کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
ما هم ابوظبی هستیم.
2013AS000061##، دیدن قبولی: 8 می ، ارسال فرمهای اولیه: 15 می، کنسولگری: ابوظبی، افراد کیس: 3 نفر، مصاحبه:هفته سوم آپريل:کلیر 43 روز.
تشکر کنندگان: asal1907 ، الهه سابق ، Hoormazd ، Saeedv13 ، lilac ، el333 ، bayat_r ، rouzbehdarvishi ، Hedieh20 ، farshadsh
یکی از دوستان تو پیغام خصوصی سوالی پرسیدن که دیدم جوابش به درد بقیه هم میخوره. میگذارم اینجا:
برای وقت دکتر اکثر قریب به اتفاق بچه ها از بیمارستان nmc دبی ودکتر شوکلا که هندی تبار هست وقت گرفتن.یک روزه هم جواب رو میدن. ضمنا مثل این که شبانه روزی هم هست و تا دیر وقت هم میشه جواب رو گرفت.csc رو هم باید از این لینک ثبت نام کنید.و فقط یک جا در دبی هستش که پاسپورت رو میدن و نیاز به انتخاب از بین جاهای مختلف مثل آنکارا ندارید. از نظر زمانی هم از همین الان میتونید ثبت نام کنید.ضمنا این رو هم بگم که nmc فقط روزهای جمعه رو تعطیله و سفارت هم دو روز هفته یعنی جمعه و شنبه تعطیله و توی ماه آپریل هم خوشبختانه هیچ تعطیلی رسمی نداریم. خوندن این تاپیک رو هم توصیه میکنم.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
سلام به همه.همین الان ثبت نام csc انجام دادم و یک قدم دیگه نزدیک به امریکا Big Grin
کیس نامبر حدود 5450
تاربخ رویت قبولی 1 می
هزینه ها : حساب نکردم (فقط ترجمه 74000 تومان)
مصاحبه هفته اول آپریل و آنکارا
تشکر کنندگان: rezagh ، asal1907 ، amir82 ، lilac ، bayat_r ، rouzbehdarvishi ، mohammadrezah ، MEHDIREZAEI ، گل نهال ، Hedieh20
سلام دوستان نامه دوم من هم اومد هفته سوم اپريل ابوضبى بهتر از اين نميشه انكارا بودم خودشون عوض كردن من شيرازم و بهترين جا برام ابوضبى بود . ممنونم kcc
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
به همه بچه هایی که نامه دومشون امده تبریک میگم و اگه در مورد ابوظبی سوالی بود در خدمتم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2013-02-22 ساعت 19:56)lilac نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 19:12)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 19:08)lilac نوشته:  ما هم ابوظبی افتادییییییییییییم خدایا شکرت...SmileSmileSmileSmile

چقدر خوب شد! Smile
خودتون درخواست ندادین نه؟!

نه امیر جان درخواست ندادیم ترسیدیم تاریخ مصاحبه عقب بیوفته! یادتون هست چقدر نگران tb test بودم... فکر کنم خدا صدای دل ما رو شنیدSmile

سلام ، تبريك ميگم بهتون و اميدوارم همه يه سره بريم.يه سوال اين tb test چيه؟

دوستاي عزيزم سلام، كسي پيش اومده كه آنكاراش عوض شده باشه ؟
راستي من هيچي راجب پروسه آنكارا نميدونم، لطفا راهنماييم كنين دوستاي گلم، خيلي گيج شدم.
دانيال
2013#####86##
آنكارا
تشکر کنندگان: lilac ، rouzbehdarvishi
سلام دوستان
به همه تبریک میگم همسفرای ابوظبی فروردین ما عازمیم به ابوظبی نبودددددد
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
(2013-02-22 ساعت 23:22)دني نوشته:  
(2013-02-22 ساعت 19:08)lilac نوشته:  ما هم ابوظبی افتادییییییییییییم خدایا شکرت...SmileSmileSmileSmile

چقدر خوب شد! Smile

نه امیر جان درخواست ندادیم ترسیدیم تاریخ مصاحبه عقب بیوفته! یادتون هست چقدر نگران tb test بودم... فکر کنم خدا صدای دل ما رو شنیدSmile

راستي من هيچي راجب پروسه آنكارا نميدونم، لطفا راهنماييم كنين دوستاي گلم، خيلي گيج شدم.
دانيال
2013#####86##
آنكارا

در آنکارا از بچه ها برای سل به جای عکس سینه tb test و یا همان tuberculin test میگیرند که تست پوستی هست ولی در ابوظبی و ایروان این تست انجام نمیشود.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، mohammadrezah ، roeentan
(2013-02-22 ساعت 20:48)ابی هانی نوشته:  مگه اگه تغییر بدین تاریخ مصاحبه عقب میوفته؟

خیر دوست عزیز لزوماً عقب نمیوفته مخصوصاً شما که هنوز کارنت نشدید
زمانی که ما تصمیم به تغییر محل مصاحبه گرفتیم کارنت شده بودیم در اون صورت اگر تغییر میدادیم احتمال تاخیر در مصاحبه رو داشتیم.
سلام دوستان نامه دوم من هم اومد هفته اول اپريل ابوظبى .
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
دوستان پذیرفته شده برای ابوظبی حتماً اینجا رو بخونید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-02-22 ساعت 23:22)دني نوشته:  

چقدر خوب شد! Smile

دانيال
2013#####86##
آنكارا

دوستان ما هم ابوظبی افتادیم 4اپریل .به همه تبریک میگمWink

(2013-02-22 ساعت 23:51)taha_jam_co نوشته:  سلام دوستان
به همه تبریک میگم همسفرای ابوظبی فروردین ما عازمیم به ابوظبی نبودددددد

سلام.دوست عزیز .من هم هفته اول اپریل که فروردین هست ابوظبی میرمSmile
ما هم مثل بقیه افتادیم ابوظبیBig Grin
شماره کیس:2013AS59XX/تعداد افراد:2 نفر/کنسولگری:آنکارا نهCool. ابوظبی/مصاحبه:هفته اول آپریل/دیگه منتظر نیستیم. Wink
باز که KCC کاری کرده کارستون... بچه ها رو بین ارمنستان و آنکارا و ابوظبی تقسیم کرده ( اونم سر خود Tongue)... به تمام کسانی که تاریخ مصاحبه اشون مشخص شده تبریک میگم و آرزوی موفقیت در مصاحبه رو براشون دارم.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

(2013-02-23 ساعت 02:41)escutcheon نوشته:  ضمن تبریک فراوان به دوستان عزیزی که تاریخ مصاحبه شون معلوم شده، علی الخصوص اماراتی های گل،
چکیده ی سوالاتم رو اینجا مینویسم امیدوارم مدیران گرانقدر دعوام نکنن اگه اندکی بی ربط حس بشه.
عزیزان من از اینجا، یعنی ترکیه، بخوام برم ابوظبی، گواهی پلیس لازم دارم به خاطر 9 ماه اقامت توریستی؟
سوال دومم ویزای اماراته، اینکه چند روزه ست؟
سوال سومم اینه که دیدین درست شد بلاخره اینقدر حرص و جوش خوردیم؟
در جواب سوال اول بگم اگر اقامت شما کمتر از 12 ماه است . گواهی پلیس لازم نداره . پیشنهاد می کنم این سایت را کامل مطالعه کنید . http://www.travel.state.gov/visa/visa_4760.html
شماره کیس: 2013AS00005XXX
کنسولگری:هلسينكي کارنت شدن کیس:Feb-11-2013
مصاحبه:9 آوریل ،دریافت ویزا : 15 آوریل . مقصد Big Grinetroit
A journey of thousand miles begins with a single step
تشکر کنندگان: mohammadrezah ، hamedhamed ، escutcheon ، farshadsh ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان