کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-19 ساعت 09:40)genius_m9 نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 06:20)mahdip نوشته:  دوست عزیز 819 دلار قدیمی هست ... الان برای هر نفر 330 دلار میگیرن. هزینه مدیکال چکاپ هم جداگانه هست ..... جدیدا برای کسانی که ویزاشون بعد 1 فوریه صادر میشه یه هزینه 165 دلاری هم اضافه شده که ظاهرا بعد از صادر شدن ویزا در سایت USCIS باید پرداخت بشه قبل از سفر. که گرین کارت شما به موقع صادر بشه ..... البته ظاهرا میشه همونجا هم پرداخت کرد ولی احتمالا گرین کارت دیرتر صادر خواهد شد.
ضمنا اینطوری که من مطالعه کردم امکانش هم هست که فرد دیگری بجای شما این هزینه 165 دلاری را پرداخت کنه.(چون ایرانی ها معمولا مستر کارت و اینها ندارین فکر میکنم این آپشن خوبی باشه)

ممنون از این که جواب دادید .
در مورد 819 دلار من خودم هم تعجب کردم چون فرمی که چند ماه پیش دانلود کردم نوشته بود 330 دلار اما فرمی که دیشب دانلود کردم نوشته بود 819 دلار الان نمی دونم کدوم یکی درسته . حتی با توجه به شماره ی pdf هم شماره ی 819 دلار از 330 دلار بالاتره . اگر کسی در این مورد اطلاعاتی دارد لطفاً من را هم در جریان بگذارد .
اگر جواب بقیه ی سوال هایم را هم در پست قبلی بدهید ممنون می شوم .
سلام این شبهه برای من هم بود بعد یک نفرتوضیح داد ۳۳۰ دلار فقط هزینه ویزاست و ماباقی هرینه مصاحبه و کنترل مدارک هست که تقسیم بندی کردند و در کل ۸۱۹ دلار میشه ولی با این وجود من امیدوارم کلآ ۳۳۰ دلار تموم بشه این اصلاع رسانی به گردن کسانی که الان ویزای یک ضرب گرفتند که در سایت اعلام کنند هزینه ها را.
تشکر کنندگان: ALI_AGHA ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 12:49)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 06:20)mahdip نوشته:  دوست عزیز 819 دلار قدیمی هست ... الان برای هر نفر 330 دلار میگیرن. هزینه مدیکال چکاپ هم جداگانه هست ..... جدیدا برای کسانی که ویزاشون بعد 1 فوریه صادر میشه یه هزینه 165 دلاری هم اضافه شده که ظاهرا بعد از صادر شدن ویزا در سایت USCIS باید پرداخت بشه قبل از سفر. که گرین کارت شما به موقع صادر بشه ..... البته ظاهرا میشه همونجا هم پرداخت کرد ولی احتمالا گرین کارت دیرتر صادر خواهد شد.
ضمنا اینطوری که من مطالعه کردم امکانش هم هست که فرد دیگری بجای شما این هزینه 165 دلاری را پرداخت کنه.(چون ایرانی ها معمولا مستر کارت و اینها ندارین فکر میکنم این آپشن خوبی باشه)

در مورد 819 دلار من خودم هم تعجب کردم چون فرمی که چند ماه پیش دانلود کردم نوشته بود 330 دلار اما فرمی که دیشب دانلود کردم نوشته بود 819 دلار الان نمی دونم کدوم یکی درسته . حتی با توجه به شماره ی pdf هم شماره ی 819 دلار از 330 دلار بالاتره . اگر کسی در این مورد اطلاعاتی دارد لطفاً من را هم در جریان بگذارد .
سلام این شبهه برای من هم بود بعد یک نفرتوضیح داد ۳۳۰ دلار فقط هزینه ویزاست و ماباقی هرینه مصاحبه و کنترل مدارک هست که تقسیم بندی کردند و در کل ۸۱۹ دلار میشه ولی با این وجود من امیدوارم کلآ ۳۳۰ دلار تموم بشه این اصلاع رسانی به گردان کسانی که الان ویزای یک ضرب گرفتند که در سایت اعلام کنند هزینه ها را.

همون 330 دلاره ,نگران نباشید
819 دلار قدیما بود 2ساله 330 دلار شده
تشکر کنندگان: payampars ، گل نهال ، امیر مهاجر ، ALI_AGHA ، ابی هانی ، rezagh ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 12:44)sepid_a نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 02:57)genius_m9 نوشته:  سلام
تاریخ مصاحبه ی من 19 مارچ شد . می خواستم ببینم که من باید چه کار کنم ؟ به غیر از ارسال کپی و ترجمه ی معتبر مدارک و فرم ها برای مدارک مالی باید چه کار کنم ؟ من اسپانسر ندارم آیا می شود از سند خانه به عنوان مدرک مالی استفاده کرد ؟ باید دقیقاً در این مورد چه کار کنم ؟ این ptt را به چه شکل باید انجام دهم ؟ اون طوری که من فهمیدم باید مقداری پول برای ptt پرداخت کنم اما نمی دونم به چه شکل . تا اون جایی که من می دونم تنها هزینه ای که باید پرداخت کنم 819 دلاری است که در سفارت باید بپردازم آیا به غیر از این پول باید هزینه ی دیگری قبل از مصاحبه پرداخت کنم ؟
اگر امکان داره یه راهنمایی کلی در مورد کارهایی که تا قبل از مصاحبه باید انجام دهم را بگویید .

سلام دوست عزیز در مورد مدارک اینو بخون
http://photos.state.gov/libraries/turkey...%20GSS.pdf
اگه اسپانسر نداری از بانک تمکن مالی بگیر ,سند خونه رو ترجمه کن ولی با مدارک نفرست با خودت ببر ؟,تمکن مالی که از بانک میگیریو با مدارک بفرست
برای ptt به تاپیک مورد نظر برو (سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا csc)
هزینه هم 330 دلار هست به اضافه ی 16و17 لیر هزینه ی پیک آپ ویزا که همه رو داخل سفارت میگیرن
و هزینه ی 165 دلار که جدید هست و برا کسایی که بعد از 1 فوریه ویزا میگیرن, پرداختش آنلاین و از USCIS , برا تسریع تحویل گرین کارد بهتره زود پرداخت شه والا US هم میتونیین پرداخت کنین

خیلی ممنون از جواب کاملتون
می خواستم ببینم که برای گرفتن تمکن مالی باید پول در حساب باشه و یا با ارائه ی سند به بانک مدرک تمکن مالی می دهند ؟ اگر پول باید باشد چه مقدار ؟
این فرمی که شما گذاشتید با فرمی که من دانلود کردم یک مقدار فرق می کنه برای مثال در فرمی که من گرفتم دو صفحه ی آخر باید کامل می شد و همراه مدارک ارسال می شد اما این فرمی که شما گذاشتید فقط یک صفحه برای کامل کردن داره ؟
این پولی که گفتید هر چه زود تر بدهیم بهتر است را من درست متوجه نشدم . باید قبل از مصاحبه بپردازیم و یا در زمان مصاحبه ؟ چطوری می توانم این پول را پرداخت کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-19 ساعت 13:05)genius_m9 نوشته:  
تاریخ مصاحبه ی من 19 مارچ شد . می خواستم ببینم که من باید چه کار کنم ؟ به غیر از ارسال کپی و ترجمه ی معتبر مدارک و فرم ها برای مدارک مالی باید چه کار کنم ؟ من اسپانسر ندارم آیا می شود از سند خانه به عنوان مدرک مالی استفاده کرد ؟ باید دقیقاً در این مورد چه کار کنم ؟ این ptt را به چه شکل باید انجام دهم ؟ اون طوری که من فهمیدم باید مقداری پول برای ptt پرداخت کنم اما نمی دونم به چه شکل . تا اون جایی که من می دونم تنها هزینه ای که باید پرداخت کنم 819 دلاری است که در سفارت باید بپردازم آیا به غیر از این پول باید هزینه ی دیگری قبل از مصاحبه پرداخت کنم ؟
اگر امکان داره یه راهنمایی کلی در مورد کارهایی که تا قبل از مصاحبه باید انجام دهم را بگویید .

اگه اسپانسر نداری از بانک تمکن مالی بگیر ,سند خونه رو ترجمه کن ولی با مدارک نفرست با خودت ببر ؟,تمکن مالی که از بانک میگیریو با مدارک بفرست
برای ptt به تاپیک مورد نظر برو (سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا csc)
هزینه هم 330 دلار هست به اضافه ی 16و17 لیر هزینه ی پیک آپ ویزا که همه رو داخل سفارت میگیرن
و هزینه ی 165 دلار که جدید هست و برا کسایی که بعد از 1 فوریه ویزا میگیرن, پرداختش آنلاین و از USCIS , برا تسریع تحویل گرین کارد بهتره زود پرداخت شه والا US هم میتونیین پرداخت کنین

می خواستم ببینم که برای گرفتن تمکن مالی باید پول در حساب باشه و یا با ارائه ی سند به بانک مدرک تمکن مالی می دهند ؟ اگر پول باید باشد چه مقدار ؟
این فرمی که شما گذاشتید با فرمی که من دانلود کردم یک مقدار فرق می کنه برای مثال در فرمی که من گرفتم دو صفحه ی آخر باید کامل می شد و همراه مدارک ارسال می شد اما این فرمی که شما گذاشتید فقط یک صفحه برای کامل کردن داره ؟
این پولی که گفتید هر چه زود تر بدهیم بهتر است را من درست متوجه نشدم . باید قبل از مصاحبه بپردازیم و یا در زمان مصاحبه ؟ چطوری می توانم این پول را پرداخت کنم ؟

نه شما باید تو حسابتون پول کافی داشته باشید مقدارش رو هم بر اساس خط فقر ایالتی که در نظر دارید برید تعیین کنید, نمیدونم مقدارش رو دقیق بگم چون خودو پول زیادی داشتم تو حساب ولی حداقل 40 میلیون باشه .
در مورد PDF بله عوض کردن و من آپدیت شده رو گذاشتم واستون ,فرم همون یه صفحه هست و اگه دقت کرده باشین PTT هم باید مشخص شه
اون 165 دلار بعد از دریافت ویزا هست , اگه ویزاتون رو دریافت کردید سایتی که گفتم میرید و به صورت آنلاین مبلغ رو پرداخت میکنید, این 165 دلار رو هم چون واسه کسایی هست که ویزاشون رو بعد از 1 فوریه میگیرند بنابراین فعلا کسی پرداخت نکرده که من بگم چه جوریه (این هم جدید هست )پس 165 دلار بعد از دریافت ویزا شد ,نه قبل مصاحبه و نه در زمان مصاحبه
تشکر کنندگان: asal1907 ، ALI_AGHA ، genius_m9 ، Tomas ، آلیس-1980
(2013-01-19 ساعت 02:03)alvan نوشته:  سلام دوستان گل بعد از اینکه تاریخ مصاحبه معلوم شد چه چیزهایی باید به سفارت بفرستیم ممنون
http://mohajersara.com/thread-5313-post-...#pid206520 اینجا رو بخون .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ALI_AGHA ، ابی هانی ، rouzbehdarvishi ، rezagh ، bardia9 ، Tomas ، roeentan
اصل مدارک اسپانسر رو بفرستم؟؟؟یا کپی؟
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-19 ساعت 12:49)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 06:20)mahdip نوشته:  دوست عزیز 819 دلار قدیمی هست ... الان برای هر نفر 330 دلار میگیرن. هزینه مدیکال چکاپ هم جداگانه هست .....

در مورد 819 دلار من خودم هم تعجب کردم چون فرمی که چند ماه پیش دانلود کردم نوشته بود 330 دلار ....... حتی با توجه به شماره ی pdf هم شماره ی 819 دلار از 330 دلار بالاتره . اگر کسی در این مورد اطلاعاتی دارد لطفاً من را هم در جریان بگذارد .
سلام این شبهه برای من هم بود بعد یک نفرتوضیح داد ۳۳۰ دلار فقط هزینه ویزاست و ماباقی هرینه مصاحبه و کنترل مدارک هست که تقسیم بندی کردند و در کل ۸۱۹ دلار میشه ولی .... این اصلاع رسانی به گردان کسانی که الان ویزای یک ضرب گرفتند که در سایت اعلام کنند هزینه ها را.

دوستان گرامی اطمینان داشته باشید 330 دلار درست است.من در سفارت برای کیس 3 نفره 990 دلار پرداخت کردم.
موفق باشید
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
(2013-01-19 ساعت 13:05)genius_m9 نوشته:  
تاریخ مصاحبه ی من 19 مارچ شد . می خواستم ببینم که من باید چه کار کنم ؟ به غیر از ارسال کپی و ترجمه ی معتبر مدارک و فرم ها برای مدارک مالی باید چه کار کنم ؟ من اسپانسر ندارم آیا می شود از سند خانه به عنوان مدرک مالی استفاده کرد ؟ 000000هزینه ای که باید پرداخت کنم 819 دلاری است که در سفارت باید بپردازم آیا به غیر از این پول باید هزینه ی دیگری قبل از مصاحبه پرداخت کنم ؟

اگه اسپانسر نداری از بانک تمکن مالی بگیر ,سند خونه رو ترجمه کن ولی با مدارک نفرست با خودت ببر ؟,تمکن مالی که از بانک میگیریو با مدارک بفرست00000000000000و هزینه ی 165 دلار که جدید هست و برا کسایی که بعد از 1 فوریه ویزا میگیرن, پرداختش آنلاین و از USCIS , برا تسریع تحویل گرین کارد بهتره زود پرداخت شه والا US هم میتونیین پرداخت کنین

دوست عزیز برای اطلاع در مورد تمکن مالی تاپیک مربوط به آن را مطالعه کنید.خواندن این پست هم می تواند برایتان مفید باشد.
موفق باشید.
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، payampars ، genius_m9 ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 16:31)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 16:14)saeidsrn نوشته:  با درورد
نیاز به راهنمایی دارم چطور میتوانم از زمان مصاحبه مطلع شوم
کیس نامبر من 2013AS14XX من مدارکم دیر ارسال کردم ابتدای ابان ماه بود
1- ایا باید کیس نامبرم را در سایت http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...essing.htm پیدا کنم و چک کنم

یا باید در سایت https://www.dvlottery.state.gov/esc/منتظر تغییر صفحه باشم

و یا باید منتظر ایمیل باشم

کدام یکی یا ترتیبش چه جوری راهنمایی کنید مرا
تا حال هیچ اتفاقی برای من نیافتاده چکنم صبر کنم ........ کمک کنید مرا متشکرم
سعید خان
شما 4 ماهی هست که عضو سایتین و تو این مدت 8 تا ارسال داشتین که 6 تاش پرسش در مورد زمان مصاحبه و 2 تاش در مورد زمان کارنت شدنه. بعد این مدت اگر یه ذره وقت می ذاشتی و تاپیک های مختلف رو یک نگاه کرده بودی جواب همه سئوالاتت رو پیدا می کردی و بعد هم به تازه واردهای از راه رسیده کمک می کردی. ولی تازه حالا سئوالت رو در دو تاپیک مختلف تکرار کردی که این یکی خلاف قوانین سایت هم هست.
ببین دوست خوبم شما با کیس نامبر 1400 کارنت شدی ولی همونطور که خودت گفتی چون مدارک رو دیر فرستادی هیچ جور نمیشه پیش بینی کرد که تاریخ مصاحبه ات کی هست. در اکثر مواقع یک ایمیل یادآوری میاد که به صفحه خودتون در سایت www.dvlottery.state.gov مراجعه کنید و وقتی با کانفیرمیشن نامبر و نام خانوادگی و سال تولدت وارد اون صفحه میشی می بینی که نامه اولت جایگزین شده و تاریخ و ساعت و مکان مصاحبه برات درج شده. گاهی هم این ایمیل نیومده. بنابراین شما بطور مرتب باید چک میل کنی و به این صفحه هم سر بزنی. موفق باشید.

lمتشکرم توضیح جامعی بود و خوشبختانه امروز نامه دوم من رسید و تاریخ مصاحبه 27 مارچ چهارشنبه شد و حالا سوالات تکراری دیگر
1- دوشنه بیمارشتان چکاپ دارد و جوابش را کی میدهد
2- کدام پرواز ارزنتر است
3- بهترین هتل و نزدیکترین به سفارت و بیمارستان کدام است
دوستتان دارم Shy
کیس نامبر 1400
تشکر کنندگان: yasaman1111 ، rouzbehdarvishi ، Tomas
بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
به همین ترتیب درسته دوستان؟؟؟
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، Tomas
سلام
روز مصاحبه بايد برنده اصلي بره يا كل اعضا خانواده؟
من برنده شدم شدم شوهرم و يك دختر ١٣ ساله و يك ٧ ماهه بايد حتما بيان سفارت براي مصاحبه يا من تنها؟
در ضمن شوهرم از تمكن مالي خوبي برخورداره ولي من چيزي به نامم نيست مدارك ايشون كافيه يا بايد به نام من كه برنده هستم باشه؟
در ضمن ايشون يكبار امريكا رفته بازم بايد بره اف بي آي چك؟
ممنون از راهنمايي شما
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: ASALI ، Tomas
(2013-01-19 ساعت 23:27)Leila12020 نوشته:  سلام
روز مصاحبه بايد برنده اصلي بره يا كل اعضا خانواده؟
من برنده شدم شدم شوهرم و يك دختر ١٣ ساله و يك ٧ ماهه بايد حتما بيان سفارت براي مصاحبه يا من تنها؟
در ضمن شوهرم از تمكن مالي خوبي برخورداره ولي من چيزي به نامم نيست مدارك ايشون كافيه يا بايد به نام من كه برنده هستم باشه؟
در ضمن ايشون يكبار امريكا رفته بازم بايد بره اف بي آي چك؟
ممنون از راهنمايي شما
همه اعضای خانواده باید برن.
شما لازم نیست چیزی به نامت باشه یک حساب بانکی باز کن حداقل 40 50 میلیون واریز به حسابت و گرفتن یک گواهی حساب لاتین از بانک کافیه.
کسی نمیدونه بازم ایشون اف بي آي چك میخورن یا نه و فقط روز مصاحبه معلوم میشه!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، amir82 ، ASALI ، rouzbehdarvishi ، payampars ، rezagh ، Tomas
سلام
این طور که من فهمیدم اگر اسپانسر داشته باشیم بهتره اما من فرم هایی که به kcc فرستادم چیزی در مورد اسپانسر نگفتم چون قصد داشتم با حساب بانکی و سند مدارک مورد نیاز تمکن مالی را ارائه بدهم . حالا می خواستم بدونم آیا الان با توجه به این که تاریخ مصاحبه ی من 2 ماه دیگه است می توانم برای اسپانسر اقدام کنم ؟ چه قدر طول می کشه که مراحل داشتن اسپانسر انجام بشه ؟ دقیقاً برای داشتن اسپانسر باید من و اسپانسر چه کارهایی انجام دهیم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-19 ساعت 18:39)saeidsrn نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 16:31)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 16:14)saeidsrn نوشته:  با درورد
نیاز به راهنمایی دارم چطور میتوانم از زمان مصاحبه مطلع شوم
کیس نامبر من 2013AS14XX من مدارکم دیر ارسال کردم ابتدای ابان ماه بود
1- ایا باید کیس نامبرم را در سایت http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...essing.htm پیدا کنم و چک کنم

یا باید در سایت https://www.dvlottery.state.gov/esc/منتظر تغییر صفحه باشم

و یا باید منتظر ایمیل باشم

کدام یکی یا ترتیبش چه جوری راهنمایی کنید مرا
تا حال هیچ اتفاقی برای من نیافتاده چکنم صبر کنم ........ کمک کنید مرا متشکرم
سعید خان
شما 4 ماهی هست که عضو سایتین و تو این مدت 8 تا ارسال داشتین که 6 تاش پرسش در مورد زمان مصاحبه و 2 تاش در مورد زمان کارنت شدنه. بعد این مدت اگر یه ذره وقت می ذاشتی و تاپیک های مختلف رو یک نگاه کرده بودی جواب همه سئوالاتت رو پیدا می کردی و بعد هم به تازه واردهای از راه رسیده کمک می کردی. ولی تازه حالا سئوالت رو در دو تاپیک مختلف تکرار کردی که این یکی خلاف قوانین سایت هم هست.
ببین دوست خوبم شما با کیس نامبر 1400 کارنت شدی ولی همونطور که خودت گفتی چون مدارک رو دیر فرستادی هیچ جور نمیشه پیش بینی کرد که تاریخ مصاحبه ات کی هست. در اکثر مواقع یک ایمیل یادآوری میاد که به صفحه خودتون در سایت www.dvlottery.state.gov مراجعه کنید و وقتی با کانفیرمیشن نامبر و نام خانوادگی و سال تولدت وارد اون صفحه میشی می بینی که نامه اولت جایگزین شده و تاریخ و ساعت و مکان مصاحبه برات درج شده. گاهی هم این ایمیل نیومده. بنابراین شما بطور مرتب باید چک میل کنی و به این صفحه هم سر بزنی. موفق باشید.

lمتشکرم توضیح جامعی بود و خوشبختانه امروز نامه دوم من رسید و تاریخ مصاحبه 27 مارچ چهارشنبه شد و حالا سوالات تکراری دیگر
1- دوشنه بیمارشتان چکاپ دارد و جوابش را کی میدهد
2- کدام پرواز ارزنتر است
3- بهترین هتل و نزدیکترین به سفارت و بیمارستان کدام است
دوستتان دارم Shy

1-برا گرفتن وقت دکتر اگر آنکارا میرید به سایت http://www.doctorun.com/en برید همه چی هست اونجا از ساعات کاری گرفته تا لیست قیمت ها و واکسنهایی که باید زده بشه
2-به تاپیک مربوطه برید (سفر به (ترکیه/ارمنستان یا هر جا که قراره برید مصاحبه/)برای مصاحبه تور و بلیط......)
3-در مورد هتل هم تو تاپیکی که تو شماره 2 گفتم بحث شده (پول خوبی بدید هتل خوبی هم میریدBig Grin)

(2013-01-19 ساعت 20:46)yasaman1111 نوشته:  بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
به همین ترتیب درسته دوستان؟؟؟
ترتیبش خیلی مهم نیست مهم اینه که همه رو کامل انجام بدید ولی آماده
سازی مدارک اول باشه ,مثلا اگه مدارکتون ترجمه نشده ترجمه کنید وهمچنین تمکن مالی از بانک یادتون نره نمیدونم او فایل PDFآنکارا رو بخونین ببینین چیا لازمه بفرستین بعد دکتر و هتل و اینجور چیزا
تشکر کنندگان: گل نهال ، rezagh ، Tomas ، roeentan
سلام
خواستم بدونم کسی هست که رفته باشه هتل ردیسون بلو توی آنکارا نزدیک سفارت؟
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان