کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-02-22 ساعت 12:32)hamedhamed نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 11:42)dana نوشته:  سلام دوستان نامه مصاحبه ما هم اومد اما به ارمنستان تغییر پیدا کرده و منم زیاد راضی نیستم چون فقط تاپیکهای مربوط به انکارا رو مطالعه کردم
ضمنا تاریخ مصاحبمون هفته اخر اوریله

دوست عزیز اگه یه هفته وقت بذاری میتونی تمام سفرنامه ها و کل موضوعات مربوط به ارمنستان رو بخونی و آماده بشی، اگه کمتر هم وقت داری شاید فایلی که تو امضای من هست بدردت بخوره

كلى از هزينه هاى شما كمتر ميشه در ارمنستان ... مدارك هم نميخواد قبل از مصاحبه بفرستيد و كلا فكر كنيد كه يه خيرى توى كاره.....ضمنا نزديك دو ماه زمان داريد تا اطلاعاتتون از ارمنستان رو كامل كنيد........ اصلا تو كل راه اين اميد و فرصتى كه تو زندگى به ما داده شده فكرهاى منفى فقط كارى ميكنه كه نتونيم بهترين نتيجه رو بگيريم از اين فرصت............به اميد يك ضرب گرفتن همه دوستان ؛) شاد باشيد و موفق
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: ابی هانی ، گل نهال ، hamedhamed ، dana ، asal1907 ، Saeedv13 ، farshadsh ، iman63ir ، rezagh ، afs ، nina22
(2013-02-22 ساعت 13:03)atishbiarrr نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 11:42)dana نوشته:  سلام دوستان نامه مصاحبه ما هم اومد اما به ارمنستان تغییر پیدا کرده و منم زیاد راضی نیستم چون فقط تاپیکهای مربوط به انکارا رو مطالعه کردم

دوست عزیز اگه یه هفته وقت بذاری میتونی تمام سفرنامه ها و کل موضوعات مربوط به ارمنستان رو بخونی و آماده بشی، اگه کمتر هم وقت داری شاید فایلی که تو امضای من هست بدردت بخوره

كلى از هزينه هاى شما كمتر ميشه در ارمنستان ... مدارك هم نميخواد قبل از مصاحبه بفرستيد و كلا فكر كنيد كه يه خيرى توى كاره.....ضمنا نزديك دو ماه زمان داريد تا اطلاعاتتون از ارمنستان رو كامل كنيد........ اصلا تو كل راه اين اميد و فرصتى كه تو زندگى به ما داده شده فكرهاى منفى فقط كارى ميكنه كه نتونيم بهترين نتيجه رو بگيريم از اين فرصت............به اميد يك ضرب گرفتن همه دوستان ؛) شاد باشيد و موفق
تازه از دست دکتر مصخره ش هم راحت میشیدSmile
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: atishbiarrr ، Saeedv13 ، dana ، majid.s ، Hedieh20 ، kouroshd ، iman63ir ، bayat_r ، rezagh ، hamedhamed
(2013-02-21 ساعت 15:58)proje نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 12:11)sepid_a نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 11:36)fariba_a نوشته:  
(2013-02-19 ساعت 23:21)proje نوشته:  برای تغییر زمان مصاحبه با kcc باید مکاتبه کنیم یا با سفارت؟ می تونیم تاریخشو خودمون تعیین کنیم؟(البته منظورم دیر رفتن به مصاحبه هستش نه زودتر رفتن)
شما که هنوز نمیدونید زمان مصاحبه تون کی هست؟ هروقت مشخص شد با سفارت هماهنگ کنید.

در ادامه ی پاسخ دوست عزیزمون باید بگم اگه آنکارا بودید از طریق سایت https://usvisa-info.com میتونید زمان رو عوض کنید

باا تشکر از همه دوستان بابت پاسخاشون
با توجه به کیس نامبر من به نظر شما تاریخ مصاحبه من کی میتونه باشه؟
دوست عزیز، جناب آقای بیات یک جدولی تهیه کرده اند و حدود زمان کارنت شدن و مصاحبه ی همه ی کیس نامبرها در آن هست. از ایشان سوال کنید جواب درستی میگیرید.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: گل نهال ، hamedhamed ، Saeedv13 ، farshadsh ، kouroshd ، bayat_r ، rezagh ، proje
دوستان از بچه های ابوظبی کسی هست که تا دو هفته دیگه تو یکی از روزهای یکشنبه یا سه شنبه مصاحبه داشته باشه؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: الهه سابق ، farshadsh

با تشکر از شما:
بلیط هواپیماو هتل که گرونتر از انکاراست پس کدوم هزینه ها کمتر ه؟
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)
تشکر کنندگان: asal1907 ، farshadsh
(2013-02-22 ساعت 13:35)dana نوشته:  

بلیط هواپیماو هتل که گرونتر از انکاراست میشه بفرمایید کدوم هزینه ها کمتر ه

دوست عزیز مزایای ایروان خیلی ی ی بیشتر از آنکاراست...من چندجا گفتم...اول اینکه هزینه اقامتش کمتره، سوییت و آپارتمان اونجا زیاده و نباید حتما به هتل رفت...دوم اینکه اعتبار مدیکالش 1ساله هست و اگه شما کلیر بخورید، اعتبار ویزاتون 6 ماهه و اعتبار ویزاتون از مدیکال حساب نمیشه...سوم اینکه نباید 20 روز قبل از مصاحبه مدارک واسشون پست کنید و هزینه پست بدهید و دنبال جور کردن مدرک برید...چهارم اینکه ثبت نام csc نداره...بازم بگم از مزایای ارمنستان؟؟؟بگم؟؟؟بگم؟؟؟ پس برو خدا رو شکر کن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-02-22 ساعت 00:27)saeid-ss نوشته:  دوستان به نظرتون من که احتمالا تیر ماه مصاحبه دارم و احتمالا در ماه رمضان شرایط از نظر بلیط و رزرو هتل و خرج و مخارج در دبی فرقی هم با ماههای عادی میکنه ؟
بله هزینه تور ها خیلی ارزونتر میشه تخفیف می خورن هتل ها هم تخفیف می دن
ترکیه هم همینطور
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-02-22 ساعت 13:26)hassan1358arab نوشته:  دوستان از بچه های ابوظبی کسی هست که تا دو هفته دیگه تو یکی از روزهای یکشنبه یا سه شنبه مصاحبه داشته باشه؟

فکر کنم مهندس بیات همون حدودا مصاحبه داشته باشه Smile
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: asal1907 ، rezagh ، HAZARA ، hassan1358arab ، hamedhamed
نامه دوم پس کی میاد آخه؟کسی می دونه با توجه به کیس نامبرم تا کی نامه دوم دستمو میگیره؟
2013as000059##
تشکر کنندگان: asal1907 ، گل نهال ، lilac ، HAZARA
(2013-02-22 ساعت 16:35)kouroshd نوشته:  نامه دوم پس کی میاد آخه؟کسی می دونه با توجه به کیس نامبرم تا کی نامه دوم دستمو میگیره؟
2013as000059##

بزودی...Wink
نامه دوم منم هنوز نيومده Sad
Case No. 2013AS000057XX
مصاحبه : هفته آخر آپريل
كنسولگري : ابوظبي
تعداد نفرات : ٢
آپدیت خودم ( برنده اصلی ) : 9 بار .... آخريياش ، 26 آگوست ، 5 سپتامبر ، 12 سپتامبر ، 17 سپتامبر ، 19 سپتامبر
آپدیت همسر : 26 آگوست ، 19 سپتامبر
كليير : امسال كه قسمت نشد Sad
تشکر کنندگان: asal1907 ، گل نهال ، lilac ، HAZARA
نامه دوم منم هنوز نيومده Sad

یه سوال,مگه تاریخ مصاحبه با شماره کیس نامبرها نباید هماهنگی داشته باشه؟
یکی از دوستان شمارش 57XX بود ولی تاریخ مصاحبش دیرتر از دوست دیگه ای که شمارش 62XX هستش؟
پس تاریخ مصاحبه از چه عواملی تاثیر میگیره؟
با تشکر
CN : 2013AS000059XX
منتظر برای دریافت نامه دوم
تشکر کنندگان: گل نهال ، asal1907 ، HAZARA
دوستان عزیزی که نامه دومتون هنوز نیومده. این نیومدن نامه را ( که البته به زودی میاد) به فال نیک بگیرید چون شما احتمالا هفته ی سوم و چهارم آپریل مصاحبه دارید که در آن زمان در ایروان و آنکارا از ازدحام مسافران نوروزی کاسته شده و بالطبع هتل ها ارزونتر و فراوانتره. ضمنا هوا هم گرمتره.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
نامم اومد هورااااااااااااااااااا
ابوظبی Big Grin
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

سلام بر دوستان عزیز
نامه دوم ما هم اومد، هفته دوم آوریل ابوظبی!
البته ما آنکارا را انتخاب کرده بودیم و بیشتر تاپیک های مربوطه را مطالعه کردیم.
از اساتید دوستان خوب و مدیران عزیزی که همواره با صداقت تمام به همه اعضا کمک کرده اند به نوبه خود تشکر نموده و از خداوند میخواهم که همه موفق و به آرزویشان برسند.
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان