کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
این متن ایمیلی بود که برای ما اومد و رفتیم زمان مصاحبه رو از تو سایت دیدیم:

[عکس: 39440848705971143587.jpg]

این هم موضوع ایمیل تو inbox:

[عکس: 37032306177009530328.jpg]

ممنون رضا جان دست گلت درد نکنه.
امیر مهاجر
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-04-15 ساعت 23:56)bayat_r نوشته:  این متن ایمیلی بود که برای ما اومد و رفتیم زمان مصاحبه رو از تو سایت دیدیم:

[عکس: 39440848705971143587.jpg]

این هم موضوع ایمیل تو inbox:

[عکس: 37032306177009530328.jpg]

ممنون رضا جان دست گلت درد نکنه.
امیر مهاجر

نامه ی من با همین سابجکت بوده ساعت 8 و نیم شب
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: bayat_r ، ASALI ، Aida.s ، roeentan ، shaso ، nika ، Given ، shiraz mamali ، parsush ، nooshshahnar ، امیر مهاجر ، morvarid1364 ، soruosh ، niko ، mehdi110
یادش بخیر چه زود گذشت...سه ماه پیش بود....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، Aida.s ، valencia ، roeentan ، nika ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، soruosh ، niko ، گل نهال ، Saeedv13 ، mehdi110
میدونید بچه ها من خیلی خوشحال نیستم ، دلم واسه عزیزانم تنگ میشه اگه برم ای کاش.....................................

تشکر کنندگان: valencia ، nika ، soruosh ، NarcisJ
(2013-04-16 ساعت 00:19)Aida.s نوشته:  میدونید بچه ها من خیلی خوشحال نیستم ، دلم واسه عزیزانم تنگ میشه اگه برم ای کاش.....................................

اولش سخته ولی مطمئن باش عادت میکنی و بعدها وقتی یادش میفتی میبینی چه تصمیم خوبی گرفتی
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: payam62 ، shaso ، nika ، nooshshahnar ، Aida.s ، NarcisJ
سلام دوستان
پس از کارنت شدن در این ماه جمعه شب از KCC پرسیدم چرا نامه دوم من نیامده است که امروز پاسخ داده است که اکنون کیس نامبر شما کارنت شده و تاریخ مصاحبه شما نیز زمانبندی شده است و از طریق ایمیل به اطلاع شما می رسد که به سایت dvlottery جهت رویت آن مراجعه شود .به نظر می رسد بایستی مدت دیگری نیز منتظر ماند . وقت خوبی داشته باشید
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، nooshshahnar ، chance2013 ، gitialyari ، سلی ، Given ، efah ، mehdivatani ، rose_2000
سلام. برای لاتاری ثبت نام میکنیم. بعد صبر میکنیم و انتظار میکشیم تا نتایج اعلام بشه. وقتی برنده شدیم فرمها رو میفرستیم و صبر میکنیم تار کارنت بشیم. کارنت که شدیم صبر میکنیم تا نامه دوم بیاد. نامه دوم که اومد انتظار میکشیم و صبر می کنیم تا زمان مصاحبه فرا برسه . ضربان قلب به حداکثر خودش میرسه. مصاحبه می کنیم و اگر کلیرینس بخوریم باید صبر کنیم تا کلیر بشیم. کلیر که شدیم باید صبر کنیم که لحظه رفتن فرا برسه... و این همه زمان طی میشه و موضوعی که برای کل فرآيند و برای همه مشترکه صبره و بس!!! برای همه آرزوی تحمل آسان این انتظار رو دارم و جمله آخر اینکه وقتی زمان رفتن برسه به کسی که تازه برنده شده و میخواد این مسیرو شروع کنه میگیم : "اینقدر راحته که فکرشم نمی تونی بکنی! اینقدر استرس نداشته باش!!!! " - در پناه حق ...
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: gitialyari ، soruosh ، Setare99 ، bayat_r ، soroshnia ، niko ، سلی ، Given ، efah ، گل نهال ، amir82 ، Saeedv13 ، roeentan ، NarcisJ ، rose_2000 ، dv2016
ادم واقعا جونش به لبش نیرسه از کارو زندگیشم میوفته این همه صبر کردن همرو پیرمیکنه. من به اندازه 3 سال پیر شدم
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
تشکر کنندگان: shaso ، mlo ، nooshshahnar ، Given ، rezagh ، گل نهال ، Aida.s
(2013-04-16 ساعت 11:12)gitialyari نوشته:  ادم واقعا جونش به لبش نیرسه از کارو زندگیشم میوفته این همه صبر کردن همرو پیرمیکنه. من به اندازه 3 سال پیر شدم
دوست عزيز قرار نيست همين اول راهي خسته و نااميد باشيد
پر انرژي باشيد ++++++++++++++++++++++++++++++++تا برسيم به هدف نهايي++++++++++++++++++++
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: gitialyari ، niko ، nooshshahnar ، Given ، Aida.s ، so_ar
سلام بچه ها ميگم چرااين نامه دوم نيومده اعصابمنو ريخته بهم اي بابا
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Given
(2013-04-16 ساعت 11:15)shaso نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 11:12)gitialyari نوشته:  ادم واقعا جونش به لبش نیرسه از کارو زندگیشم میوفته این همه صبر کردن همرو پیرمیکنه. من به اندازه 3 سال پیر شدم
دوست عزيز قرار نيست همين اول راهي خسته و نااميد باشيد
پر انرژي باشيد ++++++++++++++++++++++++++++++++تا برسيم به هدف نهايي++++++++++++++++++++

ممنون بابت همراهیت دوستم Smile
تشکر کنندگان: bayat_r ، nooshshahnar ، Aida.s
(2013-04-16 ساعت 11:30)mazerati نوشته:  سلام بچه ها ميگم چرااين نامه دوم نيومده اعصابمنو ريخته بهم اي بابا

مثل اینکه جز دندون رو جیگر گذآشتن چاره دیگه ای نداریم Sad
تشکر کنندگان: bayat_r ، nooshshahnar ، Aida.s ، پدی
دوستان خوبم اول از همه یک انرژی + برای همتون . به چیزای خوب فکر کنید . Smile
از کار و زندگی نیفتید .. این ها همش نشون دهنده ی نظم بالای اون کشور هست . سعی کنید از همین اول به زندگیتون نظم بدین . و این اجازه ندین که این بی نظمی که این همه سال داشتید شما رو از بین ببره . از همین اول تغییر کنید . به امید موفقیت برای همتون چه اینجا . چه تو هر جای دنیا Smile .
باز هم تاکید میکنم از کار و زندگی نیفتید Smile
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: gitialyari ، bayat_r ، سلی ، niko ، nooshshahnar ، Aida.s ، Given ، efah ، so_ar ، NarcisJ
بچه ها یکی از دوستای من بعد از 11 سال تونست از طریق خویشاوندی گرین کارت امرکا رو بگیره.تصورش هم سخته. بدونید این زمان و هزینه ای که ما میکنیم یک صدم بقیه نیست پس نگران هیچی نباشید و بذارید تا زمان همه چیز رو حل کنه
8011 /ایروان/ دو نفر/مصاحبه 3 جون/کلیر 8 اگوست/ دریافت ویزا 6 سپتامبر

تشکر کنندگان: niko ، mlo ، nooshshahnar ، Aida.s ، Given ، gitialyari ، efah ، گل نهال ، shiraz mamali ، so_ar ، rose_2000
والا این انتظار که چیزی نیست،من خودم سال 2010 برای کانادا اپلای کردم،الان تازه پاس ریکوئست شدم برای ویزا.این 3- 4 روز که چیزی نیست،یکم تحمل داشته باشید.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: Given ، گل نهال ، nooshshahnar ، پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان