کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
نامه دوم ما هم اومد...با اجازه دوستان داریم آماده میشیم که امشب رو جشن بگیریم Smile (اوایل ژوئن)/ ایروان
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، nikan_sh ، Given ، KOUROSHAVIN ، roeentan ، amir82 ، mehdi110 ، ابی هانی ، efah ، rose_2000 ، Saeedv13
(2013-04-16 ساعت 20:19)Given نوشته:  خوب برین ببینید کجا هستین .... بگین دیگه .. ایروانین ، آنکارا هستین .. تاریخ چیه ؟

منم ایروان
انیمه ی اول جون
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: nikan_sh ، Given ، KOUROSHAVIN ، roeentan ، amir82 ، SHABAH51 ، mehdi110 ، ابی هانی ، Saeedv13
چه حالی داد بالخره من 1 بار نفر اول اعلام کردم .. (هفته اول جون )
مدارک همین امروز رفت واسه ترجمه . واکسن ها زده شده ( به لطف دوستای خوب مهاجر سرایی)
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Given ، KOUROSHAVIN ، roeentan ، سو سو ، amir82 ، SHABAH51 ، mehdi110 ، ابی هانی
گمان می کنم زمانبندی ها برای سفارت ارمنستان دارن آپدیت می شن ... تبریک به همه دوستان
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، nooshshahnar ، shimoda ، roeentan ، amir82
سلام دوستان
مصاحبه ما هفته اول ژوئن ایروان است که دوشنبه است ما برای مدیکال کی باید ایروان باشیم؟
***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، nooshshahnar ، Given ، amir82 ، SHABAH51 ، mehdi110 ، ابی هانی
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
این جمله برای شما هم اومده؟؟؟؟؟؟؟؟
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: mehdi110
(2013-04-16 ساعت 20:29)sadfar نوشته:  سلام دوستان
مصاحبه ما ... زوئن ایروان است که دوشنبه است ما برای مدیکال کی باید ایروان باشیم؟

تاریخ دقیق ندین لطفا ویرایش کنید
2 روز قبل خوبه اگه بچه همراه ندارید
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، Given ، mehdi110
(2013-04-16 ساعت 20:32)nikan_sh نوشته:  If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.

بله
78$$ - 4persons

تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، Given
(2013-04-16 ساعت 20:32)nikan_sh نوشته:  If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.

برای من این جمله نیست
تشکر کنندگان: Given
(2013-04-16 ساعت 20:36)KOUROSHAVIN نوشته:  

اره عزیز..واسه همه میاد..میگه اگه همه مدارکت که توی لیست اومده کامله لطفا حاضرشون کنید واسه مصاحبه با خودتون بیاریدشون.Wink

اگر مدارکتون برای افراد کیستون کامل نیست باید کامل کنید و با خوتون در زمان مصاحبه ببرید
78$$ - 4persons

تشکر کنندگان: nooshshahnar
(2013-04-16 ساعت 20:37)nooshshahnar نوشته:  

برای من این جمله نیست

مطمئن هستی؟؟؟؟
8XXX * ایروان
(2013-04-16 ساعت 20:43)nikan_sh نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 20:37)nooshshahnar نوشته:  

برای من این جمله نیست

مطمئن هستی؟؟؟؟

آره دوباره چک کردم
تشکر کنندگان:
(2013-04-16 ساعت 20:38)sadfar نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 20:36)KOUROSHAVIN نوشته:  

اره عزیز..واسه همه میاد..میگه اگه همه مدارکت که توی لیست اومده کامله لطفا حاضرشون کنید واسه مصاحبه با خودتون بیاریدشون.Wink

اگر مدارکتون برای افراد کیستون کامل نیست باید کامل کنید و با خوتون در زمان مصاحبه ببرید
واسه nooshshahnar نیومده
8XXX * ایروان
تبریک به دوستانی که نامه دوم را دریافت کردند. سوالی داشتم.من شماره کیسم کمتر از دوستی است که برایشان نامه دوم آمده. آیا در ارسال نامه دوم نظم و ترتیبی وجود دارد و یا اینکه اتفاقی این مسئله اتفاق افتاده است؟
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، amir82 ، efah
منم نامه دوم می خوااااام ...... به ایروانی ها تبریییییک می گم
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، mlo ، amir82 ، پدی ، rose_2000 ، KOUROSHAVIN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان