کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-08-24 ساعت 12:29)Saeedv13 نوشته:  سلام به همگی
قسمت سوم خلاصه ی سفرنامه های 2012 آماده شد.
...
سلام آقا سعید ممنون از زحمتی که کشیدیدن و مطلب مفید و مهمی رو در اختیار ما گذاشتین . ابتدای مطلب قید شده " قسمت سوم" متاسفانه من قسمت اول و دوم این مطلب رو ندیدم میشه زحمت بکشین و لینک این دو قسمت رو بگذارین اینحا تا بتونیم استفاده کنیم ممنون میشم بازم ممنون از زحمتتونSmile

تشکر کنندگان: ASALI ، rezagh ، Saeedv13 ، nooshshahnar ، nika
دوستان ضمن تشکر از سعید که زحمت کشیده سفرنامه های 2012 رو مبسوط و جامع جمع آوری کرده ؛ در کنار مطالعه اونها که خیلی مهمه ، یکی از بچه های 2012 اومده و فقط نکات مهم پروسه لاتاری و ملزوماتش رو در یک فایل 6 صفحه ای به صورت Bullet Point (تیتر وار) آورده. بد نیست نگاهی بهش بندازید. در امضای همین پست لینک "جدول برندگان 2012" هست که می تونید اون رو هم ببینید و یک جامعه آماری واقعی رو بررسی کنید. هر چند توصیه من خوندن کامل پست های این تاپیک هست چون بسیار مفیده و موارد یک ضرب Smile و ریجکتی Sad رو میشه دید و ازشون درس گرفت.

لینک پست حاوی فایل نکات هر مرحله
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
خب حالا که همه مشغول خواندن و نوشتن هستن سفرنامه USER عزیز رو هم بخونید ... بسیار دقیق نوشته شده Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
برای دوستانی که به هر دلیل نگران ریجکت شدن هستن در پست زیر برخی دلایل رو گفتم:

پست برخی دلایل برای ریجکت شدن

ولی جای شکر داره که از بچه های 2012 که 240 مورد در آخرین جدول تا به امروز هستند فقط سه مورد ریجکت شدن! یعنی 1.25% که خیلی امیدوار کننده است. Big Grin

یه مورد شهودی ریجکتی در بچه های 2012 دیدم که پست مستقیمش رو براتون میذارم:

پست فرد ریجکت شده با دلیل مربوطه
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
(2012-08-23 ساعت 16:17)Gholy نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 09:45)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان خوبم ، اگر شما در زمان ثبت نام گرین کارت لاتاری متاهل نبوده باشید و بعد از روئیت قبولی متاهل شده و رسماً عقد نامه داشته باشید ، میتونید در فرمهای DS ( فرمهای اولیه ) وضعیت خودتون رو آبدیت کنید و هیچ مشکلی هم بوجود نخواهد آمد . اما اگر بعداز ارسال فرمها ازدواج کرده باشید که دیگه کارتون خیلی سخت میشه و ممکنه به هزار جور مشکل بربخورید . فرومهای سالهای قبل رو مطالعه کنید . بخصوص سال 2010 و 2011 رو حتماً جواب خواهید گرفت . اما با توجه به تجربه من و سوابق گذشته ، کسانی که فرمها رو مجردی ارسال کردن ، باید بعداً و پس از گرفتن ویزا و رفتن به آمریکا برای همسر باید اقدام کنن . موفق باشید .

سلام
خير دوست خوب شما هر زماني كه شرايطت عوض ميشه اعم از ازدواج،تولد فرزند و.... ميتوني شرايط جديد رو با آپديت كردن فرمها به اطلاعشون برسوني حتي بعد از ارسال اوليه فرمها تا قبل از زمان مصاحبه!درست مي گي در فروم سالهاي پيش نمونه موجوده و با مطالعه اونها به جواب درست ميشه رسيد!
قبراق باشين
ارادتمندم!

سلام دوست خوبم ، ممنونم از راهنمایی شما عزیز ، اگر لطفاً کنید لینکی رو که به واسطه اون پاسخ شما قانع کننده باشد رو بگذاری ، خیلی ممنون میشم . البته موضوع عدم اطمینان به فرمایشات شما نیست ، بلکه میخوام همه به این موضوع واقف بشن و با کمال اطمینان کارهاشون رو پیش ببرن . موفق باشید .
تشکر کنندگان: hamedhamed ، lilistar ، amir0_0amir ، Omidooo ، sayeh_m ، barmak
(2012-08-25 ساعت 02:59)afshin4749 نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 16:17)Gholy نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 09:45)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان خوبم ، اگر شما در زمان ثبت نام گرین کارت لاتاری متاهل نبوده باشید و بعد از روئیت قبولی متاهل شده و رسماً عقد نامه داشته باشید ، میتونید در فرمهای DS ( فرمهای اولیه ) وضعیت خودتون رو آبدیت کنید و هیچ مشکلی هم بوجود نخواهد آمد . اما اگر بعداز ارسال فرمها ازدواج کرده باشید که دیگه کارتون خیلی سخت میشه و ممکنه به هزار جور مشکل بربخورید . فرومهای سالهای قبل رو مطالعه کنید . بخصوص سال 2010 و 2011 رو حتماً جواب خواهید گرفت . اما با توجه به تجربه من و سوابق گذشته ، کسانی که فرمها رو مجردی ارسال کردن ، باید بعداً و پس از گرفتن ویزا و رفتن به آمریکا برای همسر باید اقدام کنن . موفق باشید .

سلام
خير دوست خوب شما هر زماني كه شرايطت عوض ميشه اعم از ازدواج،تولد فرزند و.... ميتوني شرايط جديد رو با آپديت كردن فرمها به اطلاعشون برسوني حتي بعد از ارسال اوليه فرمها تا قبل از زمان مصاحبه!درست مي گي در فروم سالهاي پيش نمونه موجوده و با مطالعه اونها به جواب درست ميشه رسيد!
قبراق باشين
ارادتمندم!

سلام دوست خوبم ، ممنونم از راهنمایی شما عزیز ، اگر لطفاً کنید لینکی رو که به واسطه اون پاسخ شما قانع کننده باشد رو بگذاری ، خیلی ممنون میشم . البته موضوع عدم اطمینان به فرمایشات شما نیست ، بلکه میخوام همه به این موضوع واقف بشن و با کمال اطمینان کارهاشون رو پیش ببرن . موفق باشید .

سلام
مي فهمم!! به نظرم بسيار كار درستي مي كني كه منبع رو مي پرسي با كمال لذت برات لينكها رو مي ذارم!
http://mohajersara.com/thread-5183.html
http://wiki.mohajersara.com/ازدواج_پس_از_برنده_شدن
http://mohajersara.com/thread-4356.html
http://mohajersara.com/thread-2619.html
در ضمن من راجع به اين موضوع شخصن با دفتر كي سي سي
صحبت كردم و مشكلي براي آپديت كردن فرمها تا ١٥ روز قبل از مصاحبه وجود نداره و شما ميتوني اطلاعاتي مثل آدرس وضع تأهل و تولد فرزند و ... رو تغيير بدي وبه اطلاعشون برسوني!
يه تيكه از متن سايت سفارت رو هم پيدا مي كنم ميذارم كه خمين موضوع رو توضيح ميده!
بازم ممنونم از نكته سنجي شما براي يادآوري لينك منبع! Smile
اردتمندم
برقرار باشين
دوستان عزیزم ، سلام ، لازم دیدم که چند نکته و تجربه شخصی خودم رو خدمتتون عرض کنم . در دوران انتظار برای مصاحبه ، شما باید چندین کار مهم رو انجام بدین که بصورت یه لیست خدمتتون ارائه میدم . خود بنده و خیلی از دوستان با تجربه امروز همین کارا رو کردن و مصاحبه خیلی موفقی رو داشتن . میدونم که شما هم اگه اینا رو بکار بگیرید ، قطعاً مصاحبه خوب و موفقیت آمیزی رو خواهید داشت . امیدوارم و برای تک تک شما عزیزانم دعا میکنم .
و اما نکات :

1 - خریدن یک کلیربوک و قرار دادن تمامی مدارک و ترجمه های لازم جهت همراه داشتن ، در زمان مصاحبه و آن هم به ترتیب اولویت . در ضمن اگر مکاتباتی رو هم با KCC داشتین ، حتماً پرینت ارسال و پاسخ اونو همراه داشته باشید .

2 - خواندن سفرنامه ها و استفاده از تجربه دوستان برنده در سالهای گذشته . باور کنید من وقتی اونا رو خوندم ، حتی توی آنکارا ، آدرس دکتر اونگان و سفارت رو هم از کسی نپرسیدم . خدا پدر مادر بنیانگذار مهاجرسرا رو بیامرزه . اگه نبود که من شخصاً بدبخت میشدم .

3 - تهیه اسباب و لوازم سفر جهت مصاحبه . بعنوان مثال ، خرید پوشاک گرم برای کسانی که مصاحبه اونا در آنکاراست .

4 - تهیه آدرسهای دقیق از مراکزی که شما پیش از مصاحبه باید به اونجا مراجعه کنید . مثل مطب دکتر اونگان . در ضمن اگه بشه از روی گوگل نقشه اونو پرینت بگیرید که عالیه .

5 - بررسی هتل های شهر آنکارا و مقایسه اونا با هم و برآورد تقریبی هزینه ها و مخارج سفر . تاکید میکنم تقریبی !!! .

6 - در صورتی که زمان مصاحبه شما مشخص گردید مثلاً در سپتامبر مشخص شد که شما اکتبر مصاحبه دارید . فوراً اقدام به تهیه بلیت کرده و اینکار رو به یکی دو هفته قبل و یا روزهای پایانی به تاخیر نندازید . بدجوری چوبشو میخورید . !!!

7 - بررسی شرکتهای هواپیمایی از نظر موقعیت و زمان پرواز و تنظیم اون با برنامه های خودتون . درضمن یادتون باشه که هزینه هاش رو هم در نظر داشته باشید .

8 - در بدو ورود به ترکیه و یا امارات متحده شما اگر ترانسفر نداشته باشید که بنده هم توصیه میکنم نگیرید چون فقط پول اضافه خواهد پرداخت !!! ، سعی کنید مقداری پول اون کشور رو همراه داشته باشید که برای پرداخت کرایه مجبور به چنج کردن دلاراتون در فرودگاه آنکارا نشید . بدجوری ضرر میکنید . توصیه من به شما برای آنکارا داشتن 150 لیر هستش . اما بعدش میتونید برید داویز در خیابون آتاتورک و دلار چنج کنید .

9 - همواره یه کیف گردنی داشته باشید و پول خودتون رو در اتاق هتل قرار ندین !! من سوابق دزدی ندیدم ولی احتیاط شرط عقله . هرجا که میخواید برید با خودتون در گردن و زیر لباس داشته باشید . تابلو نندازید گردنتون که همه بفهمن چی همراهتون هستش ها !!!!

10 - سعی کنید مراکز دیدنی و گردشگری آنکارا و امارات رو از روی اینترنت پیدا کنید تا واسه روزایی که در انتظار مصاحبه هستید ، سرگرمی خوبی داشته باشید .

11- توصیه من به شما اینه که از افرادی که در هتلها و یا مراکز تهیه بلیت به شما بعنوان ترانسفر معرفی میکنن ، دوری کنید !! فقط پول اضافی بهشون میدید . درحالی که انقدر همه چیز روی روال هستش که شما باورتون نمیشه که چقدر آسون بوده و فقط شما کلاه سرتون رفته !!! . براتون بگم که دکتر اونگان و منشی هاش همه فارسی بلدن و نیازی به مترجم ندارید .

12 - برای خورد و خوراکتون مراکز خیلی خوبی وجود داره که من توصیه میکنم بهشون مراجعه کنید و سر آخر اینکه نوش جونتون ، چون اینا بعداً واستون یه خاطره قشنگ میشه . جاهای گرون مثل منگل و جاهای ارزونی مثل هایدی اسکندر . اصلاً هم به مکدونالد نرید !!! واقعاً مزخرفه . البته توی آمریکا هم همینه واقعاً به آشغال فروشی معروف شده .

تا اینجا براتون نوشتم . بخونید و بکار ببندید . قول میدم که در آینده ای نزدیک موارد بیشتری رو براتون لیست کنم . موفق باشید .
پرداخت مالیات در آمریکا :
در آمریکا از طرف دولت، بیشتر ایلات ها و دولت های محلی مالیاتی بر درآمد تعلق می گیرد که این مالیات بر بخشی از درآمد که در آمد مشمول مالیات (taxable income) نام دارد اعمال می شود. اشخاص و شرکت ها مستقیما مشمول مالیات می باشند. افراد مقیم و شهروندان برای درآمدشان در سراسر دنیا و غیر مقیم ها فقط برای درآمد حاصل در کشور مشمول مالیات می باشند. میزان درصد مالیات تعلق گرفته بر درآمد با میزان درآمد نسبت مستقیم دارد و هر چقدر درآمد بیشتر باشد مالیات برآن نیز افزایش می یابد.
درآمد مشمول مالیات درآمد خالصی است که پس از کسر کسورات حاصل می گردد و مالیات برآن میزان اعمال می گردد. این کسورات شامل یک مبلغ کسر استاندارد (standard deduction) می باشد که برای اشخاص مجرد 5800 دلار، برای زوج های ازدواج کرده 11600 دلار و برای سرپرست خانواده 8500 دلار می باشد و مبلغ دیگر معفیت های شخصی می باشد که برای هر نفر 3650 دلار می باشد. هر سال سرویس درآمد های داخلی کشور (IRS) جدولی از نرخ مالیات بردرآمد را اعلام می کند که مالیات بردرآمد بر اساس آن محاسبه می گردد. جدول فوق براس سال 2011 به شرح زیر می باشد.

نرخ نهایی مالیات مجرد زوج های مشترک یا بیوه های واجد شرایط زوج های منفرد سرپرست خانوار
10% $0 – $8,700 $0 – $17,400 $0 – $8,700 $0 – $12,400
15% $8,701 – $35,350 $17,401 – $70,700 $8,701 – $35,350 $12,401 – $47,350
25% $35,351-$85,650 $70,701 – $142,700 $35,351 – $71,350 $47,351 – $122,300
28% $85,651-$178,650 $142,701 – $217,450 $71,351 – $108,725 $122,301 – $198,050
33% $178,651-$388,350 $217,451 – $388,350 $108,726 – $194,175 $198,051 – $388,350
35% $388,350 + $388,351+ $194,176+ $388,351+

محدوده مالیاتی هر شخص بستگی به میزان درآمد و طبقه بندی ای که در آن قرار می گیرد دارد. از سال 2008 به بعد 6 محدوده مرزبندی شده مالیاتی از 10% الی 35% در قالب 4 طبقه بندی در نظر گرفته شده است. مالیاتی که هر شخص پرداخت می کند به این صورت است که به ازای هر دلاری که در این 6 محدوده قرار می گیرد به همان درصد مربوطه مالیات تعلق می گیرد. برای مثال اگر شخصی 10,000$ در آمد داشته باشد برای 8700 دلار آن 10% و برای 1300 دلار باقی مانده 15% مالیات می پردازد.
8700×10%=870 $
10000-8700=1300 $ 1300×15%=195 $
195+870=1065 $
نمونه ای از محاسبه مالیات یک شخص در سال 2011:
یک شخص مجرد، بدون فرزند زیر 65 سال با درآمد 40,000 $
با کسر کسورات استاندارد (5800 $) و معافیت های شخصی (3700 $)
خالص درآمد=40,000-5800-3700=30,500 که مشمول مایلات می گردد.
مالیات برای محدوده اول 8700×10%=870 $
مالیات برای محدوده دوم 30500-8700=21800 $ 21800×15%=3270 $
مالیات موثر 3270+870=4140 4140⁄40000=10.35%
لازم به ذکر هست که هر شخصی که دستمزدی دریافت می کند علاوه بر مالیات ذکر شده موظف به پرداخت مالیات سهم مشارکت در بیمه قانون فدرال یا (FICA :Federal Insurance Contributions Act tax) را نیز بپردازد.
بیمه تامین اجتماعی 40000 x 4.2 % =1,680 $
Medicare portion 40000 x 1.45=580$
جمع مالیات FICA = 2,260 $
کل مالیات قابل پرداخت شخص = 2,260 +4140 = 6400 $ که با این حساب درصد مالیاتی که شخص می پردازد 16% درآمدش می باشد.
در این میان تنها IRS نیست که بخشی از درآمد شما را به عنوان مالیات دریافت می کند، 41 ایالت در آمریکا نیزبه طور جداگانه بر اساس های مختلفی بخشی از درآمد شما را به عنوان مالیات دریافت می کنند که در این میان ایالات کایفرنیا با 10.5% از درآمد بالای 1 million $ ، نیویورک با 9% از درآمد بالای 500000 $ و، نیوجرسی ، هاوایی و اورگان بیشترین مالیات ایالتی را دریافت می کنند.7 ایالتی که مالیات ایلاتی در آن ها وجود ندارد عبارتنند از ایالت های تگزاس، آلاسکا، فلوریدا، نوادا، واشینگتون، وایومینگ داکوتای جنوبی.
منبع : ویکی پدیا (http://en.wikipedia.org/wiki/Income_tax_...ted_States) و چند سایت دیگر
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، hana_fd ، sayeh_m ، mk_2002ir ، el333 ، rezagh ، payam62 ، lilistar ، barmak ، Given ، parsush ، j-e ، talayeh2013 ، amir82 ، mgolchin13 ، far-dv2013 ، ابی هانی
یک سایتی هست به اسم http://studyusa.com/ که توش اطلاعات خوبی در مورد دانشگاه های آمریکا به تفکیک رشته، ایالت و ... هست و با یک quick view می شه اطلاعات خوبی از دانشگاه های آمریکا بدست آورد.
(2012-08-26 ساعت 05:07)afshin4749 نوشته:  دوستان عزیزم ، سلام ، لازم دیدم که چند نکته و تجربه شخصی خودم رو..

دست گلت درد نکنه افشین جان خیلی‌ مفید بود، من که واقعا استفاده کردم.

فقط یه سوال در مورد بند ۶ ، اونم اینکه وقتی‌ میخوایم بلیت یا تور بگیریم(مثلا برای ۱ هفته) روز مصاحبه دقیقا بهتره کجای اون ۱ هفته باشه؟ منظورم اینه که چند روز بعد و قبل از مصاحبه بهتره تو آنکارا باشیم؟
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، sh_aytak ، barmak
جهت اطلاع
دوستان خیلی منتظر مصاحبه
قیمت هتل و بلیط از آژانس ج.ب امروز توسط خانمم گرفته شده...

بلیط ترکیش : 436 تومان....با 30 یورو جریمه تعویض در تاریخ 4 اکتبر به 11 اکتبر ----البته الان قیمتش اف خورده...تا تاریخ مصاحبه ها در بیاد خدا می دونه
پرواز شنبه -1 و 4و 5 شنبه

ماهان
پرواز -1 و 2و 5 شنبه با جریمه 100 هزار تومانی

ایران ایر
پرواز 2و 5 شنبه بدون جریمه برای تعویض بار اوب

هتل
ددمان 102 دلار بال قدیمی...
هیلتون 117 دلار
ریکسوس 104 یورو

فقط مشکل اینجاست که نمی دونیم کی باید بلیط بگیریم...
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: hamedhamed ، rezagh ، HRSH ، afs ، bayat_r ، lilistar ، barmak ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، r_ent ، afshin4749 ، achi686 ، homayoon13 ، mgolchin13 ، mdna ، saeed2568
(2012-08-06 ساعت 00:54)nagoo نوشته:  حالا که دوستان حوصله دارن منم دوست دارم امشب با کسی صحبت کرده باشم منم قصه زندگیم میگم.من دو سال پیش به کسی علاقه پیدا کردم تا اینکه یک ساله پیش رفت آمریکا اولش از رو سادگی جفتمون فکر میکریم زود میتونه کار منم درست کنه کلی پول وکیل ولی بعدش فهمیدم به این سادگی ها نیست چند سالی طول میکشه.مهر پارسال بهم گفت برو عکس بگیر بده من لاتاری ثبت نامت کنم منم که اصلا اعتقادی به لاتاری نداشتم هیچ وقتم شرکت نکرده بودم فقط واسه این که روش زمین نندازم عکس گرفتم دادم بهش تازه کلی تو دلم بهش خندیدم حتی بهش نگفتم ثبت نامم کردی یا نه اونم هیچی نگفت.گذشت از فروردین انقدر هم بهم گفتن نشدنی تموم کن رابطت تصمیم گرفتم دیگه بیخیال شم روزا سختی بود بالاخره بعد یک ماه جرو بحث از ما نمیشه از اون میشه اخر اردیبهشت بود جفتمون تصمیم گرفتیم با هم نمونیم به خانواده ها اعلام شد.همون شب که خدافظی کردیم بعد 2ساعت دیدم بهم زنگ زد برنداشتم(یعنی انقدر صدام گرفته بود معلوم بود گریه کردم برنداشتم نخواست خودم ضایع کنم)بعد چندبار زنگ زذن به خونه زنگ زد چون اخر شب بود هم خواب مجبور شدم بردارم.بهم گفت لاتاری قبول شدی منم گفتم نصف شبی شوخیت گرفته ما که حرفامون سر شب زدیم این مسخره بازیا جواب نمیده هرچی گفت قبول شدی باور نکردم تا این که شمارم داد خودم چک کردم دیدم راست میگه.اینم قصه زندگی من دلیل رفتنم به آمریکا امیدوارم سرتون درد نیاورده باشم

این عشق چه کارا که نمیکنه. حتی برنده شدن در لاتاریSmile
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان: mahsa 662547 ، lilistar ، barmak ، rezagh ، sahar_3034 ، مانترا ، Emma_a432
دوستان عزیزی که مثل خود من منتظر مصاحبه و ما بقی ماجرا هستن همه می دونن و حتما از افرادی که سال های قبل مهاجرت کردن شنیدن که بعد از طی شدن همه این داستانا زبان چه قدر اونجا اهمیت داره و می تونه مسیرتون رو به کلی تغییر بده و شما رو بالا بکشه و در صورت خوب نبودنش هم چه قد می تونه ضرر برسونه. این مقدمه ای بود که چند تا source برای زبان خوندن بهتون معرفی کنم، خواهش می کنم حتماً انجام بدین، مطمئنم بعداً دعام میکنین:
1- برید تو این لینک http://www.bbc.co.uk/worldservice/learni...ishatwork/ ، این لینک مال bbc learning english هست یک برنامه ای در این صفحه است به اسم english at work که اپیزود-اپیزوده، هر اپیزود یک فایل صوتی داره با متنش، که از روز اول یک آدم که رزومه می ده و میره سر کار و با مسائل توی کار مواجه میشه رو یاد میده، خیلی ساده و رون و کاربردی، و خیلی به درد ما می خوره که اونجا می خوایم بریم سر کار بدونیم تو هر موقعیت چی باید بگیم.همه اپیزوداشو دانلود کنین گوش بدین. فووووووووققققق العادسسسسس ، فوق العاده کاربردییییهه
2- شاید اکثر زبان خونا بدونن، کتاب های vocabulary ایه B,J.Thomas رو بگیرید بخونید اونم عالیه، موضوعات رایج اجتماعی رو بهتون یاد میده از تو فرودگاه گرفته تا کتابخونه و انتخابات و خرید و ...
3-برای speaking یک کتابی هست به اسم the speaking test of IELTS ، کاریتون به ielts اش نباشه این کتاب رو حتما بگیرین باهاش کار کنین می بینین چه اعجوبه ایه. (نویسنده ها: آناهید رمضانی، خشایار حکیمی)
4- و کتاب international expressways ، اینها کلا جمعاً رو هم می شه 10 تومن حجم هاشم زیاد نیست ولی تو این فاصله مطمئن باشید خیلی به دردتون می خوره.
امیدوارم مفید واقع بشه
بچه ها
کسی اطلاعاتی درباره چگونگی ارزشگذاری خودرو داره
یه جایی تو همین فروم خونده بودم ولی یادم نیست کجا بود
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: sweety.alireza
واسه listening به نظرم passages 1 & 2 هم خوبه

(2012-08-26 ساعت 15:05)fire dragon نوشته:  بچه ها
کسی اطلاعاتی درباره چگونگی ارزشگذاری خودرو داره
یه جایی تو همین فروم خونده بودم ولی یادم نیست کجا بود

دراگون جان تا جايي كه تو سفرنامه هاي بچه هاي سال قبل خوندم هر كس اعلام كرده كه سند ماشين هم داره، تو مصاحبه ازش نگرفتن يعني تلويحا سند ماشينو قبول ندارن به نظرم همون وكالت بلاعزل يا سند خونه بهتره
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: fire dragon ، lilistar ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان