کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-23 ساعت 20:35)Leila12020 نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 17:57)mrr777 نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 17:14)تجریش نوشته:  بچه ها سلام یه سوال فنی اون پاکت زردی که توش مدارک هست و سفارت میگه توی فرودگاه تحویل بدید
سوال : آیا باید در اولین فرودگاه آمریکا تحویل داده بشه یا در فرودگاه ایالاتی که میخواهید بمانید و در مدارک آدرس نوشتید. چون فکر کنم اکثر بچه دو یا سه پروازه هستندو اولین فرودگاه آمریکا حالات ترانزیت داره؟
تشکر اگر کسی چیزی میدونه ؟

به گفته دوستانی که به یو اس وارد شدن، در همون اولین فرودگاه باید کارهای مربوط به رحیستر کردن رو انجام داد و مدارک رو از جمله پاکت زرد رو هم همونجا اگه لازم باشه تحویل می گیرن.
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک اولین سفر به آمریکا مراجعه کنید

(2013-01-23 ساعت 17:49)Leila12020 نوشته:  سلام
١-ممكنه پرونده ايي كارنت بشه ولي شخص به مصاحبه دعوت نشه؟در چه صورت؟
٢-شماره كيس من **٩٧ هست احتمال هست كه پرونده من كارنت نشه؟
٣-سهميه آسيا از چه شماره ايي شروع و تا چه شماره ايي هست؟
با اينكه شرايط خوبي دارم اصلا اميد ندارم كه به مصاحبه دعوت بشم
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

۱- تا حالا سابقه نداشته
۲- احتمالش نزدیک به صفره
۳- از یک تا حدود ۱۰۵۰۰
امیدوار باشید دوست من، نا امیدی اولین قدم برای رسیدن به فتاست.
مهمترین قدم یعنی قبولی در لاتاری رو پشت سر گداشتین بقیه اش هم درست می شه. به امید حق

از اين ١٠٥٠٠ نفر حداكثر به چند نفر ويزا ميدن؟ آخه اين طور كه معلومه حدود نو درصد ويزا ميگيرن و كيس نامبر هاي بالا احتمال كارنت شدن پروندشون كمه

این ۱۰۵۰۰ نفر نیستند و ۱۰۵۰۰ کیس هست.
در اسیا بیش از ۱۶۰۰۰ نفر برنده شدند که ۶۰۰۰ نفر از ایرانه. البته کاملا مشخصه که خیلی از برنده ها اقدام نمی کنند و خیلیها نیز شرایطش رو ندارند.
بنابراین اگه شما اشتباه حیاتی ای نکرده اید احتمال گرفتن ویزا نزدیک به ۱۰۰٪ هست. پس نگران نباشید.
اگه یه مروری به مطالب قبلی اعلام شده تو این سایت بندازید، در مورد این مسایل به طور کامل بحث شده و شما رو قانع خواهد کرد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-01-19 ساعت 20:46)yasaman1111 نوشته:  بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
به همین ترتیب درسته دوستان؟؟؟
سلام بچه ها فکر کنم اشتباه میکنید ویزا قبول شدگان لاتاری DV نه مهاجرتی CSC مربوط به ما نمیشه مگه بچه ها ننوشتن پول نقدی توی سفارت میگیرند یا من اشتباه میکنم ؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-23 ساعت 16:23)شهزاد نوشته:  دوستان عزيز سلام
من از برندگان مرحله دوم قرعه كشي هستم. مداركمو تقريبا" 2 ماه پيش ارسال كردم. مي خوام بدونم حدودا" چند وقت ديگه، زمان مصاحبه مارو اعلام ميكنند؟
اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم من رو هم راهنمايي كنه

دوست عزیز

اول باید لااقل ده تا پست بگذاری تا بتونی امضا خودت رو تکمیل کنی و بعد از مشخص شدن کیس نامبرت دوستان بتونن یک پیش بینی تقریبی بکنند .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payampars ، farshadsh ، Tomas
سلام
بچه ها کسی از یاشیم خبر نداره ؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، amir82 ، farshadsh ، usa lover ، rezagh ، roeentan ، Tomas
(2013-01-24 ساعت 02:40)تجریش نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 20:46)yasaman1111 نوشته:  بچه ها ما تازه نامه دوممون اومده...مصاحبه هفته 2 مارچ...لطفا به من ترتیب این کارایی رو که باااس به انجام برسونم بگین:
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک
سلام بچه ها فکر کنم اشتباه میکنید ویزا قبول شدگان لاتاری DV نه مهاجرتی CSC مربوط به ما نمیشه مگه بچه ها ننوشتن پول نقدی توی سفارت میگیرند یا من اشتباه میکنم ؟

من منظور شما رو نفهمیدم ولی بله شما درست میگید لاتاری dv (diversity visa) هست و این ویزا هم مهاجرتی, ولی باید تو csc ثبت نام بشه مراحل رو هم دوستان زحمت کشیدن گذاشتن ,پول هم برا لاتاری با این سیستم پرداخت نمیشه ,داخل سفارت به صورت نقدی پرداخت میکنید
منظورتون رو واضح تر بگید تا راهنمایی بیشتری کنیم
اگه منظورتون تو انتخاب گزینه هست گزینه لاتاری گوناگونی برا تغییر زمان مصاحبه انتخاب میشه نه برا پیک آپ ویزا, برا پیک آپ ویزا همون گزینه مهاجرتی و گزینه ای اول که پیک آپ ویزا داره باید انتخاب بشه
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، farshadsh ، تجریش ، KOUROSHAVIN ، roeentan ، Tomas
با عرض سلام و ادب

شماره کیسنامبر من 523x هست.
در حال حاظر خارج از ایران تحصیل می کنم.
برای انجام دادن واکسیناسیون و عدم سوء پیشینه تا 2 هفته دیگه عازم ایران هستم.
من داییم در آمریکا زندگی می کنه و ایشون رو به عنوان اسپانسر انتخاب کردم.
می خواستم بدونم در رابطه با فرم های اسپانسر،مثلا فرم های 1040 و W2 چگونه می توانم فراهم کنم ؟؟؟؟تا به داییم بگم که فراهمشون بکنه.
فرم I-134 رو از سایت سفارت دانلود کردم اما فرم های 1040 و W2 رو پیدا نکردم.
من سفارت پاریس رو برای مصاحبه انتخاب کردم و هرچی در این رابطه تحقیق کردم نتونستم از ایرانی هایی که اونجا مصاحبه داشتن آماری بگیرم که ببینم شرایط سفارت اونجا به چه شکلی هست؟؟؟؟؟
کسی در این باره هیچ گونه اطلاعاتی داره؟؟؟؟

باسپاس فراوان
به امید رسیدن هرچه زودتر به آمریکا
تشکر کنندگان: fereydoooon ، Tomas
(2013-01-24 ساعت 16:17)bagheri.274 نوشته:  با عرض سلام و ادب

شماره کیسنامبر من 523x هست.
در حال حاظر خارج از ایران تحصیل می کنم.
برای انجام دادن واکسیناسیون و عدم سوء پیشینه تا 2 هفته دیگه عازم ایران هستم.
من داییم در آمریکا زندگی می کنه و ایشون رو به عنوان اسپانسر انتخاب کردم.
می خواستم بدونم در رابطه با فرم های اسپانسر،مثلا فرم های 1040 و W2 چگونه می توانم فراهم کنم ؟؟؟؟تا به داییم بگم که فراهمشون بکنه.
فرم I-134 رو از سایت سفارت دانلود کردم اما فرم های 1040 و W2 رو پیدا نکردم.
من سفارت پاریس رو برای مصاحبه انتخاب کردم و هرچی در این رابطه تحقیق کردم نتونستم از ایرانی هایی که اونجا مصاحبه داشتن آماری بگیرم که ببینم شرایط سفارت اونجا به چه شکلی هست؟؟؟؟؟
کسی در این باره هیچ گونه اطلاعاتی داره؟؟؟؟

باسپاس فراوان
به امید رسیدن هرچه زودتر به آمریکا
دوست عزیز اون 2تا فرمی که گفتین مربوط به سابقه پرداخت مالیات و .. هست که خوده اسپانسر احتمالا میدونه چیا هستن. بگید یه کپی ازشون براتون بفرسته + فرم I-134 . بازم برای اطلاعات بیشتر به صفحه اسپانسر مراجعه کنید.
در مورد سوء پیشینه هم از ایران لازم نیست ولی اگه بیشتر از 6ماه در کشور دیگری بودید از اون کشور باید سوء پیشینه بگیرید.
•49xx •مصاحبه:ایروان-مارچ •برگه آبی + ۹ سوالی(کلیر شده در 30+7 روز) • چرندنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، amir82 ، bagheri.274 ، payampars ، mdna ، fereydoooon ، enchantress_boy ، rezagh ، Tomas ، ramin_red
(2013-01-24 ساعت 13:44)sepid_a نوشته:  
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک

من منظور شما رو نفهمیدم ولی بله شما درست میگید لاتاری dv (diversity visa) هست و این ویزا هم مهاجرتی, ولی باید تو csc ثبت نام بشه مراحل رو هم دوستان زحمت کشیدن گذاشتن ,پول هم برا لاتاری با این سیستم پرداخت نمیشه ,داخل سفارت به صورت نقدی پرداخت میکنید
اگه منظورتون تو انتخاب گزینه هست گزینه لاتاری گوناگونی برا تغییر زمان مصاحبه انتخاب میشه نه برا پیک آپ ویزا, برا پیک آپ ویزا همون گزینه مهاجرتی و گزینه ای اول که پیک آپ ویزا داره باید انتخاب بشه
سلام ممنون از جواب ولی من که الان برام مشخص شده تاریخ و ساعت مصاحبه پول را هم که در سفارت نقدی میگیرند فقط می مونه دادن ویزا که ارسال میشه به هتل یا جای دیگه ای که خواستی البته من هم در لاتاری قبول شدم نیمه دوم Feb مصاحبه.
خوب دیگه چی باقی مونده؟
(2013-01-24 ساعت 19:32)تجریش نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 13:44)sepid_a نوشته:  
1.گرفتن وقت از دکتر
2.گرفتن بلیط
2.رزرو هتل
3.ثبت CSC
4.فرستادن مدارک

سلام ممنون از جواب ولی من که الان برام مشخص شده تاریخ و ساعت مصاحبه پول را هم که در سفارت نقدی میگیرند فقط می مونه دادن ویزا که ارسال میشه به هتل یا جای دیگه ای که خواستی البته من هم در لاتاری قبول شدم نیمه دوم Feb مصاحبه.
خوب دیگه چی باقی مونده؟
بابت برنده شدنتون تبریک میگم , دوست عزیز این سایت csc هم برا پیک آپ ویزا هست , دیگه نمیارن هتل خودتون میرید از ptt که انتخاب کردید میگیرید
تشکر کنندگان: bayat_r ، payampars ، amir82 ، mdna ، گل نهال ، ابی هانی ، تجریش ، roeentan ، nooshshahnar ، Tomas
سلام
من هنوز نامه دوم برای مصاحبه ام نیومده
به kccزنگ زدم گفت پراسس تموم شده باید منتظر مصاحبه باشید
چقدر قبل مصاحبه نامه میاد معمولا؟
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: bayat_r ، shimoda ، amir82 ، lilac ، Tomas
(2013-01-25 ساعت 13:46)refiusa نوشته:  سلام

منم وضعیت شما رو دارم و منم با کی سی سی تماس گرفتم و گفتند که پروسس تموم نشده و مصاحبه آپریل هست
در واقع با بچه های ماه بعد نامه های ما هم میاد
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، refiusa ، Judy Abbott 13 ، lilac ، farshadsh ، rezagh ، payampars ، امیر مهاجر ، Tomas
(2013-01-25 ساعت 13:46)refiusa نوشته:  سلام
ظاهرا پیرو تماسی که چند تا از دوستان با KCC داشتن، ممکنه نامه مصاحبه شماره کیسهای حدود 5000 و بالاتر، ماه دیگه و با سری بعدی کارنتیها بیاد. به هر حال گوش به زنگ باشین:
http://mohajersara.com/thread-5243-post-...#pid267906
تشکر کنندگان: refiusa ، shimoda ، lilac ، farshadsh ، rezagh ، roeentan ، Tomas
من ازش پرسیدم که حدودا کی میشه وقت مصاحبه گفت که مشخص نیست و از 15 فوریه مشخص میشه
تا الان کسی از کارنتی های مارچ بوده که نامه دومش اومد باشه؟ میخوام بدونم نامه دوم چقدر قبل مصاحبه میاد که یه برنامه ای داشته باشم
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas
(2013-01-25 ساعت 14:14)refiusa نوشته:  من ازش پرسیدم که حدودا کی میشه وقت مصاحبه گفت که مشخص نیست و از 15 فوریه مشخص میشه
تا الان کسی از کارنتی های مارچ بوده که نامه دومش اومد باشه؟ میخوام بدونم نامه دوم چقدر قبل مصاحبه میاد که یه برنامه ای داشته باشم

دوست عزیز
بر اساس روال معمول نامه شما تا الان باید اومده باشه
اما این ماه برای شماره های آخر (احتمالا از 4900 تا 5200) نامه دوم نیومده
و با سری بعد میاد
بعد از 15 فوریه منتظرش باشید
ضمنا
توی این فاصله زمانی هم اگه هر از چند وقت چک کنید هم ضرر نمی کنید Wink
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
عزیز شماره کیس من از 4900 کمتره

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان