کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان
یه موردی برای من پیش اومده ، میخواستم راهنماییم کنین، لطفاً :

این صفحه امروز یعنی 31 ماه می آپدیت شده و وقت مصاحبه ها تا تاریخ 31 جولای را اعلام کردن . ولی شماره کیس نامبر من تو این لیست نیست . من چه باید بکنم ؟
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mehdi110 ، گل نهال ، ikamaly ، roeentan ، shani89 ، farshadsh
(2013-05-31 ساعت 13:08)payam62 نوشته:  سلام دوستان

این صفحه امروز یعنی 31 ماه می آپدیت شده و وقت مصاحبه ها تا تاریخ 31 جولای را اعلام کردن . ولی شماره کیس نامبر من تو این لیست نیست . من چه باید بکنم ؟
پیام جان
به نظر من نامه دوم شما اعتبار بیشتری داره تا این صفحه از سایت سفارت که کلی هست. بازم برای این که دلت آروم بگیره یک ایمیل به سفارت بزن و شرح ماوقع رو بگو ولی نگران نباش.
زنگ بزن سفارت آنکارا ، بپرس دیگه به نظرمTongue
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، mehdi110 ، roeentan ، payam62 ، shani89 ، farshadsh

خوب پیام جان این که معلومه هنوز سری شما رو وارد لیست نکردن هنوز، اصلا هیچ شماره ای از آخرین سری کارنتیا نیست که! اون چندتایی رو هم که واسه جولای وقت دادن اونایی هستن که احتمالا خودشون وقت مصاحبه رو انداختن عقب، واسه شماها دوباره آپدیت میکنن، نگران نباش به نظرم
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، Szsanazsz ، Saeedv13 ، roeentan ، payam62 ، amir82 ، farshadsh ، soruosh ، آلیس-1980

عجله نكن داداش.
از نظر من نه زنگ بزن، نه ايميل، هنوز ماله شماها رو توي جدول نياوردن ...
در ضمن اعتبار نامه دوم از سايت بيشتره ؛)

(2013-05-31 ساعت 00:24)n51 نوشته:  انتظار برای نامه دوم منو کشت ؟ آخه من که خیلی وقت کارنت شدم مدارکم که رسیده پس چرا نمیاد؟

مداركتون رو دير فرستادين ...
بايد صبر كنين تا برنامه مصاحبه سري بعدي كارنتي ها اعلام بشه، اگر توي اونا نبود يه ايميل به KCC بزنين ...
حدودا ٢ تا ٣ هفته ديگه صبر كنين ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Szsanazsz ، mehdi110 ، گل نهال ، amir82 ، amiz.abdollah ، roeentan ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20
(2013-05-31 ساعت 13:16)Saeedv13 نوشته:  پیام جان
به نظر من نامه دوم شما اعتبار بیشتری داره تا این صفحه از سایت سفارت که کلی هست. بازم برای این که دلت آروم بگیره یک ایمیل به سفارت بزن و شرح ماوقع رو بگو ولی نگران نباش.
(2013-05-31 ساعت 13:20)sadeghi897 نوشته:  زنگ بزن سفارت آنکارا ، بپرس دیگه به نظرمTongue
(2013-05-31 ساعت 13:24)mehdi110 نوشته:  خوب پیام جان این که معلومه هنوز سری شما رو وارد لیست نکردن هنوز، اصلا هیچ شماره ای از آخرین سری کارنتیا نیست که! اون چندتایی رو هم که واسه جولای وقت دادن اونایی هستن که احتمالا خودشون وقت مصاحبه رو انداختن عقب، واسه شماها دوباره آپدیت میکنن، نگران نباش به نظرم
(2013-05-31 ساعت 13:33)jazirehh نوشته:  عجله نكن داداش.

با تشکر از نظرات شما عزیزان .
پس از مطالعه ی نظرات شما و نگاه مجدد به جدول اعلام شده در سایت سفارت ، متوجه شدم که برای ماه جولای فقط 7 مورد اعلام شده در حالیکه برای ژوئن ( ماه پیش رو ) 104 شماره اعلام شده که یه کم عجیب غریب به نظر میاد !
من تا آپدیت بعدی این سایت صبر میکنم ، اگه بازم خبری نشد دست به کار میشم . ضمناً نامه دوم هم هست به قول شما .
از دوستان آنکارایی که در ماه جولای مصاحبه دارن ، کیسشون تو این 7 شماره ی اعلام شده هست آیا ؟

جناب مهدی 110 ، با تشکر مجدد از شما ، جوابی که دادین ، به واقعیت خیلی خیلی نزدیکه . چون تو این 7 شماره اعلام شده ، کیس 3 رقمی هم هست ! و بیشترین شماره 8000 هست ! . قریب به یقین فرمایش شما درست بوده و هنوز لیست ما ها رو تو سایت نزدن
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، amir82 ، farshadsh ، jazirehh ، Saeedv13 ، Hedieh20 ، soruosh ، ali.agha
(2013-05-31 ساعت 13:33)jazirehh نوشته:  

عجله نكن داداش.

(2013-05-31 ساعت 00:24)n51 نوشته:  انتظار برای نامه دوم منو کشت ؟ آخه من که خیلی وقت کارنت شدم مدارکم که رسیده پس چرا نمیاد؟

بايد صبر كنين تا برنامه مصاحبه سري بعدي كارنتي ها اعلام بشه، اگر توي اونا نبود يه ايميل به KCC بزنين ...

ایمیل زدم در جواب همون جواب روتین را برام دادن که بولتن را برای کارنت شدن نگاه کن ، دوباره ایمیل زدم و اعلام کردم که ماه مارس کارنت شدم و منتظر اعلام زمان مصاحبه شما هستم .و انها هنوز جوابم را ندادند آخه من تازه دیروز ایمیل زدم .
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، shani89 ، farshadsh

دوست عزیز من و شما هم دردیم بیا با هم انتظار بکشیم که تنها نباشیم.Wink
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: گل نهال ، Farshid22 ، payam62 ، farshadsh ، negar_karimi6 ، jazirehh ، Betti
(2013-05-31 ساعت 15:14)n51 نوشته:  

عجله نكن داداش.

ایمیل زدم در جواب همون جواب روتین را برام دادن که بولتن را برای کارنت شدن نگاه کن ، دوباره ایمیل زدم و اعلام کردم که ماه مارس کارنت شدم و منتظر اعلام زمان مصاحبه شما هستم .و انها هنوز جوابم را ندادند آخه من تازه دیروز ایمیل زدم .

n51عزیز: شما فرمها رو با ایمیل فرستادید؟ من نمی دونم اگر با ایمیل هم بفرستیم باید بپرسیم که پرونده کارنت شده یا نه ؟ همین جا از همه دوستان و بزرگواران تقاضای راهنمایی دارم . چون ایمیل رو که ارسال می کنی و بازش می کنن یه تمپلیت می فرسته( اتومات) که ممنون از درخواست شما و..... ایمیل شما باید شامل اسم و شماره کیسو ........... باشه . اساتید لطفا راهنمایی کنن.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، soruosh ، afshinghwink
(2013-05-31 ساعت 09:23)negar_karimi6 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 01:01)lonelyman نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 21:47)hosa نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 21:45)negar_karimi6 نوشته:  یادتون باشه همه مدارک که ترجمه شدند اصلشون هم ببرید
پس یعنی این مدارک کامل هست فردا پست بکنم برای سفارت و در زمان مصاحبه هم اصل و ترجمه هاشون رو دوباره میبریم. خیلی ممنون از راهنماییتون.مرسی.

دوستان گلم لطفاً و خواهشاً امضاتون رو كامل كنيد. سپاس Cool

به حساب واردنبودنمون بزاریدکه امضانداریم و دوم اینکه فرصتووقت ندارم برم یادبگیرموانضابزارم انشالاااااااااااااااا مصاحبه برم دلم خوش باشه کلی وقت میزارم اونم نه برای امضا بلکه سفرنامه ای که موقع خواندن دوست دارید ورق بزنیدبریدصفحه بعدببینیداخرش چی میشه
به هرحال ببخشیدکه فرصت یادگیری برای امضاروندارم مهم اینه که هفته سوم جون مصاحبه دارموهنوزیه همسفرکه همون روزمصاحبه داشته باشه پیدانکردم
ازنظرروحی روانی موثره

دوست عزيز نكران نباش اونجا كه رفتي تو هتل حتما پيدا ميكني.اكه خيلي برات مهمه برو به هتلهاييك ايرانيها زياد ميرن.ضمنا مصاحبه خيلي آسونتر از اونيه كه فكر كني ريلكس باش و تجربيات دوستان رو براي كامل بودن مدارك دنبال كن.به اميد ويزاي يكضرب.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، negar_karimi6 ، tajhizgaran ، afshinghwink
(2013-05-31 ساعت 16:50)shani89 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 15:14)n51 نوشته:  

عجله نكن داداش.

n51عزیز: شما فرمها رو با ایمیل فرستادید؟ من نمی دونم اگر با ایمیل هم بفرستیم باید بپرسیم که پرونده کارنت شده یا نه ؟ همین جا از همه دوستان و بزرگواران تقاضای راهنمایی دارم . چون ایمیل رو که ارسال می کنی و بازش می کنن یه تمپلیت می فرسته( اتومات) که ممنون از درخواست شما و..... ایمیل شما باید شامل اسم و شماره کیسو ........... باشه . اساتید لطفا راهنمایی کنن.

نه دوست عزیز من مدارکم را با dhl فرستادم و بعدش ایمیل زدم برای تایید دریافت . بله ایمیل ما باید در ابتداش کیس نامبر و نام و ... مشخصات برابر نامه قبولیمون باشه
تشکر کنندگان: گل نهال ، negar_karimi6 ، farshadsh ، tajhizgaran ، afshinghwink ، shani89
دوستان.
علاوه بر آخرین مدرک تحصیلی (ارشد) دیپلم هم باید ارایه بشه؟
ترجمه سندازدواج برای نفر دوم باید اصل باشه یا کپی کافیه؟
2013AS00091XX - کنسولگری: آنکارا.. تغییر به ایروان - 3 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 24 جولای با ایمیل
کارنتی: 10 می
مصاحبه: اول جولای
کلیر: 17 سپتامبر.. ولی.. ویزا تمام شد!
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، afshinghwink ، shani89
(2013-05-31 ساعت 16:28)shani89 نوشته:  

دوست عزیز من و شما هم دردیم بیا با هم انتظار بکشیم که تنها نباشیم.Wink

منم همدردما
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، گل نهال ، afshinghwink ، shani89

پیام جان 
من هم هفته دوم جولای هستم ولی اسم من توی این اپدیت نیست
و تو سایت ceac هم نیست من نگران نیستم ولی نگرانی تو منو هم تو فکر برده
بهرحال امیدوارم موفق باشی
ما رو هم بی خبر نذار
پایدار باشید
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، گل نهال ، afshinghwink
(2013-06-01 ساعت 10:52)soroshnia نوشته:  

پیام جان 
من هم هفته دوم جولای هستم ولی اسم من توی این اپدیت نیست
و تو سایت ceac هم نیست من نگران نیستم ولی نگرانی تو منو هم تو فکر برده
بهرحال امیدوارم موفق باشی
ما رو هم بی خبر نذار
پایدار باشید

سلام دوست عزیز . نگرانی رفع شد . به قول یکی از دوستان، هنوز لیست ما رو تو سایت نزدن. همش 7 تا کیس اعلام شده و اونا هم با توجه به شمارشون، تاخیری ها هستن. مدتی باید صبر کنیم.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: farshadsh ، soroshnia ، tajhizgaran ، itsmasoud ، گل نهال ، afshinghwink ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان