کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-22 ساعت 14:48)mrr777 نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 14:31)Ali.US نوشته:  بچه ها منم به این مهمونی میآم.البته اگه نامه دومم را زودتر بدن .یادتون نره یه وقت ما رو جانذارینTongue کیس 50xx

نيومدن اين نامه دوم منو هم از حس و حال انداخته، دو روزه تو دفتر ميًشينم هيچكار نمي كنم جز موزيك گوش دادن. ؛)
امروز فرداس كه اخراجم كنن. دي:
همچنين باعث شده هر ساعت به مهاجرسرا سر بزنم ببينم نامه بقيه كي مياد، ساعتي ١٠ بار هم سايت لاتاري رو چك مي كنم.

آی گفتی
منم همچین وضعیتی دارم
کلی کار دارم اما فقط دارم نگاهشون می کنم
اصلا حس و حال کار کردن ندارم
اما اگه واقعا به قول اپراتور کی سی سی دو یا سه هفته ی دیگه بیاد, اینطوری ادامه دادن خیلی سخت می شه, فکر کنم بهتره بپذیریم که با سری بعدی نامه مون میاد شاید هم به نفعمون باشه و نخوایم بلیط به این گرونی بخریم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، rezagh ، amir82 ، lilac ، iman63ir ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 15:03)shimoda نوشته:  
(2013-01-22 ساعت 14:31)Ali.US نوشته:  بچه ها منم به این مهمونی میآم.البته اگه نامه دومم را زودتر بدن .یادتون نره یه وقت ما رو جانذارینTongue کیس 50xx

نيومدن اين نامه دوم منو هم از حس و حال انداخته، دو روزه تو دفتر ميًشينم هيچكار نمي كنم جز موزيك گوش دادن. ؛)
همچنين باعث شده هر ساعت به مهاجرسرا سر بزنم ببينم نامه بقيه كي مياد، ساعتي ١٠ بار هم سايت لاتاري رو چك مي كنم.

آی گفتی
منم همچین وضعیتی دارم
کلی کار دارم اما فقط دارم نگاهشون می کنم
اصلا حس و حال کار کردن ندارم
اما اگه واقعا به قول اپراتور کی سی سی دو یا سه هفته ی دیگه بیاد, اینطوری ادامه دادن خیلی سخت می شه, فکر کنم بهتره بپذیریم که با سری بعدی نامه مون میاد شاید هم به نفعمون باشه و نخوایم بلیط به این گرونی بخریم

به نظر من اپراتور سوال شما رو درست متوجه نشده و تاريخ كارنتي هاي بعدي رو گفته، چون اگه ميخواستن اينكارو بكنن تا همون ٥٠٠٠ بيشتر كارنت نمي كردن.
ولي اگه درست باشه من به دلايلي كه بعضي دوستان مي دونن خيلي ضرر مي كنم.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: shimoda ، amir82 ، lilac ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 15:10)mrr777 نوشته:  به نظر من اپراتور سوال شما رو درست متوجه نشده و تاريخ كارنتي هاي بعدي رو گفته، چون اگه ميخواستن اينكارو بكنن تا همون ٥٠٠٠ بيشتر كارنت نمي كردن.
ولي اگه درست باشه من به دلايلي كه بعضي دوستان مي دونن خيلي ضرر مي كنم.

آدم وقتی تو کاری نمی تونه دخالتی داشته باشه سعی می کنه واسه خودش دلیل بتراشه که چه بهتر
منم دارم سعی می کنم همین کارو بکنم
امیدوارم هر چه زودتر نامه ها بیاد که 200 تا کیس نامبر رو از سرگردونی نجات بده الهی آمین
(ما از الان به این روز افتادیم معلوم نیست تو پروسه FBI check چه بلایی به سرمون میاد خدا رحم کنه)
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، rezagh ، Judy Abbott 13 ، tatoole ، amir82 ، lilac ، mrr777 ، ensan ، Tomas
(2013-01-22 ساعت 13:41)سمانه777 نوشته:  انتظار انتظار حتی اسمشم تنمو میلرزونه خیلی خسته شدم خیلی امیدوارم که این ماه ........ با خبرش خوشحال بشیم

حتماً میشنوین ...
نگران نباشین Smile
سری بعدی کارنتی ها شما ها هستین دیگه ... چند روز دیگه صبر کنین فقط Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، Tomas
سلام دوستان عزیز.
ما حال شما ها رو درک میکنیم ماه پیش هم ما مثل شما 10 دقیقه به 10 دقیقه صفحه مهاجرسرا را چک میکردیم ببینیم کی شماره ما که 3800 هست اعلام میشه . بهر حال گذشت . ما رو اعلام کردن و برای اواسط بهمن وقت مصاحبه داریم 9:30 صبح . حالا استرس اون شروع شده . هر مرحله مشکل خاص خودش رو داره . ما مشکلمون اینه که اسم بچمون رو توی ثبت نام اولیه ننوشتیم و داریم پناه بر خدا میریم مصاحبه . حالا یه لطفی کنید سه شنبه صبح 17 بهمن چراغ های خونه هاتون رو خاموش کنید یکی یه دونه شمع روشن کنید و برامون از ته قلبهای مهربونتون دعا کنید . ما که از دلشوره رو ویبره هستیم 8 ماهه . حالا دیگه خودمون میسپریم به خدا و به دعای خیر شما . اینو گفتم که این همه نگران نباشین . از شما نگران تر هم توی این سایت مثل ما پیدا میشه .به قولی این نیز بگذرد . فقط خدا بخواد بخیر بگذره .
سلام به همه ی دوستان،

من همین الان ایمیلی از سفارت آمریکا-آنکارا گرفتم که گفته پروندت آمادست و وقت مصاحبمو به نوعی کانفرم مجدد کرده و گفته کمربندتو محکم ببند و آماده شو!!Big Grin و پاشو بیا اینجا ببینیم چیکاره ای!! Big Grin

امیدوارم همگی موفق باشین
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
دوستان عزيز سلام
من از برندگان مرحله دوم قرعه كشي هستم. مداركمو تقريبا" 2 ماه پيش ارسال كردم. مي خوام بدونم حدودا" چند وقت ديگه، زمان مصاحبه مارو اعلام ميكنند؟
اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم من رو هم راهنمايي كنه
كيس نامبر:**2013AS50 ، تاريخ مشاهده قبولي: 4 نوامبر، ارسال مدارك: 17 نوامبر، تاريخ مصاحبه: هفته اول مارچ، تعداد: 3 نفر مقصد: لس آنجلس
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas

نيومدن اين نامه دوم منو هم از حس و حال انداخته، دو روزه تو دفتر مي شينم هيچكار نمي كنم جز موزيك گوش دادن. ؛)

سلام دوست عزيز دعوت براي مصاحبه رو مگه بايد از سايت لاتاري ديد؟ يا ايميل ميكنند؟
كيس نامبر:**2013AS50 ، تاريخ مشاهده قبولي: 4 نوامبر، ارسال مدارك: 17 نوامبر، تاريخ مصاحبه: هفته اول مارچ، تعداد: 3 نفر مقصد: لس آنجلس
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-23 ساعت 16:42)شهزاد نوشته:  

نيومدن اين نامه دوم منو هم از حس و حال انداخته...

سلام دوست عزيز دعوت براي مصاحبه رو مگه بايد از سايت لاتاري ديد؟ يا ايميل ميكنند؟

دوست عزیز نامه دوم(نامه مصاحبه) مدتی‌ بعد از کارنت شدنتون جایگزین نامهٔ اول می‌شه. یعنی‌ بازم باید همون سایتی که برنده شدنتون رو دیدید رو چک کنید.
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
تشکر کنندگان: amairmonre ، amir82 ، mdna ، farshadsh ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 16:42)شهزاد نوشته:  

نيومدن اين نامه دوم منو هم از حس و حال انداخته، دو روزه تو دفتر مي شينم هيچكار نمي كنم جز موزيك گوش دادن. ؛)

وقتی نامه دوم مصاحبه تون بیاد، از KCC ایمیل می زنند که بروید و سایت را چک کنید. همان سایتی که نامه اول (نامه قبولی) را در آن دیدیم.
موفق باشید
تشکر کنندگان: amir82 ، farshadsh ، Tomas
بچه ها سلام یه سوال فنی اون پاکت زردی که توش مدارک هست و سفارت میگه توی فرودگاه تحویل بدید
سوال : آیا باید در اولین فرودگاه آمریکا تحویل داده بشه یا در فرودگاه ایالاتی که میخواهید بمانید و در مدارک آدرس نوشتید. چون فکر کنم اکثر بچه دو یا سه پروازه هستندو اولین فرودگاه آمریکا حالات ترانزیت داره؟
تشکر اگر کسی چیزی میدونه ؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
سلام
١-ممكنه پرونده ايي كارنت بشه ولي شخص به مصاحبه دعوت نشه؟در چه صورت؟
٢-شماره كيس من **٩٧ هست احتمال هست كه پرونده من كارنت نشه؟
٣-سهميه آسيا از چه شماره ايي شروع و تا چه شماره ايي هست؟
با اينكه شرايط خوبي دارم اصلا اميد ندارم كه به مصاحبه دعوت بشم
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 17:14)تجریش نوشته:  بچه ها سلام یه سوال فنی اون پاکت زردی که توش مدارک هست و سفارت میگه توی فرودگاه تحویل بدید
سوال : آیا باید در اولین فرودگاه آمریکا تحویل داده بشه یا در فرودگاه ایالاتی که میخواهید بمانید و در مدارک آدرس نوشتید. چون فکر کنم اکثر بچه دو یا سه پروازه هستندو اولین فرودگاه آمریکا حالات ترانزیت داره؟

به گفته دوستانی که به یو اس وارد شدن، در همون اولین فرودگاه باید کارهای مربوط به رحیستر کردن رو انجام داد و مدارک رو از جمله پاکت زرد رو هم همونجا اگه لازم باشه تحویل می گیرن.
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک اولین سفر به امریکا مراجعه کنید

(2013-01-23 ساعت 17:49)Leila12020 نوشته:  سلام

۱- تا حالا سابقه نداشته
۲- احتمالش نزدیک به صفره
۳- از یک تا حدود ۱۰۵۰۰
امیدوار باشید دوست من، نا امیدی اولین قدم برای رسیدن به فتاست.
مهمترین قدم یعنی قبولی در لاتاری رو پشت سر گداشتین بقیه اش هم درست می شه. به امید حق
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-01-23 ساعت 16:23)شهزاد نوشته:  دوستان عزيز سلام
من از برندگان مرحله دوم قرعه كشي هستم. مداركمو تقريبا" 2 ماه پيش ارسال كردم. مي خوام بدونم حدودا" چند وقت ديگه، زمان مصاحبه مارو اعلام ميكنند؟
اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم من رو هم راهنمايي كنه
دوست عزیز ضمن تبریک باید عرض کنم که شما شماره کیس رو اعلام نکردی.اما فکر کنم طبق جدول زمانبنبدی بزرگترها شما حدودا از تیرماه منتظر باش.البته امیدوارم زودتر بشهSmile
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، rouzbehdarvishi ، bayat_r ، amir82 ، amairmonre ، lilac ، payampars ، mdna ، farshadsh ، rezagh ، enchantress_boy ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 17:57)mrr777 نوشته:  
(2013-01-23 ساعت 17:14)تجریش نوشته:  بچه ها سلام یه سوال فنی اون پاکت زردی که توش مدارک هست و سفارت میگه توی فرودگاه تحویل بدید

به گفته دوستانی که به یو اس وارد شدن، در همون اولین فرودگاه باید کارهای مربوط به رحیستر کردن رو انجام داد و مدارک رو از جمله پاکت زرد رو هم همونجا اگه لازم باشه تحویل می گیرن.
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک اولین سفر به آمریکا مراجعه کنید

(2013-01-23 ساعت 17:49)Leila12020 نوشته:  سلام

۱- تا حالا سابقه نداشته
۲- احتمالش نزدیک به صفره
۳- از یک تا حدود ۱۰۵۰۰
امیدوار باشید دوست من، نا امیدی اولین قدم برای رسیدن به فتاست.
مهمترین قدم یعنی قبولی در لاتاری رو پشت سر گداشتین بقیه اش هم درست می شه. به امید حق

از اين ١٠٥٠٠ نفر حداكثر به چند نفر ويزا ميدن؟ آخه اين طور كه معلومه حدود نو درصد ويزا ميگيرن و كيس نامبر هاي بالا احتمال كارنت شدن پروندشون كمه
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: payampars ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان