کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
با سلام و احترام
بچه ها لطفا اگه ممکنه فرم اول اولیه ثبت نام رو برای من بذارین . خیلی بهش نیاز دارم. لطفا
تشکر کنندگان:
سلام عزیزان ،
موقع پست کردن مدارک ، نامه بانک (تمکن مالی ) باید همراه اونها پست بشه یا با خودمان روز مصاحبه ببریم ؟
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: shani89
سخت تر از انتظار چه كاري؟ Sad

اين شعر هم تقديم شما همسفران تا قدري از اين فضاي انتظار در بياييم

شنیدستم که شهبازی کهنسال ....کبوتر بچه ای را کرد دنبال

زبیم جان به هر سو بود پران .....زچنگ باز شاید در برد جان

زجان خود کشید او آنزمان دست ....درختی در نظر بگرفت و بنشست

نگه کرد آن نگون اقبال بر زیر.....که صیادی کمان بر کف به زه تیر

که صیادی نموده قصد جانش ....کمان بگرفته و کرده نشانش

به زیر پای صیاد و به سر باز ....نه بنشستن صلاح است و نه پرواز

به کلی رشته امید بگسست ....در آن دم دل به امید خدا بست

چو امیدش به حق بود آن کبوتر.....نجات از مرگ دادش حی داور

بزد ماری به شست پای صیاد.....قضا بر باز خورد آن تیر و افتاد

به خاک افتاده هم صیاد و هم باز.....کبوتر شاد و خندان کرد پرواز
تشکر کنندگان: Betti ، ma300me ، farshadsh ، KIMIA2005 ، ikamaly
(2013-06-02 ساعت 15:36)soruosh نوشته:  سلام عزیزان ،
موقع پست کردن مدارک ، نامه بانک (تمکن مالی ) باید همراه اونها پست بشه یا با خودمان روز مصاحبه ببریم ؟

سلام دوست عزیز
کلیه مدارک مالی باید 15 روز قبل مصاحبه به دستشون برسه. ولی اگه تا اون موقع نتونستین پست کنید می تونید روز مصاحبه با خودتون ببرید.
2013AS000079XX / سه نفر/ مصاحبه اواخر جون/ آنکارا/ برگه صورتی/مقصد کالیفرنیا/ کلیر16 آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، sadeghi897 ، soruosh ، lonelyman ، KIMIA2005 ، shani89
سلام
آخرین اعلام
ما هفته دوم جون مصاحبه داریم ، اگه کسی برای رفتن به ابوظبی میخواد همراه ما که تا حالا 4 نفریم باشه. لطفا پیام خصوصی بده و روزشو بگه تا اگه مشترک بود ، هماهنگ بشیم.
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
(2013-06-02 ساعت 09:13)Rira2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز, به نظر شما ممکنه که از یک خانواده یک نفر کلیر بشه ولی یکی دیگه کلیر شدنش تا 29 سپتامبرطول بکشه و آخرش نتونه ویزا بگیره؟ اونوقت یعنی یکی باید بره و یکی بمونه؟SadSad

دوستان عزيز اصلاً جاي نگراني نيست، همه ما كلير ميشيم و ميريم اونور آب و غير از اين نخواهد بود پس لطفاً و خواهشاً غير از اين فكر نكنيدTongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، Rira2013 ، farshadsh ، mani.iht ، KIMIA2005 ، ali.agha ، shani89 ، naarestan
سلام دوستان
یه سوال داشتم
در نامه دوم من آدرسی که از من نوشته شده به جای ایران نوشته شده کانادا بعد ادامه آدرس تهران.....
با توجه به اینکه در فرم هایی که پر کردیم و فرستادیم همون ایران نوشتیم
البته موقع ثبت نام اولیه آدرس برادرم رو در کانادا نوشته بودم برای اینکه اگه نامه نگاری بود اونجا نامه به دستشون برسه.بعد از قبولی به کی سی سی ایمیل زدم و آدرس درست رو در ایران براشون نوشتم.
حالا سوال من اینه که مشکلی پیش نمیاد؟
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
(2013-06-02 ساعت 12:55)hosa نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 02:33)hosa نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 15:46)soruosh نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 14:35)payam62 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 13:16)Saeedv13 نوشته:  پیام جان
به نظر من نامه دوم شما اعتبار بیشتری داره تا این صفحه از سایت سفارت که کلی هست. بازم برای این که دلت آروم بگیره یک ایمیل به سفارت بزن و شرح ماوقع رو بگو ولی نگران نباش.
(2013-05-31 ساعت 13:20)sadeghi897 نوشته:  زنگ بزن سفارت آنکارا ، بپرس دیگه به نظرمTongue
(2013-05-31 ساعت 13:24)mehdi110 نوشته:  خوب پیام جان این که معلومه هنوز سری شما رو وارد لیست نکردن هنوز، اصلا هیچ شماره ای از آخرین سری کارنتیا نیست که! اون چندتایی رو هم که واسه جولای وقت دادن اونایی هستن که احتمالا خودشون وقت مصاحبه رو انداختن عقب، واسه شماها دوباره آپدیت میکنن، نگران نباش به نظرم
(2013-05-31 ساعت 13:33)jazirehh نوشته:  عجله نكن داداش.
از نظر من نه زنگ بزن، نه ايميل، هنوز ماله شماها رو توي جدول نياوردن ...
در ضمن اعتبار نامه دوم از سايت بيشتره ؛)

با تشکر از نظرات شما عزیزان .
پس از مطالعه ی نظرات شما و نگاه مجدد به جدول اعلام شده در سایت سفارت ، متوجه شدم که برای ماه جولای فقط 7 مورد اعلام شده در حالیکه برای ژوئن ( ماه پیش رو ) 104 شماره اعلام شده که یه کم عجیب غریب به نظر میاد !
من تا آپدیت بعدی این سایت صبر میکنم ، اگه بازم خبری نشد دست به کار میشم . ضمناً نامه دوم هم هست به قول شما .
از دوستان آنکارایی که در ماه جولای مصاحبه دارن ، کیسشون تو این 7 شماره ی اعلام شده هست آیا ؟

جناب مهدی 110 ، با تشکر مجدد از شما ، جوابی که دادین ، به واقعیت خیلی خیلی نزدیکه . چون تو این 7 شماره اعلام شده ، کیس 3 رقمی هم هست ! و بیشترین شماره 8000 هست ! . قریب به یقین فرمایش شما درست بوده و هنوز لیست ما ها رو تو سایت نزدن

پیام جان،اگه خبری شد به ما هم خبر بده . دستت درد نکنه هرچند هرچی دکتر( عمو سعید) بگه درسته.

سلام ببخشید من یه سوال دارم! نامه دوم اومده و اونجا ساعت و تاریخ مصاحبه مشخص شده . مدارک رو هم فرستادم برای سفارت. الان دیگه چه کاری باید انجام داد؟ بجز آزمایشات پزشکی. جریان این شماره های اعلام شده که راجع بهش صحبت می کنید چی هست؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
کسی نیست که جوابی بده لطفا؟؟؟؟؟

جریان 7 شماره چیه بچه ها ؟ کجا اومده آدرس بگذارید لطفا.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 16:04)so_ar نوشته:  
(2013-06-04 ساعت 10:45)so_ar نوشته:  سلام
دوستان دو سوال داشتم لطفا:
1)فرم Contact Information Sheet فقط برای کسانی هست که در آنکارا مصاحبه دارن یا برای ابوظبی و ایروان هم هست ؟ ما ابوظبی مصاحبه داریم ، ولی جزو مدارک مورد نیاز که آقای بیات تهیه کردند ، نبود.
2) یک فرم برای یک خانواده کافیست یا به تعداد افراد خانواده باید پر کرد؟ ممنون

نیست یاری کننده ای ؟Sad نکنه همه مسافرتن ؟ یعنی تواین چند روز کسی به سوالا جواب نمیده ؟Wink

براي ابوظبي و ايروان نبايد اون فرم رو پر كنيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: so_ar ، lilac ، farshadsh ، shiraz mamali ، n51 ، lonelyman ، jazirehh ، shani89 ، afshinghwink ، rezagh
سلام ، نامه زیر برای یکی از دوستان که درخواست ویزای دانشجویی داده و وقت گرفته بود از سفارت آنکارا به ایشان زده شد.آیا ممکن است شامل ما هم بشه ؟

We are writing you to alert you to the potential for Consular closings in Turkey, as we know this is a popular destination for Iranian Students and Scholars to make their U.S. visa appointments.

The U.S. Embassy in Ankara has issued a warning connected with the recent reports of clashes between police and protestors currently taking place in Turkey. This message was largely directed at U.S. Citizens traveling in Turkey, however it did also indicate that if the security situation warrants the Consulates will temporarily suspend visa appointments.

The situation is very fluid right now, but if you have not yet made a visa appointment in Turkey you may wish to consider an alternate location. If you already have a visa appointment scheduled in the coming weeks please regularly check the Embassy or Consulate Website where your appointment will be, especially the morning of your appointment to find out if Visa Appointments have been suspended for the day. You may also try calling. This may require some flexibility in your travel itinerary to Turkey if there are last-minute closings requiring a rescheduling of your visa appointment.

Below is the link to the announcement today out of the U.S. Embassy in Ankara. The best way to keep informed about consular services is to bookmark the consulate's website where your appointment is scheduled or to call the Consulate directly. This information also appears below. Please let us know if you have any questions.
http://turkey.usembassy.gov/em_060313.html
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، n51 ، گل نهال ، farshadsh ، amir82 ، afshinghwink
(2013-06-05 ساعت 17:15)گل نهال نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 16:04)so_ar نوشته:  
(2013-06-04 ساعت 10:45)so_ar نوشته:  سلام
دوستان دو سوال داشتم لطفا:
1)فرم Contact Information Sheet فقط برای کسانی هست که در آنکارا مصاحبه دارن یا برای ابوظبی و ایروان هم هست ؟ ما ابوظبی مصاحبه داریم ، ولی جزو مدارک مورد نیاز که آقای بیات تهیه کردند ، نبود.
2) یک فرم برای یک خانواده کافیست یا به تعداد افراد خانواده باید پر کرد؟ ممنون

نیست یاری کننده ای ؟Sad نکنه همه مسافرتن ؟ یعنی تواین چند روز کسی به سوالا جواب نمیده ؟Wink

براي ابوظبي و ايروان نبايد اون فرم رو پر كنيد
دوست عزیز از ما اصلا نخواستند این فرم را. حتی عکسی که برای آزمایشگاه خواسته بودند نخواستن.زیاد نگران این چیزها نباشید کلا یه کم بی برنامه هستند.

سلااااااام به همگی ما مصاحبه مون انجام شد البته از صبح ساعت ۸ اونجا بودیم و تا حدود ۱ طول کشید و ما جزء آخرین نفرها بودیم عوضش .......... ویزای یکضرب گرفتیم. امیدوارم برای بقیه هم همینطور بشه. بعدا سفرنامه ام را می نویسم. فعلا باید کمی صبر کنم تا مهر ویزا تو پاسمون بخوره. اصلا نگران نباشید باور کنید رمزش در اینه که اعتماد داشته باشید به خودتون و به خیر هستی. و بدونین که آمریکا باید لایق داشتن شما در کشورش باشه وگرنه ما هیچی کم از بقیه نداریم. زنده باشید و ممنونم از همه عزیزانم که این مدت با صبر و حوصله به همه سوال های من جواب دادن.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
امیدوارم که این انتظار تبدیل به انتظار در منتظر سرا نشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، mlo ، lonelyman ، گل نهال ، soruosh ، shani89 ، afshinghwink ، Betti
(2013-06-06 ساعت 23:00)پدی نوشته:  امیدوارم که این انتظار تبدیل به انتظار در منتظر سرا نشه

نگران نباشید دوست عزیز. تا چند روز دیگه وارد مرحله حساس دیگه ای میشید!
تشکر کنندگان: jazirehh ، گل نهال ، shani89 ، afshinghwink ، farshadsh ، naarestan ، پدی ، Aida.s ، Betti ، negar_karimi6
(2013-06-06 ساعت 10:43)soruosh نوشته:  سلام ، نامه زیر برای یکی از دوستان که درخواست ویزای دانشجویی داده و وقت گرفته بود از سفارت آنکارا به ایشان زده شد.آیا ممکن است شامل ما هم بشه ؟

We are writing you to alert you to the potential for Consular closings in Turkey, as we know this is a popular destination for Iranian Students and Scholars to make their U.S. visa appointments.

The U.S. Embassy in Ankara has issued a warning connected with the recent reports of clashes between police and protestors currently taking place in Turkey. This message was largely directed at U.S. Citizens traveling in Turkey, however it did also indicate that if the security situation warrants the Consulates will temporarily suspend visa appointments.

The situation is very fluid right now, but if you have not yet made a visa appointment in Turkey you may wish to consider an alternate location. If you already have a visa appointment scheduled in the coming weeks please regularly check the Embassy or Consulate Website where your appointment will be, especially the morning of your appointment to find out if Visa Appointments have been suspended for the day. You may also try calling. This may require some flexibility in your travel itinerary to Turkey if there are last-minute closings requiring a rescheduling of your visa appointment.

Below is the link to the announcement today out of the U.S. Embassy in Ankara. The best way to keep informed about consular services is to bookmark the consulate's website where your appointment is scheduled or to call the Consulate directly. This information also appears below. Please let us know if you have any questions.
http://turkey.usembassy.gov/em_060313.html

با توجه به اینکه سفارت آنکارا قبلا به شما وقت داده بوده و الان امکان کنسل کردن وقت مصاحبه ها به خاطر شلوغی های اخیر وجود داره، به نظر من ، برنامه وقت سفارتتون رو از آنکارا داشته باشین، اما برای سفارت ابوظبی هم به ایمیل برنین و ازشون درخواست کنین که باتوجه به شلوغی های اخیر ، سفارت آنکارا وقتهای مصاحبه رو معلق کرده، و اگر امکان داره به شما وقت مصاحبه بدن ...
موفق باشین Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، rezagh ، soruosh ، shani89 ، farshadsh ، Betti ، negar_karimi6
بچه ها نگران این شلوغی ها تو آنکارا هستم چیکار کنیم، امیدوارم همه چی بخوبی برای همون حل بشه.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: afshinghwink ، گل نهال ، farshadsh ، negar_karimi6 ، Aida.s ، jazirehh ، manila

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان