کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-21 ساعت 15:25)kavirr نوشته:  نامه ما هم اومد

کویر جان نامه شما امروز اومده؟
می شه بگید تاریخش کی هست
یا کی براتون ایمیل اومد؟
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: kavirr ، amir82 ، rezagh ، Tomas
نامه مصاحبه یکی از دوستان که کمتر اینجا سر میزنه هم اومده:
آنکارا - هفته اول مارچ - شماره کیس **44
تشکر کنندگان: shimoda ، Saeedv13 ، ابی هانی ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، payampars ، enchantress_boy ، Tomas
(2013-01-21 ساعت 16:38)shimoda نوشته:  

می شه بگید تاریخش کی هست
یا کی براتون ایمیل اومد؟

بله،ایمیل امروز اومد،به نظرم ارسال ایمیل با نامه دوم کمی تاخیر داره شما هم منتظر نامه هستید؟
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: shimoda ، amir82 ، rezagh ، Tomas
(2013-01-21 ساعت 16:47)kavirr نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 16:38)shimoda نوشته:  

می شه بگید تاریخش کی هست
یا کی براتون ایمیل اومد؟

بله،ایمیل امروز اومد،به نظرم ارسال ایمیل با نامه دوم کمی تاخیر داره شما هم منتظر نامه هستید؟

ممنون از جوابتون
بله منم منتظر نامه دوم هستم ظاهرا کیس نامبر های بالای 5000 هنوز نامه دوم نگرفتند
امیدوارم نامه ما هم امروز بیاد
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، Saeedv13 ، kavirr ، Judy Abbott 13 ، afs ، mrr777 ، rezagh ، payampars ، Tomas
دوستان فكر كنم yashim خانم اين هفته مصاحبه دارن. ما منتظريم هاBig Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، afs ، گل نهال ، Saeedv13 ، rezagh ، refiusa ، Tomas
(2013-01-21 ساعت 16:47)amir82 نوشته:  نامه مصاحبه یکی از دوستان که کمتر اینجا سر میزنه هم اومده:

سلام دوست عزيز.فكر كنم منظورتون من باشم.اره نامه دوم من جمعه گذشته ساعت 2 صبح اومد.و براي هفته اول مارچ وقت مصاحبه برام گذاشتن دارم سعي ميكنم كه وقت مصاحبه رو تغيير بدم و به اخر اسفند بندازم چون مصادف شده با امتهانات بچه هام.ضمن اينكه تقاضاي تغيير محل سفارت رو از انكارا با ايروان 2 هفته پيش ايميل كردم كه هنوز جوابي دريافت نكردم.به هر حال توي چند ماه گذشته تمام تاپيكها و ارسالها رو دنبال كردم دوستان خيلي محبت ميكنند كه تجربياتشون رو در اختيار ميزارن مخصوصا امير اقا و اقا افشين از اصفهان و اقاي بيات و مامان سايه و همه و همه. انشاا... من هم بتونم اگر مطلب بدرد بخوري داشتم براي استفاده ديگران به اشتراك بزارم.اگر توفيق رفتن شامل حال ما هم شد به اميد ديدار همه دوستان در جشن نوروز 93 در امريكا.دعوت از من حضور از شما
***CN:2013AS4 _ مبدا : سيس اباد _ مقصد : ويرجينيا
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، afs ، roeentan ، Saeedv13 ، sayeh_m ، rezagh ، mrr777 ، usa lover ، Judy Abbott 13 ، iman63ir ، ensan ، lilac ، fereydoooon ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 01:29)zanganeh نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 16:47)amir82 نوشته:  نامه مصاحبه یکی از دوستان که کمتر اینجا سر میزنه هم اومده:

سلام دوست عزيز.فكر كنم منظورتون من باشم.اره نامه دوم من جمعه گذشته ساعت 2 صبح اومد.و براي هفته اول مارچ وقت مصاحبه برام گذاشتن دارم سعي ميكنم كه وقت مصاحبه رو تغيير بدم و به اخر اسفند بندازم چون مصادف شده با امتهانات بچه هام.ضمن اينكه تقاضاي تغيير محل سفارت رو از انكارا با ايروان 2 هفته پيش ايميل كردم كه هنوز جوابي دريافت نكردم.به هر حال توي چند ماه گذشته تمام تاپيكها و ارسالها رو دنبال كردم دوستان خيلي محبت ميكنند كه تجربياتشون رو در اختيار ميزارن مخصوصا امير اقا و اقا افشين از اصفهان و اقاي بيات و مامان سايه و همه و همه. انشاا... من هم بتونم اگر مطلب بدرد بخوري داشتم براي استفاده ديگران به اشتراك بزارم.اگر توفيق رفتن شامل حال ما هم شد به اميد ديدار همه دوستان در جشن نوروز 93 در امريكا.دعوت از من حضور از شما
درود بر شما
من منظورم یکی دیگه از دوستان بود (که فقط عضو سایته و زیاد نمیتونه پستها رو پیگیری کنه، و من خلاصه مطالب رو بهش ریپورت میدم! Wink) ظاهرا شماره اش خیلی نزدیک شماست و اتفاقا تاریخ مصاحبه اش هم هفته اول مارچ اه...
امیدوارم برنامه هاتون به همون شکلی که دوست دارین بره جلو و به راحتترین شکل ممکن برین برای مصاحبه.
همه دوستان مهاجرسرایی لطف دارن و قطعا هر کسی کاری ازش بر بیاد یا اطلاعاتی داشته باشه دریغ نمیکنه.
براتون آرزوی موفقیت میکنم و پیشاپیش دعوتتون رو برای نوروز 93 میپذیرم و دیگه پس نمیدم، حتی اگه به زور بخواین دعوت رو پس بگیرین!Big Grin
موفق باشین
تشکر کنندگان: گل نهال ، roeentan ، Saeedv13 ، sayeh_m ، rezagh ، mrr777 ، afs ، Judy Abbott 13 ، iman63ir ، lilac ، fereydoooon ، enchantress_boy ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 01:50)amir82 نوشته:  

درود بر شما
من منظورم یکی دیگه از دوستان بود (که فقط عضو سایته و زیاد نمیتونه پستها رو پیگیری کنه، و من خلاصه مطالب رو بهش ریپورت میدم! Wink) ظاهرا شماره اش خیلی نزدیک شماست و اتفاقا تاریخ مصاحبه اش هم هفته اول مارچ اه...
امیدوارم برنامه هاتون به همون شکلی که دوست دارین بره جلو و به راحتترین شکل ممکن برین برای مصاحبه.
همه دوستان مهاجرسرایی لطف دارن و قطعا هر کسی کاری ازش بر بیاد یا اطلاعاتی داشته باشه دریغ نمیکنه.
براتون آرزوی موفقیت میکنم و پیشاپیش دعوتتون رو برای نوروز 93 میپذیرم و دیگه پس نمیدم، حتی اگه به زور بخواین دعوت رو پس بگیرین!Big Grin
موفق باشین
نمره=20
چقدر خوبه بقيه دوستان هم نظرشون رو در مورد دعوت همگاني در نوروز 93 اعلام كنن.
***CN:2013AS4 _ مبدا : سيس اباد _ مقصد : ويرجينيا
تشکر کنندگان: rezagh ، amir82 ، tajhizgaran ، Judy Abbott 13 ، shiraz2013 ، fereydoooon ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 03:05)zanganeh نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 01:50)amir82 نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 16:47)amir82 نوشته:  

افشين از اصفهان و اقاي بيات و مامان سايه و همه و همه. انشاا... من هم بتونم اگر مطلب بدرد بخوري داشتم براي استفاده ديگران به اشتراك بزارم.اگر توفيق رفتن شامل حال ما هم شد به اميد ديدار همه دوستان در جشن نوروز 93 در امريكا.دعوت از من حضور از شما

موفق باشین
نمره=20
چقدر خوبه بقيه دوستان هم نظرشون رو در مورد دعوت همگاني در نوروز 93 اعلام كنن.
یعنی چی !!! نیکی و پرسش برادر من؟!؟
اقا اسم من رو هم تو لیست مهمونا بنویسین ... ایشالا قرار نوروز 93...من یادم نمی ره ها؟؟ Smile

امیدوارم موفق باشی وشاد.... و امیدوارم به هر صورتی که دوست دارید برنامه هاتون پیش بره و البته با موفقیت در انتها Wink
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
سلام، صبح همگي بخير.
ديشب سايت خيلي خلوت بود، مي دونم نشسته بودين و سخنان او.با.ما رو گوش مي كردين و وقتي در مورد خوش امدگويي به مهاجرين صحبت كرد احساس خوبي پيدا كردين. كلي انرژي مثبت بهمون داد،++++++++++
من واقعا دلم ميخواست ديروز اونجا مي بودم.
راستي، براي مهموني نوروز ٩٣ من رو هم جزو مهمونا حساب كنيد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
به به ...
مهمونی ...
Smile
دوستان چه نوروزی بشه ، نوروزی که مهمونی مهاجر سرائی ها باشه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، bardia9 ، Judy Abbott 13 ، bayat_r ، rezagh ، amiro0008 ، Tomas
چی مهمونی ؟ کجا ؟ کی ؟ اینور یا اونور ؟ منم هستم ؟ میام!!!!!!!!
یادتون نره منو!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، bardia9 ، گل نهال ، rezagh ، amir82 ، Tomas
انتظار انتظار حتی اسمشم تنمو میلرزونه خیلی خسته شدم خیلی امیدوارم که این ماه ........ با خبرش خوشحال بشیم
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، bayat_r ، گل نهال ، rezagh ، el333 ، roeentan ، amir82 ، lilac ، Tomas
بچه ها منم به این مهمونی میآم.البته اگه نامه دومم را زودتر بدن .یادتون نره یه وقت ما رو جانذارینTongue کیس 50xx
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: bardia9 ، rezagh ، amir82 ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 14:31)Ali.US نوشته:  بچه ها منم به این مهمونی میآم.البته اگه نامه دومم را زودتر بدن .یادتون نره یه وقت ما رو جانذارینTongue کیس 50xx

نيومدن اين نامه دوم منو هم از حس و حال انداخته، دو روزه تو دفتر مي شينم هيچكار نمي كنم جز موزيك گوش دادن. ؛)
امروز فرداس كه اخراجم كنن. دي:
همچنين باعث شده هر ساعت به مهاجرسرا سر بزنم ببينم نامه بقيه كي مياد، ساعتي ١٠ بار هم سايت لاتاري رو چك مي كنم.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، shimoda ، Saeedv13 ، گل نهال ، rezagh ، Judy Abbott 13 ، amir82 ، lilac ، iman63ir ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان