کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-16 ساعت 01:42)payam62 نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 01:37)valencia نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 00:48)payam62 نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 00:36)valencia نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 00:19)Aida.s نوشته:  میدونید بچه ها من خیلی خوشحال نیستم ، دلم واسه عزیزانم تنگ میشه اگه برم ای کاش.....................................

اولش سخته ولی مطمئن باش عادت میکنی و بعدها وقتی یادش میفتی میبینی چه تصمیم خوبی گرفتی

چاکریم آقا والنسیا Big Grin .

دکتر زاغ سیاه چوب میزنی. بزار به کارمون برسیمBig GrinBig GrinBig Grin
نه والنسیا جان . هوس اون اتاق و چایی و برادران لویی زده به سرم Cool

امیدوارم دوستان عزیز

تشکر کنندگان: valencia ، پدی
هِــ ـیـْـــــــ نامه دوم کجایی؟!!
نامه دوم دوسِت دارم.
گروهی برای امید دادن به کارنت شده های اخیر از بابت نیامدن نامه دوم ، این شش روز گذشتن از 10 آوریل را با دوران انتطارهای دیگر مقایسه میکنند و دوستانی دیگر با انتظارهای انواع دیگر ویزاهای ، اینها ازبرای دلداریست ، باید با دوره های مشابه پیشین مقایسه کرد و دریافت که آیا دلیلی برای نگرانی هست ؟ اگر روال همیشگی اینست پس دلیلی برای بیان بیتابی و نگران کردن دیگران نیست .
در بولتن ویزای ماه آینده ، ماه می ، آمده است که در ماه پس از آن ، ماه ژوئن ، تا پرونده شماره 8900 برای مصاحبه دعوت خواهند شد و ما در 16 آوریل نگرانیم که چرا نامه دوم نیامده ، جالب اینجاست که برای هیچ کدام از دوستان نیامده ، بنابراین جای نگرانی نیست .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: bayat_r ، shiraz mamali ، Aida.s ، nooshshahnar ، so_ar ، پدی ، NarcisJ ، rose_2000
(2013-04-16 ساعت 11:15)shaso نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 11:12)gitialyari نوشته:  ادم واقعا جونش به لبش نیرسه از کارو زندگیشم میوفته این همه صبر کردن همرو پیرمیکنه. من به اندازه 3 سال پیر شدم
دوست عزيز قرار نيست همين اول راهي خسته و نااميد باشيد
پر انرژي باشيد ++++++++++++++++++++++++++++++++تا برسيم به هدف نهايي++++++++++++++++++++

خدا بزرگ دوستان، توکلتون و از دست ندید

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، گل نهال ، پدی
ما هستیم تا آخر با شما دوستان گل
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: پدی ، roeentan
اگه امشب نامه دوم بیاد!!!!!!! هی چی میشه!
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: nooshshahnar
سلام دوستان، من 3 سال هست ساکن آمریکا هستم و امسال اسمم برای لاتاری 2013 بیرون آکد با کیس نامبر **93
که چهار رقمی است و انتظار داشتم زود کارنت بشم، کسی می دونه چرا امسال اینقدر کم اعلام میکنن؟ و آیا کسی بوده که از داخل آمریکا برنده شده باشه و فقط نیاز به adjustment of status داشته باشه نه ویزا؟
ممنون از همگی
تشکر کنندگان: گل نهال
دوستان مهاجر سرایی خوبم نامه دوم من اومد به صورت ای میل Smile
8XXX * ایروان
(2013-04-16 ساعت 20:07)nikan_sh نوشته:  دوستان مهاجر سرایی خوبم نامه دوم من اومد به صورت ای میل Smile

مبارکهههههههههههههههههههههههه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: nikan_sh ، SHABAH51 ، amir82 ، efah
استرس گرفتم :d
چه حس عجیبی
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، SHABAH51 ، amir82
(2013-04-16 ساعت 20:07)nikan_sh نوشته:  دوستان مهاجر سرایی خوبم نامه دوم من اومد به صورت ای میل Smile
جدی می گی یا شوخی کردی نیکان جان ؟ Wink مبارکه
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: nikan_sh ، nooshshahnar ، roeentan ، amir82 ، mehdi110
دوستان عزیز نامه ی دوم من هم اومد (بصورت ایمیل)
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: nikan_sh ، Given ، SHABAH51 ، roeentan ، سو سو ، amir82 ، mehdi110 ، ابی هانی ، efah
سلام دوستان
نامه دوم من هم آمد.دوستان مدارک مورد نیاز مصاحبه را ترجمه کردم بدون مهر دادگستری و امورخارجه .یکی از دوستان که برنده یکسال قبل از ما بوده میگه تائید امورخارجه و مهر دادگستری را روی مدارک بزن . دوستان با تجربه لطفا اظهار نظر فرمایند با سپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، amir82 ، mehdi110 ، ابی هانی ، efah
خوب برین ببینید کجا هستین .... بگین دیگه .. ایروانین ، آنکارا هستین .. تاریخ چیه ؟
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: nikan_sh ، amir82
(2013-04-16 ساعت 20:18)nooshshahnar نوشته:  دوستان عزیز نامه ی دوم من هم اومد (بصورت ایمیل)

مبارکهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه Wink

(2013-04-16 ساعت 20:18)Given نوشته:  
جدی می گی یا شوخی کردی نیکان جان ؟ Wink مبارکه
جدی میگم

ایروان ---:p

ایروان
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: Given ، nooshshahnar ، KOUROSHAVIN ، roeentan ، amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان