کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-25 ساعت 14:27)refiusa نوشته:  عزیز شماره کیس من از 4900 کمتره

شما اولین کسی هستید که زیر کیس 4900 می گید که نامه دومتون نیومده
از این به بعد می گم (احتمالا بین 4800 تا 5200) تا وقتی که کسی پیدا بشه با کیس پایین تر که هنوز نامه دومش نیومده باشهWink
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، amir82 ، lilac ، farshadsh ، rezagh ، امیر مهاجر ، Tomas
از 4800 هم کمتره
امضامو باید ویرایش کنم بزارم خیلی کمتر از 5000
فکر کنم که وضعیت خیلی خرابه دیگه دارم نگران میشم

دوستان یه چیز میگم فکر نکنید خنگم . خیلی مشغولیت فکری دارم
الان دوباره کیس نامبرم رو چک کردم جای یه رقم اشتباه تو ذهنم بود(شرمندههههههههههه)
برای من هم همون 4900 هست
خیالم راحت شد
عزیز دل شما هم همون 4900 تا 5200 رو بگوWink
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، amir82 ، shimoda ، گل نهال ، farshadsh ، rezagh ، bayat_r ، nooshshahnar ، Tomas
من دیگه خیلی وقته نمیام اینجا چون ما با شماره ی 1700 هنوز نامه ی دوممون نیومده و دو دفعه زنگ زدیم دفعه ی اول گفتن دسامبر و دفعه ی بعدی گفتن فوریه میاد
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، rezagh ، Saeedv13 ، roeentan ، Tomas ، آلیس-1980
سلام

شماره کیس من AS-60xx است و فرم ها رو اواسط اردیبهشت 91 فرستادم و 12 روز بعد رسید به KCC. اما هنوز (6 بهمن 91) تاریخ مصاحبه ای بهم اعلام نشده. یعنی بعد از 8 ماه هنوز خبری نشده. آیا این غیر عادیه؟
من یک نفر هستم و تمام مدارکم کامله و هیچ مشکل خاصی هم با شرایط این ویزا یا موارد سیاسی و .... ندارم
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas
(2013-01-25 ساعت 19:56)ALNB نوشته:  سلام

شماره کیس من AS-60xx است و فرم ها رو اواسط اردیبهشت 91 فرستادم و 12 روز بعد رسید به KCC. اما هنوز (6 بهمن 91) تاریخ مصاحبه ای بهم اعلام نشده. یعنی بعد از 8 ماه هنوز خبری نشده. آیا این غیر عادیه؟
من یک نفر هستم و تمام مدارکم کامله و هیچ مشکل خاصی هم با شرایط این ویزا یا موارد0 یا C و .... ندارم

سلام دوست عزیز
اگر در این راه با بچه های مهاجرسرا کمی همراه می شدید، نگران اومدن نامدتون نبودیدBig Grin، تا الان بچه ها تا 5200 کارنت شدن و شما جزء گروه بعد خواهید بود. لطفا کمی وقت بگذارید و تاپیک های مختلف را مطالعه کنید، تا هم به خودتون و هم به دوستان کمک کنید. ممنونم.ShyRolleyes
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
(2013-01-25 ساعت 20:30)sayeh20 نوشته:  

من یک نفر هستم و تمام مدارکم کامله و هیچ مشکل خاصی هم با شرایط این ویزا یا موارد0 یا C و .... ندارم

سلام دوست عزیز
اگر در این راه با بچه های مهاجرسرا کمی همراه می شدید، نگران اومدن نامدتون نبودیدBig Grin، تا الان بچه ها تا 5200 کارنت شدن و شما جزء گروه بعد خواهید بود. لطفا کمی وقت بگذارید و تاپیک های مختلف را مطالعه کنید، تا هم به خودتون و هم به دوستان کمک کنید. ممنونم.ShyRolleyes
هر چی سایه! خانم میگن عین واقعیته و برهان قاطع...Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، Hedieh20 ، enchantress_boy ، lilac ، rezagh ، ابی هانی ، Tomas ، آلیس-1980
با سلام و عرض ادب خدمت مدیران عزیز و واقعا" دلسوز
همچنین همه دوستان پیشکسوت ؛دوستان فعال ؛دوستان عضو

شرمنده که سوال تکراری می پرسم دلیلش کم سوادی و استرس و از همه مهمتر پیری بنده هست.
نامه دوم هم رسید.
1-آیا حتما باید در usvisa-info.com اعلام کنیم یا خیر ؟1. Upon receipt of your appointment email from KCC, register online at usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States

2- چرا در سایت آنکارا با اینکه نامه دوم آمده ولی روز مصاحبه آپدیت نشده ؟ آیا این آدرس درست هست؟ http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

قبلا" صمیمانه از راهنمایی شما سپاسگزارم.
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: roeentan ، Tomas ، آلیس-1980
(2013-01-25 ساعت 21:51)milad_aae نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت مدیران عزیز و واقعا" دلسوز
همچنین همه دوستان پیشکسوت ؛دوستان فعال ؛دوستان عضو

شرمنده که سوال تکراری می پرسم دلیلش کم سوادی و استرس و از همه مهمتر پیری بنده هست.
نامه دوم هم رسید.
1-آیا حتما باید در usvisa-info.com اعلام کنیم یا خیر ؟1. Upon receipt of your appointment email from KCC, register online at usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States

2- چرا در سایت آنکارا با اینکه نامه دوم آمده ولی روز مصاحبه آپدیت نشده ؟ آیا این آدرس درست هست؟ http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

قبلا" صمیمانه از راهنمایی شما سپاسگزارم.

سلام دوست عزیز.
اینجا همه جوون نیستند ها. به کلوپ پیرمردهای مهاجرسرا خوش اومدین. CoolCoolCool
۱- بله باید ثبت نام کنید. راهنمایی بیشتر رو در تاپیک مربوط به اون در اینجا ببینید.
۲ ۰ معمولا سایت دیرتر اپدیت میشه، معمولا تا اخر ماه کیس های جدید به سایت اضافه می شن.

می شه لطفا امصاتون رو مثل بقیه دوستان تکمیل کنید تا ما از شماره کیس و تاریخ دریافت نامه دومتون اطلاع پیدا کنیم.
ممنون و موفق باشید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-01-25 ساعت 20:30)sayeh20 نوشته:  

سلام دوست عزیز
هیج عیبی نداره دوسته عزیز.به کمک خودتون و دوستانه عزیزه مهاجرسرا شما هم به ما میرسین.من در خدمتم
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
با اجازه مدیران عزیز، میشه من اینجا خودمو تخلیه روحی کنم اگه دعوام نمیکنید؟؟؟دیدم استرس این تاپیک کمتره و مثل کلیرنس و بولتن نیست، ترجیح دادم که اینجا این مطلبمو بنویسم...خیلی ی ی ی خسته شدم از بلاتکلیفی، خوش بحال کسایی که رفتن مصاحبه و برگه آبی حتی گرفتن..3-4 مرحله ازما جلوترن، فقط باید منتظر کلیرنس باشن.ما چی بگیم پس؟؟اون انتظار و که داریم هیچ، تازه باید در انتظار کارنت و تاریخ مصاحبه و خود مصاحبه هم باشیم، ایناشم به جون میخریم ولی استرس اینکه اصلا بهمون نرسه و کارنت نشیم هم داریم...مخصوصا که این سری بچه های حدود5000 هنوز نامه دوشون نیومده ترسم گرفته که نکنه ویزا تموم شده و امسال متقاضیان بدلیل وضعیت بد مملکت بیشتر شدن...توجیهات را هم قبول دارم که پس چرا سریدوم اعلام کردن و...الان یه سری هستن که از سری اول ب کیس های پایین تازه متوجه شدن و مدارک ارسال کردن، خب چون اینا دیر فرستادن مجبور شده کی سی سی ماها رو سری دوم اعلام کنه...والا از این بلاتکلیفی و اینکه دستم به هیچ کاری نمیره و هرروز یه عده ای از قضیه لاتاری ما باخبر میشن دارم خسته میشم...بنظرتون با لاتاری قهر بکنم اصن؟؟؟!!!بگم دیگه دوسش ندارم؟؟؟؟البته ب همه این اوصاف خدا رو شاکرم بیش از پیش که لطفش شامل حال ما شه ولی کاشکی بازم خدا واسطه میشدو از 2-3 ماه دیگه همه کارنت میشدن و تاریخای مصاحبه شون معلوم میشد که از این یکنواختی وضعیت در میومدیم...ببخشید دوستان پرحرفی کردم، خیلی دلم پر بود، واسم دعا کنید
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-01-26 ساعت 14:41)گل نهال نوشته:  با اجازه مدیران عزیز، میشه من اینجا خودمو تخلیه روحی کنم اگه دعوام نمیکنید؟؟؟دیدم استرس این تاپیک کمتره و مثل کلیرنس و بولتن نیست، ترجیح دادم که اینجا این مطلبمو بنویسم...خیلی ی ی ی خسته شدم از بلاتکلیفی، خوش بحال کسایی که رفتن مصاحبه و برگه آبی حتی گرفتن..3-4 مرحله ازما جلوترن، فقط باید منتظر کلیرنس باشن.ما چی بگیم پس؟؟اون انتظار و که داریم هیچ، تازه باید در انتظار کارنت و تاریخ مصاحبه و خود مصاحبه هم باشیم، ایناشم به جون میخریم ولی استرس اینکه اصلا بهمون نرسه و کارنت نشیم هم داریم...مخصوصا که این سری بچه های حدود5000 هنوز نامه دوشون نیومده ترسم گرفته که نکنه ویزا تموم شده و امسال متقاضیان بدلیل وضعیت بد مملکت بیشتر شدن...توجیهات را هم قبول دارم که پس چرا سریدوم اعلام کردن و...الان یه سری هستن که از سری اول ب کیس های پایین تازه متوجه شدن و مدارک ارسال کردن، خب چون اینا دیر فرستادن مجبور شده کی سی سی ماها رو سری دوم اعلام کنه...والا از این بلاتکلیفی و اینکه دستم به هیچ کاری نمیره و هرروز یه عده ای از قضیه لاتاری ما باخبر میشن دارم خسته میشم...بنظرتون با لاتاری قهر بکنم اصن؟؟؟!!!بگم دیگه دوسش ندارم؟؟؟؟البته ب همه این اوصاف خدا رو شاکرم بیش از پیش که لطفش شامل حال ما شه ولی کاشکی بازم خدا واسطه میشدو از 2-3 ماه دیگه همه کارنت میشدن و تاریخای مصاحبه شون معلوم میشد که از این یکنواختی وضعیت در میومدیم...ببخشید دوستان پرحرفی کردم، خیلی دلم پر بود، واسم دعا کنید
وایکه نمیدونی این دنده ی بیخیالی چه عالمی داره.من الان زدم دنده ی بیخیالی.هرچه باد آباد.منم کیسم 8000هست.ولی اطمینان دارم که نوبتم میشه.تازه اینقدر بیخیالم که حتی نمیشینم زبان هم بخونم.شد که شد ولی نشد هم چیزی از دست ندادم.چون مثل شما خودم رو اینقدر درگیره استرس و از این حرفا نمیکنم.ASAN YEEEEEEEE VAZIIIIIBig GrinBig GrinBig Grin
(2013-01-26 ساعت 14:41)گل نهال نوشته:  با اجازه مدیران عزیز، میشه من اینجا خودمو تخلیه روحی کنم اگه دعوام نمیکنید؟؟؟دیدم استرس این تاپیک کمتره و مثل کلیرنس و بولتن نیست، ترجیح دادم که اینجا این مطلبمو بنویسم...خیلی ی ی ی خسته شدم از بلاتکلیفی، خوش بحال کسایی که رفتن مصاحبه و برگه آبی حتی گرفتن..3-4 مرحله ازما جلوترن، فقط باید منتظر کلیرنس باشن.ما چی بگیم پس؟؟اون انتظار و که داریم هیچ، تازه باید در انتظار کارنت و تاریخ مصاحبه و خود مصاحبه هم باشیم، ایناشم به جون میخریم ولی استرس اینکه اصلا بهمون نرسه و کارنت نشیم هم داریم...مخصوصا که این سری بچه های حدود5000 هنوز نامه دوشون نیومده ترسم گرفته که نکنه ویزا تموم شده و امسال متقاضیان بدلیل وضعیت بد مملکت بیشتر شدن...توجیهات را هم قبول دارم که پس چرا سریدوم اعلام کردن و...الان یه سری هستن که از سری اول ب کیس های پایین تازه متوجه شدن و مدارک ارسال کردن، خب چون اینا دیر فرستادن مجبور شده کی سی سی ماها رو سری دوم اعلام کنه...والا از این بلاتکلیفی و اینکه دستم به هیچ کاری نمیره و هرروز یه عده ای از قضیه لاتاری ما باخبر میشن دارم خسته میشم...بنظرتون با لاتاری قهر بکنم اصن؟؟؟!!!بگم دیگه دوسش ندارم؟؟؟؟البته ب همه این اوصاف خدا رو شاکرم بیش از پیش که لطفش شامل حال ما شه ولی کاشکی بازم خدا واسطه میشدو از 2-3 ماه دیگه همه کارنت میشدن و تاریخای مصاحبه شون معلوم میشد که از این یکنواختی وضعیت در میومدیم...ببخشید دوستان پرحرفی کردم، خیلی دلم پر بود، واسم دعا کنید

گل نهال جان،
قسمت اول حرفتو قبول دارم!
از خیلی‌ها شنیدم و خوندم که انتظار برای کلیر شدن خیلی سخت تر از انتظار برای مصاحبه است.
شاید اینطور باشه. ولی در مجموع اوضاع و احوال کسی که منتظر کلیر شدنه خیلی بهتر از کسیه که حتی هنور کارنت هم نشده.
چون علاوه بر انتظار برای کارنت شدن، میدونه که باید برای مصاحبه هم انتظار بکشه و بعد هم برای کلیر شدن.
یعنی بعد از کلی انتظار و استرس مختلف تازه میرسی به نقطه‌ای که دوستان منتظر کلیرنس مدتها پیش در اون نقطه بودند!!!!
واقعیت اینه که هر یک قدم که برداشته باشی وضعیت بهتری داری نسبت به قبل. حتی اگر احساست گولت بزنه و فکر دیگری بکنی. حتی اگر انتظار اون مرحله زیادتر از آستانهٔ تحملت باشه!
من درکت میکنم گل نهال، اما... با این حرفت موافق نیستم که ویزا برای ایران تموم شده!
این که واقعا فکر بیخودیه.
این ماه ۹۰۰ نفر رو اعلام کردند. هنوز این ۹۰۰ نفر نرفتند برای مصاحبه و نتیجه‌شون معلوم نیست.
پس معلوم نیست چندتا ویزا استفاده میشه. پس نمیتونند از الان بدونند که ویزا تموم میشه.
دقیقا وقتی اعلام میکنند ویزا تموم شده که واقعا تموم شده باشه. پس در اون صورت قطعا توی بولتن اعلام میکنند.
نگران نباش و امید داشته باش.
(2013-01-26 ساعت 15:12)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 14:41)گل نهال نوشته:  با اجازه مدیران عزیز، میشه من اینجا خودمو تخلیه روحی کنم اگه دعوام نمیکنید؟؟؟ ...

گل نهال جان،
قسمت اول حرفتو قبول دارم!
...
من درکت میکنم گل نهال، اما... با این حرفت موافق نیستم که ویزا برای ایران تموم شده! ...

گل‌ نهال جان من اونوقتی که هنوز کارنت نشده بودم هم اصلا خودمو تو بحث تموم شدن ویزا و این حرفا وارد نمیکردم، چون واقعا به نظرم محاله! بخصوص برای شما که برنده سری اول هستید. اصلا بد به دلت راه نده، حتما کارنت میشی‌ و به سلامتی‌ ویزا رو هم میگیری. ولی‌ با اینکه انتظار کشیدن واقعا سخته موافقم، نگران نباش تموم می‌شهWink

امیر جان شما که استادی دیگه چرا؟! یه‌جوری گفتی‌ که تو دل من که ویزا گرفتم هم خالی‌ شد!Big Grin تا حالا سابقه داشته کسایی‌ که برنده شدن(بخصوص برندگان اصلی‌) کارنت نشن؟
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
(2013-01-26 ساعت 15:37)mk_2002ir نوشته:  ...
امیر جان شما که استادی دیگه چرا؟! یه‌جوری گفتی‌ که تو دل من که ویزا گرفتم هم خالی‌ شد!Big Grin تا حالا سابقه داشته کسایی‌ که برنده شدن(بخصوص برندگان اصلی‌) کارنت نشن؟

اشتباه برداشت کردید حتما.
منظور من روال کلیشون بود و اینکه این تفکر رو رد کنم که «این ماه ویزاها برای ایران تموم شده.»
در مورد آسیا تا حالا این اتفاق نیفتاده که کسی کارنت نشه و در مورد ایران تا حالا این اتفاق نیفتاده که بگن ویزا تموم شده.
برای کشورهای دیگه بوده و جلوشون تو جدول بولتن مینویسند به جز این کشور که تا فلان شماره (شماره کمتر) کارنت شدند.
در واقع با این کارشون نشون میدن که اون کشور به حد نصاب ویزا رسیده.
(2013-01-26 ساعت 15:37)mk_2002ir نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 15:12)امیر مهاجر نوشته:  [quote='گل نهال' pid='268330' dateline='1359195093']
با اجازه مدیران عزیز، میشه من اینجا خودمو تخلیه روحی کنم اگه دعوام نمیکنید؟؟؟ ...
بخصوص برای شما که برنده سری اول هستید. اصلا بد به دلت راه نده، حتما کارنت میشی‌ و به سلامتی‌ ویزا رو هم میگیری. ولی‌ با اینکه انتظار کشیدن واقعا سخته موافقم، نگران نباش تموم می‌شهWink
در اينكه برنده سري اول هستيم يا دوم شك داريم هنوز؟؟؟!!!!
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: payampars ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان