کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام
احتمالا با این تقسیم بندی که شما آوردید بصورت مرزی ما هم در هشتمین دوره کارنتی ها خواهیم بود چون فرزند محصل دارم و در اردیبهشت ماه آزمون نهایی دارند چه موقع باید درخواست به تعویق انداختن مصاحبه را بدم؟درخواست را باید به kcc بدم؟
بااحترام.
[/quote]

این سوال من هم هست. ممنون می شم جواب بدین
[/quote]

شما صبر كنيد شمارتون اعلام شه.بعد از اون اقدام كنيد ، اين آمارى كه دوستمون اعلام كردن احتماليه و ممكنه شمارتون اعلام نشه، اگر اعلام شد ،بايد از طريق سيستم جديد و اينترنتى csc براى گرفتن وقت اقدام كنيد و كارى به kcc هم نداريد.......
[/quote]

محل مصاحبه ارمنستان است باید از طریق CSCباز اقدام کرد
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: bayat_r ، farshadsh
(2013-02-25 ساعت 10:27)aminkhoshgeleh نوشته:  سلام به همگي من مصاحبه ام روز جمعه هستش با توجه به داشتن يك فرزند 10 ساله بهترين روز كه بايد در آنكارا باشم كي ميتونه باشه ؟ لطفا راهنمايي بفرمائيد

اگر یکشنبه برسید آنکارا. دوشنبه وقت دکتر بگیرید که خیالتان تا پنج شنبه برای مدیکال راحت باشد و جمعه برید مصاحبه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، nooshshahnar ، farshadsh
(2013-02-24 ساعت 17:39)shaso نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 17:10)Leila12020 نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 16:40)سمانه777 نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 15:35)Sholehkhanoom نوشته:  با تشکر از دوستان عزیزی که اینقدر زود جواب دادند می خواستم ببینم اگه یکی از زیر مجموعه من نتونه در زمان تعیین شده با من بیاد برای مصاحبه ،چه باید کرد ؟
من جزئ گروه هشتم هستم یعنی مصاحبه اردیبهشت ماهه.

دوست عزیز تمامی افراد زیر مجموعه شما که زیر 21 سال هستن که شامل همسر و فرزندانتون میشه و در نامه ارسالی از سفارت اسمشون بزاتون لیست شده باید و حتما با شما همراه باشند بودن همه افراد کیس در مصاحبه الزامی
منم همين سوال رو دارم درسته كه الزاميه ولي اگه به دلايلي نتونه چي ميشه؟ به بقيه هم ويزا نميدن؟ يا فقط اون فرد غايب. با تشكر

تا اون جايي كه من تو جوابهاي بچه ها ديدم الزامييه كه همه افراد كيس در مصاحبه حضور داشته باشند.

منم میخواستم بدونم اگه یکی از افراد اصلا نخواد بیاد چی ؟ یعنی به بقیه ویزا نمیدن؟
تشکر کنندگان: farshadsh
دوست عزیز sadfar
فعلا برای ارمنستان گویا این سیستم کار نمیکنه ,شما اجازه بدید بعد از کارنتی اقدام کنید ,ممکنه تا اون زمان این سیستم برا ارمنستان فعال شد ,البته برا لاتاری فعال نیستا ,
اگه اون زمان دید سیستم هنوز فعال نیست از طریق ایمیل درخواست بدید IVYerevan@state.gov
تشکر کنندگان: sadfar ، rezagh ، farshadsh
سلام دوستان عزيز
نقشه ايروان كه به صورت PDF توي سايت بود رو بريدمش (البته مركز شهر كه بيشتر نيازه) و به صورت 8 تا فايل قابل پرينت در اومد
ميتونيد با پرينت گرفتن فايل ها و چسبوندنشون به هم ازش استفاده كنين.
اميدوارم مفيد واقع بشه

لينك با كيفيت متوسط و حجم پايين / لينك با كيفيت خوب و حجم بالا
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: سمانه777 ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، amir82 ، Saeedv13 ، yasaman1111 ، majid.s ، nooshshahnar ، afs ، farshadsh ، roeentan
توی همین سایت یک جا خوندم که اگه کسی دانشجو و مشمول باشه و اولین بارشه می خواد پاس بگیره بهتره یک بار قبل از رسیدن نوبتش برای پاس اقدام کنه و بعد انصراف بده تا نوبتش برسه . آیا شما هم اینو تایید میکنید ؟آیا اگه اینکارو نکنه موقعی که نوبتش بشه به اندازه کافی وقت میدن که هم اجازه خروج بگیره و هم پاس و هم عدم سوء پیشینه ؟ با توجه به اینکه برای عدم سوء ... یا باید بخواد کارمند جایی بشه و اونا درخواست بدن یا پاس داشته باشه و بخواد برای ویزا اقدام کنه.

دوستان خوب بازم سوال دارم.ببخشید از اینکه وقتتون رو میگیرم .امیدوارم یه روز هم من بتونم جواب دیگران رو در این زمینه بدم !البته از اون طرف دنیا Smile

1- آیا از الان میشه فهمید که ما رو آنکارا میفرستند یا ارمنستان یا دبی ؟ با توجه به اینکه تهران هستیم و خودمون هم تو فرم آنکارا رو انتخاب کردیم .

2- چطور میشه زمان مصاحبه را عقب انداخت چون یکیمون مشکلی داره که ممکنه تا زمان رفتن هنوز حل نشده باشه؟

3- قبل از مصاحبه دقیقا چه مدارکی رو باید برای سفارت ارسال کنیم ؟
(2013-02-25 ساعت 10:34)zavosh نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 10:27)aminkhoshgeleh نوشته:  سلام به همگي من مصاحبه ام روز جمعه هستش با توجه به داشتن يك فرزند 10 ساله بهترين روز كه بايد در آنكارا باشم كي ميتونه باشه ؟ لطفا راهنمايي بفرمائيد

اگر یکشنبه برسید آنکارا. دوشنبه وقت دکتر بگیرید که خیالتان تا پنج شنبه برای مدیکال راحت باشد و جمعه برید مصاحبه.

دوشنبه صبح برید انکارا و مستقیما دکتر . البته قبلش باید وقت بگیرید یا تلفن بزنید
شماره کیس: 2013AS3XXX ، رویت قبولی:1 ، می کنسولگری:آنکارا ،تعداد کیس: 3 نفر، ارسال فرم:بار اول May ،بار دوم Sep ، تاریخ مصاحبه 7ّ Feb , ,کلیرنس 28 june وتاریخ ورود july 2013 ساکن پلینو - تگزاس
تشکر کنندگان: mohammadrezah ، farshadsh
دوست عزیز sholehkhanoom
من در مورد سوال اولتون اطلاعی ندارم ولی به 3سوال پایینی میتونم نظر بدم
1-نه دوست عزیز معلوم نمیشه من خودم تو فرما ایروان زده بودم آنکارا شد
2-زمان مصاحبه به نظر من بعد از کارنت شدن عوض شه بهتره , اگه ابوظبی یا آنکارا بودید از طریق سایت csc و اگر ارمنستان بودید فعلا از طریق ایمیل IVYerevan@state.gov چون این سیستم هنوز برا لاتاری ارمنستان فعال نیس
3- مدارک رو آگه آنکارا بودید باید ارسال کنید 15 روز قبل , در غیر این صورت یعنی اگه ابوطبی یا ایروان بودید روز مصاحبه با خودتون میبرید , مدارک مورد نیاز برای آنکارا تو امضای من هست به نام PDFآنکارا
تشکر کنندگان: mohammadrezah ، گل نهال ، farshadsh ، roeentan
سلام دوستان عزيز
ما نه نامه دوممون اومد نه به ايميلمون كه يكشنبه هفته پيش فرستاديم جواب دادن راستش خيلي نگرانم
تو ايميل ما دو تا موضوع رو مطرح كرده بوديم يكي پيگيري رسيدن فرمها و مورد ديگه تغيير فاميلي همسرم كه فراموش كرده بوديم، اين ممكنه دليلي واسه پاسخ ندادن به ايميل باشه؟؟؟
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
با سلام
از بچه هایی که کیس نامبرشون بالای 6000 هستش خواهشمندم اعلام کنند که تاریخ مصاحبه اونا واسه کی افتاده؟
این درخواست رو جهت پیش بینی تاریخ مصاحبه خودم می پرسم.
مرسی
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh
(2013-02-25 ساعت 17:15)proje نوشته:  با سلام
از بچه هایی که کیس نامبرشون بالای 6000 هستش خواهشمندم اعلام کنند که تاریخ مصاحبه اونا واسه کی افتاده؟
مرسی

دوست عزیز بعد از کارنت شدن دیگه بر اساس ترتیب شماره وقت نمیدن، بلکه بر اساس این که چند نفرید و کدوم سفارت هستید و چه زمانهایی برای خودشون مناسبه و یک سری فاکتور های نامعلوم دیگه وقت میدن. مثلا الان وقت من که جزو صد تای اول کارنتی این دوره هستم بعد از شماره های 6000 تعیین شده.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، shaso ، usa lover ، گل نهال ، rezagh ، nooshshahnar ، farshadsh ، lilac
مامان سايه عزيز لطفا يكم انرژي مثبت بفرستيد واقعا نياز داريم.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hamedhamed ، گل نهال ، farshadsh ، Hedieh20 ، sce ، mohammadrezah
(2013-02-25 ساعت 17:08)shaso نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 16:55)shaso نوشته:  سلام دوستان عزيز
ما نه نامه دوممون اومد نه به ايميلمون كه يكشنبه هفته پيش فرستاديم جواب دادن راستش خيلي نگرانم
تو ايميل ما دو تا موضوع رو مطرح كرده بوديم يكي پيگيري رسيدن فرمها و مورد ديگه تغيير فاميلي همسرم كه فراموش كرده بوديم، اين ممكنه دليلي واسه پاسخ ندادن به ايميل باشه؟؟؟
مامان سايه عزيز يكم از انرژي مثبتت برامون بفرست كه واقعا نيازمنديم.

شما به kcc ایمیل فرستادید؟ من متوجه نشدم ، اگه مدارکتون رو تازه فرستادید ۶ تا ۸ هفته طول میکشه بررسی کنن، اگه شما مدارک رو دیر فرستادین و کارنت هم شدین باید تقریبا ً بعد از ۳ هفته هر روز سایت رو چک کنید تا ببینید نامه دوم اومده یا نه، ولی اگه هنوز کارنت نشدید باید صبر کنید بعد از اینکه کارت شدید برید نامه دوم رو ببینید،
در مورد ایمیل هم من چند ماه پیش که مدارکمو فرستادم ایمیل دادم که رسید یا نه ، جواب ندادن، و درمورد اشتباهی که در مورد اسمم داشتم گفتن با اسپل صحیح بنویس و مدارک رو دوباره بفرست
شما هم اگه فرما رو درست بر اساس پاسپورت نوشتین و اشتباه در ثبت نام اولیه بوده نیازی به ارسال دوباره مدارک نیست، فقط باید اطلاع بدید که اون چیزی که تو فرمها بوده درسته نه اونی که تو ثبت نام اولیه، البته اونا همه چیز رو بر اساس ثبت نام اولیه مینویسن چون اسپل اسم منو درست نکرده بودن تو نامه دوم،
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Saeedv13 ، shaso ، hamedhamed ، گل نهال ، rezagh ، farshadsh ، lilac ، Hedieh20
ما مداركمون رو دير فرستاديم
شمارمون كارنت شده
ممنون از راهنماييهاي خوبتون.
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، farshadsh ، آلیس-1980
(2013-02-25 ساعت 17:25)mgolchin13 نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 17:15)proje نوشته:  با سلام
مرسی

دوست عزیز بعد از کارنت شدن دیگه بر اساس ترتیب شماره وقت نمیدن، بلکه بر اساس این که چند نفرید و کدوم سفارت هستید و چه زمانهایی برای خودشون مناسبه و یک سری فاکتور های نامعلوم دیگه وقت میدن. مثلا الان وقت من که جزو صد تای اول کارنتی این دوره هستم بعد از شماره های 6000 تعیین شده.

یعنی تعداد افراد کیس هرچی بیشتر باشه دیرتر به مصاحبه دعوت می شیم؟
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان