کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-06-15 ساعت 11:45)marsha نوشته:  از الان میتونیم دکتر رزرو کنیم و تو csc ثبت نام کنیم یا زوده؟

csc می تونید ثبت نام کنید اما دکتر هر تاریخی که قصد وقت گرفتن دارید درست یک ماه زود تر فایل اون روز باز می شود. مثلا 1 اگوست اگر می خواهی بری معاینه باید 1 جولای ساعت حدود 2.30 به وقت ایران اقدام کنی.
همه دوستان انشالا موفق باشن
کیس نامبر:**89 تعداد:1نفر مصاحبه: ترکیه/هفته سوم جولای
تشکر کنندگان: marsha ، payam62 ، tajhizgaran ، amiz.abdollah ، Hedieh20 ، farshadsh ، amir82 ، n51
(2013-06-15 ساعت 12:47)ali.agha نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 11:45)marsha نوشته:  از الان میتونیم دکتر رزرو کنیم و تو csc ثبت نام کنیم یا زوده؟

csc می تونید ثبت نام کنید اما دکتر هر تاریخی که قصد وقت گرفتن دارید درست یک ماه زود تر فایل اون روز باز می شود. مثلا 1 اگوست اگر می خواهی بری معاینه باید 1 جولای ساعت حدود 2.30 به وقت ایران اقدام کنی.

روز مصاحبم افتاده 5شنبه حالا با توجه به اینکه یه نی نی دارم چند شنبه وقت دکتر بگیرم؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، amiz.abdollah ، گل نهال ، farshadsh ، amir82 ، n51
هوررررراااااااااااااا.... هفته اخرررر اگوست Smile.... ابوظبیCoolCool... ولی ای کاش همون انکارا بوددددTongue.... بازم شکررررBig Grin
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، amiz.abdollah ، payam62 ، elmira_fa ، Hedieh20 ، farshadsh ، Saeedv13 ، amir82 ، DIVE ، n51 ، mamalino10
(2013-06-15 ساعت 12:49)marsha نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 12:47)ali.agha نوشته:  

روز مصاحبم افتاده 5شنبه حالا با توجه به اینکه یه نی نی دارم چند شنبه وقت دکتر بگیرم؟
دوستاني كه بچه دارن سه يا چهار روز فبل از مصاحبه
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، amiz.abdollah ، payam62 ، farshadsh ، amir82 ، ali.agha
(2013-06-15 ساعت 11:34)marsha نوشته:  مال منم اومــــــــــــــــــــــــد ولی از همتون دیرتره!!!!
هفته چهارم آگوست آنکارا
نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود؟؟؟؟؟

مال ماها که انقدر دیره ممکنه ویزا یک ضرب بدن؟

ماهم هفته اخر اگوست ابوظبی هستیمWink... تبریککککک
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تا این ساعت:

هفته اول آگست:

ایروان::: ، chosey , sayeh20 , betti ,elmira_fa ,amiz.abdollah....

ابوظبی:::spd-r ، nima-92
----------------------------------------------------------------------------
هفته سوم آگست:

آنکارا::: n51, mamalino10,....

ابوظبی::: mahsa3017،.......
---------------------------------------------------------------------------
هفته چهارم آگست:

آنکارا ::: ،marsha ، ....

ابوظبی::: fereshtehind
اقا ما افتادیم یکشنبه که!!! Sad ... حالا باید چیکار کنیمممم؟؟؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، tajhizgaran ، farshadsh ، amir82
سلام دوستان

ما پس فردا به امید خدا مصاحبه داریم.الان به آقای علی‌ تماس گرفتم برای ۲ نفر نفری ۱۰۰ درهم رفت و برگشت به ابو ذبی‌ قیمت داد البته ۲ تا مسافر هم داره.

خواستم ببینم این آقای علی‌ اوکی هست؟سر وقت میاد؟کسی هست که باهاش رفته باشه؟چون ما اکثرا خانم ملیکا رو شنیدیم تو این سایت و روز مدیکال هم دیدیم ایشون رو اما به توصیه دوستان با علی‌ آقا تماس گرفتم.

ممنون میشم سریع راهنماییم کنین.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، n51
(2013-06-15 ساعت 13:46)fereshtehind نوشته:  اقا ما افتادیم یکشنبه که!!! Sad ... حالا باید چیکار کنیمممم؟؟؟

ابوظبی یکشنبه‌ها تعطیل نیست. تعطیلات کشور مسلمان جمعه است.

هــــــــــــــــــــــــــــــــوــــــــــــــــــــــــــــــــرــــــــــــــــــــــــــــــــا
دلم نیومد اینجا برای هدیهٔ عزیز هورا نکشم.
به همه‌تون تبریک میگم و آرزو میکنم تک تک تون ویزا رو با دستاتون لمس کنید.
(2013-06-15 ساعت 12:49)marsha نوشته:  روز مصاحبم افتاده 5شنبه حالا با توجه به اینکه یه نی نی دارم چند شنبه وقت دکتر بگیرم؟
(2013-06-15 ساعت 13:21)shaso نوشته:  دوستاني كه بچه دارن سه يا چهار روز فبل از مصاحبه
البته به شرطی که نی نی تون بین 2 تا 15 سال داشته باشه.
(2013-06-15 ساعت 01:48)usa lover نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 01:41)sayeh20 نوشته:  سلااااااااااااااااااااام بچه ها، منتظر شدم با اومدن نامه اولم بیام اولین پستم و تو این تاپیک بذارم.
امروز 25 خرداد 92، ساعت 1:15 شب نامه بنده آمده و ایمیل هم آمده.
هفته اول AUGUST
YEREVAN

رضاق خیلی ممنونم ازت از خواب بیدارم کردی و این خبر و به من دادی.
وای خیلی تبریک میگم
من کلی داشتم با خودم فکر میکردم زنگ بزنم نزنم قطعا الان خوابی چه کنم؟؟؟
که این رضا نزاشت این سعادت نصیب من بشه
رضا تو باید الان اصطلاحات انگلیست رو حفظ کنی آخه به این کارا چیکار داری؟؟؟؟Big Grin

دوستان به همتون تبریک می گم... واقعا برای همتون خوشحالم...Big Grin

$هدیه جان بهت خیلی تبریک می گم ... Wink و ببخشید که بی خوابت کردم و دیگه نتونستی بخوابی WinkBig GrinBig Grin

$میس مارپل : وای شرمنده خانم
ولی دست خودم نبود تا فهمیدم نامه ها داره میاد ناخداگاه رفتم سمت گوشی موبایل Big GrinBig Grin
اصطلاحات انگلیسی رو خوب اومدید ... Big GrinBig Grin
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
(2013-06-15 ساعت 13:46)fereshtehind نوشته:  اقا ما افتادیم یکشنبه که!!! Sad ... حالا باید چیکار کنیمممم؟؟؟
اینجا رو بخونید
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: amir82 ، farshadsh ، fereshtehind ، amiz.abdollah ، n51 ، lilac ، Hedieh20 ، tajhizgaran
سلام
چگونه میشه چک کرد که مدارک مان آنکار رسیده و روز مصاحبه برامون مشکلی پیش نیاید؟
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: farshadsh ، n51 ، tajhizgaran
(2013-06-15 ساعت 19:40)shiraz2013 نوشته:  سلام
چگونه میشه چک کرد که مدارک مان آنکار رسیده و روز مصاحبه برامون مشکلی پیش نیاید؟
شما از طریق سیستم tracking اون پستی که استفاده کردین میتونین از رسیدن بسته مدارکتون به سفارت مطمئن بشین.

یه روش دیگه، چک کردن سایت CEAC به آدرس زیره:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
اگر تاریخ آپدیت شدن پروندتون تغییر کرده و چند روزی بعد از تاریخ ارسال مدارک توسط شماست، این به معنی دریافت مدارک توسط سفارته.

و در آخر اگر باز هم شک داشتین، میتونین از سفارت بخواین براتون دریافت مدارک رو تایید کنه، از طریق فرم زیر: (که در صورت جواب گرفتن به دو روش بالا واقعا نیازی به این کار نیست)
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
سلام
خانومه من برنده اصلی است و بعد از قبولی ما ازدواج کردیم و دوباره فرمارو با هم پر کردیم و تمام مدارک را با سند ازدواج دوباره ارسال کردیم ولی الان که نامه دوم ما امده اسمی از من نیست (در نامه تاریخ مصاحبه) و فقط اسم همسرم هست . باید چی کار کنم یک ماه دیگه مصاحبه داریم ؟
2013AS9XXX دو نفر ( ازدواج بعد از کارنتی)
کارنتی:June 2013 , ABU DHABI
مصاحبه: آخر 30 JULYCool
هزینه مدیکال 850 درهم 2نفر
برگه سفید:rolleyes کلیر بعد 22 روز - تحویل ویزا :29 AGU
( مقصد : آغوش پدر و مادر در مریلند) [/size]
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، farshadsh ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان