کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام:لطفا در مورد واکسیناسیون اطلاعات بدهید.متشکرم.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، afshinghwink
تور دبی هتل 4 ستاره 4شب را گرفتم 1320000.اکه غیر تور میگرفتم 1500000در می اومد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، negar_karimi6 ، itsmasoud ، farshadsh ، گل نهال ، jazirehh ، afshinghwink
سلام دوستان
مصاحبه من در ارمنستانه. آيا 70 ميليون گواهي سپرده به نام برنده اصلي براي هر دو نفر كفايت ميكنه يا حتما بايد يه گوهاي هم براي همسرم بگيرم؟
كيس نامبر 91XX , مصاحبه 1 July ايروان , كلير بعد از 39 روز Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، jazirehh ، afshinghwink
(2013-06-01 ساعت 10:52)soroshnia نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 13:08)payam62 نوشته:  سلام دوستان
یه موردی برای من پیش اومده ، میخواستم راهنماییم کنین، لطفاً :

این صفحه امروز یعنی 31 ماه می آپدیت شده و وقت مصاحبه ها تا تاریخ 31 جولای را اعلام کردن . ولی شماره کیس نامبر من تو این لیست نیست . من چه باید بکنم ؟
پیام جان 
من هم هفته دوم جولای هستم ولی اسم من توی این اپدیت نیست
و تو سایت ceac هم نیست من نگران نیستم ولی نگرانی تو منو هم تو فکر برده
بهرحال امیدوارم موفق باشی
ما رو هم بی خبر نذار
پایدار باشید

من هم هفته اول july وقت دارم ولی اسم من هم نیست ؟!!Sad
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، afshinghwink ، payam62 ، soroshnia
(2013-05-31 ساعت 14:35)payam62 نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 13:16)Saeedv13 نوشته:  پیام جان
به نظر من نامه دوم شما اعتبار بیشتری داره تا این صفحه از سایت سفارت که کلی هست. بازم برای این که دلت آروم بگیره یک ایمیل به سفارت بزن و شرح ماوقع رو بگو ولی نگران نباش.
(2013-05-31 ساعت 13:20)sadeghi897 نوشته:  زنگ بزن سفارت آنکارا ، بپرس دیگه به نظرمTongue
(2013-05-31 ساعت 13:24)mehdi110 نوشته:  خوب پیام جان این که معلومه هنوز سری شما رو وارد لیست نکردن هنوز، اصلا هیچ شماره ای از آخرین سری کارنتیا نیست که! اون چندتایی رو هم که واسه جولای وقت دادن اونایی هستن که احتمالا خودشون وقت مصاحبه رو انداختن عقب، واسه شماها دوباره آپدیت میکنن، نگران نباش به نظرم
(2013-05-31 ساعت 13:33)jazirehh نوشته:  عجله نكن داداش.
از نظر من نه زنگ بزن، نه ايميل، هنوز ماله شماها رو توي جدول نياوردن ...
در ضمن اعتبار نامه دوم از سايت بيشتره ؛)

با تشکر از نظرات شما عزیزان .
پس از مطالعه ی نظرات شما و نگاه مجدد به جدول اعلام شده در سایت سفارت ، متوجه شدم که برای ماه جولای فقط 7 مورد اعلام شده در حالیکه برای ژوئن ( ماه پیش رو ) 104 شماره اعلام شده که یه کم عجیب غریب به نظر میاد !
من تا آپدیت بعدی این سایت صبر میکنم ، اگه بازم خبری نشد دست به کار میشم . ضمناً نامه دوم هم هست به قول شما .
از دوستان آنکارایی که در ماه جولای مصاحبه دارن ، کیسشون تو این 7 شماره ی اعلام شده هست آیا ؟

جناب مهدی 110 ، با تشکر مجدد از شما ، جوابی که دادین ، به واقعیت خیلی خیلی نزدیکه . چون تو این 7 شماره اعلام شده ، کیس 3 رقمی هم هست ! و بیشترین شماره 8000 هست ! . قریب به یقین فرمایش شما درست بوده و هنوز لیست ما ها رو تو سایت نزدن

پیام جان،اگه خبری شد به ما هم خبر بده . دستت درد نکنه هرچند هرچی دکتر( عمو سعید) بگه درسته.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، afshinghwink ، payam62 ، soroshnia
بچه هاي كه ارمنستان رفتيد مصاحبه، بنظرتون براي تمكن مالي، بايد ٢تا بگيريم به اسم هركدوممون يا يكي كافيه؟؟؟ براي دو نفر حداقل چقدر بايد باشه؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، jazirehh ، HAMID1371 ، afshinghwink ، payam62
سلام
ببخشید یه سوال داشتم . من آخر june تو آنکارا مصاحبه دارم . سند خونه رو که به نام خودم هست رو ترجمه کردم ولی پولم واسه گواهی سپرده بانک نزدیکای مصاحبه آماده میشه ! ایراد نداره ترجمه سند رو الان با مدارک دیگم بفرستم و گواهی سپرده بانک رو روز مصاحبه باخودم دستی ببرم ؟؟ گیر نمیدن ؟
ممنون اگه میشه راهنمایی کنید .

تشکر کنندگان: afshinghwink ، payam62
(2013-06-01 ساعت 15:46)soruosh نوشته:  
به نظر من نامه دوم شما اعتبار بیشتری داره تا این صفحه از سایت سفارت که کلی هست. بازم برای این که دلت آروم بگیره یک ایمیل به سفارت بزن و شرح ماوقع رو بگو ولی نگران نباش.
(2013-05-31 ساعت 13:20)sadeghi897 نوشته:  زنگ بزن سفارت آنکارا ، بپرس دیگه به نظرمTongue
(2013-05-31 ساعت 13:24)mehdi110 نوشته:  خوب پیام جان این که معلومه هنوز سری شما رو وارد لیست نکردن هنوز، اصلا هیچ شماره ای از آخرین سری کارنتیا نیست که! اون چندتایی رو هم که واسه جولای وقت دادن اونایی هستن که احتمالا خودشون وقت مصاحبه رو انداختن عقب، واسه شماها دوباره آپدیت میکنن، نگران نباش به نظرم

پس از مطالعه ی نظرات شما و نگاه مجدد به جدول اعلام شده در سایت سفارت ، متوجه شدم که برای ماه جولای فقط 7 مورد اعلام شده در حالیکه برای ژوئن ( ماه پیش رو ) 104 شماره اعلام شده که یه کم عجیب غریب به نظر میاد !
من تا آپدیت بعدی این سایت صبر میکنم ، اگه بازم خبری نشد دست به کار میشم . ضمناً نامه دوم هم هست به قول شما .
از دوستان آنکارایی که در ماه جولای مصاحبه دارن ، کیسشون تو این 7 شماره ی اعلام شده هست آیا ؟

جناب مهدی 110 ، با تشکر مجدد از شما ، جوابی که دادین ، به واقعیت خیلی خیلی نزدیکه . چون تو این 7 شماره اعلام شده ، کیس 3 رقمی هم هست ! و بیشترین شماره 8000 هست ! . قریب به یقین فرمایش شما درست بوده و هنوز لیست ما ها رو تو سایت نزدن

پیام جان،اگه خبری شد به ما هم خبر بده . دستت درد نکنه هرچند هرچی دکتر( عمو سعید) بگه درسته.

سلام ببخشید من یه سوال دارم! نامه دوم اومده و اونجا ساعت و تاریخ مصاحبه مشخص شده . مدارک رو هم فرستادم برای سفارت. الان دیگه چه کاری باید انجام داد؟ بجز آزمایشات پزشکی. جریان این شماره های اعلام شده که راجع بهش صحبت می کنید چی هست؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
تشکر کنندگان: afshinghwink ، tajhizgaran
سلام دوستان عزیز, به نظر شما ممکنه که از یک خانواده یک نفر کلیر بشه ولی یکی دیگه کلیر شدنش تا 29 سپتامبرطول بکشه و آخرش نتونه ویزا بگیره؟ اونوقت یعنی یکی باید بره و یکی بمونه؟SadSad

CaseNumber: 2013AS00007XXX
رویت قبولی: 3 May
ارسال مدارک: 25 May
زمان مصاحبه: نیمه ی اول jun
سفارت: آنکارا
نتیجه: PINK
مقصد: TX, USA

پرواز را بخاطر بسپار

تشکر کنندگان: roeentan ، afshinghwink
(2013-06-02 ساعت 09:13)Rira2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز, به نظر شما ممکنه که از یک خانواده یک نفر کلیر بشه ولی یکی دیگه کلیر شدنش تا 29 سپتامبرطول بکشه و آخرش نتونه ویزا بگیره؟ اونوقت یعنی یکی باید بره و یکی بمونه؟SadSad
پیشنهاد میکنم از الان به این چیزا فکر نکنید.شاید بشه ولی اینکه ذیگه کارش نشه خیلی نادره.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: afshinghwink ، roeentan ، گل نهال ، farshadsh ، Rira2013 ، lonelyman
(2013-06-02 ساعت 09:13)Rira2013 نوشته:  سلام دوستان عزیز, به نظر شما ممکنه که از یک خانواده یک نفر کلیر بشه ولی یکی دیگه کلیر شدنش تا 29 سپتامبرطول بکشه و آخرش نتونه ویزا بگیره؟ اونوقت یعنی یکی باید بره و یکی بمونه؟SadSad
بله ممکنه.
همین اتفاق برای یکی از کیسهای 2012 افتاد و یه زوج بودن که زن ویزا گرفت ولی شوهرش کلیر نشد. برنامشون این بود که خانمه بره آمریکا و از طریق ویزای ازدواج برای شوهرش اقدام کنه. تا جایی که یادمه وارد خاک آمریکا هم شده بود.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: afshinghwink ، گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh ، Saeedv13 ، Rira2013 ، shani89 ، negar_karimi6
(2013-06-01 ساعت 16:48)Artin_xx نوشته:  سلام
ببخشید یه سوال داشتم . من آخر june تو آنکارا مصاحبه دارم . سند خونه رو که به نام خودم هست رو ترجمه کردم ولی پولم واسه گواهی سپرده بانک نزدیکای مصاحبه آماده میشه ! ایراد نداره ترجمه سند رو الان با مدارک دیگم بفرستم و گواهی سپرده بانک رو روز مصاحبه باخودم دستی ببرم ؟؟ گیر نمیدن ؟

آقا کسی نیست راهنمایی کنه لطفا" ؟

تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 10:25)Artin_xx نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 16:48)Artin_xx نوشته:  سلام

آقا کسی نیست راهنمایی کنه لطفا" ؟

نه هیچ مشکلی نیست. تمام مدارکی که ناقص هستند را موقع مصاحبه میتوانید تحویل دهید. اصلا نگران نباشید
شماره کیس: 2013AS3XXX ، رویت قبولی:1 ، می کنسولگری:آنکارا ،تعداد کیس: 3 نفر، ارسال فرم:بار اول May ،بار دوم Sep ، تاریخ مصاحبه 7ّ Feb , ,کلیرنس 28 june وتاریخ ورود july 2013 ساکن پلینو - تگزاس
تشکر کنندگان: گل نهال ، Artin_xx ، farshadsh ، soruosh ، lonelyman ، shani89
(2013-06-02 ساعت 02:33)hosa نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 15:46)soruosh نوشته:  

سلام ببخشید من یه سوال دارم! نامه دوم اومده و اونجا ساعت و تاریخ مصاحبه مشخص شده . مدارک رو هم فرستادم برای سفارت. الان دیگه چه کاری باید انجام داد؟ بجز آزمایشات پزشکی. جریان این شماره های اعلام شده که راجع بهش صحبت می کنید چی هست؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
کسی نیست که جوابی بده لطفا؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 08:17)Betti نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 16:28)shani89 نوشته:  [quote='n51' pid='349617' dateline='1369943690']
انتظار برای نامه دوم منو کشت ؟ آخه من که خیلی وقت کارنت شدم مدارکم که رسیده پس چرا نمیاد؟

دوست عزیز من و شما هم دردیم بیا با هم انتظار بکشیم که تنها نباشیم.Wink

منم همدردما
[/qu

برای کارنتی های جدید و ما بازماندگان تاریخ ، آیا شرایط کلیرنس تخفیفی داره یا نه ؟ مثلا منکه کارمندم اگه کلیرنس چند ماه بهم بخوره و 30 سپتامبر برا خودش بیاد و بره چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: shani89 ، Betti

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان