کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
از دوستان عزیز خواهشمندم برای کمک به تیم مدیران ارسال های فاقد بار اطلاعاتی خود را در همه تاپیک های 2013 حذف کنند. این کار کمک بزرگی به تیم مدیران خواهد بود. در هر حال تیم مدیران در حال پاکسازی این تالار است. کمک شما اقدامی در تسریع این امر خواهد بود!
متشکرم.

(2012-08-20 ساعت 00:47)mrr777 نوشته:  نمی دونم کتاب ریشه ها Roots نوشته الکس هیلی رو دوستان مهاجرسرایی می شناسند یا خیر.
فکر نمی کنم این پست هم اونقدر باقی بمونه که دوستان بتونن بخوننش چون ظاهرا ربطی به موضوع این تاپیک نداره.

تاپیکی به نام کافه نادری در ینگه دنیا وجود داره که من توصیه می کنم ارسالتون رو به انجا منتقل کنید. چون تیم مدیران در حال پاکسازی تالار 2013 هستند و به زودی این تاپیک تا حد زیادی خلاصه و یا بسته خواهد شد.
دوست عزیز همه منتظریم ولی از اونجا که باید کارهای رفتن به مصاحبه رو آماده کرد شخص من بیشتر به اون پرداخته ام و زیاد منتظر نامه زمان مصاحبه نیستم چون بالاخره میاد و زمانش هم آخرای مهر یا اوایل آبان هست.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، zina s ، rira1982 ، barmak ، ASALI ، r_ent ، rezagh
(2012-08-20 ساعت 00:29)mani.iht نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 00:14)winlott2011 نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 19:16)taha_jam_co نوشته:  خدا از دهنت بشنوه من که دارم سکته میکنم می ترسم کارنت نشیم
الان 2 ماه که سر کار نمیرم و کلا همه چیزو تعطیل کردم دارم زبان میخونم نمیدونم این وضع تا کی ادامه خواهد داشت

از من میشنوی همه زندگیتو رو این قصه نذارو تا وقتی ویزا نگرفتی چیزی رو منوط به اون نکن معلوم نیس چی پیش میاد زندگی کن و ادامه بده.مثلا من واسه چند ساعت دیر رسیدن نتونستم ویزامو بگیرم.هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.زندگی کن انگار نه انگار که برنده شدی.ایشالا همه چی جور میشه...

دوست عزیز اول خیلی‌ متاسفم بابت اینکه ویزا تون‌ نگرفتین،اگه ممکن واضحتر شرح بدین و تجربتنو در اختیار سایر دوستان قرار بدین?

من 2011as22907 بودم ۳۱می ۲۰۱۱ مصاحبه رفتم و روز مصاحبه به علت تغییر وضعیت تاهل با وجود اعلام به کی سی سی ردشدم.بعد از پیگیری و اطلاع از امکان گرفتن ویزا حدود ۳۰ ساعت وقت داشتم ولی نتونستم ۳۱ سپتامبر انکارا باشم و ۱ اکتبر.به هیچ وجه قبول نکردن که پاسپورت رو واسه ویزا بگیرن.هر چند اتفاقای بهتری در انتظارم بود ولی این شانس از دست رفت.واسه همین میگمتا وقتی ویزا نگرفتی چیزی رو منوط به اون نکن معلوم نیس چی پیش میاد زندگی کن و ادامه بده
(2012-08-20 ساعت 16:59)winlott2011 نوشته:  من 2011as22907 بودم ۳۱می ۲۰۱۱ مصاحبه رفتم و روز مصاحبه به علت تغییر وضعیت تاهل با وجود اعلام به کی سی سی ردشدم.بعد از پیگیری و اطلاع از امکان گرفتن ویزا حدود ۳۰ ساعت وقت داشتم ولی نتونستم ۳۱ سپتامبر انکارا باشم و ۱ اکتبر.به هیچ وجه قبول نکردن که پاسپورت رو واسه ویزا بگیرن.هر چند اتفاقای بهتری در انتظارم بود ولی این شانس از دست رفت.واسه همین میگمتا وقتی ویزا نگرفتی چیزی رو منوط به اون نکن معلوم نیس چی پیش میاد زندگی کن و ادامه بده

سلام
دوست خوبم متشكرم از توضيحاتت و متأسفم از اتفاقي كه افتاده!
ولي خواهشي هم دارم ازت اگه ممكنه موضوع رو كمي بازتر كن چون دوستان زبادي با موضوع تغيير وضعيت تأهل درگيرن و تو جز معدود كيسهايي هستي كه بابت اين موضوع رد شدي و اطلاعاتت خيلي شايان توجه هست و كمك كننده!
موضوع پيگيري و ٣٠ ساعت وقت و اينا هم خيلي پرسشناكه! اگه حوصله و وقتي داري برامون بگو خيلي راهگشاست مطمئنم!راستش من گشتم اطلاعات كيست و سفرنامه ات رو نجستم اگه داري لينك بذاري كافيه كه وقتت گرفته نشه!
ممنونم!
به اميد اتفاقهاي خوب!
ارادتمندم!
برقرار باشين!
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، Szsanazsz ، sayeh_m ، achi686 ، zina s ، saljoogh ، barmak ، sh_aytak ، afs ، r_ent ، rezagh ، hana_fd
(2012-08-20 ساعت 18:26)honey rahmati نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 15:28)Ali DV-2013 نوشته:  دوست عزیز همه منتظریم ولی از اونجا که باید کارهای رفتن به مصاحبه رو آماده کرد شخص من بیشتر به اون پرداخته ام و زیاد منتظر نامه زمان مصاحبه نیستم چون بالاخره میاد و زمانش هم آخرای مهر یا اوایل آبان هست.

سلام می تونید جواب مرا بدهید شب اول اعلام نتایج اسمم دراومد فرمها رو5ژون فرستادم حالا باید منتظر نامه یا ایمیل باشم کدوم یکی ؟مرحله بعدی چیه ؟
سلام
شما باید با استفاده از کانفرمیشن نامبر (همون شماره ای که با اون قبولیتون رو دیدین ) به اون صفحه برین و اگر تاریخ مصاحبه تون مشخص شده باشه اون صفحه عوض میشه و به جاش زمان مصاحبه رو میبینید Smileکه البته ایمیل هم میفرستند ولی در مواردی هم ممکنه ایمیلی فرستاده نشه Smileاگر سفارت شما آنکارا بوده هنوز برای کسی تاریخ مصاحبه نیومده و خیلی ها از جمله خودم منتظر هستیم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ASALI ، zina s ، r_ent ، mehdiii ، barmak ، rezagh ، SOROUSHSOFT ، hamedhamed
(2012-08-20 ساعت 15:28)Ali DV-2013 نوشته:  دوست عزیز همه منتظریم ولی از اونجا که باید کارهای رفتن به مصاحبه رو آماده کرد شخص من بیشتر به اون پرداخته ام و زیاد منتظر نامه زمان مصاحبه نیستم چون بالاخره میاد و زمانش هم آخرای مهر یا اوایل آبان هست.

سلام می تونید جواب مرا بدهید شب اول اعلام نتایج اسمم دراومد فرمها رو5ژون فرستادم حالا باید منتظر نامه یا ایمیل باشم کدوم یکی ؟مرحله بعدی چیه ؟

دوست عزیز سوال خودتون رو فقط در یه جا بپرسید.....
در غیر این صورت مدیران این سایت به شما اخطار خواهند داد....
در صفحه ای دیگر که سولتون رو پرسیده بودید بنده جواب دادم......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: saljoogh ، ASALI ، zina s ، r_ent ، sayeh_m ، barmak ، honey rahmati ، lilistar
(2012-08-20 ساعت 17:35)Gholy نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 16:59)winlott2011 نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 00:29)mani.iht نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 00:14)winlott2011 نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 19:16)taha_jam_co نوشته:  خدا از دهنت بشنوه من که دارم سکته میکنم می ترسم کارنت نشیم
الان 2 ماه که سر کار نمیرم و کلا همه چیزو تعطیل کردم دارم زبان میخونم نمیدونم این وضع تا کی ادامه خواهد داشت

از من میشنوی همه زندگیتو رو این قصه نذارو تا وقتی ویزا نگرفتی چیزی رو منوط به اون نکن معلوم نیس چی پیش میاد زندگی کن و ادامه بده.مثلا من واسه چند ساعت دیر رسیدن نتونستم ویزامو بگیرم.هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.زندگی کن انگار نه انگار که برنده شدی.ایشالا همه چی جور میشه...

دوست عزیز اول خیلی‌ متاسفم بابت اینکه ویزا تون‌ نگرفتین،اگه ممکن واضحتر شرح بدین و تجربتنو در اختیار سایر دوستان قرار بدین?

من2011as22907 بودم ۳۱می ۲۰۱۱ مصاحبه رفتم و روز مصاحبه به علت تغییر وضعیت تاهل با وجود اعلام به کی سی سی ردشدم.بعد از پیگیری و اطلاع از امکان گرفتن ویزا حدود ۳۰ ساعت وقت داشتم ولی نتونستم ۳۱ سپتامبر انکارا باشم و ۱ اکتبر.به هیچ وجه قبول نکردن که پاسپورت رو واسه ویزا بگیرن.هر چند اتفاقای بهتری در انتظارم بود ولی این شانس از دست رفت.واسه همین میگمتا وقتی ویزا نگرفتی چیزی رو منوط به اون نکن معلوم نیس چی پیش میاد زندگی کن و ادامه بده

سلام
دوست خوبم متشكرم از توضيحاتت و متأسفم از اتفاقي كه افتاده!
ولي خواهشي هم دارم ازت اگه ممكنه موضوع رو كمي بازتر كن چون دوستان زبادي با موضوع تغيير وضعيت تأهل درگيرن و تو جز معدود كيسهايي هستي كه بابت اين موضوع رد شدي و اطلاعاتت خيلي شايان توجه هست و كمك كننده!
موضوع پيگيري و ٣٠ ساعت وقت و اينا هم خيلي پرسشناكه! اگه حوصله و وقتي داري برامون بگو خيلي راهگشاست مطمئنم!راستش من گشتم اطلاعات كيست و سفرنامه ات رو نجستم اگه داري لينك بذاري كافيه كه وقتت گرفته نشه!
ممنونم!
به اميد اتفاقهاي خوب!
ارادتمندم!
برقرار باشين!
من مدتها بود به سایت نیومدم اسم کاربری قبلی رو هم چون رمزشو به خاطر نداشتم استفاده نکردم ضمن اینکه به استرس ماژوری که روم بود حوصله سفرنامه نداشتم قضیه تغییر وضعیت تاهل اگه از مجرد به متاهل باشه و فرمها و ترجمه عقدنامه حتی اگه یکبار پس از اطلاع از قبولی به عنوان مجرد ارسال شده باشه در صورتی که مشکلی از لحاظ تاریخ ارسال اولیه تاریخ عقد و تاریخ ارسال عقدنامه و پرکردن مجدد فرمها برای هر دو نفر مشکلی ایجاد نمیکنه اما اگر مثل من موقع ثبت نام اولیه به هوای اینکه تا اعلام نتایج قرعه کشی یا مصاحبه عقد خواهید کرد و هنگام ارسال فرم به کنتاکی هنوز مدرک ازدواج نداشته باشید مشکل ساز خواهد شد هرچند که من متقاعدشون کردم که دروغ نگفتم و قصدم ازدواج بوده و به همین دلیل اسم خانومی رو موقع ثبت نام درج کردم اما تقدیر این بود که نشه!تطابق اطلاعات موقع ثبت نام با فرمها و اظهارات شما مهمه بیش از ۹۰ یا حتی ۹۵ درصد بعد از ارسال مدارک به سفارت وضعیتشون تصمیم گیری شده!!مصاحبه فقط واسه اینه که کارایی مثه انگشت نگاری و پرداخت هزینه انجام بشه و اینکه اطلاع جدیدی در برخورد با شما بدست میاد یا نه!!!!کلا فرمالیته س حتی ممکنه هیچی جز قسم خوردن ازتون نخوان!! اما در مورد زمان دیر رسیدن هم پرسشناک هم وحشتناکه!!پیشنهاد میکنم اگه دیدین دقیقه نودی میشین برید و تو اون کشور روزای اخر رو باشید تا این مسایل پیش نیاد که به موقع نرسید
ضمنا این یه شانسه یه بار اومده ممکنه بازم بیاد ممکن هم هست نیاد چیزی که ازش میمونه تجربه س چه به رفتن ختم شه چه موندن
ایشالا همه به اونی که به صلاحشونه برسن
اگه چیزی باشه که بتونم کمک کنم در خدمتم دوستان
لطفا پیغام خصوصی بذارید که شرمنده نشم و واسه ندیدن پستتون بی جواب نذارم
(2012-08-21 ساعت 01:51)shiraz mamali نوشته:  آقایون یکی از ستاره های من کم شده .هرکی کش رفته خودش بذاره سر جاش

ستاره ها اتوماتیک و توسط نرم افزار با توجه به میزان فعالیت اعضا و تعداد پستها اضافه میشوند.
از دیروز تالار ۲۰۱۳ توسط تیم مدیریت از پستهای بی محتوا، کم ارزش و پرسشهای تکراری شروع به پاکسازی شده تا برای برندگان ۲۰۱۴ آماده، مفید و مثمر ثمر باشد. حتما حذف شدن پستهای شما (به خصوص تکرر سؤالات در چند تاپیک) و آنچه تا کنون از پستهایتان مانده نماینده همین تعداد ستاره است. چه بسا طی روزهای آتی پستهای بیشتری حذف شده و ستاره ها کمتر هم بشوند. تعداد ستاره ها رابطه مستقیم خواهد داشت با تعداد ارسالهای مفید شما در تالار.
تشکر کنندگان: zina s ، rezagh ، Omidooo ، achi686 ، hamedhamed ، Ali DV-2013 ، Szsanazsz ، sayeh_m ، مانترا ، hana_fd ، Saeedv13 ، parsush ، roeentan ، shimoda ، barmak ، mooj ، payam62 ، lilistar ، Hedieh20

سلام دوست عزيز ابتدا بفرماييد شماره كيس نامبرتون در چه حدوده ؛ اگر شماره كيس نامبر شما زير 1900 هست بايد منتظر نامه زمان مصاحبه و چك كانفرميشن در صفحه‌اي كه قبول شديد و غيره باشيد و اگر نه بايد منتظر باشيد تا در بولتن‌هاي ماههاي بعد كيس شما كارنت بشه.
لطفا پس از رسيدن تعداد ارسالتون به 10 عدد امضاتونو در كنترل پنل كاربر ايجاد كنيد تا با دونستن شرايط شما بتونيم بهتر راهنماييتون كنيم.

ممنون
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، zina s ، barmak ، lilistar ، hamedhamed ، afshin4749 ، homayoon13
سلام دوستان
من نامه دوم رو دریافت کردم و برام توی اکتبر وقت مصاحبه داده.بعد از مرور تمامی پستها دوست دارم یه مشورتی با هاتون داشته باشم شاید شما هم یه فکرایی برای خودتون کردین:
امتحانات آخر سال دخترم تا نیمه خرداد 1392 طول میکشه و ما تا اون موقع نمی تونیم از ایران خارج بشیم.در نتیجه اگر ما اکتبر بریم برای مصاحبه حتی کلیرنس نخوریم و یا یکی دو ماه هم که کلیرنس بخوریم باز مدیکال تا خرداد ماه باطل میشه و دوباره دردسر مدیکال و شاید واکسن الکی و مجدد.... و کلی هم هزینه...من صلاح دیدم مصاحبه رو بندازم برای ژانویه 2013 .نظراتتون رو از دیدهای مختلف بگین ممنون میشم.در ضمن زودتر هم فکر کنم باید به سفارت ایمیل بزنم..خدا کنه همون تاریخی که من خواستم وقت بدن.منتظر نظراتتون هستم.در ضمن محل مصاحبه من کوالالامپور هست
مصاحبه:27 مارچ ابوظبی
در انتظار کلیرنس
آخرین آپدیت فرد اصلی : 17 سپتامبر
آخرین آپدیت 2 نفر همراه : 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: Omidooo ، roeentan ، barmak ، hamedhamed ، zina s
(2012-08-21 ساعت 10:20)hossein jon نوشته:  سلام دوستان
من نامه دوم رو دریافت کردم و برام توی اکتبر وقت مصاحبه داده.بعد از مرور تمامی پستها دوست دارم یه مشورتی با هاتون داشته باشم شاید شما هم یه فکرایی برای خودتون کردین:
امتحانات آخر سال دخترم تا نیمه خرداد 1392 طول میکشه و ما تا اون موقع نمی تونیم از ایران خارج بشیم.در نتیجه اگر ما اکتبر بریم برای مصاحبه حتی کلیرنس نخوریم و یا یکی دو ماه هم که کلیرنس بخوریم باز مدیکال تا خرداد ماه باطل میشه و دوباره دردسر مدیکال و شاید واکسن الکی و مجدد.... و کلی هم هزینه...من صلاح دیدم مصاحبه رو بندازم برای ژانویه 2013 .نظراتتون رو از دیدهای مختلف بگین ممنون میشم.در ضمن زودتر هم فکر کنم باید به سفارت ایمیل بزنم..خدا کنه همون تاریخی که من خواستم وقت بدن.منتظر نظراتتون هستم.در ضمن محل مصاحبه من کوالالامپور هست

به خاطر امتحانات دخترت ریسک نکن...امسال بیشتر از هر سال از ایران برنده اعلام کردن...یهو دیدی 3500 تا ظرفیت پر شد و به تو ویزا نرسید...من جای تو بودم هزینه مدیکال دوباره رو به جون میخریدم ولی واسه امتحانات دخترم ریسک نمیکردم...یه کار دیگه هم میتونی بکنی...برو اکتبر مصاحبه...تو بدترین حالت 2 ماه بعدش ویزا میگیری...بعد یه سفر 1 ماهه برو امریکا و گرین کاردو بگیر و واسه امتحانات دخترت برگرد ایران
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: r_ent ، ensan ، Szsanazsz ، Saeedv13 ، rezagh ، roeentan ، barmak ، mgolchin13 ، lilistar
(2012-08-21 ساعت 10:50)enchantress_boy نوشته:  

به خاطر امتحانات دخترت ریسک نکن...امسال بیشتر از هر سال از ایران برنده اعلام کردن...یهو دیدی 3500 تا ظرفیت پر شد و به تو ویزا نرسید...من جای تو بودم هزینه مدیکال دوباره رو به جون میخریدم ولی واسه امتحانات دخترم ریسک نمیکردم...یه کار دیگه هم میتونی بکنی...برو اکتبر مصاحبه...تو بدترین حالت 2 ماه بعدش ویزا میگیری...بعد یه سفر 1 ماهه برو آمریکا و گرین کاردو بگیر و واسه امتحانات دخترت برگرد ایران

با سلام این 3500 را از کجا آورده اید همه دارند سر این در یه تاپیک دیگه دعوا میکنند اصلا معلوم نیست درست باشه
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m ، barmak
(2012-08-21 ساعت 11:45)alirezass نوشته:  با سلام این 3500 را از کجا آورده اید همه دارند سر این در یه تاپیک دیگه دعوا میکنند اصلا معلوم نیست درست باشه

سلام
بر اساس قانون لاتاری هیچ کشوری نمیتونه بیش از 7% از تعداد 50000 ویزارو دریافت کنه، شما حساب کن 7% چند میشه و به دوستان هم بگو تا تو تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن اینقدر با هم دعوا نکنن.
(2012-08-21 ساعت 11:45)alirezass نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 10:50)enchantress_boy نوشته:  

به خاطر امتحانات دخترت ریسک نکن...امسال بیشتر از هر سال از ایران برنده اعلام کردن...یهو دیدی 3500 تا ظرفیت پر شد و به تو ویزا نرسید...من جای تو بودم هزینه مدیکال دوباره رو به جون میخریدم ولی واسه امتحانات دخترم ریسک نمیکردم...یه کار دیگه هم میتونی بکنی...برو اکتبر مصاحبه...تو بدترین حالت 2 ماه بعدش ویزا میگیری...بعد یه سفر 1 ماهه برو آمریکا و گرین کاردو بگیر و واسه امتحانات دخترت برگرد ایران

با سلام این 3500 را از کجا آورده اید همه دارند سر این در یه تاپیک دیگه دعوا میکنند اصلا معلوم نیست درست باشه

کی داره دعوا میکنه؟؟؟ مگه سر مسائل واضح و بدیعی هم کسی دعوا میکنه!!!! شما سایت وزارت خارجه امریکا رو هم هم قبول نداری ؟؟!!!!

Applicants registered for the DV-2013 program were selected at random from 7,941,400 qualified entries (12,577,463 with derivatives) received during the 30-day application period that ran from noon, Eastern Daylight Time on Tuesday, October 4, 2011, until noon, Eastern Daylight Time on Saturday, November 5, 2011. The visas have been apportioned among six geographic regions with a maximum of seven percent available to persons born in any single country.

منبع : http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5712.html
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، rezagh ، mgolchin13 ، Saeedv13 ، barmak
(2012-08-21 ساعت 11:57)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 11:45)alirezass نوشته:  با سلام این 3500 را از کجا آورده اید همه دارند سر این در یه تاپیک دیگه دعوا میکنند اصلا معلوم نیست درست باشه

سلام
بر اساس قانون لاتاری هیچ کشوری نمیتونه بیش از 7% از تعداد 50000 ویزارو دریافت کنه، شما حساب کن 7% چند میشه و به دوستان هم بگو تا تو تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن اینقدر با هم دعوا نکنن.

ببخشید مگه با حذف بعضی کشورهای آسیا سهمیه شون بین بقیه تقسیم نمیشه پس باید این 3500 ویزا برای ایران بیشتر شه قاعدتا نه؟؟

تشکر کنندگان: barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان