کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
من ۶ ماه پیش از امارات عدم سو سابقه گرفتم چون قبالا ۷ سال اونجا زندگی می کردم الان که نگاهش کردم دیدم که پایینش نوشته که از تاریخ صدور ۳ ماه فقط اعتبار داره،چی کار کنمممم؟
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: mehdi110 ، oghs ، گل نهال ، farshadsh
(2013-05-28 ساعت 18:26)wITCH نوشته:  من ۶ ماه پیش از امارات عدم سو سابقه گرفتم چون قبالا ۷ سال اونجا زندگی می کردم الان که نگاهش کردم دیدم که پایینش نوشته که از تاریخ صدور ۳ ماه فقط اعتبار داره،چی کار کنمممم؟

اگر بعد از دریافت گواهی دیگه اونجا اقامت نداشتین مشکلی نداره
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: mehdi110 ، oghs ، گل نهال ، farshadsh ، shani89 ، bagheri.274
(2013-05-28 ساعت 01:28)saharnaz..md نوشته:  سلام من فرم ها رو به KCC ایمیل کردم و این ایمیل رو دریافت کردم Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا یعنی مورد قبولشون بوده؟؟
و از کجا در مورد کارنت شدن باید اطلاع پیدا کنم؟؟

منم همین مشکل رو دارم یکی جواب بده آخه کیس ما 8000 هست فرمها رو هم دیر فرستادم 5 می 2013 فقط ایمیل تمپلتشون اومد.و حالا باید چه کنیم چون با ماه جون کارنت نشدم Sad یه کمی نگرانم و نمی دونم ایمیل برای تائید بزنم یا نه .
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: farshadsh ، oghs ، jazirehh ، Betti
(2013-05-29 ساعت 09:19)shani89 نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 01:28)saharnaz..md نوشته:  سلام من فرم ها رو به KCC ایمیل کردم و این ایمیل رو دریافت کردم Thank you for your inquiry.

منم همین مشکل رو دارم یکی جواب بده آخه کیس ما 8000 هست فرمها رو هم دیر فرستادم 5 می 2013 فقط ایمیل تمپلتشون اومد.و حالا باید چه کنیم چون با ماه جون کارنت نشدم Sad یه کمی نگرانم و نمی دونم ایمیل برای تائید بزنم یا نه .
واسه اينكه خيالتون راحت بشه يه ايميل ديگه به كي سي سي بزنيد و بپرسيد كه مداركتون كامله يا نه
چون دير فرستاديد نامه دومتون با كارنتي هاي آگوست مياد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: oghs ، farshadsh ، bagheri.274
بچه ها من تاريخ مصاحبه ام از طرف kcc يك ماه ديگه تعيين شده كه ميفتاد روز يكشنبه تعطيلي سفارت بود.ولي تو سايت سفارت تاريخ 3 روز جلو تر اعلام شده.صبح زنگ زدم كنتاكي گفت با سفارت هماهنگ كنيد.البته اينقدر دست و پا شكسته صحبت مي كرد كه خوب نفهميدم چي ميگه.حالا من نمي تونم با سفارت هم تماس بگيرم .شما تاريخ مصاحبه رو از تو سايت سفارت چك كردين يا فقط همون نامه دوم kcc رو ؟تو رو خدا هر كه اطلاع داره جواب بده كاملاً كلافه شدم...
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
تشکر کنندگان: soruosh ، farshadsh ، آنی

منم 9 می 2013 فرستادم مثل شما خیلی دیر!!!! کیس من 4xxx ایمیل هم دادم و فقط همون ایمیل ثابت رت دریافت کردم به نظر شما تا کی نامه دوم من میااااااااااااااد؟
ماه فوریه همکارنت شدم؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، bagheri.274
(2013-05-29 ساعت 10:38)گل نهال نوشته:  

واسه اينكه خيالتون راحت بشه يه ايميل ديگه به كي سي سي بزنيد و بپرسيد كه مداركتون كامله يا نه

گل نهال: حالا بذار من تعریف کنم، منم مشکل دوستمونو دارم دیگه. هفته پیش یه ایمیل زدم به کی سی سی که من کارنت شدم اما نامه دوم ندارم، دیشب جواب دادن؛ اصلا چیزه خاصی نگفت بهم فقط نوشته مدارکه شما رسیده و آدرس بولتن رو داده که چک کنیم و گفته که در جولای مصاحبتونه!!! امشب می خوام زنگ بزنم نظرتون چیه؟
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh
(2013-05-29 ساعت 12:53)Betti نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 09:19)shani89 نوشته:  منم همین مشکل رو دارم یکی جواب بده آخه کیس ما 8000 هست فرمها رو هم دیر فرستادم 5 می 2013 فقط ایمیل تمپلتشون اومد.و حالا باید چه کنیم چون با ماه جون کارنت نشدم Sad یه کمی نگرانم و نمی دونم ایمیل برای تائید بزنم یا نه .

گل نهال: حالا بذار من تعریف کنم، منم مشکل دوستمونو دارم دیگه. هفته پیش یه ایمیل زدم به کی سی سی که من کارنت شدم اما نامه دوم ندارم، دیشب جواب دادن؛ اصلا چیزه خاصی نگفت بهم فقط نوشته مدارکه شما رسیده و آدرس بولتن رو داده که چک کنیم و گفته که در جولای مصاحبتونه!!! امشب می خوام زنگ بزنم نظرتون چیه؟
نامه دوم تمام كسايي كه كارنت نشدن يا خيلي قبل كارنت شدن و بدليل دير فرستادن فرمها نسومده، همراه اين سري كارنتي ها مياد و مصاحبه شون هم آگوست هست، حدود ١٧ جون نامه دومهاتون مياد نگران نباشيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: Betti ، farshadsh
(2013-05-27 ساعت 15:41)امیر مهاجر نوشته:  من امروز ساعت ۱۱:۳۰ رفتم اداره گذرنامه، شهر آرا. پاسپورت و کارت پایان خدمت و کارت ملی رو گذاشتم رو میز مسؤول استعلام. گفتم: «لطفا اینو یه کنترل بفرمایید.» ایشون هم بعد از اینکه اطلاعات رو وارد کامپیوترش کرد فوری پاسپورتو پس داد و گفت: «مشکلی نداری، نفر بعد!» از وقتی ماشینو پارک کردم تا وقتی برگشتم برش دارم ۱۰ دقیقه طول کشید که ۹ دقیقه تو راه بودم تا برسم به اون آقاهه و برگردم پای ماشین. کل سلام و علیک و استعلام و خداحافظی ۱ دقیقه بیشتر نشد.
اگر تهرانید با خیال راحت برید استعلام کنید. اگر شهرستان هستید این احتمال وجود داره که طرف فکر کنه شخص تبه‌کار با پای خودش اومده تو دام. Big Grin
اگر چنین مشکلی براتون پیش اومد بگید که تو سایت نیروی انتظامی خوندید که هر کی میخواد از کشور خارج بشه حتما استعلام کنه. ما هم پیرو همون اطلاعیه اومدیم استعلام کنیم.

اِ چه جالبببببببببببب
انگاری دوشواری آقایون از یه جنسه!!!!
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، el333 ، سو سو ، soroshnia
(2013-05-29 ساعت 14:17)گل نهال نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 09:19)shani89 نوشته:  منم همین مشکل رو دارم یکی جواب بده آخه کیس ما 8000 هست فرمها رو هم دیر فرستادم 5 می 2013 فقط ایمیل تمپلتشون اومد.و حالا باید چه کنیم چون با ماه جون کارنت نشدم Sad یه کمی نگرانم و نمی دونم ایمیل برای تائید بزنم یا نه .

نامه دوم تمام كسايي كه كارنت نشدن يا خيلي قبل كارنت شدن و بدليل دير فرستادن فرمها نسومده، همراه اين سري كارنتي ها مياد و مصاحبه شون هم آگوست هست، حدود ١٧ جون نامه دومهاتون مياد نگران نباشيد

آخه اگه تا اون موقع باشه و کلیرنس بخوریم چی باید بشه ؟ بودند کسایی که این شکلی جا بمونند؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، Betti ، farshadsh
(2013-05-29 ساعت 15:19)n51 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 12:53)Betti نوشته:  گل نهال: حالا بذار من تعریف کنم، منم مشکل دوستمونو دارم دیگه. هفته پیش یه ایمیل زدم به کی سی سی که من کارنت شدم اما نامه دوم ندارم، دیشب جواب دادن؛ اصلا چیزه خاصی نگفت بهم فقط نوشته مدارکه شما رسیده و آدرس بولتن رو داده که چک کنیم و گفته که در جولای مصاحبتونه!!! امشب می خوام زنگ بزنم نظرتون چیه؟

آخه اگه تا اون موقع باشه و کلیرنس بخوریم چی باید بشه ؟ بودند کسایی که این شکلی جا بمونند؟

خب ديگه ما هم كه جولاي مصاحبه داريم همينه
نه ايشالا كليرنس ماههاي آخر تندتره و كسي از ويزا جا نميمونه و خود سفارتها هم مهلت ما و شرايطمونو ميدونن و مشكلي نيست خيالتون راحت باشه
تشکر کنندگان: Betti ، ali.agha ، farshadsh ، mlo ، bagheri.274 ، n51 ، Saeedv13 ، morvarid1364 ، lonelyman ، Hedieh20 ، soruosh
(2013-05-29 ساعت 15:19)n51 نوشته:  

منم این سوالو داشتم از بچه ها (مدیران محترم سایت وزین مهاجرسرا) پرسیدم گفتن تا حالا مشاهده نشده، اما من همچنان نگرانم
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: bagheri.274 ، lonelyman ، farshadsh
با سلام ! من اسم مادرم واسه گرین کارت دراومده ک باید یا دیپلم داشته باشه یا صابقه کار !!! صابقه کار چ کارایی قابل قبوله؟ گرچند ک الان دیر شده Sad
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 15:53)mistaken نوشته:  با سلام ! من اسم مادرم واسه گرین کارت دراومده ک باید یا دیپلم داشته باشه یا صابقه کار !!! صابقه کار چ کارایی قابل قبوله؟ گرچند ک الان دیر شده Sad

اگه ديپلم بتونن بگيرن خيلي بهتره، معمولاً سابقه كار جواب نميده
تشکر کنندگان: mlo ، farshadsh ، Saeedv13 ، sadeghi897 ، lonelyman ، roeentan ، Hedieh20
(2013-05-28 ساعت 18:02)naarestan نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 21:27)niko نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 19:47)naarestan نوشته:  سلام
من فارغ‌التحصیل شدم بهمن ۱۳۹۱ و دیروز هم موفق شدم دانشنامه لیسانسم رو بسونم از دانشگاه.
ولی توی فرم‌های اولیه که با دی‌اچ‌ال فرستادم به کی‌سی‌سی، نوشتم دانشجو هستم از سال فلان تا زمان حال (چون اون زمان هنوز دانشجو بودم). حالا من چی کار کنم‌؟ یک فرم جدید اصلاح‌شده روز مصاحبه با خودم ببرم؟ یا اونجا یارو دستی درستش میکنه؟
سلام
نه اصلا احتیاجی نیست وضعیت منم مثل شما بود تازه من مدرکم رو هم نتونسته بودم بگیرم فقط از دانشگاه یک گواهی الف گرفتم رو به افیسر گفتم که تازه فارغ التحصیل شدم.
خیلی آسون بود و اصلا سخت نگرفتند

سپاسگزارم
فقط یک سؤال دیگه!
من الان متوجه شدم که توی فرم‌های اولیه که به کی‌سی‌سی فرستادم سال‌های تحصیلیم به میلادی رو یک سال بیشتر زدم استباهی. یعنی مثلا ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ رو به‌اشتباه ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ زدم. الان توی فرم توی کامپیوتر درست کردم و میخوام ازش پرینت بگیرم و روز سفارت انشالله قبل از قسم خوردن بگم که این رو اشتباه کردم که یا توی فرم‌های قبلی دستی درست کنه یا اینکه فرم‌های جدید رو ازم بگیره. حالا سوالم اینه که این موضوع برام دردسر نمیشه! یه وخ بگن دروغ گفتی و اینها!؟

با سلام دوست عزیز،

نه مشکلی پیش نمی یاد فرم اصلاح شده رو براشون ایمیل کن و روز مصاحبه بهشون تحویل بده مشکل مهمی نیست.

با تشکر
کیسنامبر: 2013AS52XX
تاریخ مصاحبه : 16 آپریل 2013 پاریس
تاریخ کلیر: 8 آگست 2013
مقصد: TX
تشکر کنندگان: farshadsh ، sadeghi897 ، lonelyman

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان