کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-10 ساعت 12:19)armin1 نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 11:57)yashim نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 01:30)roeentan نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 00:17)yashim نوشته:  سلام. دوستان ميشه لطف كنيد . يك ادرس ميل دقيق و يك شماره دقيق كه فارسي هم جواب بدن واسه تغيير زمان مصاحبه به من بديد؟ ايميل و تلفن. ممنون
سلام. این ایمیل و شماره تلفن KCC:
The Kentucky Consular Center telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send E-mail inquiry to KCCDV@state.gov
اگه میتونی اطلاعات خودتو توی امضات بذار تا بدونیم کیس نامبرت چنده. اگه کارنت شده باشی برای تغییر تاریخ مصاحبه باید با سفارت تماس بگیری اما اگه هنوز کارنت نشدی با KCC تماس بگیر. متاسفانه فارسی هم صحبت نمی کنن و باید از یه نفر که انگلیسیش خوبه خواهش کنی برات تماس بگیره. البته در این مورد تماس تلفنی ضروری نیست و میتونی با ایمیل هماهنگ کنی.

سلام من 40 روز ديگه مصاحبه دارم ايميل زدم سفارت واسه تغيير زمان مصاحبه جواب نداد گفتم شايد ادرس ايميل اشتباه هست اگر ادرس ميل يا شماره از سفارت در انكارا داريد ممنون ميشم
این ادرس ایمیل انکارا هستش شماره تلفنشونو هم فکر کنم توی نامه دومت باشه CA-Ankara@state.gov

سلام
میتونید از تاپیک تمام آدرسها و شماره تماسهای مورد نیاز استفاده کنید.
خواستم اطلاع بدم تاپیک گفتگوی آزاد منتقل شده به انجمن خصوصی 2013 Smile
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
باسلام خدمت دوستانی که در انتظار یه تجربه جدید ، یه زندگی جدید و یه سرنوشت جدیدن .
شماره کیس نامبرم 2013as000084##, کارمند بانکم و منم مثل شما در انتظار ، خیلی خوشحال می شم اگه بتونم کمکی بکنم ..
موفق باشید.
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
سلام دوستان. اگر كسي روز مصاحبه حاضر نشه سفارت مجددا يك تاريخ جديد براش اعلام ميكنه در جدول بعدي؟
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
(2012-12-11 ساعت 00:26)yashim نوشته:  سلام دوستان. اگر كسي روز مصاحبه حاضر نشه سفارت مجددا يك تاريخ جديد براش اعلام ميكنه در جدول بعدي؟
نه متاسفانه کیس در این جور مواقع باطل میشه!!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

(2012-12-11 ساعت 00:26)yashim نوشته:  سلام دوستان. اگر كسي روز مصاحبه حاضر نشه سفارت مجددا يك تاريخ جديد براش اعلام ميكنه در جدول بعدي؟

خیر. کیس رد میشه. مگر اینکه با التماس و قسم و آیه که من نمیدونستم و نفهمیدم شاید شاید قبول کنند.
راه درستش اینه که تقاضای تغییر زمان مصاحبه بدید.
(2012-12-11 ساعت 00:32)امیر مهاجر نوشته:  

خیر. کیس رد میشه. مگر اینکه با التماس و قسم و آیه که من نمیدونستم و نفهمیدم شاید شاید قبول کنند.
راه درستش اینه که تقاضای تغییر زمان مصاحبه بدید.

آقا امیر این سئوال را در تاپیک خودش گذاشتنم کسی جواب نداده.لطف میکنید بگید ,برای ارسال مدارک به آنکارا 15 روز قبل از مصاحبه آیا برگه اسپانسر و فرمهای مالیاتیش را هم باید کپیش را پست کنیم؟
ممنون
خدمت تمام دوستان عزیزی که برای مصاحبه می‌روند سفارت عرض کنم که حتماً حداقل ۲ ساعت زودتر درب سفارت حضور داشته باشید چون ممکنه بدون اینکه به شما قبلاً اعلام کرده باشند، قبل از ورود از شما مدارکی را تقاضا کنند که واقعاً موجب سردرگمی می‌شود.
برای نمونه یکی از آشناها که پارسال برای مصاحبه رفته بود( البته مصاحبه وی در ترکیه یا امارات نبود) می‌گفت درست زمان ورود به سفارت از وی شماره اکانت دی اچ ال را خواسته بودند که چون یک همچین چیزی رانداشت اجازه ورود به او را ندادند و گفتند که با این شماره تلفن تماس بگیر تا اکانت دی اچ ال برایت باز کنند و اون بیچاره هم می‌گفت چند ساعت بیرون سفارت معطل شده و بعد از تلاش زیاد تونسته اکانت را باز کنه و بعد وارد سفارت بشه و بعد هم داخل سفارت بهش گفتند که چرا دیر اومدی و ...
تشکر کنندگان: mahdip ، ابی هانی ، mgolchin13 ، noura ، farshadsh ، Tomas
(2012-12-11 ساعت 00:31)armin1 نوشته:  [quote='yashim' pid='249278' dateline='1355169397']
سلام دوستان. اگر كسي روز مصاحبه حاضر نشه سفارت مجددا يك تاريخ جديد براش اعلام ميكنه در جدول بعدي
نه متاسفانه کیس در این جور مواقع باطل میشه!!!

We are unable to reschedule your January 24, 2013 diversity immigrant visa appointment to the month of July 2013. Please note that we keep your case open for your January 24th appointment. If you wish to attend your appointment, you may come to this office on that day. If not, you may visit our web page in January 2013 to reschedule your appointment.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

سلام من در خواست تغيير زمان مصاحبه دادم و اين جواب واسه من اومد برداشت من از جمله اخر اين بود كه در صورتي كه حضور پيدا نكنيد بعدن ميتوني باز كنترل كنيد اينجا ميگه پرونده باز ميمونه اگر حضور پيدا كنيد در غير اين صورت ميتونيد سايت چك كنيد واسه زمان بعدي. من درست برداشت كردم يا اشتباه ميكنم؟ ممنون
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mgolchin13 ، farshadsh ، Tomas
سلام من هنوز نمیدونم تاریخ مصاحبه م کی هستSad نه ایمیلی برام اومده نه نامه دومی که همه ازش صحبت میکننین فقط همون لینک http://dvlottery.state.gov/escرو چک میکنم اما اونجا هم که ازتاریخ مصاحبه خبری نیست! من باید از کجا ببینم تاریخ مصاحبه رو ؟؟؟ لطفا کمکم کنیدSad
کیس نامبرم 2013AS00007xxx
(2012-12-11 ساعت 13:41)yashim نوشته:  We are unable to reschedule your January 24, 2013 diversity immigrant visa appointment to the month of July 2013. Please note that we keep your case open for your January 24th appointment. If you wish to attend your appointment, you may come to this office on that day. If not, you may visit our web page in January 2013 to reschedule your appointment.

سلام من در خواست تغيير زمان مصاحبه دادم و اين جواب واسه من اومد برداشت من از جمله اخر اين بود كه در صورتي كه حضور پيدا نكنيد بعدن ميتوني باز كنترل كنيد اينجا ميگه پرونده باز ميمونه اگر حضور پيدا كنيد در غير اين صورت ميتونيد سايت چك كنيد واسه زمان بعدي. من درست برداشت كردم يا اشتباه ميكنم؟ ممنون

اول گفته اگر مایلید میتونید حاضر شوید، در غیر اینصورت (برداشت من اینه که یعنی اگر مایل نیستید نه اینکه اگر حاضر نشدید) در ماه ژانویه درخواست اسکجول مجدد بدید.
(2012-12-11 ساعت 14:36)mah_6363 نوشته:  سلام من هنوز نمیدونم تاریخ مصاحبه م کی هستSad نه ایمیلی برام اومده نه نامه دومی که همه ازش صحبت میکننین فقط همون لینک http://dvlottery.state.gov/escرو چک میکنم اما اونجا هم که ازتاریخ مصاحبه خبری نیست! من باید از کجا ببینم تاریخ مصاحبه رو ؟؟؟ لطفا کمکم کنیدSad
کیس نامبرم 2013AS00007xxx

شما ابتدا باید شماره کیست کارنت بشه بعد از یکماه نامه میاد براتون و تاریخ مصاحبه اتون مشخص میشه، پس فعلاً کاری نکنید جز تکمیل واکسیناسیون. البته احتمالاً اردیبهشت یا خرداد زمان مصاحبه شماست
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-05 ساعت 10:25)bayat_r نوشته:  امروز 15 امین روز آذر ماه 1391 هجری شمسی برابر 5 امین روز دسامبر 2012 میلادی و مصادف با
218 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 114 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 65 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 84 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 25 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 54 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که از 4 روز پیش مصاحبشون شروع شده
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 27 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 36 روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 7 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 58 روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)(البته ماه قبل 8ام اعلام شد، یعنی شاید 3 روز دیگه اعلام بشه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 38 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 86 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 69 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 117 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 97 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 147 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 128 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 178 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 158 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 208 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 44 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 32 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 147 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

191

الان این جدول شده طلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Big Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، ensan ، fire dragon ، rouzbehdarvishi ، bardia9 ، Saeedv13 ، payampars ، kasrafo ، farshadsh ، achi686 ، Tomas ، Hedieh20
امروز 22 امین روز آذر ماه 1391 هجری شمسی برابر 12 امین روز دسامبر 2012 میلادی (12/12/12 ساعت 12:12)و مصادف با
225 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 121 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 72 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 91 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 41 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 61 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که از 11 روز پیش مصاحبشون شروع شده
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 34 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 29 روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً امروز صبح اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300 که من حدس زده بودم تا 4200) که حداقل 51 روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 33 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5200) که حداقل 79 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 62 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6300) که حداقل 110 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 90 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7300) که حداقل 140 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 121 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8400) که حداقل 171 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 151 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 201 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 51 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 39 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 140 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

184Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
اين سايت مربوط به تاريخ مصاحبه هاي انكاراست اگر براي ايروان هم داريد لطفا بزاريد
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
هر رفتي رسيدن نيست اما براي رسيدن راهي بجز رفتن نيست.
تشکر کنندگان: armin1 ، payampars ، zavosh ، farshadsh ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان