کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-06-17 ساعت 08:36)n51 نوشته:  سلام نامه دوم من اومد . که توی این نامه اسم من و دخترم را به ترتیب اسم، فامیلی و برای همسرم فامیلی ، اسم نوشته شده است. مشکل کار کجاست ؟ میتونم موقع مصاحبه حلش کنم ؟

نگران نباشید, اگر دوست دارید به سفارت محل مصاحبه ای میل بزنید و بگید و پرینت نامه ارسالی را همراه داشته باشید.
مشکلی نیست.خیالتان راحت باشد ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
قطعا" موقع مصاحبه قابل حله . فقط یادتان باشد هر چی میخواهید بگید که نیاز به تصصیح دارد قبل از قسم خوردن بگید.
تشکر کنندگان: farshadsh ، nimo80 ، n51 ، proje
(2013-06-17 ساعت 16:46)shani89 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 14:57)گل نهال نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 08:36)n51 نوشته:  سلام نامه دوم من اومد . که توی این نامه اسم من و دخترم را به ترتیب اسم، فامیلی و برای همسرم فامیلی ، اسم نوشته شده است. مشکل کار کجاست ؟ میتونم موقع مصاحبه حلش کنم ؟

احتمالاً موقع ثبت نام اوليه فاميل و اسم همسرتونو جابجا نوشتيد

Case Number: 2013AS000080XX
Principal Applicant Name: NAME, LAST NAME
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
If any documents are listed below as incomplete, please present the completed
documents at the time of interview.
Applicant Name: LAST NAME NAME
Beneficiaries: LAST NAME NAME

برای بنده به این صورت اومده اساتید نظر بدن لطفا، بنده جزء افرادی بودم که موقع ثبت نام اولیه اسم و فامیل رو جابجا نوشته بودم ولی توی فرمها کاملا اصلاح کردم. محبت کنن کسانی که مشکلی نداشتن در این مورد ترتیب اسم و فامیلشون رو برامون بنویسن.
سپاسگزار

نامه دوم بر اساس ثبت نام اوليه است
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، n51
سلام به دوستان گلم Smile

میبینم که همه با انرژی مثبت زیاد مشغول تدارکات سفر جهت مصاحبه هستین Wink

من هم دارم مدارکم رو پست میکنم و از بچه هایی که اواخر هفته اول جولای آنکارا هستن پیغام بدن که اونجا بتونیم همدیگه رو ساپورت کنیم..بالاخره مملکت غریبه هستش و الانم که شلوغ پلوغ شده Smile
اما چند تا سوال:
1) من وقتی این سایت CEAC رو چک میکنم پیغام میده که کیس نامبر صحیح نیست! ( https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx ) ...مگر نه اینکه مدارک ما باید از KCC به آنکارا رفته باشه؟
2)بعد از پست کردن مدارک به آنکارا (15 روز قبل از مصاحبه) چطوری میشه مطمئن شد که مدارک رو گرفتن و تحت پروسه هست؟ باید ایمیل بزنیم یا طور دیگه ای میشه چک کرد؟

ممنون از راهنمایی دوستان گرامی وبه امید موفقیت همه ما با ویزای یکضرب Big Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، negar_karimi6 ، n51 ، proje ، Hedieh20 ، 5ina
(2013-06-17 ساعت 20:06)fereshtehind نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 15:52)Betti نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 15:48)amiz.abdollah نوشته:  دوست عزیز دوستان از جمله خودم با اومدن نامه دوم سرشون بشدت شلوغ شده و پیگیر کار هاشون هستند.
و فکر کنم به همین خاطر کمتر سر میزنن اینجا. انشا الله به مرور که کار ها رو غلطک افتاد شلوغ اش می کنیم.
(2013-06-17 ساعت 15:08)Chosey نوشته:  بچه ها چه خبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ؟؟؟
اینجا چرا سوت و کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوره ؟؟

شما مگه دارید چیکا می کنید؟ من هیچکاری ندارم انجام بدم؟ نکنه من بعضی کارارو نمی دونم؟

داریم غصه می‌خوریم، والّا... چی‌ می‌شه، کی‌ می‌شه، یه ضرب بشه ، کلیرنس چی‌ می‌شه.. اووفففففRolleyes

هیچ چیز خاصی قرار نیست بشه ، انقده پروسه اش راحته که من الان بازم دلم می خواد چند بار دیگه برم برای مصاحبه Big Grin
اصلا اگه بدونین همون مدارکی رو که ازتون خواستن رو فراهم کردین و روراست و صادق باشین با آفیسرتون هیچ مشکلی پیش نمیاد ... اون برگه صورتی معروف هم چیز خیلی وحشتناکی نیست Wink اگر آنکارا باشه مصاحبتون که من تجربه دارم و به جرأت می گم اصلا نگرانی نداره Smile
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، n51 ، rose_2000 ، proje ، Hedieh20 ، 5ina
(2013-06-17 ساعت 15:52)Betti نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 15:48)amiz.abdollah نوشته:  دوست عزیز دوستان از جمله خودم با اومدن نامه دوم سرشون بشدت شلوغ شده و پیگیر کار هاشون هستند.
و فکر کنم به همین خاطر کمتر سر میزنن اینجا. انشا الله به مرور که کار ها رو غلطک افتاد شلوغ اش می کنیم.
(2013-06-17 ساعت 15:08)Chosey نوشته:  بچه ها چه خبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ؟؟؟
اینجا چرا سوت و کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوره ؟؟

شما مگه دارید چیکا می کنید؟ من هیچکاری ندارم انجام بدم؟ نکنه من بعضی کارارو نمی دونم؟
منم کار خاصی ندارم
تنها کار گرفتن وقت از دکتر کریستین بود که اونم امروز زنگ زدم انجام دادم
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، Betti ، mani.iht ، farshadsh ، tajhizgaran ، elmira_fa ، n51 ، Hedieh20
سلام منو رو از دوبی‌ پذیرا باشید

ما امروز از سفارت ابوظبی ویزا مونو یک ضرب گرفتیم

وقتی‌ برگشتیم ایران سفر ناممونو به تفصیل مینوسیم

هورا نمکشم به عشق بچه‌های که هنوز کلیر نشدن و هورای آخرو وقتی‌ که همهٔ همقطاران از این ایستگاه آخر هم به سلامت رد شدند می‌کشم.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
(2013-06-18 ساعت 00:38)mani.iht نوشته:  سلام منو رو از دوبی‌ پذیرا باشید

ما امروز از سفارت ابوظبی ویزا مونو یک ضرب گرفتیم

وقتی‌ برگشتیم ایران سفر ناممونو به تفصیل مینوسیم

هورا نمکشم به عشق بچه‌های که هنوز کلیر نشدن و هورای آخرو وقتی‌ که همهٔ همقطاران از این ایستگاه آخر هم به سلامت رد شدند می‌کشم.

مبارک باشه امیدوارم که همه کارهاتون به خوبی انجام بشه، ما هم اگوست ابوظبی مصاحبه داریم میخواستم بپرسم که شما دفتر cscرو کجا زدین؟ همون یدونه که ماله دبی هست رو باید انتخاب کنیم اگه خواستیم دبی بمونیم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: manila ، mani.iht ، farshadsh ، tajhizgaran ، fereshtehind ، proje

برای بنده به این صورت اومده اساتید نظر بدن لطفا، بنده جزء افرادی بودم که موقع ثبت نام اولیه اسم و فامیل رو جابجا نوشته بودم ولی توی فرمها کاملا اصلاح کردم. محبت کنن کسانی که مشکلی نداشتن در این مورد ترتیب اسم و فامیلشون رو برامون بنویسن.
سپاسگزار
دوست عزیز نامه دوم ما هر دو نفرمون به این شکل بود؛فامیلی ، اسم . تو فرم های اولیه هم درست نوشته بودیم و مشکلی هم نداشتیم.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، proje
(2013-06-17 ساعت 10:59)payam62 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 08:54)ramin_red نوشته:  با سلام، از دوستانی که جزو کارنتیهای سری آخر هستند کسی‌ بوده که کیسش در سایت سیس شناسایی بشه؟ https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==

حدود 50 روز قبل از مصاحبه شناسایی میشه

بچه ها قضیه این سایت سیس چیه؟ منم که ابوظبیم باید ثبت نام کنم؟
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، proje
(2013-06-18 ساعت 01:01)mahsa3017 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 08:54)ramin_red نوشته:  با سلام، از دوستانی که جزو کارنتیهای سری آخر هستند کسی‌ بوده که کیسش در سایت سیس شناسایی بشه؟ https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==

این سایت برای بعد از مصاحبه شما هست.اگه کسی کلیرنس بخوره باید از وضعیت کیسش اینجا مطلع بشه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، negar_karimi6 ، proje ، mehrdad pharm
دوستانی که سری اخر کارنت شدین چه کارهایی باید انجام بدیم؟ من وقت دکترم از بیمارستان nmcابوظبی واسه دو روز قبل از مصاحبه گرفتم ، تو سایت scsهم اسم نوشتم .مدارکمم امادست. بجز تدارکات سفر چه کارهای دیگری باید انجام بدیم؟

دوستانی که سری اخر کارنت شدین چه کارهایی باید انجام بدیم؟ من وقت دکترم از بیمارستان nmcابوظبی واسه دو روز قبل از مصاحبه گرفتم ، تو سایت scsهم اسم نوشتم .مدارکمم امادست. بجز تدارکات سفر چه کارهای دیگری باید انجام بدیم؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، proje
(2013-06-17 ساعت 21:19)n51 نوشته:  

سپاسگزار

البته با اجازه اساتید ،مال شما ظاهرا مشکلی نداره و درسته

کاملا درسته

(2013-06-18 ساعت 01:09)mahsa3017 نوشته:  دوستانی که سری اخر کارنت شدین چه کارهایی باید انجام بدیم؟ من وقت دکترم از بیمارستان nmcابوظبی واسه دو روز قبل از مصاحبه گرفتم ، تو سایت scsهم اسم نوشتم .مدارکمم امادست. بجز تدارکات سفر چه کارهای دیگری باید انجام بدیم؟

فک کنم آماده ای کاملSmile
شماره کیس: 2013AS9xxx
تاریخ رویت: 2May 2013
ارسال مدارک: 8May 2013
افراد کیس: 2 نفر
تاریخ مصاحبه: هفته اول آگوست
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، proje
(2013-06-18 ساعت 01:05)nina22 نوشته:  

این سایت برای بعد از مصاحبه شما هست.اگه کسی کلیرنس بخوره باید از وضعیت کیسش اینجا مطلع بشه.
البته این سایت سیس باید حتما قبل از مصاحبه کیس شما رو شناسایی کنه که این نشوندهنده این هست که مدارکتون رسیده به سفارت مربوطه و کیس شما آماده مصاحبه هست. البته دوستانی که در ارمنستان مصاحبه دارن نمی‌تونند از این سایت استفاده کنند.
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran
سلام
دوستان من واسه تمکن مالی حساب بلند مدت باز کردم حساب ریالی
حالا می خواد بانک به من تمکن مالی بده ، باید به ریال بنویسه یا دلار؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، proje
(2013-06-18 ساعت 09:00)mona_gh نوشته:  سلام
دوستان من واسه تمکن مالی حساب بلند مدت باز کردم حساب ریالی
حالا می خواد بانک به من تمکن مالی بده ، باید به ریال بنویسه یا دلار؟

خودشون میدوونند . به ریال مینویسه . ولی بانک های ایران با قیمت ارز دولتی دلارش رو هم مصاحبه میکنند و مینویسند که آفیسر از این حرف ها رزنگ تره و خودشون معادل آزادش رو ارز یابی میکنند

(2013-06-18 ساعت 08:28)ramin_red نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 01:05)nina22 نوشته:  

البته این سایت سیس باید حتما قبل از مصاحبه کیس شما رو شناسایی کنه که این نشوندهنده این هست که مدارکتون رسیده به سفارت مربوطه و کیس شما آماده مصاحبه هست. البته دوستانی که در ارمنستان مصاحبه دارن نمی‌تونند از این سایت استفاده کنند.

سایت سیس ثبت نام نداره . هر وقت قبل مصاحبه ات شد توی سایت بری کیس نامبرتو بدون صفرهاش بزنی میاد
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، ramin_red ، tajhizgaran ، negar_karimi6 ، proje

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان