کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
با سلام و خسته نباشيد
منم مثل بعضى ها تاريخ مصاحبه ام توى نامه ى دومم روز تعطيل مشخص شده بود اما تو سايت سفارتhttp://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/schedule_dv.html تاريخ جلوتر افتاده. با اين حال من ميل زدم ( البته تو فرم سوال هاى سفارت) اما هنوز نامه ى دومم درست نشده!
فكر ميكنيد مشكلى پيدا ميكنم؟ به هرحال تو برنامه سفارت تاريخ درستش هست!
تشکر کنندگان: گل نهال ، lonelyman ، farshadsh
(2013-05-30 ساعت 13:26)mediise نوشته:  با سلام و خسته نباشيد
منم مثل بعضى ها تاريخ مصاحبه ام توى نامه ى دومم روز تعطيل مشخص شده بود اما تو سايت سفارتhttp://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/schedule_dv.html تاريخ جلوتر افتاده. با اين حال من ميل زدم ( البته تو فرم سوال هاى سفارت) اما هنوز نامه ى دومم درست نشده!
دوست گرامي
مشكلي نيست و در همون تاريخي كه توي سايت سفارت زده بايد بري واسه مصاحبه. نگران نباش
حتما به سفارت ايميل بزن كه پاسخ كتبي شون رو داشته باشي واسه عوض شدن تاريخت
ديگه اينكه شماره كيستون حدودا چنده و كي حدودي مصاحبه داري؟
موفق باشين

دوستان

كسي ميدونه اونگان ( در آنكارا) روزاي تعطيل سفارت هم كار ميكنه يا نه؟

ممنون ميشم از كمكتون
تشکر کنندگان: mediise ، lonelyman ، farshadsh
(2013-05-30 ساعت 16:29)mohssen نوشته:  
دوست گرامي
مشكلي نيست و در همون تاريخي كه توي سايت سفارت زده بايد بري واسه مصاحبه. نگران نباش
موفق باشين

دوستان

ممنون ميشم از كمكتون

جز یکشنبه ها که تعطیل رسمیه بعضی وقتها بعضی از تعطیلات و هم بازه مثلا من خودم دیدم توی سایت تعطیلات رسمی 23 اپریل تعطیل رسمی بود و من چون داشتم می رفتم برای مصاحبه قبل از گرفتن وقت دکتر ایمیل زدم به دکتر و پرسیدم خیلی زود جواب دادن که ما باز هستیم و من بعد از اون وقت گرفتم اگر به تعطیلات خوردین قبلش به دکتر ایمیل بزنید که مطمئن شوید .
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: گل نهال ، lonelyman ، farshadsh
دوست گرامي
موفق باشين

دوستان

ممنون ميشم از كمكتون

ممنونم از جوابتون
ميشه بهم بگين به كدوم آدرس بايد ميل بزنم؟چون از طريق Question form كه جوابى برام نيومده!
هفته سوم جون مصاحبمه 
تشکر کنندگان:
ببخشید من یه سوال دارم اگه ممکن هست راهنمایی بکنید چون فردا میرم که این مدارک رو بفرستم! آیا بجز مدارک ذیل چیزی هست که فراموش کرده باشم؟ ( ترجمه های شناسنامه
,کارت ملی ,کپی پاسپورت, ترچمه مدارک تحصیلی, ترجمه مدارک مالی, فرمهای اسپانسر شیپ, ترجمه سند ازدواج,
پرینت نامه شماره 2 kcc ,
پرینت نامهcsc ,پرینت contact information sheet و عکسهای پشت نویسی شده )
تشکر کنندگان:
یادتون باشه همه مدارک که ترجمه شدند اصلشون هم ببرید
تشکر کنندگان: lonelyman
(2013-05-30 ساعت 21:45)negar_karimi6 نوشته:  یادتون باشه همه مدارک که ترجمه شدند اصلشون هم ببرید
پس یعنی این مدارک کامل هست فردا پست بکنم برای سفارت و در زمان مصاحبه هم اصل و ترجمه هاشون رو دوباره میبریم. خیلی ممنون از راهنماییتون.مرسی.
کارتهای واکسن یادتون نره

(2013-05-30 ساعت 21:47)hosa نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 21:45)negar_karimi6 نوشته:  یادتون باشه همه مدارک که ترجمه شدند اصلشون هم ببرید
پس یعنی این مدارک کامل هست فردا پست بکنم برای سفارت و در زمان مصاحبه هم اصل و ترجمه هاشون رو دوباره میبریم. خیلی ممنون از راهنماییتون.مرسی.

آها برای پست کردن سوال کرده بودید
فکرکردم بلیط پروازدارید
بله برای پست درستن
ولی برای روزمصاحبه کارت واکسن و اصل اینهاومانده حساب یادتون نره
(2013-05-30 ساعت 21:47)negar_karimi6 نوشته:  کارتهای واکسن یادتون نره

بله در زمان مصاحبه و باز هم خیلی ممنون
(2013-05-30 ساعت 18:16)mediise نوشته:  
دوست گرامي
موفق باشين

دوستان

ممنون ميشم از كمكتون

ممنونم از جوابتون
ميشه بهم بگين به كدوم آدرس بايد ميل بزنم؟چون از طريق Question form كه جوابى برام نيومده!
هفته سوم جون مصاحبمه 
سفارت US در آنكارا :
E-Mail: CA-Ankara@state.gov
The Immigrant Visa: (90 - 312) 455 5555 between 16:00 - 17:00 Mondays through Thursdays. Fax: (90-312) 468 6103
تشکر کنندگان: گل نهال ، lonelyman ، mediise ، farshadsh ، negar_karimi6 ، shani89 ، Hedieh20 ، soruosh
انتظار برای نامه دوم منو کشت ؟ آخه من که خیلی وقت کارنت شدم مدارکم که رسیده پس چرا نمیاد؟
تشکر کنندگان: lonelyman ، farshadsh ، jazirehh ، ali.agha ، negar_karimi6 ، shani89
(2013-05-31 ساعت 00:24)n51 نوشته:  انتظار برای نامه دوم منو کشت ؟ آخه من که خیلی وقت کارنت شدم مدارکم که رسیده پس چرا نمیاد؟

نامه هاي دوم ، بين ماه كه نمياد، همراه كارنتي هاي هر سري مياد، شما بايد تا كارنتي اين ماه صبر كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: lonelyman ، naarestan ، farshadsh ، soruosh ، jazirehh ، ali.agha ، negar_karimi6 ، shani89 ، Hedieh20 ، meisam_sms

دوستان گلم لطفاً و خواهشاً امضاتون رو كامل كنيد. سپاس Cool
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Saeedv13 ، negar_karimi6 ، shani89 ، Hedieh20 ، soruosh
(2013-05-31 ساعت 01:01)lonelyman نوشته:  

به حساب واردنبودنمون بزاریدکه امضانداریم و دوم اینکه فرصتووقت ندارم برم یادبگیرموانضابزارم انشالاااااااااااااااا مصاحبه برم دلم خوش باشه کلی وقت میزارم اونم نه برای امضا بلکه سفرنامه ای که موقع خواندن دوست دارید ورق بزنیدبریدصفحه بعدببینیداخرش چی میشه
به هرحال ببخشیدکه فرصت یادگیری برای امضاروندارم مهم اینه که هفته سوم جون مصاحبه دارموهنوزیه همسفرکه همون روزمصاحبه داشته باشه پیدانکردم
ازنظرروحی روانی موثره
تشکر کنندگان: shani89
(2013-05-31 ساعت 09:23)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 01:01)lonelyman نوشته:  

به حساب واردنبودنمون بزاریدکه امضانداریم و دوم اینکه فرصتووقت ندارم برم یادبگیرموانضابزارم انشالاااااااااااااااا مصاحبه برم دلم خوش باشه کلی وقت میزارم اونم نه برای امضا بلکه سفرنامه ای که موقع خواندن دوست دارید ورق بزنیدبریدصفحه بعدببینیداخرش چی میشه
به هرحال ببخشیدکه فرصت یادگیری برای امضاروندارم مهم اینه که هفته سوم جون مصاحبه دارموهنوزیه همسفرکه همون روزمصاحبه داشته باشه پیدانکردم
ازنظرروحی روانی موثره

برای دو دقیقه هم وقت نداری ؟
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: roeentan ، گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، Niushagh ، shani89 ، negar_karimi6 ، Hedieh20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان