کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
ما هم آنکارا بودیم .خودشان ابوظبی انداختند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
نامه دوم من ساعت 5:30 اومد ابوظبی افتادم
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، nooshshahnar ، shaso ، rezagh ، Aida.s ، nikan_sh ، Ali.US ، Nasimmmm ، far-dv2013 ، Soap McTavish ، soruosh ، efah
سلام به دوستای عزیز من آنکارا زده بودم بعد خواستم ایروان بشه نشد حالا بریم تو کاره آنکارا...من آنفولانزامو هم زدم!!Big Grin هول بودم...فقط مونده ایم MMR که میگن دو مرحله ای و آزمایش آنتی بادی...امیدوارم همه بچه های ایمجا موفق باشن
کیس نامبر .....2013AS78
تاریخ مصاحبه :13 jun
کنسولگری آنکارا
مقصد :
آمریکا
اما اصلا حس سفر نیست که نیست!!!
تشکر کنندگان: SHABAH51 ، shaso ، rezagh ، Aida.s ، nikan_sh ، payam62 ، far-dv2013 ، tajhizgaran ، soruosh ، efah
(2013-04-17 ساعت 20:08)meisam_sms نوشته:  سلام به دوستای عزیز من آنکارا زده بودم بعد خواستم ایروان بشه نشد حالا بریم تو کاره آنکارا...من آنفولانزامو هم زدم!!Big Grin هول بودم...فقط مونده ایم MMR که میگن دو مرحله ای و آزمایش آنتی بادی...امیدوارم همه بچه های ایمجا موفق باشن

با تبریک ولی خانم دکتر طاهرنژاد گفتند واسه آنکارا تا1 ماه قبل مدیکال نباید mmrرو زد. حتما قبلش بپرسید.
تشکر کنندگان: deineath ، Aida.s ، SHABAH51 ، nooshshahnar ، nikan_sh ، payam62
مبارک همتون باشه اومدن این نامه دوم...

خیلی با حاله
اصلا وقتی ادم نامه دومشو می بینه کلی حال می کنه...بعد از این همه صبر کردن برای اولین بار اقا یا خانم کی سی سی ادم رو با اسم کوچیک و بزرگ صدا می کنهRolleyesRolleyesBig Grin
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
(2013-04-17 ساعت 20:27)rezagh نوشته:  مبارک همتون باشه اومدن این نامه دوم...

خیلی با حاله
اصلا وقتی ادم نامه دومشو می بینه کلی حال می کنه...بعد از این همه صبر کردن برای اولین بار اقا یا خانم کی سی سی ادم رو با اسم کوچیک و بزرگ صدا می کنهRolleyesRolleyesBig Grin

خوشحال باشیم افتادیم ابوظبی یا نه؟
تشکر کنندگان: rezagh
(2013-04-17 ساعت 20:33)chance2013 نوشته:  

خیلی با حاله

به نظر من که خوب بود... البته هنوز کلیر نشدم ولی می گن کلیر کردنشونم خوبه... ولی می دونم دست به یک ضرب دادنشون عالی بودWink
سفارت های دیگه نرفتم تا مقایسه کنمCool ولی واقعا ابوظبی راحت بود هم مصاحبه و بخصوص مدیکال
سفرنامه هارو که بخونی چشم بسته می تونی بری خداییشWink
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
(2013-04-17 ساعت 20:37)rezagh نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 20:33)chance2013 نوشته:  

خیلی با حاله

به نظر من که خوب بود... البته هنوز کلیر نشدم ولی می گن کلیر کردنشونم خوبه... ولی می دونم دست به یک ضرب دادنشون عالی بودWink
سفارت های دیگه نرفتم تا مقایسه کنمCool ولی واقعا ابوظبی راحت بود هم مصاحبه و بخصوص مدیکال
سفرنامه هارو که بخونی چشم بسته می تونی بری خداییشWink
امیدوارم خیلی زود کلیر شید و با سپاس
تشکر کنندگان: rezagh ، SHABAH51 ، manila ، shiraz mamali ، meisam_sms ، 3pideh
من مصاحبم هفته دوم جون افتاده و اینکه شنیدمم یعنی ایجا خوندم که یک ماه قبل نباید زد و mmr دو مرحلش به فاصله یک ماه اگه الان بزنم احتمالا دکتر اونجا دومیشو میزنه و من 20 با 15 روز مونده میزنم که بگه برگشتی دومیشو هم بزن یه چیز تو همین مایه ها...

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید
کیس نامبر .....2013AS78
تاریخ مصاحبه :13 jun
کنسولگری آنکارا
مقصد :
آمریکا
اما اصلا حس سفر نیست که نیست!!!
تشکر کنندگان: manila ، nikan_sh ، shiraz mamali ، sgkco24 ، payam62 ، 3pideh ، Soap McTavish ، efah ، rouzbehdarvishi
دوستای عزیزم ایا باید فررم خاصی مثل سری اول پر کتیم تا با مدارک ببریم سفارت#
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
تشکر کنندگان: nikan_sh ، 3pideh
(2013-04-17 ساعت 18:04)پدی نوشته:  نامه دوم چند نفر امروز اومده؟
سلام هورررریا نامه ما هم اومد! هفته اول جون آنکارا Big Grin
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
(2013-04-17 ساعت 20:57)manila نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 18:04)پدی نوشته:  نامه دوم چند نفر امروز اومده؟
سلام هورررریا نامه ما هم اومد! هفته اول جون آنکارا Big Grin

خوش به حالت من انکارااااا میخوام
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
تشکر کنندگان: payam62 ، manila ، 3pideh
سلام الان نامه دوم امد من ابوظبی افتادم من انکارا زده بودمممممممممم ناراحتم کسی میدونه ابو ظبی بهتر یا انکاراااااا رانماییکنید

سلام الان نامه دوم امد من ابوظبی افتادم من انکارا زده بودمممممممممم ناراحتم کسی میدونه ابو ظبی بهتر یا انکاراااااا راهنمایی کنید
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: Ali.US ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، payam62 ، efah ، rouzbehdarvishi
سلام و تبریک به همه بابت نامه دوم.این جمله رو پایین صفحه واسه شما هم زدن؟(آخره آخر)
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: payam62
ســــــــــــــــلام
وآآآآي! من دارم خفـــــه میشم از ذووووووووووووووووووووووووووووووووووق رســـــماً

الان رفتم خیلی ریلکس که انگار «میدونم که نیومده ولی برم یه نگا بندازم»، سایت رو چک کردم، بعد دیدم تاریخ اون بالا به‌جای ۱می۲۰۱۲ شده ۱۷اپریل۲۰۱۳!
بعدش دیگه نفهمیدم چی شد! داشتم از ذوق می‌مُردم

من خودم درخواستی نکرده بودم؛ ولی از روز اول سفارتم آنکارا بود و فکر می‌کردم یا آنکارا خواهم افتاد یا ایروان؛ ولی در کمال ناباوری دیدم که نوشته «ابوطبی» D:
فک کنین!
من توی این مدت همش اطلاعات مربوط به آنکارا و ایروان رو جمع‌آوری کرده بودم توی فایل مشخصم و حالا باید برم تو کار ابوظبی Wink ولی واقعا برام مهم نیست. هرکجا که خیروصلاح باشه انشالله.

از ته دلم برای همه‌ی کسانی که نامه‌ دومشون اومده مثل من، آرزوی موفقیــــــــــــــــــــت دارم و برای همه‌ی همه‌ی همه‌ی برنده‌ها هم آرزوی شادی و سعادت.

دوستای خوبم. من هم در خردادماه هستم برای مصاحبه.

درضمن، با تشکر از هشدار به‌موقع آقای سعید Smile واقعا ممنون

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.
برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان