کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
شب قدر دانی باس تکرار داشته باشه
حالا که من دارم ساک می بندم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودم میام تکرارش می کنم .
والا
دی
افشین مربی رو یادتون نره
خیلی مرد هست این افشین
امیر می دونه من چی می گم.
با تچکر
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
امشب همگي تشكر و قدرداني ميكنيد، منم حضورم به علت مشغله هاي كاري خيلي كمرنگتر شده اما همتونو دوست دارم و از همه اونهايي كه خيلي خيلي وقت ميگذارند و با دلسوزي اين سايتو فعال نگه ميدارند و هميشه پاسخگو هستند صميمانه تشكر ميكنمSmile
(2013-02-03 ساعت 00:51)3pideh نوشته:  امیر مهاجر و مامان سایه و عمو سعید و مهندس بیات وووووووووووووو
آقا افشین رو از قلم انداختین.
واقعا با زبان نمی شه از کمک های دوستای خوبمون تتشکر کنیم.
دعای خیر ما بدرقه راه مهاجرت همتون.
افشین که بابا فردینی واسه خودش به احتمال زیاد هی می گه کار دارم کار دارم نمی تونم الان برم منظورش این جدولاست وایساده واسه ما درست کنه می ترسه بره اونجا وقت نکنه اینا رو هر روز بروز کنه. ما همینجوری جاضز و آماده فقط زجمت بکشیم این جدول ها رو یک نگاه بکنیم.
افشین خان بیزجمت کم کم موقع رفتنت شد یک جدول درست کن هر کسی کدوم شهر خونه چند اجاره کرده ؟ ماشین چی خریدن ؟چند؟
نون و بقیه خریدها رو از کجا می خرن ؟با چه قیمتی؟
یک ستون بزار برای اوناییکه بچه مدرسه ای دارن بچه هاشون رو کدوم مدرسه گذاشتن؟
دستت درد نکنه دیگه چیزی فعلا به ذهنم نمیرسهBig Grin

(2013-02-03 ساعت 02:02)saeid-ss نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 01:03)shima1364 نوشته:  دوستای گلم. میس یو آل! منم ویزای یکضرب گرفتم(البته میدونم در جریانید!!!)

مبارک باشه خانم دکتر ما همچنان منتظر یه سفرنامه کامل هستیم....Big Grin

دیگه سفرنامه که خمس و زکات ویزا است ننویسین چی؟ویزاتون درست نیستBig Grin
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-02-03 ساعت 02:21)usa lover نوشته:  افشین که بابا فردینی واسه خودش به احتمال زیاد هی می گه کار دارم کار دارم نمی تونم الان برم منظورش این جدولاست وایساده واسه ما درست کنه می ترسه بره اونجا وقت نکنه اینا رو هر روز بروز کنه.
Smile
حیف این موقع نصف شب کسی نیست بیاد ببینه اینجا یه فردین نیـــــشستس!
ایولا به شوما، نه کی ما پــِسِری قارونیـــم غمــــــی نداریـــــــم.
ولی می دونید یه جدول درست کن جدید ظهور کرده. اثراتش هم توی تاپیک کلیرنس قابل مشاهده ست کارشم بیسته. اصلا انگشت به دهن می مونید. بین المللی بین المللی کار کرده. دیگه باید یواش یواش خودمو بازنشسته کنم چیزیم نمونده.
البته این ستون هایی که گفتید خیلی خوبن ها. مطمئن باشید توی داستان خودم همشونو اضافه می کنم علاوه بر اون، لیست دوستانه و دوستان خارجی هم به همراه نحوه آشنایی و مخلفات قبل و بعدش برای روشنا شدن اذهان عمومی حتما منتشر می شه و باز البته چیزهای جالب انگیزناک دیگه. شاید این طوری نوبت اون ستون بچه مدرسه ایو این چیزها هم رسید!

من برم لباس هندیامو بپوشم باید برم سر یه قرار ... Big Grin
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-02-02 ساعت 23:23)kavirr نوشته:  
(2013-02-02 ساعت 22:39)bayat_r نوشته:  قدردانی
277 روز پیش به لطف خدا همه ما برنده شدیم و یواش یواش عضو مهاجرسرا شدیم...
روزای اول حکایت ما و لاتاری ،حکایت کلاس اولی ها بود که همه نوشته های سر در مغازه ها رو مثل نقاشی میبینن و هیچی ازشون نمیفهمن. اما به کمک همدیگه رسیدیم به جایی که هر کدوممون یه وکیل زبده و حرفه ای توی مهاحرت از طریق لاتاری هستیم...

امیر انسان محترمی هست.

کویر جان، دور از جونت، یاد یه جمله ای از یه یارویی افتادم که نمیش اسمشو گفت!
من به امیر مهاجر اعتقاد دارم!!!!
البته اون، به جای امیر مهاجر گفته "تعاون" !!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
بچه ها واقعا حرف امیر مهاجر عزیز درسته،
اینجا کسانی هستند که با تمام کار و مشکلات زندگی تمام روز و وقتشون و می گذارند که به دیگران کمک کنند، اون هم بدون هیچ چشم داشتی.
SadRolleyes لطفا این راه رو خراب نکنید و با مدیران و دیگر بچه های این سایت همکاری کنید.
از همتون ممنون که شرایط و درک می کنید و راستگویی و راه درست و پیشه می کنید.
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
بیات عزیز.........
نمیدونم چی بگم!
اگه بگم اشکمو در نیاوردی دماغم از اینی که هست درازتر میشه.
آدم صبح تا شب صد مدل تشکر و قدردانی از این و اون میشنوه.
اما بعضی از قدردانیـ‌ها چنان به دل آدم میشینند که اشک آدمُ و خستگی رو از تنش در میارند!
ممنونم ازت و بدون که این کامیونیتی ۲۰۱۳ها یک سیستمه که هر کدوم از بچه‌ها توش نبودند یه جای کارش میلنگید.
بچه‌ها از ابراز لطف تک تکـتون بعد از پست بیات عزیز، سپاسگزار و دلشادم.
به عزیزانی که پست بیات عزیزو لایک کردند میگم که منتی نیست. وظیفهٔ اخلاقیم بوده و این نوع وظیفه رو هر کسی خودش برای خودش تعریف میکنه.
از همگی به خاطر اینهمه انرژی مثبت سپاسگزارم.
در مورد افشین که چرا اسمش رو بیات عزیز نگفت باید بگم به قول دوست عزیزمون «عاشق آمریکا»، افشین کسیه که بای دیفالت وجودشو نه تنها پذیرفتیم بلکه حتی نمیتونیم نبودنشو متصور بشیم. حق هم داریم!
میخوام یه اعترافی بکنم. شاید برای افشین خنده‌آور باشه.
اون اوایلی که افشین تازه اومده بود و چندتایی پست گذاشت من از روی بعضی نشونه‌ها فهمیدم مخ کامپیوتره.
یکیش استفاده از کاراکتر ● تو امضاش بود! حالا چراش بماند!
همیشه دلم میخواست اسمی رو به افشین عزیز برای زیر آی دیش تقدیم کنم که برازندهٔ این انسان بی نظیر باشه.
چند ماه گذشت و هر چی که به ذهنم میرسید به دلم نمینشست.
تا اینکه یه بار خیلی اتفاقی که هاردم رو به تلویزیون خواهرم وصل کرده بودم و توش دنبال ویدیو فول اچ دی میگشتم بر خوردم به فولدر فیلم Matrix 1.
یادمه وقتی این فیلم اومده بود بی اغراق ۲۴ بار دیدمش! الان بعد از این همه سال هنوز تمام دیالوگهاشو حفظ بودم!! خودم تعجب کردم!
این فیلم برای من خیلی فراتر از یک فیلم (کار هنری سینمایی) هستش. خوب شد این فیلمو دوباره دیدم!
بعدش که نشستم پای مهاجرسرا، تا چشمم به آی دی افشین افتاد خودش اومد: "the one".
مطمئنم اگر تو طول دوران زندگیم یکی از آدمهایی رو که باهاشون آشنا شدم the one باشه، ۱۰۰٪ اون فرد افشینه.
یک بار دیگه از تک تکـتون سپاسگزارم و میخوام بدونید که همه‌تون برام عزیزید.
(2013-02-03 ساعت 12:49)farmiz نوشته:  سبزي تهران ٣٦٥٠ خريد ٣٧٨٠ فروش
دوستان اين وضعيت تا ٧ اسفند نزولي لينك خبريش توپستهاي قبلي براتون گذاشتم

خدا خیرت بده برادر جان! خدا تو رو از ما 2013 ایهای امیدوار نگیره، الهی آمییییییییینWink
دیروز تو یه تاپیکی از بچه های 2009 میخوندم با کلی استرس از نوسانات سبزی به نرخ 1160 تومن بسی مینالیدن !!!!
هییییییییییی الان بیان ما رو ببینن...
صمیمانه از ته ته دلم آرزو میکنم هیچ ورودی لاتاری دیگه اینروزای ما رو تجربه نکنه! ایشالله که اینروزا 1 بار برای همیشه باشه....

من میگم همه آدما خاصن...هر کی یه رسالتی داره، یه دلیلی واسه بودنش...
بعضیا خاصترن، دوس داشتنی ترن، انسان ترن...
اونا رو باید ته ته ذهنت همیشه نگه داری شاید هر روز و هر لحظه یادآوری نباشه و تشکری، ولی همیشه جارین!
خواستم بگم امیر، افشین، مامان سایه، عمو سعید، بیات و ... همیشه هستن همیشه جارین تو خاطرات تک تک ما 2013 ایها. شاید هیچوقت خیلیامون نبینیمشون ولی اینهمه حضور مثبت و لطف بی منتشون یه دنیا راه خوب واسشون وا میکنه یه عالمه پنجره که همش رو به روشناییه چون خدا همیشه همین نزدیکیست...
دست خدا از آستین شما عزیزان بیرون اومده تا رسالتتون رو به انجام برسونین و چه خوب از پسش براومدین...دست مریزاد...
همتونو دوس دارم و بودنتون منو به انسانیت امیدوارتر کرده...مرسی که هستین...
تو خوبی و این همه اعتراف منست....
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
راستش اینکه چرا از افشین نگفتم:
خب افشین میدونه که یدونه است، اما بیشتر قصدم صحبت درباره مدیرا بود...
اما خب بعد از افشین که یدونه است و شروع کننده جدول واطلاعات و سفرنامه کامل و اینا بود...خیلی های دیگه هم بودند که مثلاً بعد از افشین سفرنامه توپ نوشتند مثل آچی و حجت و ... و یا اونایی که تاپیک رو شاد میکردند مثل روشا و جدیداً هم آنی و ...یه زمانی متن باحال میذاشتن مثل کویر و مهاجر عاشق و عسل 1907 و یا آرامش میدادند مثل عسلی و مانترا و نورا و ..... و یا بودنشون (حتی با کم نوشتن ) باعث روجیه دادن به همه بود مثل پویا.
یا مشاورهای مالی و بورسی فرهاد....
و یا دکترای 2013 که بی هیچ حق ویزیتی برای بچه ها نسخه میپیچیدند و ...
و حتی کسانی که با ننوشتنشون سوژه بودن مثل رجبعلی و توماس و " " و همه و همه....جای تشکر دارند....
خدایا ازت ممنونم که این همه دوست خوب به من دادی....

اگر اسم کسی رو جا انداختم ببخشید....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
نمیدونم تکراریه یا نه. لینک آپدیت شده وقت های سفارت آنکارا
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: bayat_r ، Judy Abbott 13 ، payampars ، rezagh ، kasrafo ، pooya.n ، r_ent
(2013-02-02 ساعت 22:39)bayat_r نوشته:  قدردانی
277 روز پیش به لطف خدا همه ما برنده شدیم و یواش یواش عضو مهاجرسرا شدیم...
روزای اول حکایت ما و لاتاری ،حکایت کلاس اولی ها بود که همه نوشته های سر در مغازه ها رو مثل نقاشی میبینن و هیچی ازشون نمیفهمن. اما به کمک همدیگه رسیدیم به جایی که هر کدوممون یه وکیل زبده و حرفه ای توی مهاحرت از طریق لاتاری هستیم...
باهاش احساس راحتی بیشتری بکنن،همرنگ ما شده یعنی اسمش اون زیر قرمز نیست و سیاه رنگه....
امیر مهاجر همیشه حاضر....
وقتی این متن زیبا و حقیقتا درست رو از طرف شما خوندم از خوشحالی این که هنوز انسانیت تو این مملکت از بین نرفته ،هنوزم بی چشم داشتی هستند کسانیکه به دیگران کمک می کنند اشک در چشمانم حلقه زد.من شخصا کار مفیدی برای این سایت نکردم و همش از شما دوستان خوبم کمک گرفتم،مخصوصا از امیر مهاجر عزیز و عمو سعید و افشین مهربان و....
به خودم از داشتن این دوستان مجازیم می بالم
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
دوستان کسی اگه لینک آپدیت شده ی وقت های سفارت ابوظبی و ایروان را داره لطف کنن اینجا بذارن
تشکر کنندگان: pooya.n
خانم ها، آقایون ممنونم
نه این همه مرا و نه مرا این همه.
همه و همه، تنها و تنها، لطف شماست و محبتتون
یک بار به امیر گفتم مهاجرسرا و آدم هاش بدجوری داره منو اهلی می کنه و من ازاین می ترسم. آدم ها همیشه از اتفاقات بزرگ می ترسند.
صادقانه بگم توی داستان من و لاتاری 2013 اوج داستان نقش اول نه لحظه قبول شدنشه، نه ورودش به یو اس آف اِی بلکه بودنش بین آدم هاییه که امیدوار به آینده همراه شدند توی مسیری که تقدیر/سرنوشت/شانس/کائنات/راز/لطف/حق/حکمت جلوی پاشون گذاشت، هرکسی نقشی داره و قلمی می زنه.
و ما اینجا همه درکنار هم می ایستیم. جدا جدا سقوط می کنیم.
این درد مشترک، هرگز جدا جدا، درمان نمی شود.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
آقا افشین للهی کم نظیری.تعریف بجا را از زبان آقا امیر مهاجر شنیدیم.تمام
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-02-03 ساعت 16:03)پدی نوشته:  آقا افشین للهی کم نظیری.تعریف بجا را از زبان آقا امیر مهاجر شنیدیم.تمام

همچین گفتی ... کم مونده بود بعدش صلـ... ختم کنم!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان