کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
بچه ها
راستي از شيمودا خبري نيست ها Cool . فكر كنم تاريخ مصاحبه اش اومده و سرش حسابي شلوغ شده Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bayat_r ، Saeedv13 ، bagheri.274 ، گل نهال ، amir82 ، shimoda ، payampars ، mohammadrezah ، m@ry@m75
عمو سعييييييييييييييييد يك دونه اي! حسي كه شما نسبت به بنيان گذار اين سايت داري من هم عميقا دارم و البته مشابه همين حس رو نسبت به شما و مديرهاي گل ديگه اينجا رو رو پا نگه ميدارن ..... موفقيت تنها راهي كه داره اينه كه جزئي از آينده ما2013 ها باشه . پاينده باشين
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
(2013-02-04 ساعت 15:50)sayeh_m نوشته:  بچه ها
راستي از شيمودا خبري نيست ها Cool . فكر كنم تاريخ مصاحبه اش اومده و سرش حسابي شلوغ شده Wink

مامان سايه جون،نامه دومش كه هفته پيش اومدو كلي هم اينجا اطلاع رساني كرد، و افتاده بود ايروان طبق پيش بيني شما. تا پريروز هم حضور داشت توي مهاجرسرا
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-02-04 ساعت 16:45)گل نهال نوشته:  

مامان سايه جون،نامه دومش كه هفته پيش اومدو كلي هم اينجا اطلاع رساني كرد، و افتاده بود ايروان طبق پيش بيني شما. تا پريروز هم حضور داشت توي مهاجرسرا
راست ميگي گل نهال جان
من امروز متوجه شدم كه يك صفحه از بولتن و يك صفحه از انتظار براي مصاحبه رو بدون اينكه بخونم رد كردم Wink البته رد شده چون خودم متوجه نشدم Big Grin خوب خدا رو شكر كه برنامه اش مشخص شد Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا

ماما سایه عزیز من همین جا در خدمتتون هستم
سرم شلوغ شده اما همه ی جوابهام اینجا هست
هر کاری می خوام بکنم اول میام مهاجر سرا مطمئن می شم درسته, بعد انجامش می دم
ممنون که به فکرم بودید
Wink
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
مامان سایه ، عمو سعید ، آقا افشین ، امیر مهاجر ، پیشکوستان محترم

با سلام و احترام
ما فردا مصاحبه داریم . همون هایی که اسم بچه شون رو توی ثبت نام اولیه ننوشتن !!!!! با کلی مکاتبه و کلی صحبت با وکیلهای قدر آمریکا و کلی استرس و کلی امید و آرزو داریم فردا ساعت 8 میریم مصاحبه . میدونم شما آدمهایی با قلبهای مهربون هستین که دست تک تک بچه ها رو تا رسیدن به سرزمین آرزوهاشون میگیرین و میرسونین . حالا این بنده حقیر نیز به کمکتون ( البته به دعای خیرتون ) نیاز دارم . امشب از همه بچه ها بخواهید برای ما هم دعا کنن . ما رو تنها نذارین امشب واقعا به دعای خیرتون و انژی های مثبتتون نیازمندیم .
ام یجیب .... فراموش نشه . انشاء الله فردا اینجا کلی هورا بکشیم . به امید فردا .
(2013-02-04 ساعت 17:25)hasti_rara نوشته:  مامان سایه ، عمو سعید ، آقا افشین ، امیر مهاجر ، پیشکوستان محترم

با سلام و احترام
ما فردا مصاحبه داریم . همون هایی که اسم بچه شون رو توی ثبت نام اولیه ننوشتن !!!!! با کلی مکاتبه و کلی صحبت با وکیلهای قدر آمریکا و کلی استرس و کلی امید و آرزو داریم فردا ساعت 8 میریم مصاحبه . میدونم شما آدمهایی با قلبهای مهربون هستین که دست تک تک بچه ها رو تا رسیدن به سرزمین آرزوهاشون میگیرین و میرسونین . حالا این بنده حقیر نیز به کمکتون ( البته به دعای خیرتون ) نیاز دارم . امشب از همه بچه ها بخواهید برای ما هم دعا کنن . ما رو تنها نذارین امشب واقعا به دعای خیرتون و انژی های مثبتتون نیازمندیم .

هستی خانم به شخصه با تمام وجود آرزو میکنم کارتون بدونه دردسر درست شه و مطمن باشین دعای همه بچه های مهاجرسرا بدرقه راهتونه.انقدر درخواست دعاتون به دلم نشست که براتون نذر کردم چون خودم یه مشکلی دارم که حال فعلی شما رو خوب درک میکنم. وقتی به امید خدا با دست پر برگشتین و هورا کشیدین بفرمایید تا ادا کنمSmile
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
[quote='Saeedv13' pid='271668' dateline='1359912910']
(این پست رو برای همتون نوشتم. ولی روی صحبتم به طور ویژه با کسی هست که خیلی دوسش دارم و احساس می کنم کم آورده.Sad)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
عمو سعید نمی دونم چه جوری و با چه کلماتی از شما تشکر کنم( یه معذرت خواهی هم بدهکارم بابت استرسی که درمورده مشکل تاریخ ازدواجم بهتون دادم)
فقط خیلی دلم می خواد شما،امیر مهاجر، آقای بیات ،مامان سایه رو ببینم و با تصویر قشنگ ذهنی که از شما ها ساختم مقایسه کنم.برای همتون آرزوی موفقیت می کنم چون تنها کاریه که می تونم بکنمSmile
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
(2013-02-04 ساعت 17:59)ابی هانی نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 17:25)hasti_rara نوشته:  مامان سایه ، عمو سعید ، آقا افشین ، امیر مهاجر ، پیشکوستان محترم

با سلام و احترام

هستی خانم به شخصه با تمام وجود آرزو میکنم کارتون بدونه دردسر درست شه و مطمن باشین دعای همه بچه های مهاجرسرا بدرقه راهتونه.انقدر درخواست دعاتون به دلم نشست که براتون نذر کردم چون خودم یه مشکلی دارم که حال فعلی شما رو خوب درک میکنم. وقتی به امید خدا با دست پر برگشتین و هورا کشیدین بفرمایید تا ادا کنمSmile

منم به نوبه خودم برایتان آرزوی موفقیت میکنم.انشاألله با دست پر برمیگردین.خداپشت و پناهتان
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: lilac ، bayat_r ، mdna ، AsemanAbee ، امیر مهاجر ، shaso ، ensan ، mohammadrezah ، farshadsh ، ابی هانی
(2013-02-04 ساعت 22:35)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 22:13)nooshshahnar نوشته:  ...فقط خیلی دلم می خواد شما،امیر مهاجر، آقای بیات ،مامان سایه رو ببینم و با تصویر قشنگ ذهنی که از شما ها ساختم مقایسه کنم.برای همتون آرزوی موفقیت می کنم چون تنها کاریه که می تونم بکنمSmile
nooshshahnar عزیز
از اظهار لطفت ممنونم. در مورد امیر، بیات و سایه نمی تونم نظری بدم ولی قطعاً دیدن من از نزدیک باعث خراب شدن تصویر ذهنیت میشهBig Grin. یه پیرمرد پیزوری غُرغُرو هم دیدن داره مگه؟!Tongue

پیرمردی که از خیلی از جوونا دلش جوون تره : تازه من که تو این مدت جز دلداری و انرژی مثبت دادن به بچه ها چیز دیگه ای ندیدم.سایه اتون بالای سر خانواده و مهاجر سرایی ها مستدام
(2013-02-04 ساعت 22:48)nooshshahnar نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 22:13)nooshshahnar نوشته:  ...فقط خیلی دلم می خواد شما،امیر مهاجر، آقای بیات ،مامان سایه رو ببینم و با تصویر قشنگ ذهنی که از شما ها ساختم مقایسه کنم.برای همتون آرزوی موفقیت می کنم چون تنها کاریه که می تونم بکنمSmile
nooshshahnar عزیز
از اظهار لطفت ممنونم. در مورد امیر، بیات و سایه نمی تونم نظری بدم ولی قطعاً دیدن من از نزدیک باعث خراب شدن تصویر ذهنیت میشهBig Grin. یه پیرمرد پیزوری غُرغُرو هم دیدن داره مگه؟!Tongue

پیرمردی که از خیلی از جوونا دلش جوون تره : تازه من که تو این مدت جز دلداری و انرژی مثبت دادن به بچه ها چیز دیگه ای ندیدم.سایه اتون بالای سر خانواده و مهاجر سرایی ها مستدام
اونی که سعید گفت در مورد منم صدق میکنه Big Grin منو هم ببینی تصویر ذهنیت خراب میشه Big Grin
(2013-02-04 ساعت 22:53)sayeh_m نوشته:  
nooshshahnar عزیز

اونی که سعید گفت در مورد منم صدق میکنه Big Grin منو هم ببینی تصویر ذهنیت خراب میشه Big Grin

مامان و بابا ها همیشه خوشگلند و مهربون.سلامت باشید همیشه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، bagheri.274 ، shimoda ، Saeedv13 ، roeentan ، afs ، bayat_r ، گل نهال ، lilac ، امیر مهاجر ، shaso ، ensan ، mohammadrezah ، Gerdoo
nooshshahnar عزیز

سعید در مورد خودش راست میگه اما دربارۀ من باید بگم تا حالا حضرت یوسف رو دیدی؟...................................................
..
.
.
.
.
..فراموشش کن من اصلاً شبیه اش نیستم.. Big Grin
شاید شبیه یکی از برادرش باشم که انداختش تو چاه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-02-04 ساعت 22:53)sayeh_m نوشته:  
nooshshahnar عزیز

من به شدّت تکذیب میکنم آقا Tongue
تشکر کنندگان: lilac ، sayeh_m ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، fereydoooon ، ensan ، bayat_r ، mohammadrezah ، nooshshahnar ، Gerdoo
یه سوال، اینجا هیچکی ابوظبی نیست؟ همه آنکارا و ایروانن؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان