کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-02-05 ساعت 19:23)hasti_rara نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 18:35)sepid_a نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 18:26)sayeh_m نوشته:  گل نهال جان
متاسفانه فكر ميكنم كه " رايانه " همسر هستي عزيز بودن Sad اين اتفاق احتمالاً براي اونها افتاده Sad
واقعاً اميدوارم يه اتفاق خيلي خوبي براشون تو زندگي پيش بياد كه بتونن اين مسئله رو فراموش كنن Rolleyes
واقعا ؟؟؟ خیلی ناراحت شدم Sad
سلام همراهان عزیز و گرامی مهاجرسرا
من همسر رایانه هستم ....
خدا يه دل بهت بده اونقد بزرگ كه پربهانه ترين بهانه هاي دنيا غمگينش نكنه...
2013AS000061##، دیدن قبولی: 8 می ، ارسال فرمهای اولیه: 15 می، کنسولگری: ابوظبی، افراد کیس: 3 نفر، مصاحبه:هفته سوم آپريل:کلیر 43 روز.
هستي عزيز
خيلي متاثر شدم از اينكه reject شديد اميدوارم امسال دوباره برنده شويد . راستي من ميخواستم براي شما پيغام خصوصي بدهم ولي متاسفانه نشد پيغام خصوصي اتون مشكل داره ؟ [/code]
تشکر کنندگان: mohammadrezah ، امیر مهاجر ، bagheri.274 ، farshadsh
(2013-02-06 ساعت 13:07)mana_s نوشته:  ...ما هم مشكل هستي عزيز رو داريم يعني كيس ما هم رد ميشه ؟ واي خدا
دوستان يعني بليطمونو باطل كنيم و اصلا نريم ؟
تو رو خدا يكي به من كمك كنه چه اتفاقي قراره بيفته ؟
اگر زمان ثبت نام فرزندی داشتین که اسم و مشخصاتشو تو فرم ها ننوشتین متاسفانه به احتمال زیاد رد میشینSad. هستی دومین کاربرمون در امسال هستند که این اتفاق براشون میوفته. با وجودی که می دونستن این موضوع رو مراحل رو ادامه دادن و سعی خودشون رو کردن که فردا یک در هزار خودشون رو ملامت نکنن که کاشکی مصاحبه رو می رفتن. به نظر من هم اگر خیلی از لحاظ مالی در تنگنا نیستین این سفر رو برین ولی به خودتون وعده ی ویزا رو ندین که از لحاظ روحی براتون مشکل پیش نیاد. موفق باشید.
متاسفانه فكر ميكنم كه " رايانه " همسر هستي عزيز بودن Sad اين اتفاق احتمالاً براي اونها افتاده Sad
واقعاً اميدوارم يه اتفاق خيلي خوبي براشون تو زندگي پيش بياد كه بتونن اين مسئله رو فراموش كنن Rolleyes
من همسر رایانه هستم و درست حدس زدید . تا حالا شوکه بودم و دوست نداشتم بیام مهاجرسرا خبر بد بهتون بدم . از این همه لطف و محبتتون سپاسگذارم . متاسفانه ما رو رد کردن البته با برگه سفید .Big Grin هرچی هم براشون توضیح دادیم و گفتیم که طی این مدت چیکارهایی رو انجام دادیم فایده ای نداشت و آفیسر فقط به حرفهامون گوش میداد و فقط میگفت متاسفم کاری نمیشه کرد ما 30 دقیقه بحث کردیم توضیح دادیم ، خواهش کردیم و گفت هیچی دست من نیست و توی کی سی سی برای شما تصمیم گرفته شده و من اینجا نشستم که فقط برگه های مصاحبه شونده ها رو بدم و پرونده ها رو تکمیل کنم . هر چی گفتیم تست DNA بگیرید با هزینه خودمون . قبول نکرد و گفت کاملا مشخصه که این پسر خودتونه چون قیافش شبیه پدرشه . و اصلا نیازی به انجام این تست نیست . هر چی من بهشون گفتم خواهش میکنم آینده بچه ما رو خراب نکنین و شما میتونین بهش این فرصت رو بدین که اونجا بزرگ بشه و تحصیل کنه و آینده خوبی داشته باشه اما فقط میگفت متاسم . نمیتونم کاری انجام بدم و باید بگم شما رد شده هستید و کاری از دست ما بر نمی آد .و فقط اسم و مشخصات کسایی که ما باهاشون صحبت کرده بودیم رو یادداشت کرد که بهشون بگه باید برای همچین مورد هایی جواب قطعی و ردی رو از اول بدهند مثل کسایی که از سهمیه اروپا و یا کشور دیگه ای استفاده میکنن و همون اول بهشون میگن که که شما رد شدین و سال دیگه اقدام کنین . و گفت حتما این کار رو میکنم که به مورد هایی مثل شما قطعی همون موقع جواب رد بدن و در ضمن گفت طی این مدت 7 نفر رو به علت ننوشتن اسم بچشون توی ثبت نام اولیه رد کردم ( کنسولگری ارمنستان ) و برای همه هم متاسفم و کاری نمیتونم انجام بدم . بعدش برامون آرزو کرد که سال دیگه برنده بشیم و بریم پیش خودش که منم توی دلم گفتم عمرا دیگه بیام ارمنستان اونوقت میرم ابوظبی Big Grin بهر حال الان فقط از این خوشحالم که دوستهای خوبی مثل شما توی مهاجرسرا پیدا کردم و بدون اینکه ببینموتون دارین با من هم دردی می کنین . آره سخته قبولش . خیلی هم سخته . ولی امیدوارم دیگه هیچ کدوم از بچه ها با مشکل ردی مواجه نشه . خداوند همه کسانی که ما رو توی این مدت همراهی و کمک و دعا کردن رو حفظ کنه و براشون بهرتینها رو رقم بزنه . از ته قلبم برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همیشه خوشبخت خوشبخت باشن . شاید قسمت ما هم این بوده که اینجا بمونیم و ... ولی یه چیزی ته دلم میگه2014 اسممون دوباره درمیادBig GrinCool این همه اعتماد به نفس رو دارین Big Grin
بهر حال وقتی برگشتیم برای اینکه حق مهاجرسرا هم گردن ما هست براتون سفرنامه و یا شاید بهتره بگم غم نامه مون رو براتون مینویسم تا شاید ما هم تونسته باشیم به کسایی که بعد ما مصاحبه دارن یه کم کمک کرده باشیم و واقعا امیدوارم nana2013 بتونه موفق بشه و براش آرزو میکنم از ته دلم که بتونه اون ویزاشو بگیره . ببخشید وقتتون رو گرفتم و باز هم ممنونم بابت همه زحمت هایی که به شما دادیم طی این مدت.
با سپاس و احترام

درمورد برگه های داخل پرونده هم باید بگم به نفر قبل از ما که ایشون هم عضو مهاجرسرا بودن (فکر کنم کاربر s.s.h بود) برگه آبی داد . که براشون کلی خوشحال شدم . جالبه توی پرونده ما برگه زرد بود و به ما یه برگه تایپ شده سفید داد که زیرش رو امضاء کرد و تقدیممون کرد . دیگه حالا چند تا برگه دارن من نفهمیدم و برگه زرد رو هم توی پرونده بایگانی کرد .
هستی عزیزم برات بهترینا رو آرزو دارم ,غمنامه چیه ,حداقل مسافرت دیگه,خوش بگذرونین ,من بارها اینو گفتم الان هم میگم ,فکر کنم همه هم مشکل منو میدونن ولی هستی جان شاید تو این کار مصلحتی بوده و حتما همین طوره , من خیلی آدم معتقدی نبودما ولی جدیدا اتفاقاتی برام افتاده که واقعا نمیدونم چه جوری بگم که باورتون بشه, خلاصه هستی عزیزم امیدوارم به هدفت برسی و سال دیگه ایشالله برنده شی ,
(2013-02-06 ساعت 13:29)mana_s نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 13:19)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 13:07)mana_s نوشته:  ...ما هم مشكل هستي عزيز رو داريم يعني كيس ما هم رد ميشه ؟ واي خدا
دوستان يعني بليطمونو باطل كنيم و اصلا نريم ؟
تو رو خدا يكي به من كمك كنه چه اتفاقي قراره بيفته ؟
اگر زمان ثبت نام فرزندی داشتین که اسم و مشخصاتشو تو فرم ها ننوشتین متاسفانه به احتمال زیاد رد میشینSad. هستی دومین کاربرمون در امسال هستند که این اتفاق براشون میوفته. با وجودی که می دونستن این موضوع رو مراحل رو ادامه دادن و سعی خودشون رو کردن که فردا یک در هزار خودشون رو ملامت نکنن که کاشکی مصاحبه رو می رفتن. به نظر من هم اگر خیلی از لحاظ مالی در تنگنا نیستین این سفر رو برین ولی به خودتون وعده ی ویزا رو ندین که از لحاظ روحی براتون مشکل پیش نیاد. موفق باشید.

بله من در زمان ثبت نام اسم فرزند 1 سالمو ننوشتم
پس بهتره ديگه پيگيري نكنم ؟
ايشون به سفارت اطلاع داده بودن ؟
يعني اين همه وقت فقط الكي دل خوش كرده بوديم ؟
تو رو خدا اگه راهي داره راهنمايي كنيد وگرنه اين همه هزينه كنيم كه آخر ريجكت شيم ؟
پیشنهاد می کنم همه ی پست هاشون رو بخونید
ایشون با کی سی سی مکاتبه کرده بودند و اطلاع داده بودند
و تست دی ان ای هم گرفته بودند که ثابت کنند فرزند خودشون هست
این پست های خانوم هستی
و این پست های همسرشون هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-02-05 ساعت 19:34)ابی هانی نوشته:  
من همسر رایانه هستم و درست حدس زدید ....
وای خدای من.چقدردردآوره.واقعا متاسف شدم...SadSadSad

خیلی متاسف شدم ،امیدوارم از این به بعد زندگیتون پر از خبرهای خوب و شادی باشه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: bagheri.274 ، mana_s ، Judy Abbott 13 ، payampars ، farshadsh ، Hedieh20 ، mohammadrezah ، fereydoooon
(2013-02-06 ساعت 13:29)mana_s نوشته:  بله من در زمان ثبت نام اسم فرزند 1 سالمو ننوشتم
تو رو خدا اگه راهي داره راهنمايي كنيد وگرنه اين همه هزينه كنيم كه آخر ريجكت شيم ؟ خدايا آيندمون به قيمت يه سهل انگاري خراب شد
(2013-02-06 ساعت 13:31)shimoda نوشته:  پیشنهاد می کنم همه ی پست هاشون رو بخونید
و تست دی ان ای هم گرفته بودند که ثابت کنند فرزند خودشون هست...
والا هر راهی به نظرشون می رسید امتحان کردن. از مشورت با وکیل های درجه یک، نامه به kCC و گویا وزارت امور خارجه ولی توفیقی حاصل نشد. تست DNA انجام ندادن. من به nana2013 که همین مشکل رو دارن پیشنهاد کردم که از ایران این کار رو انجام بدن و نتایج رو با خودشون ببرن ولی گویا قبلاً خودشون به ذهنشون رسیده و با دکتر لوسی ارمنستان مشورت کرده بودن. ایشون هم گفته بودن که سفارت تست انجام شده در جای دیگه رو قبول ندارن و فقط وقتی قبول دارن که نمونه توسط دکتر معتمد سفارت و در حضور نماینده سفارت از دواطلب گرفته بشه و بعد هم نتایج به صورت مستقیم به سفارت گزارش میشه. دیروز آفیسر به هستی گفته بود که کاملاً مشخصه که بچه ی شماست ولی از KCC دستور دادن شما رو رد کنیم و من این وسط کاره ای نیستم. جالب شده که KCC میندازه گردن آفیسر، آفیسر می ندازه به گردن KCC. حکایت کی بود، کی بود، من نبودم شده. نتیجه این که اگر مورد شما هم مشابه این موارد هست چندان امیدی نداشته باشین ولی ارزش یک بار امتحان کردن رو هم داره.
[/quote]

بله من در زمان ثبت نام اسم فرزند 1 سالمو ننوشتم
تو رو خدا اگه راهي داره راهنمايي كنيد وگرنه اين همه هزينه كنيم كه آخر ريجكت شيم ؟ خدايا آيندمون به قيمت يه سهل انگاري خراب شد
[/quote] سلام
دوست گرامی بهترین کار اینه که قبل از رفتن به سفارت ایمیل کنید و مکاتباتتون رو هم کی سی سی در این زمینه به سفارت بنویسید و شفاف سوال کنید که ایا باتوجه به این موضوع ما رو رد می کنید یا خیر تا بلای ما سر شما نیاد چون از لحاظ مالی تنها نیست من نمی دونم سفارت شما کجاست ولی اگر ارمنستان باشه کلی اذیت کننده است پس بهترین کار اینه که کاملا شفاف از سفارت سوال کنید و ترس از سوال کردن نداشته باشید چون آفیسر به بنده که موافقت کی سی سی و علاوه بر اون موافقت ویزا سنتر وزارت خارجه آمریکا رو بخاطر این موضوع همراه داشتم خیلی راخت گفت یک چیزی مثل معجزه نیازه که من بتونم بپذیرم و با کی سی سی مکاتبه میکنم تا اونها از این به بعد دقیقا قبل از مصاحبه این طور کیسها رو ابطال کنند پس دوست گرامی اگر واقعا نمی خواهید اذیت شوید خیلی راحت با سفارت اون هم به صورت مکتوب تماس برقرار کنید

(2013-02-06 ساعت 14:29)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 13:29)mana_s نوشته:  بله من در زمان ثبت نام اسم فرزند 1 سالمو ننوشتم
(2013-02-06 ساعت 13:31)shimoda نوشته:  پیشنهاد می کنم همه ی پست هاشون رو بخونید
و تست دی ان ای هم گرفته بودند که ثابت کنند فرزند خودشون هست...
والا هر راهی به نظرشون می رسید امتحان کردن. از مشورت با وکیل های درجه یک، نامه به kCC و گویا وزارت امور خارجه ولی توفیقی حاصل نشد. تست DNA انجام ندادن. من به nana2013 که همین مشکل رو دارن پیشنهاد کردم که از ایران این کار رو انجام بدن و نتایج رو با خودشون ببرن ولی گویا قبلاً خودشون به ذهنشون رسیده و با دکتر لوسی ارمنستان مشورت کرده بودن. ایشون هم گفته بودن که سفارت تست انجام شده در جای دیگه رو قبول ندارن و فقط وقتی قبول دارن که نمونه توسط دکتر معتمد سفارت و در حضور نماینده سفارت از دواطلب گرفته بشه و بعد هم نتایج به صورت مستقیم به سفارت گزارش میشه. دیروز آفیسر به هستی گفته بود که کاملاً مشخصه که بچه ی شماست ولی از KCC دستور دادن شما رو رد کنیم و من این وسط کاره ای نیستم. جالب شده که KCC میندازه گردن آفیسر، آفیسر می ندازه به گردن KCC. حکایت کی بود، کی بود، من نبودم شده. نتیجه این که اگر مورد شما هم مشابه این موارد هست چندان امیدی نداشته باشین ولی ارزش یک بار امتحان کردن رو هم داره.
بله به ما گفت کی سی سی تصمیم گرفته
که من در جواب خیلی راحت بهش گفتم اگر کی سی سی این تصمیم رو گرفته عین اونی که قاره یا کشورش رو اشتباه انتخاب می کنه کیس رو باطل می کرد و اصلا نیازی به تست DNA نیست چون این موضوع دقیقا مغایر با بخش
Section 212(a) (5) a قانون اداره مهاجرت آمریکا می باشد و هر آفیسر و یا سفارتی این اشتباه رو بکنه مثل اینه که قانون شکنی کرده باشه و اونها حاضرند که دروغ بگویند به من و امثال من ولی از قانون تخطی نکنند
شماره کیس 3XXX تاریخ رویت قبولی:6 June کنسولگری:ایروان فرمهای سری اول:26 june تاریخ مصاحبه هفته اول فوریه هزینه ها: 36000 عکس و 114000 واکسن ترجمه 190 دو سری
سایت سفارت ارمنستان وقت مصاحبه ها رو نمیزنه؟
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-02-06 ساعت 15:16)mana_s نوشته:  ممنونم از همه دوستانم
ما ميريم فقط براي اينكه رفته باشيم و الان ديگه تقريبا مطمئنم كه كيسمون ريجكت ميشه
از همه عزيزان و دوستان التماس دعا داريم
سلام
به سلامت و موفق و موید باشید
آنکارا یا ایروان کدوم سفارت هستید؟ و آرزوی موفقیت براتون دارم

(2013-02-06 ساعت 15:25)refiusa نوشته:  سایت سفارت ارمنستان وقت مصاحبه ها رو نمیزنه؟
سلام
نه نمی زنه برای هرکسی خودش در سایت لاتاری میاد
شماره کیس 3XXX تاریخ رویت قبولی:6 June کنسولگری:ایروان فرمهای سری اول:26 june تاریخ مصاحبه هفته اول فوریه هزینه ها: 36000 عکس و 114000 واکسن ترجمه 190 دو سری
تشکر کنندگان: shimoda ، mana_s ، nina22 ، refiusa ، farshadsh ، mohammadrezah
سلام إز سايت dhl فهميديم فرمهامون ديروز رسيده به نظرتون كي مصاحبه ميشيم ،
ممنون إز راهنماييتون.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، mohammadrezah
(2013-02-06 ساعت 15:46)shaso نوشته:  سلام إز سايت dhl فهميديم فرمهامون ديروز رسيده به نظرتون كي مصاحبه ميشيم ،
ممنون إز راهنماييتون.

از امضاتون فهمیدم که انگار دیر متوجه قبولیتون شدین منتظر بمونید تا پرونده شما بررسی بشه ,6هفته ای طول میکشه , شما همون سایتی که قبولیتون رودید چک بکنید ,معمولا وقتی نامه دوم بیاد یه ایمیل هم میفرستن که برید سایت رو چک کنید ولی واسه همه این ایمیل نیومده گویا دوستانی بودن که ایمیل دریافت نکردن , پس تقریبا هر روز سایت و ایمیلتون رو چک کنید
تشکر کنندگان: shaso ، bagheri.274 ، nina22 ، Saeedv13 ، farshadsh ، mohammadrezah ، rezagh
(2013-02-06 ساعت 16:18)sepid_a نوشته:  
(2013-02-06 ساعت 15:46)shaso نوشته:  سلام إز سايت dhl فهميديم فرمهامون ديروز رسيده به نظرتون كي مصاحبه ميشيم ،
ممنون إز راهنماييتون.

از امضاتون فهمیدم که انگار دیر متوجه قبولیتون شدین منتظر بمونید تا پرونده شما بررسی بشه ,6هفته ای طول میکشه , شما همون سایتی که قبولیتون رودید چک بکنید ,معمولا وقتی نامه دوم بیاد یه ایمیل هم میفرستن که برید سایت رو چک کنید ولی واسه همه این ایمیل نیومده گویا دوستانی بودن که ایمیل دریافت نکردن , پس تقریبا هر روز سایت و ایمیلتون رو چک کنید
بله متاسفانه ما دير فهميديم
ممنون إز راهنماييتون.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، Judy Abbott 13
(2013-02-05 ساعت 22:57)Mahbaran نوشته:  
(2013-02-04 ساعت 10:54)nima1348 نوشته:  
(2013-02-03 ساعت 22:05)Saeedv13 نوشته:  (این پست رو برای همتون نوشتم. ولی روی صحبتم به طور ویژه با کسی هست که خیلی دوسش دارم و احساس می کنم کم آورده.Sad)
یک سریال ترکی هست که از یکی از این شبکه های منحط فارسی زبان پخش میشهTongue. البته گفته باشم که ما اهل این حرفها نیستیم. هر وقت میریم خونه ی اقوام یه نیم نگاهی بهش میندازیمTongue. دیشب یکی از کاراکترهای خانم سریال رو نشون می داد که سرطان گرفته و حاضر نبود برای جراحی عضو درگیرش اقدام کنه. حاج آقاشون با دکتر صحبت کرد و دکتر یک انجمنی رو بهش نشون داد که اعضای این انجمن همه مبتلایان به سرطان هستند. دکتر می گفت هر کسی مبتلا به این بیماری میشه اولش واقعیت رو قبول نمی کنه، سعی می کنه ندیده بگیرتش و به توصیه های پزشکی عمل نمی کنه ولی وقتی وارد جمعی میشه که همه این مشکل رو دارن و می بینه که بقیه با روحیه بالا با بیماریشون مبارزه می کنن او هم تشویق میشه تا پیگیر درمانش بشه. مورد مشابهش جلسات درمانی هست که برای افراد پاک شده از مواد مخدر برگزار میشه. داشتم فکر می کردم که دور از جونتون، بلا تشبیه، زبونم لال، گلاب به روتون، روم به دیفال حکایت ما و لاتاری و کاربرای این سایت هم یک همچین چیزیهBig Grin. همه ی ما یک هدف مشترک داریم که اونم مهاجرته. کارمون خیلی سخته و اگر تنها بودیم امکان این که در هر مرحله ای جا بزنیم، کم بیاریم و کل جریان رو بی خیال بشیم خیلی زیاد. ولی وقتی می بینیم که یک عده دیگه مثل خودمون هستند که با وجود مشکلات بیشتر با چنگ و دندون برای هدفشون مبارزه می کنند تشویق میشیم، روحیه می گیریم و عزممون رو جزم می کنیم تا با همه ی سختی ها راه رو ادامه بدیم. شاید دلیل اصلی که وقتی یکی ویزا می گیره، کلیر میشه و پرواز می کنه و این وسط بقیه ذوق مرگ میشن همین باشه. بر عکسشم وقتی هست که یکی به هر دلیلی خدای نکرده ریجکت میشه و توتو می کنه تو اعصاب بقیهSad. بعد هر کسی پیش خودش فکر می کنه که چه جوری میشد جلوی این اتفاق رو گرفت و یه جورایی خودش رو ملامت می کنه که چرا راه حلی به نظرش نمی رسه. در صورتی که 99 درصد کاربرهامون هیچ وقت در ادامه ی زندگیشون همدیگر رو نمی بینن و اصلاً کار هیچکس هیچ ربطی هم به کاربر دیگه پیدا نمی کنه. اینجاست که همیشه به خالق این سایت درود می فرستم، آرزوی سلامتی برای خودش و پدر و مادرشو و بستگانش دارم و امیدوارم هر جای این دنیا هست موفق و پیروز باشه. به هر چی دست می زنه طلا بشه و از خدا هر چی می خواد بهش بده.
همه ی متقاضی های ویزای عضو مهاجرسرا و مخصوصاً 2013ایها:
صرفنظر از این که در چه مرحله ای هستین، کیس نامبرتون چنده یا هر چیز دیگه: هیچکدوم تحت هیچ شرایطی حق ندارین نا امید بشین. همه هستیم تا آخرین نفرمون راهی بشه. نبینم بریدین، نشنوم کم آوردین. تو چند ماه آینده همینطور پهن شدم روی زمین، زل زدم به مانیتور، تک تک پست هاتون رو می خونم، هر مرحله ای رو که رد می کنین براتون هورا می کشم و از جام تکون نمی خورم تا پرواز آخرین مهاجر. شب همگی بخیر.

خیلی عالی بود پیر مرد
Smile
واقعاً عالی بود ، خدا قوت به همه مهاجرسرایی ها و ای کاش که این اتحاد اون طرف هم ادامه پیدا کنه ، من شخصاً بدون مهاجر سرا خیلی گنگ و مبهوت بودم. و از صمیم دل برای مدیران این سایت دعا می کنم. به امید موفقیت همه مهاجرسرایی ها.Big Grin

سلام ،
بابا خیلی مردی ، من خیلی متاسف شدم برای دوستمون که رد شد - حتما خیری در پشت این قضیه خوابیده - ولی به تایپیک بالا رو که خوندم می بینم این ایرونی ها توی مراحل سخت امکان نداره که دوست های خودشون رو حتی اگه ندیده باشن - مثل ما مهاجر سرایی ها - تنها بذارن من با اینکه xx 90 هستم خیلی امید وار شدم و روحیه گرفتم - چاکر همتون هستم .و اجازه هم نداریم نا امید شیم . تا آخر ش با همه تون هستم . خدا به همه شما سلامتی بده .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی مهاجرسرایی
اول از همه بابت احساس همدری همه شما و پیامهای پر از محبت و امیدتون از صمیم قلب تشکر میکنم و سپاسگذارم و باید یک سری مسائل رو برای همه بنویسم فعلا چون برای خیلی از کاربر ها سوالاتی پیش آمده که اگه در همه در جریان باشن و اطلاع داشته باشن خیلی بهتر :
1- از لحاظ تحصیلی بنده و همسرم مدرک کارشناسی داریم ( که بنده لیسانس زبان و همسرم لیسانس حسابداری )
2- از لحاظ سابقه کار بنده 10 سال سابقه و همسرم 15 سال سابقه کاری داشتیم و توی دو تا شرکت هم رئیس هیات مدیره هستیم .که همه مدارک ترجمه شد .
3- در مورد تمکن مالی و اسپانسر ما دو نفر از امریکا برامون مدارک اسپانسر فرستادن و خودمون هم مبلغ 120 میلیون توی حسابهامون واریز کردیم و گواهی بانک گرفتیم و با خودمون بردیم ( که البته همون خانمی که مدارک رو میگیره چون میدونست ما رو رد میکنن اصلا از ما نگرفت و گفت نیازی نیست شما رد میشوین ).
4- در مورد فرزندمون هم که پسر ما موقع ثبت نام 2.5 سالش بود و الان 3.5 سالشه .
5- در مورد تست DNA هم ما خواستیم ایران انجام بدیم که توی ایران تقریبا هزینه اش 1500000 تومان میشد که خواستیم انجام بدیم ولی با مشورت با دکتر کریستین ایشون گفتن اصلا مال ایران رو قبول ندارن باید این تست در خود سفارت و با حضور سفیر و توسط دکتر معتمد خودشون انجام بشه . که ما دیگه انجام ندادیم . ( توی سفارت موقع مصاحبه حتی این پیشنهاد رو هم به آفیسر دادیم که با هزینه خودمون انجام بدین که گفت نیازی نیست این پسر کاملا شبیه پدرشه و نیازی به تست DNA نیست و اصلا شما رد هستین.)
6- در مورد ننوشتن اسم فرزندمون هم چون یکی از اقوام توی آمریکا ما رو ثبت نام کرده بود و ایشون عکس پسر ما رو نداشت و اون رو ثبت نام نکرده بود ولی بعد از قبولی فهمیدیم که چه مصیبتی شده و خودش به سفارت زنگ زد و ایمیل زد و ما هم زنگ زدیم و ایمیل زدیم که اونها هم گفتن ممنون که اطلاع دادین و اطلاعات این بچه به کیس شما اضافه شده و تصمیم گیرنده نهایی آفیسر هستش ( ما هم دیگه خیالمون راحت شد )
7- یک فوریه با مرکز ویزا سنتر آمریکا تماس گرفتیم و باز هم مشکل رو گفتیم و اونها هم با پرسیدن کیس نامبر و اسم و تاریخ تولد پرونده رو بررسی کردن و گفتن همه چیز ok هستش و مشکلی نداریم و به شما ویزا میدن ( باز هم خیالمون راحت تر شد . )
8- ما تمام مدارک تولد پسرمون رو از بیمارستان گرفتیم و ترجمه کردیم و گواهی ولادت رو هم از دکترش گرفتیم و با خودمون بردیم ( البته با کلی دردسر کشیدن از بیمارستان و خواهش و تمنا و التماس و ... )
9- توی مدت این 8 ماهه با دهها وکیل قدر توی امریکا تماس گرفتیم و صحبت کردیم و توضیح دادیم به نامهای خانم ندا زمان – آقای ناصریان – آقای شفیعی – آقای علی هریسچی و ... که حالا اسم همشون خاطرم نیست . نصفشون گفتن شما رد شده هستین و نصفشون گفتن قطعا بهتون ویزا میدن از جمله آقای هریسچی . و آقای ناصریان هم گفت مبلغ 3000 دلار میگیرم و براتون یه نامه مینویسم ولی 50 درصد امکانش هست و اصلا تضمین نمیکنم . ما هم گفتیم مگه چی میخوای بنویسی ایشون گفت فقط شرح حالتون رو به آفیسر گذارش میدم و تضمین هم نمی کنم که دیدیم این هم فایده نداره و فقط دل خوش کنکه .
10- روز مصاحبه جالبه کسی که ما رو انگشت نگاری میکرد و پرونده رو تکمیل میکرد گفت پرونده شما رد شده و هیچ کاری نمیتونی انجام بدین و مدارک اسپانسر رو هم اصلا نگرفت و گفت نیازی نداریم .
11- آفیسر خیلی قاطع گفت نمیتونم کاری انجام بدم و کی سی سی شما رو رد کرده و دست من نیست که همسرم گفت کی سی سی گفته ok هست و به شما مربوطه تصمیم نهایی گفت من دروغ نمی گم دست من نیست دست کی سی سی بوده و از همون جا رد شدین . ما هم کل مکاتبات رو بهش نشون دادیم و گفت حق با شماست ولی من بهشون میگم از این به بعد باید همچین مورد هایی رو از اول رد کنن و براشون تاریخ مصاحبه نذارن . و این مسئله رو پیگیری می کنم .
12- پسرم توی مدت مصاحبه 3 بار به آفیسر گفت ویزامون رو بده که یه لبخند تحویلش میداد و میگفت میخوام ولی نمی تونم .
13 - قابل توجه که پرونده از قبل کامل شده و تصمیم گیری شده بود و آفیسر گفت من تصمیم گیرنده نیستم و از قبل گفتن که ما شما رو رد کنیم و من فقط پرونده ها رو تکمیل میکنم و برگه های مشخص شده رو تحویل میدم همین .
14- آفیسر گفت تنها به دو دلیل برنده های لاتاری قطعا رد میشوند که هیچ گونه کمکی نمیشه بهشون کرد . 1- نداشتن دیپلم 2- ننوشتن اسم فرزند متولد شده قبل از ثبت نام .( البته با عرض معذرت اگه برای بعضی از شما همچین مشکلاتی وجود دارد . )
بهر حال ببخشید وقت همتون رو گرفتم ولی دیدم پیامهایی که برامون میاد خیلی سئوال داره خواستم همه چیز روشن و شفاف باشه شاید یه ذره به دوستان کمک کنه .
اگه باز هم سئوال و یا مشکلی داشتین با کمال میل در خدمتتون هستیم . با سپاس و احترام فراوان
راستی یادم رفت حالا که اینقدر همتون ناراحت هستین قول میدم برای خوشحالیتون هم شده 2014 دوباره برنده بشیم و توی مهاجرسرا با تریبون به اطلاع همه برسونیم . به امید موفقیت همه دوستان و همراهان این 9 ماه گذشته .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان