کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-18 ساعت 09:54)سو سو نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 21:53)Ali.US نوشته:  اولا تبریک بابت آمدن نامه دوم شما.ثانیا اینکه با توجه به تجربه این چندماهه که بچه ها از مصاحبه های خود نوشتن 100درصد ابوظبی از هر لحاظ بهتر ازآنکاراست.برای همه بچه های کارنت شده جدید آرزوی موفقیت میکنم

نفرمایید بابا دل ما می ریزه مگه انکارا چطوره؟؟؟

بابا خواستن ما ناراحت نشيم ديكه، حالا جداى از شوخي من واقعا نمي دونم در بين اين سه سفارتخانه كدوم يكي بهتره (البته صرفا در امور مربوط به خود موضوع ويزا نه حواشي) ولي اكر حواشي رو در نظر داشته باشيم خوب رفتن به أبوظبي به مراتب سختتر از اون دوتاي ديكست، اونا رو هر وقت خواستين بدون تشريفات ميتونين برين ولي أولين مسىله اي كه اينجا مطرحه همون ويزاست با اين سختي هايي كه دوستان كفتن و راههاي رسيدن به اون هم فقط يكيه اونم طيارهBig Grin
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: manila ، گل نهال ، payam62 ، SHABAH51 ، amairmonre ، آلیس-1980
(2013-04-18 ساعت 09:45)efah نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 17:44)far-dv2013 نوشته:  هوووووووررررررررررااااااااااا
دوستان من ايميل نامه دوم را دريافت كردم Big Grin

ولــــــــــــــــــــــــــــي سايت هنوز آپديت نشده !!! آخه چراااااااااا؟؟؟؟؟ Sad

پانزدهمین شادباش ، سفارت ؟

دوست عزيز در پست بعدي من سفارت و زمان مصاحبه را اعلام كردم. در ضمن امضا رو هم اپديت كردم.
از دوستان كسي ميداند كه آيا آرش جان فايل اكسل ليست لاتاري را اصلاح ميكند و يا شخص ديگري قبول زحمت كرده؟ ليست نياز به روز رساني دارد به خصوص در مورد من كه اطلاعات به كل اشتباه درج شده
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير
تشکر کنندگان: manila ، tajhizgaran ، amairmonre ، efah
(2013-04-17 ساعت 23:42)ari_kiana نوشته:  سلام به همه دوستان
نامه من هم اومد هفته سوم جون ابوظبی
اما ما 2 نفر هستیم و فقط اسم من رو نوشتن
اول نامه اینجوری هست
The applicant and all members of the family must appear at the appointed date and time for your interview.
اما توی Beneficiaries: None
آیا همسر من قید شده یا نه؟؟؟
چیکار باید بکنیم؟
اول از همه تبریک میگم بهتون. و اینکه آیا منظورتون تو ایمیل هستش یا تو سایت که میرین و شماره کامفرمیشن رو میزنین و محل و زمان مصاحبه تونو نوشته؟(تو نامه که فقط برای برنده میاد و اشاره ای به اسم طرف دوم نمی کنه) اگه تو سایته، تو نامه ما هم آخرش یک چنین چیزی اومده بود و نوشته بود اگه کامل نیومده اشاره بکنید. که مال ما کامل بود یعنی هم اسم برنده اصلی هم نفر همراه اومده بود. بنابر این من فکر می کنم بهتره بهشون زنگ بزنید یا نامه بنویسید که اسم اون نفر دیگه نیومده چون این نامه مهمه و وقت مصاحبه باید پرینتشو با خودتون ببرید! نگران هم نباشید از این اشتباها پیش میاد و به همین دلیل هم اون نوشته را گذاشته اند. موفق باشید!

(2013-04-17 ساعت 19:17)so_ar نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 19:11)mani.iht نوشته:  دوستان سلام

من همین الان نامهٔ دوم اومد،ابوظبی هست.نیمهٔ دوم ژوئن

اما یه چیزی هست که نگرانم کرده.من زمان ثبت نام تمام اطلاعات رو دقیقا از روی پاسپورت زدم و همچنین تو فرمها اما الان که نامهٔ دوم اومده پسوند فامیل همسرم رو نزده تو نامه دوم.و بالاش زده

If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.

نگرانم خیلی‌

مانی عزیز فکر نمیکنم اصلا جای نگرانی باشه ، این یه متن از پیش نوشته شده هست که واسه همه میره، برای ما هم که همه چیز درست بود همین متن را نوشته
دوست عزیز خب یه ایمیل بزنید و بگید که اسم همسرتون ناقص اومده. البته برای من هم که همه چی کامل اومده بود همینو نوشته بودن و منظورشون اینه که در زمان مصاحبه مدارک کامل را با خودتون ببرین).ولی برای راحتی خیال یه ایمیل هم بدین بد نیست!موفق باشید.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، SHABAH51 ، amairmonre
(2013-04-17 ساعت 21:45)shiraz mamali نوشته:  سلام و تبریک به همه بابت نامه دوم.این جمله رو پایین صفحه واسه شما هم زدن؟(آخره آخر)
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
بله برای من هم داشت ای جمله را Big Grin
نگران نباشی چیز خاصی نیست
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: payam62 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، SHABAH51 ، amairmonre ، rezagh ، efah ، Hedieh20
دوستان با سلام تبریک به کارنتی های جدید. من تو توضیحات (لاتاری از اول تا آخر) این نوشته را خواندم عینا کپی کردم؛ "نامه دوم که در آن مدارک مورد نیاز برای بردن به سفارت موجود می‌باشد به دست فرد برنده خواهد رسید"..." و اصل دو فرمی که در نامه دوم برای شما فرستاده شده‌اند" آیا منظور از نامه دوم که هممون هم نوشتیم به دستمون رسیده چیزی عیر از اطلاع از زمان و مکان مصاحبه است یا ... نمی دونم لطفا این معما را حل نمایید.Smile)
در ضمن یک سوال دیگه؛ آیا مدارک مالی حساب بانکی و اینا برای همراه برنده هم باید جداگانه تهیه بشه؟ آخه هیچ جا اشاره دقیق و روشنی نشده! باز هم ممنون.Smile)
2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، SHABAH51
(2013-04-18 ساعت 10:56)manila نوشته:  دوستان با سلام تبریک به کارنتی های جدید. من تو توضیحات (لاتاری از اول تا آخر) این نوشته را خواندم عینا کپی کردم؛ "نامه دوم که در آن مدارک مورد نیاز برای بردن به سفارت موجود می‌باشد به دست فرد برنده خواهد رسید"... آیا منظور از نامه دوم که هممون هم نوشتیم به دستمون رسیده چیزی عیر از اطلاع از زمان و مکان مصاحبه است یا ... نمی دونم لطفا این معما را حل نمایید.Smile) ممنون از همه !

سلام دوست عزیز
اون تاپیک احتمالا واسه چند سال پیشه، تا سال ۲۰۱۰ حتی نامه های لاتاری از طریق پست به درب منازل میومد ، الان دیگه فقط از طریق سایت خودمون چک میکنیم ، ممکنه قبلاً نامه ی دوم شامل مدارک مورد نیاز هم بود ولی الان نه دیگه ، الان همه چیو خودتون باید چک کنید، تو نامه دوم زمان و مکان مصاحبه و اسم همراهارو مینویسن و برا مدارک هم سایت سفارت مربوطه رو باید ببینید و بفهمید چه مدارکی برا لاتاری لازمه
تشکر کنندگان: mehdi110 ، manila ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، SHABAH51 ، amairmonre ، آلیس-1980
(2013-04-18 ساعت 11:04)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 10:56)manila نوشته:  دوستان با سلام تبریک به کارنتی های جدید. من تو توضیحات (لاتاری از اول تا آخر) این نوشته را خواندم عینا کپی کردم؛ "نامه دوم که در آن مدارک مورد نیاز برای بردن به سفارت موجود می‌باشد به دست فرد برنده خواهد رسید"... آیا منظور از نامه دوم که هممون هم نوشتیم به دستمون رسیده چیزی عیر از اطلاع از زمان و مکان مصاحبه است یا ... نمی دونم لطفا این معما را حل نمایید.Smile) ممنون از همه !

سلام دوست عزیز
اون تاپیک احتمالا واسه چند سال پیشه، تا سال ۲۰۱۰ حتی نامه های لاتاری از طریق پست به درب منازل میومد ، الان دیگه فقط از طریق سایت خودمون چک میکنیم ، ممکنه قبلاً نامه ی دوم شامل مدارک مورد نیاز هم بود ولی الان نه دیگه ، الان همه چیو خودتون باید چک کنید، تو نامه دوم زمان و مکان مصاحبه و اسم همراهارو مینویسن و برا مدارک هم سایت
سفارت مربوطه رو باید ببینید و بفهمید چه مدارکی برا لاتاری لازمه
خیلی خیلی ممنونم از جوابتون. من یک سوال دیگه هم تو ویرایش این سوال اضافه کرده بودم که اگر باز هم لطف کنید و جواب بدین ممنون میشم؛ آیا برای مدارک مالی از قبیل ملک و حساب بانکی لازمه که برای همراه برنده هم تهیه بشه یا نه حساب نفر اصلی ولی معادل رقم مناسب برای مخارج هر دو نفر کافیه؟ بازهم ممنون!
2013
تشکر کنندگان: tajhizgaran
بچه ها csc چیه؟ باید ثبت نام کنیم؟
چطوری اینکارو بکنیم؟ میشه لطقا راهنمایی کنین. ممنون میشم
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
تشکر کنندگان: shiraz mamali
(2013-04-18 ساعت 11:34)manila نوشته:  

سلام دوست عزیز
اون تاپیک احتمالا واسه چند سال پیشه، تا سال ۲۰۱۰ حتی نامه های لاتاری از طریق پست به درب منازل میومد ، الان دیگه فقط از طریق سایت خودمون چک میکنیم ، ممکنه قبلاً نامه ی دوم شامل مدارک مورد نیاز هم بود ولی الان نه دیگه ، الان همه چیو خودتون باید چک کنید، تو نامه دوم زمان و مکان مصاحبه و اسم همراهارو مینویسن و برا مدارک هم سایت
خیلی خیلی ممنونم از جوابتون. من یک سوال دیگه هم تو ویرایش این سوال اضافه کرده بودم که اگر باز هم لطف کنید و جواب بدین ممنون میشم؛ آیا برای مدارک مالی از قبیل ملک و حساب بانکی لازمه که برای همراه برنده هم تهیه بشه یا نه حساب نفر اصلی ولی معادل رقم مناسب برای مخارج هر دو نفر کافیه؟ بازهم ممنون!

خواهش میکنم دوست عزیز
تمکن مالی برای هر خانواده یکی لازمه و بهتره به نام برنده ی اصلی باشه، ولی بودن افرادی که واسه همراه(همسر) هم تمکن گرفتن ، شما میتونید کل پولاتونو بریزید به حساب برنده و تمکن بگیرید این به نظرم بهتره،
تشکر کنندگان: amairmonre ، manila
(2013-04-17 ساعت 23:42)ari_kiana نوشته:  سلام به همه دوستان
نامه من هم اومد هفته سوم جون ابوظبی
اما ما 2 نفر هستیم و فقط اسم من رو نوشتن
اول نامه اینجوری هست
The applicant and all members of the family must appear at the appointed date and time for your interview.
اما توی Beneficiaries: None
آیا همسر من قید شده یا نه؟؟؟
چیکار باید بکنیم؟
دوست عزیز یه سوال ؛ اولا چرا مشخصاتتون تو امضاتون نیست :Cool
2- ترجیح می دم به جای اینکه به پیام خصوصی تون جواب بدم اینجا جوابتونو بدم؛ گفتین که رفتین کامفرمیشن را وارد کردین و نامه محل و تاریخ مصاحبه را دیدن و اسم همسرتون نبود. به نظر من با ایمیل میشه موضوعتونو حل کنید. شما باید اشتباهی که شده رو اصلاح کنید. یعنی بگید اسم همراهتون اینه و اصلاح بشه. مگر اینکه در فرم های اولیه اشتباهی بوده و ایشون را ننوشته باشید! حتما چک کنید! موفق باشید.
2013
تشکر کنندگان: amairmonre ، tajhizgaran ، morvarid1364 ، efah ، آلیس-1980
(2013-04-17 ساعت 18:00)vorojak60 نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بله نامه دوم ما هم اومد ابوظبی نیمه دوم ژوئن

شما هم شانزدهمین خوش شانس هستید ، تبریک میگم .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-04-18 ساعت 12:13)gitialyari نوشته:  بچه ها csc چیه؟ باید ثبت نام کنیم؟
چطوری اینکارو بکنیم؟ میشه لطقا راهنمایی کنین. ممنون میشم
سلام دوست عزیز اگه نامه ی دومتون اومده و زمان و مکان مصاحبه مشخص شده ، و اگه ایروان هستید نیازی به ثبت نام ندارید ولی اگه ابوظبی ویا آنکارا هستید باید ثبت نام کنید
اینکه این csc چی هست و چه جوری باید ثبت نام کنید صفحه ی اول همین تاپیک همون ارسال اول رو اگه بخونید متوجه میشید چیه، لینکهای دانلودش هم وجود داره
این پست احتمالاً پاک میشه چون سوال تکراریه ،سوالی هست که در صفحات اول خیلی در موردش توضیح داده شده
تشکر کنندگان: ابی هانی ، shiraz mamali ، morvarid1364 ، Aida.s
(2013-04-17 ساعت 18:02)Aida.s نوشته:  هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نامه منم اومد، بگید کجا؟؟ آنکارااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مبارک باشه ، هفدهمین نفر از کارنتیهای 10 آوریل هستید که نامه دوم را دریافتید و اولین کیس آنکارا .Shy
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، manila ، Aida.s
(2013-04-17 ساعت 18:03)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 17:48)پدی نوشته:  آنکارایی ها اگه نامه دوم اومد اعلام بفرمایند
واسه منم إيميل اومد، اما نمي تونم برم ببينمBig Grin كانفيرميشن نامبر تو تبلت خانممه، اونم رفته دانشكاه، به محض اينكه دريافت كردم خبر ميدم، در ضمن زمان نامه ساعت ٣:٠١ است.

هجدهمین تبریک ، کار خوبی کردید که زمان نامه رو هم نوشتید .

(2013-04-17 ساعت 18:12)Given نوشته:  سلام بر دوستان عزیز مهاجر سرایی .. نامه من هم اومد ....هفته اول ژوئن آنکارا ... فقط یه چیزی .. من مزدوج شدم ....ولی تو قسمت Beneficiaries زده none قضیه چیه ؟ کاری لازمه انجام بدم ؟

نوزدهمین خوش شانس و دومین آنکارایی ، پیروز باشید .
تشکر کنندگان: mehdi110 ، morvarid1364
(2013-04-18 ساعت 12:20)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 11:34)manila نوشته:  

سلام دوست عزیز

خواهش میکنم دوست عزیز
تمکن مالی برای هر خانواده یکی لازمه و بهتره به نام برنده ی اصلی باشه، ولی بودن افرادی که واسه همراه(همسر) هم تمکن گرفتن ، شما میتونید کل پولاتونو بریزید به حساب برنده و تمکن بگیرید این به نظرم بهتره،

دوست عزیز نامه دوم برای برنده اصلی ایمیل میشه و توی اون هم تاریخ و ساعت مصاحبه میاد هم مدارکی که لازمه (البته مدارک لازم رو از توی سایت هم میتونید ببینید و اگر مصاحبتون آنکارا باشه اون مدارک رو فرستادید و تو ایمیل معمولا میگه اصلش رو بیارید با خودتون) و در خصوص تمکن مالی اگر یک حساب برای کل افراد کیس دارید و یا مثلا یک سند ملکی ،باید یک کبی از اون رو برای افراد کیس هم بزارید و این دقیقا چیزی بود که آفیسر به ما گفت و از ما خواست.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: manila ، Judy Abbott 13 ، meisam_sms

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان