچه ها گرفته بود رو بهشون برگردوند. یعنی همه به چشم خودشون دیدن که رامین با وجود شرایط خطرناک و شانس کمی که داشت ویزاشو گرفت و برای بقیه که شرایطش رو دارن گرفتن ویزا مثل آب خوردن هست. در نهایت هم دیدیم که به جز یک نفر که کلیر نشد همه ویزاشون رو گرفتن. حالا نوبت مصاحبه های ما شده و ما هم دوستی داریم که حتی از رامین هم کوچیکتره. ولی مطمئنم اگه خودش بخواد و شما حمایتش کنید او هم مثل رامین در تاریخ لاتاری نام آور خواهد شد. اون روز یکی از دوستان جدید الورودمون رو دیدم که به عوض تشویق یاشیم به ادامه ی کار، از او انتقاد کرده بود که چرا وقتی شرایطش رو نداشته ثبت نام کرده؟؟ مطمئناً الان که یاشیم برنده شده جایی برای سرکوفت زدن و بازگشت به گذشته وجود نداره و باید مثل 2012ایها به جلو نگاه کنیم نه این که اراده ی دوست کوچولومون رو سست کنیم. اطمینان داشتم که اگر پستش می موند یاشیم از خودش دفاع می کرد و اون دوستمون هم جوابشو می داد و هر کاربری از یکی طرفداری می کرد و همه سر این موضوع دو دسته می شدند و این تنها چیزی هست که الان بهش احتیاج نداریم. من اون پست دوست معترضمون رو عدم تایید کردم و رفتم. وقتی برگشتم دیدم به خاطر حذف پستش به من صفت بی وجودی و بی شعوری داده و یکی از مدیران هم هر چه سعی کرده نتونسته آرومش کنه و اجباراً یک هفته محرومش کرده. البته اگر خودم بودم با وجود نسبت هایی که به من داده بود محرومش نمی کردم. بدتر از این حرفاشو از کاربرهای دیگه شنیدم و محروم نکردم طرف رو. کلاً ف.ح.ش خورم ملسه!!!. گذشته از شوخی می خواستم بگم حالا من بی شعور و بی وجود، ولی پشتیبانی و حمایت از همدیگه رو از 2012ایها یاد بگیرید. اون بچه ها الگوی خیلی خوبی برای ماها و کل پروسه لاتاری بودن و هستن. از مدیر عزیزی که به خاطر من با دوست شاکیمون درگیر شده هم خواهش می کنم که محرومیت ایشون رو برطرف کنه تا بین ما برگردند.اینو از ایشون می خوام چون به لحاظ تکنیکی خودم نمی تونم محرومیت اعمال شده از طرف مدیر دیگه ای رو دستکاری کنم. الان موقعیت حساسی هست که حتی الامکان نباید کسی از ورود به سایت منع بشه. در همینجا هم به یاشیم اعلام می کنم که کار نشد نداره. اگر اراده کنی و بخوای هر کار غیر ممکنی رو می شه انجام بدی. به قول نمی دونم کی: "فقط غیر ممکنه غیر ممکن هست". تمام سعی خودت بکن تا از این فرصت استفاده کنی. رو کمک و همفکری همه ی 2013ایها هم حساب کن. چشم انتظار روزی هستیم که هورای گرفتن ویزات همه ی تاپیک های مهاجرسرا رو بترکونه. به امید اون روز. ارادتمند همه: سعید
(2012-12-06 ساعت 20:48)m@ry@m75 نوشته:  با سلام به مدیران محترم من نمیدانم چرا پست من پاک شده من در پستم خیلی محترمانه سه بار برای یاشیم عزیز آرزوی موفقیت کردم سه بار هم عذر خواهی که منظورم صرفا به اون نیست وبعد نظرم را گفتم فکر کنم صحبتم هم خیلی منطقی بود .
با کمال احترام باید عرض کنم که گویا دیگر اینجا نمی شود هیچ گونه اظهار نظری کرد هرچند منطقی و محترمانه هم باشد .
امیدوارم موفق باشید .

دقیقا ...من که دیگه سعی میکنم کمتر مطلب بذارم و پاسخ سوال بچه ها رو بدم ...چون حوصله و اعصاب واکنش بعضی ها رو ندارم .
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
(2012-12-07 ساعت 14:33)ASALI نوشته:  دقیقا ...من که دیگه سعی میکنم کمتر مطلب بذارم و پاسخ سوال بچه ها رو بدم ...چون حوصله و اعصاب واکنش بعضی ها رو ندارم .

خانم عسلی لطفاً به سوالات زیر پاسخ دهید :
1- یعنی قهری که نمیخوای پست بذاری ؟
2- چرا جواب ایمیل 10 روز قبل من رو ندادی ؟

با تشکر و احترام
(2012-12-07 ساعت 14:33)ASALI نوشته:  
امیدوارم موفق باشید .

دقیقا ...من که دیگه سعی میکنم کمتر مطلب بذارم و پاسخ سوال بچه ها رو بدم ...چون حوصله و اعصاب واکنش بعضی ها رو ندارم .
عسلي جان درست ميگي . خود من وقتي يه بار از يكي از دوستان كه باهاش شوخي كردم ضد حال خوردم ديگه سعي ميكنم با كسي مزاح نكنم مگر تعداد انگشت شماري از بچه ها كه از نزديك ميشناسمشون و البته اونها هم اخلاق منو ميدونن و ميدونم هم كه دلخور نميشن Smile جواب سوالها رو هم تا اونجايي كه سوادم قد ميده ميدم . ولي خب بهتره ياد خودمون و روزهاي اولي كه اينجا گيج ميزديم ( البته توهين نشه ها دارم خودمو ميگم Big Grin) و از اين و اون سوال ميپرسيديم بيفتيم و بعدش خودبخود بعضي ناملايمات فراموش ميشه Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-12-07 ساعت 14:56)sayeh_m نوشته:  
امیدوارم موفق باشید .

عسلي جان درست ميگي . خود من وقتي يه بار از يكي از دوستان كه باهاش شوخي كردم ضد حال خوردم ديگه سعي ميكنم با كسي مزاح نكنم مگر تعداد انگشت شماري از بچه ها كه از نزديك ميشناسمشون و البته اونها هم اخلاق منو ميدونن و ميدونم هم كه دلخور نميشن Smile جواب سوالها رو هم تا اونجايي كه سوادم قد ميده ميدم . ولي خب بهتره ياد خودمون و روزهاي اولي كه اينجا گيج ميزديم ( البته توهين نشه ها دارم خومو ميگم Big Grin) و از اين و اون سوال ميپرسيديم بيفتيم و بعدش خودبخود بعضي ناملايمات فراموش ميشه Wink

یک مطلبی رو هم من اضافه کنم برای عسلی، توی شرایطی که از خودی (دوست و رفیق و ....) حرف میخوری، حرف شنیدن از تعداد انگشت شماری از این آدما اصلا نباید به حساب بیاد و برات اهمیت داشته باشه.
امیدوارم موفق باشید .

عسلي جان درست ميگي . خود من وقتي يه بار از يكي از دوستان كه باهاش شوخي كردم ضد حال خوردم ديگه سعي ميكنم با كسي مزاح نكنم مگر تعداد انگشت شماري از بچه ها كه از نزديك ميشناسمشون و البته اونها هم اخلاق منو ميدونن و ميدونم هم كه دلخور نميشن Smile جواب سوالها رو هم تا اونجايي كه سوادم قد ميده ميدم . ولي خب بهتره ياد خودمون و روزهاي اولي كه اينجا گيج ميزديم ( البته توهين نشه ها دارم خومو ميگم Big Grin) و از اين و اون سوال ميپرسيديم بيفتيم و بعدش خودبخود بعضي ناملايمات فراموش ميشه Wink

سایه جان شما هم درست میگی ولی این ربطی به صحبت های بالا نداره و 2 بحث جداگانه است ...البته خیلی سخته آدم در همه موارد مکلف به اظهار باشه و خودشو مجبور به پاسخگویی بدونه ( البته توهين نشه ها دارم خودمو ميگم Big Grin) به هر حال مهاجر سرا خیلی خیلی برای من مفید بوده ولی این مسئله که 'm@ry@m75' جان عنوان کرده به نظر من درسته و روح دوستی و مشارکت رو به مرور در این فروم از بین خواهد برد ...به هر حال شما مدیرید و من کاربر ، در همین سطح هم زیادی اظهار نظر کردم ...ببخشید
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
(2012-12-07 ساعت 15:19)ASALI نوشته:  
امیدوارم موفق باشید .

سایه جان شما هم درست میگی ولی این ربطی به صحبت های بالا نداره و 2 بحث جداگانه است ...البته خیلی سخته آدم در همه موارد مکلف به اظهار باشه و خودشو مجبور به پاسخگویی بدونه ( البته توهين نشه ها دارم خودمو ميگم Big Grin) به هر حال مهاجر سرا خیلی خیلی برای من مفید بوده ولی این مسئله که 'm@ry@m75' جان عنوان کرده به نظر من روح دوستی و مشارکت رو به مرور در این فروم از بین خواهد برد ...به هر حال شما مدیرید و من کاربر ، در همین سطح هم زیادی اظهار نظر کردم ...ببخشید
بله درست ميگي . شايد من خودمو خيلي مكلف ميدونم كه سوالي رو بدون جواب نذارم . حتي سوالهاي خيلي تكراري كه گاهاً دوستان حتي با تجربه تو خصوصي ميپرسن . حق با شماست . ولي در مورد قسمت پايين نوشته شما ( شما مديري و من كاربر) من حاضرم كه با كمال ميل اين پست رو خصوصاً به شما واگذار كنم Smile
و در اين زمينه قضاوت رو به دوستان عزيزم واگذار ميكنم و ديگه اين بحث رو ادامه نميدم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: refiusa ، armin1 ، m@ry@m75 ، rouzbehdarvishi ، hadiseh.t ، Saeedv13 ، bayat_r ، enchantress_boy ، roeentan
سایه جان عسلی جان از لطفتان ممنون راستش من دیگه بحث را از یاد بردم .البته من به شما دوعزیز و همین طور مهتاب جان ارادت خاصی دارم چون فکر میکنم هم از لحاظ سنی Big Grin هم از لحاظ شرایط خانوادگی تقریبا موقعیت یکسانی داریم و درک خوبی از هم داریم البته من همه بچه ها را دوست دارم و همه را یک خانواده میدونم اما واقعا به شما احساس یک خواهر را دارم .امیدوارم سایه و عسلی عزیز زودتر کلیر بشن من و مهتاب جان هم زودتر برا مصاحبه دعوت بشیم .با عذر خواهی از مدیران عزیز دیگه کار از تبریک و تشکر گذشته مجبور شدم این پستو بذارم .Big Grin
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

(2012-12-07 ساعت 14:19)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 11:55)yashim نوشته:  ...كي فكر ميكرد ذانش اموزي كه اخرين مدرك تحصيلش دوم دبيرستان هست پذيرش بگيره. منظورم رامينه به من ميگفتن ممكن نيست امزش پرورش بتوني بري و بگي مخواي مدرك سوم بگيري ولي من رفتم و قرار شد دوم و سوم هم زمان امتحان بدم ...
یادمه وقتی بچه های 2012 مصاحبه داشتن همه نگران وضعیت رامین بودند. ... چشم انتظار روزی هستیم که هورای گرفتن ویزات همه ی تاپیک های مهاجرسرا رو بترکونه. به امید اون روز. ارادتمند همه: سعید
سعيد نازنين سلام. سپاس از پاسختون من جواب اين دوست گل را دادم و احتمالا شما نديديد. من با احترام به عقيده ايشون همه تلاشمو نه براي اين موضوع بلكه در همه مسايل و مشكلات زندگي ميكنم تا به اونچه كه ارزو و خواسته من هست برسم و البته از خدا خواستم ان اتفاقي بيافته كه به صلاح من هست حتي اگر منو خوشنود نكنه. من معمولا توجهي به سخنان افراد كوته نظز نيمكنم. كاري انجام ميدم كه فكر ميكنم درسته البته با مشورت با افراد متخصص و خير خواه. ممنون از توجه شما
تشکر کنندگان: refiusa ، گل نهال ، armin1 ، payam62 ، achi686 ، Saeedv13 ، bayat_r ، beelzebub ، rezagh ، tatoole ، farshadsh ، roeentan
(2012-12-07 ساعت 12:19)mehdiii نوشته:  یاشیم جان خیلی خوشحال شدم برای خبر خوبت، واقعاً امیدوارم که موفق بشی و بتونی سریعتر دیپلم رو بگیری، کی رفتی آموزی و پرورش ؟ اگر میتونی کامل توضیات رو بنویش که اگر کسانی با شرایط مشابه تو نیاز داشتند بتونن از تجربه تو استفاده کنند.
یادت باشه حتماً تمام نامه ها، مجوزها و .... برای اینکار بهت میدن رو ترجمه کنی و با خودت برای مصاحبه ببری.
حتماً از روند کارت به ما اطلاع بده.
سلام و ممنون از محبتتون. من چند روز پيش مراجعه كردم و چون من معدلم 20 بود و در تيز هوشان درس ميخونم ميتونم بعد از امتحانات از يك طرح استفاده كنم و سوم امتحان بدم. البته من ديپلم زبان هم دارم اما مدركش از اموزش پرورش نيست .اما ترجمه ميكنم. البته اگر زمان مصاحبه مورد قبول واقع بشه وبه تعويق بيفته چون به احتمال قريب به يقين الان برم دست خالي بر ميگردم. براي همتون دعا مكنم كه خداوند به خاطر قلب مهربونتون لطفشو شامل حالتون كنه و موفق و سلامت باشيد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان