کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
با تشکر از شما
منظورم رسیدن مدارک و پرونده مان از kcc به ترکیه است.

(2013-06-15 ساعت 21:21)amir82 نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 19:40)shiraz2013 نوشته:  سلام
چگونه میشه چک کرد که مدارک مان آنکار رسیده و روز مصاحبه برامون مشکلی پیش نیاید؟
شما از طریق سیستم tracking اون پستی که استفاده کردین میتونین از رسیدن بسته مدارکتون به سفارت مطمئن بشین.

یه روش دیگه، چک کردن سایت CEAC به آدرس زیره:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
اگر تاریخ آپدیت شدن پروندتون تغییر کرده و چند روزی بعد از تاریخ ارسال مدارک توسط شماست، این به معنی دریافت مدارک توسط سفارته.

و در آخر اگر باز هم شک داشتین، میتونین از سفارت بخواین براتون دریافت مدارک رو تایید کنه، از طریق فرم زیر: (که در صورت جواب گرفتن به دو روش بالا واقعا نیازی به این کار نیست)
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، soruosh ، payam62 ، shani89 ، farshadsh
سلام نامه دوم من اومد . که توی این نامه اسم من و دخترم را به ترتیب اسم، فامیلی و برای همسرم فامیلی ، اسم نوشته شده است. مشکل کار کجاست ؟ میتونم موقع مصاحبه حلش کنم ؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Betti ، shani89 ، amir82 ، farshadsh ، Hedieh20
با سلام، از دوستانی که جزو کارنتیهای سری آخر هستند کسی‌ بوده که کیسش در سایت سیس شناسایی بشه؟ https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh
(2013-06-17 ساعت 08:54)ramin_red نوشته:  با سلام، از دوستانی که جزو کارنتیهای سری آخر هستند کسی‌ بوده که کیسش در سایت سیس شناسایی بشه؟ https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==

حدود 50 روز قبل از مصاحبه شناسایی میشه
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، ramin_red ، farshadsh ، ali.agha ، elmira_fa
کسی‌ هفتهٔ آخر اگوست ابو ظبی نبودد؟؟
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، shani89 ، farshadsh ، Hedieh20
مصاحبه من هفته اول آگوست در ابوظبی هست
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: shani89 ، farshadsh ، nimo80 ، Hedieh20
(1970-01-01 ساعت 04:32)n51
1441991' نوشته:  
سلام نامه دوم من اومد . که توی این نامه اسم من و دخترم را به ترتیب اسم، فامیلی و برای همسرم فامیلی ، اسم نوشته شده است. مشکل کار کجاست ؟ میتونم موقع مصاحبه حلش کنم ؟
دوست عزيز اگر مابينش كاما باشه مشكلي نيست در غير اين صورت احتمالا جاي اسم و فاميلي رو اشتباه نوشتيد
بريد و فرم هاتون رو چك كنيد اگر اشتباه از شما بود فر م ها رو اصلاح كنيد و موقع ارسال مدارك اونها رو هم ارسال كنيد.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: shani89 ، farshadsh ، n51
(2013-06-17 ساعت 08:36)n51 نوشته:  سلام نامه دوم من اومد . که توی این نامه اسم من و دخترم را به ترتیب اسم، فامیلی و برای همسرم فامیلی ، اسم نوشته شده است. مشکل کار کجاست ؟ میتونم موقع مصاحبه حلش کنم ؟

احتمالاً موقع ثبت نام اوليه فاميل و اسم همسرتونو جابجا نوشتيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: shani89 ، farshadsh ، n51 ، payam62 ، Hedieh20
بچه ها چه خبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ؟؟؟
اینجا چرا سوت و کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوره ؟؟
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: گل نهال ، amiz.abdollah ، shani89 ، farshadsh ، nimo80 ، tajhizgaran ، elmira_fa ، payam62 ، n51 ، Hedieh20
(2013-06-17 ساعت 15:08)Chosey نوشته:  بچه ها چه خبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ؟؟؟

من همش دارم کلیرنس 2010 و 2012 می خونم محاسبه می کنم با چه احتمالی ویزا می گیرمBig Grin
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: shani89 ، farshadsh ، گل نهال ، amiz.abdollah ، nimo80 ، Chosey ، tajhizgaran ، elmira_fa
دوست عزیز دوستان از جمله خودم با اومدن نامه دوم سرشون بشدت شلوغ شده و پیگیر کار هاشون هستند.
و فکر کنم به همین خاطر کمتر سر میزنن اینجا. انشا الله به مرور که کار ها رو غلطک افتاد شلوغ اش می کنیم.
(2013-06-17 ساعت 15:08)Chosey نوشته:  بچه ها چه خبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ؟؟؟
تشکر کنندگان: shani89 ، farshadsh ، گل نهال ، nimo80 ، tajhizgaran ، elmira_fa ، shaso
(2013-06-17 ساعت 15:48)amiz.abdollah نوشته:  دوست عزیز دوستان از جمله خودم با اومدن نامه دوم سرشون بشدت شلوغ شده و پیگیر کار هاشون هستند.
و فکر کنم به همین خاطر کمتر سر میزنن اینجا. انشا الله به مرور که کار ها رو غلطک افتاد شلوغ اش می کنیم.

شما مگه دارید چیکا می کنید؟ من هیچکاری ندارم انجام بدم؟ نکنه من بعضی کارارو نمی دونم؟
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، shani89 ، farshadsh ، tajhizgaran ، Chosey ، elmira_fa
(2013-06-17 ساعت 14:57)گل نهال نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 08:36)n51 نوشته:  سلام نامه دوم من اومد . که توی این نامه اسم من و دخترم را به ترتیب اسم، فامیلی و برای همسرم فامیلی ، اسم نوشته شده است. مشکل کار کجاست ؟ میتونم موقع مصاحبه حلش کنم ؟

Case Number: 2013AS000080XX
Principal Applicant Name: NAME, LAST NAME
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
If any documents are listed below as incomplete, please present the completed
documents at the time of interview.
Applicant Name: LAST NAME NAME
Beneficiaries: LAST NAME NAME

برای بنده به این صورت اومده اساتید نظر بدن لطفا، بنده جزء افرادی بودم که موقع ثبت نام اولیه اسم و فامیل رو جابجا نوشته بودم ولی توی فرمها کاملا اصلاح کردم. محبت کنن کسانی که مشکلی نداشتن در این مورد ترتیب اسم و فامیلشون رو برامون بنویسن.
سپاسگزار
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: farshadsh ، n51 ، گل نهال ، tajhizgaran ، manila
(2013-06-17 ساعت 15:52)Betti نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 15:48)amiz.abdollah نوشته:  دوست عزیز دوستان از جمله خودم با اومدن نامه دوم سرشون بشدت شلوغ شده و پیگیر کار هاشون هستند.

شما مگه دارید چیکا می کنید؟ من هیچکاری ندارم انجام بدم؟ نکنه من بعضی کارارو نمی دونم؟

داریم غصه می‌خوریم، والّا... چی‌ می‌شه، کی‌ می‌شه، یه ضرب بشه ، کلیرنس چی‌ می‌شه.. اووفففففRolleyes
کیس نامبر :2013AS000100xx • ارسال مدارک : oct • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری:ابوظبی • تاریخ مصاحبه : هفته اخر aug Shy • مقصد: ؟ Cool
تشکر کنندگان: n51 ، گل نهال ، nimo80 ، tajhizgaran ، Chosey ، elmira_fa
(2013-06-17 ساعت 16:46)shani89 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 14:57)گل نهال نوشته:  

Principal Applicant Name: NAME, LAST NAME
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
If any documents are listed below as incomplete, please present the completed
documents at the time of interview.
Applicant Name: LAST NAME NAME
Beneficiaries: LAST NAME NAME

برای بنده به این صورت اومده اساتید نظر بدن لطفا، بنده جزء افرادی بودم که موقع ثبت نام اولیه اسم و فامیل رو جابجا نوشته بودم ولی توی فرمها کاملا اصلاح کردم. محبت کنن کسانی که مشکلی نداشتن در این مورد ترتیب اسم و فامیلشون رو برامون بنویسن.
سپاسگزار

البته با اجازه اساتید ،مال شما ظاهرا مشکلی نداره و درسته
تشکر کنندگان: tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان