کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
دوستان سلام
تا به حال شده که از دوستان ، سربازی رفته باشه ( البته ارتش اونهم 25 سال پیش) و باز هم یک ضرب ویزاشو بگیره؟
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: immigrant2us ، Tomas
(2013-03-16 ساعت 20:56)Mahbaran نوشته:  دوستان سلام
تا به حال شده که از دوستان ، سربازی رفته باشه ( البته ارتش اونهم 25 سال پیش) و باز هم یک ضرب ویزاشو بگیره؟
فكر نميكنم . خيلي بعيده . ولي به هر حال كار نشد نداره Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-03-16 ساعت 02:34)shaso نوشته:  
(2013-03-16 ساعت 02:18)smpf نوشته:  سلام خدمت عزيزان
اگه وقت سفارت ٨:٣٠صبح چهارشنبه باشه بهتره وقط دكترو جمعه بگيريم يا دوشنبه خواهش ميكنم جواب بدين چون جاي ديگه پيدا نكر م البته بود ولي زمان مصاحبه شون اول وقت ن.بود

دوست عزيز سلام
اگر مصاحبه شما ٤شنبه است با توجه به تعداد بايد نظر داد.
اگر بچه نداريد ٢شنبه
اگر بچه داريد جمعه
و لطفا امضاتون رو كامل كنيد.

ممنون حتما،ما چهارنفريم و بچه ها بالاي ١٥سال هستن
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Tomas
ابوظبی هفته سوم کسی هست
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
تشکر کنندگان:
با سلام

شماره کیس من : 2013AS000102XX است و مدارک را اول نوامبر 2012 ارسال کرده ام ، می خواستم بدانم حدودا وقت مصاحبه من چه تاریخی می شود؟

با تشکر
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، Tomas
سلام دوستان
خب بعد از تغییر مکان مصاحبه ما به ابوظبی ، یکی دو روز گیج بودم، حالا هم که شروع کردم به مطالعه سفرنامه ها ، یه چیزایی برام مبهمه . دوستانی که مثل من منتظر مصاحبه ابوظبی هستند لطفا راهنماییم کنند:
1 - چرا اکثر افراد رفتند دوبی؟ هزینه؟ یا اینکه NMC اونجا بهتره؟ یا پرواز ازی بیشتری به اونجا هست؟ یا ؟؟؟؟
2 - توی دستورالعمل سفارت: http://www.travel.state.gov/pdf/suppleme...3-0704.pdf در مورد عکس نوشته باید سایزش 3.5x4 باشه و تمام رخ هم نباشه و ¾ frontal portrait as shown باشه؟ آیا من درست متوجه شدم ؟ یا منظورش چیز دیگه ایه؟
3 - توی نامه دوم من آدرس سفارت به اینصورت نوشته شده:
ABU DHABI
EMBASSY OF THE UNITED STATES
VISA UNIT
AL-SUDAN ST ولی توی نقشه گوگل اطراف سفارت خیابان AL-SUDAN نمی بینم!!!!!!
4 - NMC چه روز یا روزهایی از هفته تعطیله؟
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
(2013-03-18 ساعت 00:55)abtin2015 نوشته:  ابوظبی هفته سوم کسی هست

بله اگه خدا قبول كنهSmileWink 
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-03-18 ساعت 01:34)ultra نوشته:  سلام دوستان
خب بعد از تغییر مکان مصاحبه ما به ابوظبی ، یکی دو روز گیج بودم، حالا هم که شروع کردم به مطالعه سفرنامه ها ، یه چیزایی برام مبهمه . دوستانی که مثل من منتظر مصاحبه ابوظبی هستند لطفا راهنماییم کنند:
1 - چرا اکثر افراد رفتند دوبی؟ هزینه؟ یا اینکه NMC اونجا بهتره؟ یا پرواز ازی بیشتری به اونجا هست؟ یا ؟؟؟؟
2 - توی دستورالعمل سفارت: http://www.travel.state.gov/pdf/suppleme...3-0704.pdf در مورد عکس نوشته باید سایزش 3.5x4 باشه و تمام رخ هم نباشه و ¾ frontal portrait as shown باشه؟ آیا من درست متوجه شدم ؟ یا منظورش چیز دیگه ایه؟
3 - توی نامه دوم من آدرس سفارت به اینصورت نوشته شده:
ABU DHABI
EMBASSY OF THE UNITED STATES
VISA UNIT
AL-SUDAN ST ولی توی نقشه گوگل اطراف سفارت خیابان AL-SUDAN نمی بینم!!!!!!
4 - NMC چه روز یا روزهایی از هفته تعطیله؟

سلام.
از نظر هزینه، ابوظبی مقداری ارزونتره. ولی از نظر تفریحات و گردش و ... انگشت کوچیکه دبی هم نمیشه. از اونجا که سفر شما فقط یک روزش مصاحبست پس بهتره به جایی برید که تفریحی هم بکنید. ضمن اینکه پروازهای دبی چند ده Smile برابر ابوظبیه.
برای عکس هم عین همون عکسهای ارسال شده به کی سی سی رو ببرید. مشکلی نیست.
برای دیدن نقشه سفارت، Al Safarat - Abu Dhabi - United Arab Emirates رو سرچ کنید
ان ام سی هم فقط روزهای جمعه تعطیله.
موفق باشید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2013-03-18 ساعت 01:29)siavash80 نوشته:  با سلام

شماره کیس من : 2013AS000102XX است و مدارک را اول نوامبر 2012 ارسال کرده ام ، می خواستم بدانم حدودا وقت مصاحبه من چه تاریخی می شود؟

با تشکر
دوست عزيز فكر ميكنم شما جزو سري اخر كارنتي ها باشيد
تير ماه، البته نظر منه Smile
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: hamedhamed ، payam62 ، Judy Abbott 13 ، Soap McTavish ، immigrant2us ، Tomas
دوستان کسی نقشه دبی رو داره؟
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
(2013-03-18 ساعت 11:19)MEHDIREZAEI نوشته:  دوستان کسی نقشه دبی رو داره؟

والا تا قبر آآآآ، ما كه دوبي نرفتيم ولي يكي از رفقا كه رفته بود ميگفت اين شركت هاي تبليغاتي چپ و راست تو فرودگاه نقشه ميدن دستم آدمTongue
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
بچه ها شما که برای مصاحبه، مدارک رو فرستادید ایمیلی برای تایید رسیدن مدارک هم زدید دوباره به خود سفارت آنکارا ؟
تشکر کنندگان: immigrant2us ، amairmonre ، Tomas
(2013-03-18 ساعت 17:02)maahtab نوشته:  بچه ها شما که برای مصاحبه، مدارک رو فرستادید ایمیلی برای تایید رسیدن مدارک هم زدید دوباره به خود سفارت آنکارا ؟
لزومي نداره براي اينكار ايميلي بزنيد.تو خود سايت پست مورد نظر ميتونين بفهمين بسته شما كي به سفارت ميرسه.البته بعضي دوستان براي اطمينان بيشتر اينكارو ميكنند.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: maahtab ، immigrant2us ، amairmonre ، Tomas
(2013-03-18 ساعت 17:39)nina22 نوشته:  
(2013-03-18 ساعت 17:02)maahtab نوشته:  بچه ها شما که برای مصاحبه، مدارک رو فرستادید ایمیلی برای تایید رسیدن مدارک هم زدید دوباره به خود سفارت آنکارا ؟
لزومي نداره براي اينكار ايميلي بزنيد.تو خود سايت پست مورد نظر ميتونين بفهمين بسته شما كي به سفارت ميرسه.البته بعضي دوستان براي اطمينان بيشتر اينكارو ميكنند.

ممنون، بله توی سایت دی اچ ال رو نگاه کردم، گفته رسیده و اینکه فردی به نام مهمت امضا کرده انگار ...
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، mirzamemar ، nina22 ، Tomas
(2013-03-18 ساعت 01:29)siavash80 نوشته:  با سلام

با تشکر

سلام
احتمال قوی ماه جولای خواهد بود.
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، shaso ، Judy Abbott 13 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان