کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-03-18 ساعت 17:53)maahtab نوشته:  
(2013-03-18 ساعت 17:39)nina22 نوشته:  
(2013-03-18 ساعت 17:02)maahtab نوشته:  بچه ها شما که برای مصاحبه، مدارک رو فرستادید ایمیلی برای تایید رسیدن مدارک هم زدید دوباره به خود سفارت آنکارا ؟
لزومي نداره براي اينكار ايميلي بزنيد.تو خود سايت پست مورد نظر ميتونين بفهمين بسته شما كي به سفارت ميرسه.البته بعضي دوستان براي اطمينان بيشتر اينكارو ميكنند.

ممنون، بله توی سایت دی اچ ال رو نگاه کردم، گفته رسیده و اینکه فردی به نام مهمت امضا کرده انگار ...
سلام. مال ما هم همین خانم یا آقا (مهمت) امضا کرده. انگار ویزاهای یک ضرب رو ایشون امضاء میفرمایندSmile انشالله..... سال نو همگی به خیر وشادی
***2013AS5 /تعداد4/آنکارا/30می پایان انتظار/مقصد:تگزاس/چیزی رو که دوست داری بدست بیار و الا مجبوری چیزی رو که بدست آوردی دوست داشته باشی
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، hamedhamed ، Judy Abbott 13 ، SK89 ، amairmonre ، Tomas
سلام دوستان گلم
سال نو رو پيشاپيش به همگي تبريك ميگم.
اميدوارم همگي هر چه زودتر مصاحبه بشيد و با ويزاي يك ضرب برگرديد.

كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
سال نو مبارک امیدوارم سال جدید پر از خبرهای خوب برای همه باشه.همون خبرهای خوبی که همه منتظرشیم!
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
دوستان عزیز مهاجرسرایی

هر روزتان نوروز ، نوروزتان پیروز. پیشاپیش حلول سال 1392 بر همه مهاجرسرایی ها مبارک. با آرزو ویزاهای یک ضرب برای همه منتظران و کلیرنس سریع دوستانی که چشم براهند.Big GrinSmileWink
اگر آدرسي در امريكا نداشته باشيم در فرم مربوطه و روز مصاحبه چه بايد كرد؟
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: ikamaly ، amairmonre ، Tomas
(2013-03-19 ساعت 21:51)ordibehesht600 نوشته:  دوستان عزیز مهاجرسرایی

هر روزتان نوروز ، نوروزتان پیروز. پیشاپیش حلول سال 1392 بر همه مهاجرسرایی ها مبارک. با آرزو ویزاهای یک ضرب برای همه منتظران و کلیرنس سریع دوستانی که چشم براهند.Big GrinSmileWink

سال نو مبارک به امید سالی ویزا باران برای دوستان خوب مهاجر سرایی
با آرزوی سلامتی و پیروزی برای تمام دوستان در سال نو

(2013-03-18 ساعت 00:55)abtin2015 نوشته:  ابوظبی هفته سوم کسی هست

دوست عزیز من هفته دوم هستم از 15 فروردین میرم ابوظبی
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: bayat_r ، ani_sheiton ، payam62 ، ikamaly ، Judy Abbott 13 ، hamedhamed ، enchantress_boy ، amairmonre ، Tomas
(2013-03-20 ساعت 01:24)immigrant2us نوشته:  اگر آدرسي در امريكا نداشته باشيم در فرم مربوطه و روز مصاحبه چه بايد كرد؟

حتماً باید یه آدرسی جور کنید دوست عزیز
تشکر کنندگان: hamedhamed ، immigrant2us ، rezagh ، Tomas
با سلام و تبریک عید نوروز
من تازه با این انجمن آشنا شدم 5شنبه تاریخ مصاحبه ام معلوم شد سپتامبر باید برم آنکارا هنوز هیچ کاری نکردم اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم با توجه به اینکه تازه 20 سالمه و هیچ کس رو در آمریکا ندارم یکم واسه رفتن دودل هستم
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-03-20 ساعت 04:02)bita92 نوشته:  با سلام و تبریک عید نوروز
من تازه با این انجمن آشنا شدم 5شنبه تاریخ مصاحبه ام معلوم شد سپتامبر باید برم آنکارا هنوز هیچ کاری نکردم اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم با توجه به اینکه تازه 20 سالمه و هیچ کس رو در آمریکا ندارم یکم واسه رفتن دودل هستم

تاریخ مصاحبه رو مطمئنی دوست عزیز؟ یکم بیشتر توضیح بدید که مصاحبتون کدو سفارته؟
تشکر کنندگان: shaso ، rezagh ، amairmonre ، Tomas
سلام به همه ی دوستان خوب و سال نو پیشاپیش مبارک
زمان مصاحبه ی ما پنجشنبه هست اگر ویزای یک ضرب بگیریم چند روز طول میکشه که پاسپورتامون تحویل بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوایم بلیط بگیریم نمیدونم برگشتو چیکار کنیم لطفا یه یاری برسونینSmile ممنون
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
تشکر کنندگان: amairmonre ، Tomas
انتظاربرای مصاحبه همه با شروع نوروز همراه با خوشی باد.بامدادان نزدیک است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
دوستان گل منتظر
امیدوارم سال جدید رو با خوشی آغاز کنید و خوب تو تعطیلات استراحت کنید چون تو سال جدید خیلی کار دارینا
به امید سالی پر از آسایش وآرایش و بدون کمترین استرس و دغدغه در همه مراحل زندگیتون بالاخص مراحل مهاجرت
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تنم فرسود و عقلم رفت و عشقم همچنان باقی
و گر جانم دریغ آید نه مشتاقم که کذابم

زمستانست و بی برگی بیا ای باد نوروزم
بیابانست و تاریکی بیا ای قرص مهتابم

لحظه به لحظه میگذرد و نسیم باد نوروزی جای خود را در گیسوان دختر سیاه چشم و سپید روی سال نو پیدا میکند در این واپسین مانده از پیر بانوی زمستان بهترین ها را برای شما که عزم سفر کرده اید می خواهم
سفر به هرکجا باشد سفر از پلیدی ها در ابتدا بایسته تر
و آررزو دارم من و شما به هر کجا ازین گستره خاکی که باشیم، بتوانیم لحظاتی مانده به نو شدن، سفره هفت سین کوچکمان را بر خاک ایران زمین که روزگاری زمینیان بر احوال مردمش رشک در اشک میبردند بگسترانیم.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
دوستان گلم
سالی پربار همراه با موفقیت، پیروزی، شادکامی و هزاران آرزوی خوب دیگه واستون از خداوند متعال می خوام.
سال نو مبارک
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
نوروز پیروز امروز بهتر از دیروز
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان