کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
ما هم ابوظبی افتادییییییییییییم خدایا شکرت...SmileSmileSmileSmile
(2013-02-22 ساعت 19:08)lilac نوشته:  ما هم ابوظبی افتادییییییییییییم خدایا شکرت...SmileSmileSmileSmile

چقدر خوب شد! Smile
خودتون درخواست ندادین نه؟!
هفته سوم آپریل خدای من حالا چیکار کنیم ما هر چی تایپک خونده بودیم از ترکیه بود از کجا شروع کنیم مدیر های عزیز کمکمون کنید
هفته اول اپریل ابوظبی... Big Grin هیچی درباره ابوظبی نخوندم هنوز Sad به یاری شما نیازمندیم Wink

دوستان اگر کسی به اقا mehdiii دسترسی داره بهشون بگه نامه ها اومده...ایشون هم برن چک کنند
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
بالاخره نامه دومم اومد. ABU DHABI
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .......
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان ,,,

خواهشی که از همی دوستان دارم اینه که در مورد ابوظبی اطلاعات زیادی وجود نداره,پس تا میشه به پخش اطلاعات تو این زمینه به هم کمک کنیم.
با تشکر
CN : 2013AS000059XX
(2013-02-22 ساعت 19:25)rezagh نوشته:  هفته اول اپریل ابوظبی... Big Grin هیچی درباره ابوظبی نخوندم هنوز Sad به یاری شما نیازمندیم Wink

دوستان اگر کسی به اقا mehdiii دسترسی داره بهشون بگه نامه ها اومده...ایشون هم برن چک کنند

من خبر دادم. اما خونه نبود. گفت بره خونه چک میکنه.
تشکر کنندگان: rezagh ، HAZARA ، lilac ، asal1907 ، Saeedv13 ، bayat_r ، afs ، ابی هانی ، amir82 ، hamedhamed ، mohammadrezah ، گل نهال ، Hedieh20
(2013-02-22 ساعت 19:12)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 19:08)lilac نوشته:  ما هم ابوظبی افتادییییییییییییم خدایا شکرت...SmileSmileSmileSmile

چقدر خوب شد! Smile

نه امیر جان درخواست ندادیم ترسیدیم تاریخ مصاحبه عقب بیوفته! یادتون هست چقدر نگران tb test بودم... فکر کنم خدا صدای دل ما رو شنیدSmile
دوستان عزیز مصاحبه به ابوظبی افتاده، اول تبریک دوم ذوق و هیجان مشخص شدن زمان مصاحبه و تغییر سفارت کاملا قابل درک هست، اما لطفا تاریخ حدودی مصاحبه اتون رو هم بگید. ممنون
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-02-22 ساعت 20:14)afs نوشته:  دوستان عزیز مصاحبه به ابوظبی افتاده، اول تبریک دوم ذوق و هیجان مشخص شدن زمان مصاحبه و تغییر سفارت کاملا قابل درک هست، اما لطفا تاریخ حدودی مصاحبه اتون رو هم بگید. ممنون

هفته سوم ابوظبیRolleyes
هفته سوم ابوظبی
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: rezagh ، Saeedv13 ، ابی هانی ، afs ، amir82 ، hamedhamed ، lilac ، el333 ، bayat_r ، mohammadrezah ، گل نهال ، escutcheon ، Hedieh20 ، roeentan
ما هم هفته دوم ابوظبیSmile
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us

چقدر خوب شد! Smile
ما هم چند روز پیش تغییر دادیم به ابوظبی.جواب ایمیل ما رو هم دادن
اما فکر کنم ما رو بندازن ایروانBig Grin
تبریک به همه دوستان و به امید ویزای یک ضرب همتونSmile

(2013-02-22 ساعت 19:56)lilac نوشته:  

چقدر خوب شد! Smile

نه امیر جان درخواست ندادیم ترسیدیم تاریخ مصاحبه عقب بیوفته! یادتون هست چقدر نگران tb test بودم... فکر کنم خدا صدای دل ما رو شنیدSmile

مگه اگه تغییر بدین تاریخ مصاحبه عقب میوفته؟
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، asal1907 ، الهه سابق ، mohammadrezah ، lilac ، bayat_r ، nooshshahnar ، farshadsh
من هم هفته دوم هستم ابوظبی البته به درخواست خودم.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
دوستان ابوظبی که ثبت نام سی اس سی و ارسال مدارک نداره؟ درسته؟
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: asal1907 ، rezagh ، lilac ، گل نهال ، farshadsh
(2013-02-22 ساعت 21:13)MEHDIREZAEI نوشته:  دوستان ابوظبی که ثبت نام سی اس سی و ارسال مدارک نداره؟ درسته؟

ارسال مدارک نداره ولی ثبت نام csc داره.
این تاپیک رو بخون اطلاعات لازم رو داره و سوالات مربوط به ابوظبی رو هم اونجا بپرسی بهتره:
این جا.....
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان