کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-02-10 ساعت 18:56)heidari1248 نوشته:  دوستان عزیز سلام
من یه سووال داشتم، من وقتی برای لاتاری 2013 ثبت نام میکردم، پسرم 2 ماهش بود و به سختی یه عکس ازش گرفتم، و با توجه به اینکه سایز عکس دست در نمیومد، مجبور شدم سایزش رو درست کنم، و استرچ شد، حالا که ما برنده شدیم و مدارک رو با عکس های درست فرستادیم، میتونه این عکس پسرم وقت ثبت نام برای ما مشکل بشه؟؟
ممنون

اگه عکس مشکلی داشت شما از دور قرعه کشی خارج می شدید و اصلا برنده نمی شدید
پس با اعتماد بنفس برید برای مصاحبه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-02-10 ساعت 14:26)امیر مهاجر نوشته:  ۹ ماه و ۱۰ روز گذشت!
انگار همین دیروز بود...
واقعا انگار همین دیروز بود امیر مهاجر
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
ممنون پیام پارس عزیز
واقعا که راهکارهای به درد بخوری هستن، ولی با راهکار شماره 10 قسمت دومش موافق نیستم.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان:
(2013-02-10 ساعت 19:08)sepid_a نوشته:  
(2013-02-10 ساعت 18:56)heidari1248 نوشته:  دوستان عزیز سلام
من یه سووال داشتم، من وقتی برای لاتاری 2013 ثبت نام میکردم، پسرم 2 ماهش بود و به سختی یه عکس ازش گرفتم، و با توجه به اینکه سایز عکس دست در نمیومد، مجبور شدم سایزش رو درست کنم، و استرچ شد، حالا که ما برنده شدیم و مدارک رو با عکس های درست فرستادیم، میتونه این عکس پسرم وقت ثبت نام برای ما مشکل بشه؟؟
ممنون

من فکر نمیکنم مشکل ساز باشه , چون خودشون گفتن عکس جدید باشه و آدما تو یه سال که چه عرض کنم تو یه هفته کلی تغییر میکنن چه برسه به نوزاد 2ماهه ,نگران نباشید Shy همین چیزایی که اینجا گفتین رو همونجا هم بگین اگه گفتن عکس شبیه نیست و اینا,
متاسفانه من با عجله عكس فرستادم و عكس يكي از فرزندانم مربوط به ٢ سال قبلش بودن
به نظرتون چيكار كنم؟ دوباره عكس بفرستم يا اينكه بهشون اطلاع بدم
و اينكه فرزندم طي اين ٢ سال كلي تغيير كرده لطفا منو راهنمايي كنيد
ممنون
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: farshadsh ، mohammadrezah
امروز 23 امین روز بهمن ماه 1391 هجری شمسی و 11 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با
286 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 182 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 152 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 122 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 95 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 61 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 12 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 33 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 18 روز دیگه مصاحبه دارند(اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً امروز اعلام خواهد شـــــــــــد (حدس میزنم تا 6300) که حداقل 49 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 29 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7400) که حداقل 79 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 60 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8500) که حداقل 110 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 90 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 140 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 112 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 100 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 79 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

31.123Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-02-11 ساعت 00:55)Leila12020 نوشته:  متاسفانه من با عجله عكس فرستادم و عكس يكي از فرزندانم مربوط به ٢ سال قبلش بودن
به نظرتون چيكار كنم؟ دوباره عكس بفرستم يا اينكه بهشون اطلاع بدم
و اينكه فرزندم طي اين ٢ سال كلي تغيير كرده لطفا منو راهنمايي كنيد
ممنون

نگران نباشید اگر هنوز کارنت نشدید میتونید با KCC مکاتبه کنید و عکس جدید فرزندتون رو براشون ایمیل کنید، و اگر کارنت شدید واسه آنکارا عکس جدید رو ۱۵ روز قبل از مصاحبه با مدارک پست کنید و یا با خودتون به سفارت مربوطه ببرید و جایگزین کنید.
تشکر کنندگان: nina22 ، shimoda ، امیر مهاجر ، usa lover ، kavirr ، rezagh ، payampars ، farshadsh ، mohammadrezah
چندتا از دوستان ظاهرا زحمت کشیدن یکسری آمار درآوردن. نمیدونم افشین عزیز بوده یا آقا بیات یا شخص دیگه.
اول که تشکر میکنم . بعدش میخواستم بپرسم اینطور که بنظر میاد عده کمی رو به ابوظبی میفرستن. اکثرا آنکارا هستن و جدیدا ایروان.
نمیدونید علتش چی؟ یا من اشتباه میکنمو عده ابوظبیی ها هم کم نیست
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: rezagh ، nina22 ، farshadsh ، mohammadrezah ، fereydoooon ، arezoo bj
امروز 24 امین روز بهمن ماه 1391 هجری شمسی و 12 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با
287 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 183 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 153 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 123 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 96 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 62 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 13 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 34 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 17 روز دیگه مصاحبه دارند(اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً دیروز (12 شب) اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که حداقل 48 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 28 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7898Big Grin) که حداقل 78 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 59 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9288Big Grin) که حداقل 109 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 89 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 139 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 113 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 101 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 78 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(با تشکر از پسرخاله ام)

30.122Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-02-12 ساعت 17:30)bayat_r نوشته:  امروز 24 امین روز بهمن ماه 1391 هجری شمسی و 12 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با
287 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 183 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 153 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 123 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 96 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 62 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 13 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 34 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 17 روز دیگه مصاحبه دارند(اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً دیروز (12 شب) اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که حداقل 48 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 28 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7898Big Grin) که حداقل 78 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 59 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9288Big Grin) که حداقل 109 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 89 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 139 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 113 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 101 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 78 روز دیگر اعلام می شود

دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(با تشکر از پسرخاله ام)

30.122Big Grin
دوست عزیز چقدر خوبه که این گزارش رو اینجا می ذارین .....
من ماه دیگه کارنت میشم ، دارم روزشماری می کنم.....
فکر کنم کارنت بشم به همه ،مِن جمله مهاجرسرایی ها شیرینی بدم Smile)
9 ماه شده که در انتظار به سر می برم .... خیلی سخته خیلی

(2013-02-10 ساعت 14:26)امیر مهاجر نوشته:  ۹ ماه و ۱۰ روز گذشت!
انگار همین دیروز بود...

ولی برای من خیلی طولانی گذشته Sad
چه صبوریم ما !
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
(2013-02-11 ساعت 04:02)الهه سابق نوشته:  چندتا از دوستان ظاهرا زحمت کشیدن یکسری آمار درآوردن. نمیدونم افشین عزیز بوده یا آقا بیات یا شخص دیگه.
اول که تشکر میکنم . بعدش میخواستم بپرسم اینطور که بنظر میاد عده کمی رو به ابوظبی میفرستن. اکثرا آنکارا هستن و جدیدا ایروان.
نمیدونید علتش چی؟ یا من اشتباه میکنمو عده ابوظبیی ها هم کم نیست

الهه جان
اغلب بچه ها خودشون آنکارا رو انتخاب کرده بودند
چند نفری هم ابوظبی
و چون آنکارا خیلی شلوغ شده بود کی سی سی خودش یه تعداد رو فرستاد ایروان
به نظرم تعدادی که ابوظبی رو انتخاب کرده بودند خیلی کم بودند
دلیل دیگه ای نداره
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
بچه ها سلام
یه فرمی هست به نام US EMBASSY , ANKARA , TURKEY CONSULAR SECTION IMMIGRANT VISA UNIT
برای افراد بالای 16 سال
آیا ما که توی لاتاری قبول شدیم هم باید اینو پر کنیم؟
ممنون میشم
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-02-12 ساعت 21:04)HMRAH نوشته:  بچه ها سلام
یه فرمی هست به نام US EMBASSY , ANKARA , TURKEY CONSULAR SECTION IMMIGRANT VISA UNIT
برای افراد بالای 16 سال
ممنون میشم

اینی که نوشتین آدرس نیس؟
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، nina22 ، farshadsh ، Saeedv13 ، fereydoooon ، mohammadrezah
مرسی shimoda جان، مگه ابوظبی بدتر از آنکاراست که بیشتر بچه ها خودشون آنکارا رو زدن؟
من اول آنکارا بودم (واسه ما ازدواجیا خودشون تعیین میکنن کجا بیفتیم)، بعد دیدم سفارت خیلی شلوغه خودم و همسرم تقاضای انتقال به ایروان دادیم و بعد از یک ماه که مارو معطل نگه داشتن، جواب دادن با درخواستتون موافقت شده ولی جالب میدونی چیه؟ بجای ایروان انداختن ابوظبی!!!
حالا میبینم ابوظبی خیلی کم میرن بچه ها، گفتم شاید سابقه خوبی نداره Sad
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
(2013-02-12 ساعت 21:10)sepid_a نوشته:  
برای افراد بالای 16 سال
ممنون میشم

اینی که نوشتین آدرس نیس؟
نه بالای یک فرم بود البته فرم شماره نداشت ولی نوشته شده بود هر کس برای گرفتن ویزا به آنکارا بره باید پر کنه البته بالای 16 سال
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-02-12 ساعت 21:18)HMRAH نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 21:10)sepid_a نوشته:  
برای افراد بالای 16 سال
ممنون میشم

اینی که نوشتین آدرس نیس؟
نه بالای یک فرم بود البته فرم شماره نداشت ولی نوشته شده بود هر کس برای گرفتن ویزا به آنکارا بره باید پر کنه البته بالای 16 سال
والا برا لاتاری 2تا فرم هست که پر میشه ds-230 و dsp-122, و کسایی که میرن آنکارا یه contact information sheet پر میکنن , تا حالا من نشنیدم این فرمی که میگین رو ,
تشکر کنندگان: amir82 ، HMRAH ، rezagh ، nina22 ، farshadsh ، Saeedv13 ، fereydoooon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان