کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-18 ساعت 17:47)sweety.alireza نوشته:  رييس انجمن شركت‌هاي هواپيمايي:
قطع ارز دولتي ايرلاين‌ها ما را شوكه كرد/ اجازه افزايش 100درصدي بليت را بدهند

با کمال تاسف

(2012-09-18 ساعت 17:47)sweety.alireza نوشته:  رييس انجمن شركت‌هاي هواپيمايي:
قطع ارز دولتي ايرلاين‌ها ما را شوكه كرد/ اجازه افزايش 100درصدي بليت را بدهند

با کمال تاسف
دوستان نازنین با درود ، نمیخواستم ناراحتتون کنم ولی باید با واقعیت روبرو شد
http://isna.ir/fa/news/91062816904/%D9%8...8%B1%D8%AF
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، roeentan ، rezagh
سلام

من با کیس نامبر حدود ۱۷۰۰ که مدارکم هم ۱۰ می به کنتاکی رسیده الان زنگ زدم به کنتاکی و خانمی گفت تا ۲ هفته دیگر براتون میل میاد و اوأیل نوامبر تاریخ مصاحبه است.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
خطاب به بچه هایی که عجله دارن واسه اومدن نامه دوم:
طبق اون چیزی که تو امضا بچه های سالهای قبل دیدم خیلی ها نامه دومشون 10 روز قبل از مصاحبه اومده...
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ali234 ، r_ent ، mooj ، صوفیا صوری ، lilistar ، nagoo ، mgolchin13
امروز چهارشنبه 29 شهریور 1391 مصادف با 19 سپتامبر 2012 ساعت 00:00 بامداد
دوستان یادتون نره
از روزی که خدا یکبار دیگه نگاهی از سر لطف به ما کرد (اعلام نتایج لاتاری) 141 روز می گذره

37 روز پیش اولین دوره کارنتی ها اعلام شد (تا شماره پروندۀ 1900) که حداقل 12 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 49 روز فاصله می افته
7 روز پیش دومین دوره کارنتی ها اعلام شد (تا شماره پروندۀ 2350) که حداقل 43 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 50 روز فاصله می افته
احتمالاً 26 روز دیگه سومین دوره کارنتی ها اعلام میشه(حدس میزنم تا 3500) که حداقل 73 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 47 روز فاصله می افته
احتمالاً 57 روز دیگه چهارمین دوره کارنتی ها اعلام میشه(حدس میزنم تا 5000) که حداقل 104 روز دیگه مصاحبه دارند پس حداقل 47 روز فاصله می افته

بقیه آمارها متعاقباً به سمع و نظر شما منتظران می رسد
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-09-18 ساعت 15:10)bayat_r نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 14:15)afs نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 13:43)ehsan99 نوشته:  چرا دروغ بگم.من عجله دارم.بد هم عجله دارمBig Grin. وقت سفارتم هم معلوم بشه زنگ ميزنم سفارت ميگم آقا من دانشجوئم، بابام کارمنده.بدبختم .مفلسم،غريبم...اين وقت ما رو جون ننت جلو بندازBig Grin
چرا دلیل اصلیش رو نمی گی؟ اگه بگی مصاحبه که هیچی ویزار رو هم جلوجلو برات آماده می کنند، زیرش هم می نویسند خوشبخت بشید! Wink
احسان جان
شما می تونید از الان به بعد حرفی نزنید اما هرچی بگید تو دادگاه علیه ات استفاده میشه. در ضمن راستش رو بگو تا ما هم در مجازاتت تخفیف بدیم وگرنه حبس ابد در زادگاه حداقل حُکمته......

بیات جان به این جمله در قانون میگن Miranda Rights و کاملش به صورت زیر هست:

You have the right to remain silent. Anything you say can and will be used against you in a court of law. You have the right to an attorney. If you cannot afford an attorney, one will be provided for you. Do you understand the rights I have just read to you? With these rights in mind, do you wish to speak to me?

به این معنی که شما حق دارید سکوت کنید ولی اگه چیزی بگید می تونه علیهتون در دادگاه استفاده بشه. شما حق دارید وکیل بگیرید و اگر استتعاعت مالی این کار رو ندارید براتون یه وکیل تامین خواهد شد. آیا از حقوقتون که براتون گفتم مطلع شدید؟ با این حال آیا باز هم مایلید صحبتی کنید؟

جالبه Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، bayat_r ، lilistar
سلام
من کیس نامبرم 9000 هست تو رو خدا یکی بگه احتمال اینکه ویزا بهم نرسه چقدره؟؟ ممکنه اصلا مصاحبه هم نرم آخه تا حالا فقط تا 2300 رو اعلام کردن
واقعا نگرانم کمکم کنید لطفا
تشکر کنندگان:
(2012-09-19 ساعت 00:46)سینا موزیک نوشته:  سلام
من کیس نامبرم 9000 هست تو رو خدا یکی بگه احتمال اینکه ویزا بهم نرسه چقدره؟؟ ممکنه اصلا مصاحبه هم نرم آخه تا حالا فقط تا 2300 رو اعلام کردن

هیچی معلوم نیست.
فقط اینو بدون که تا حالا پیش نیومده کسی نره مصاحبه یا ویزا کم بیاد.
پیش اومده که تا روز آخر جواب کلیر بعضیها نیومده و کیس لاتاری رو از دست دادند. ولی این که ویزاها پر بشه، تا حالا نشنیدم سابقه داشته باشه.
(2012-09-18 ساعت 15:10)bayat_r نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 14:15)afs نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 13:43)ehsan99 نوشته:  چرا دروغ بگم.من عجله دارم.بد هم عجله دارمBig Grin. وقت سفارتم هم معلوم بشه زنگ ميزنم سفارت ميگم آقا من دانشجوئم، بابام کارمنده.بدبختم .مفلسم،غريبم...اين وقت ما رو جون ننت جلو بندازBig Grin
چرا دلیل اصلیش رو نمی گی؟ اگه بگی مصاحبه که هیچی ویزار رو هم جلوجلو برات آماده می کنند، زیرش هم می نویسند خوشبخت بشید! Wink
احسان جان
شما می تونید از الان به بعد حرفی نزنید اما هرچی بگید تو دادگاه علیه ات استفاده میشه. در ضمن راستش رو بگو تا ما هم در مجازاتت تخفیف بدیم وگرنه حبس ابد در زادگاه حداقل حُکمته......

بيات جان من همونموقع که اينجا عضو شدم همه اعترافام رو کردم.ديگه مهره سوختم .دير رسيدیBig Grin
الانم دارم دوره تبعيدم در جزيره دزدان دريايی رو ميگزرونمBig Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bayat_r ، lilistar ، sayeh_m ، ASALI ، Ali DV-2013 ، achi686
Exclamation 
(2012-09-18 ساعت 22:17)NarcisJ نوشته:  خطاب به بچه هایی که عجله دارن واسه اومدن نامه دوم:
طبق اون چیزی که تو امضا بچه های سالهای قبل دیدم خیلی ها نامه دومشون 10 روز قبل از مصاحبه اومده...

یعنی چطور میشه چنین چیزی؟ واقعا ممکنه؟ آخه پس ارسال مدارک 2 هفته قبل از مصاحبه و تهیه نامه تمکن مالی و این چیزا رو چطور باید برنامه ریزی کرد؟؟ بقیه دوستان هم اینو تایید میکنن؟؟؟Sad
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-18 ساعت 22:17)NarcisJ نوشته:  خطاب به بچه هایی که عجله دارن واسه اومدن نامه دوم:

ببخشید
تصور من اینه که دو هفته قبل از مصاحبه باید مدارک رو ارسال کنید
چطور ممکنه 10 روز قبل از مصاحبه تازه نامه دوم بیاد!!!
چون 10<14 !!! Big Grin
اما بی شوخی اگر همچین امضایی هست لطفا کپی کنید ببینیمش.
تشکر کنندگان: صوفیا صوری
دوستام گلم

با شنیدن خبر گرون شدن آتی بلیط هواپیما به واسطه برداشتن ارز دولتی ، من امروز رفتم و بلیط به مقصد تورنتو با ترکیش گرفتم.که خدا رو شکر هنوز با ارز دولتی حساب کردن. ( چرا تورنتو : چون برای اینکه ویزای مهاجرتیمون نپره اول 1 ماه میریم تورنتو بعد میریم سانفرانسیکو..)

مطلب بالا رو گفتم تا بهتون بگم من اگر قصد سفر به کانادا رو نداشتم هم همین امروز بلیط امریکا رو می خریدم.چون میشه یک حدسی زد که کار ما از نظر گرفتن ویزا و کلیر شدن چقدر طول میکشه و یا حتی از رو سنوات قبلی مستند تر پیش یینی کرد و بعد دیرترین بلیط رو رزور کرد....
مثلا من حساب کرده بودم که تو مهر مصاحبه و حدودا 2 ماه در نهایت و بدترین شکل برای کلیرشدن و بعدش 1/5 ماه جمع و جو و راست و ریست کردن کارها پس آخر برج 10 بلیط بگیرم...اینطوری با ارز دولتی بلیط گرفتم و هم از حالا برنامه ریزیمو کردم.
اگه کلیر طولانی تر شد که یک بار بلیط رو جابجا می کنم و مبلغ کمی رو به عنوان جابه جایی می دم یا شاید هم نگیرن.
اگه حدای نکرده 1% نشد که میرم کنسل می کنم و مبلغ کمی رو به عنوان کنسلی میدم.
همه اینا رو گفتم که بگم اگه احتمال اینو میدید امریکایی شدید و الان کارنت شدین (که شدید چون لاتاری بردید...مگر موارد خاص)بهتره که همین الان برید بلیط بگیرید چون از نظر ریال و مشخص بودن تقریبی رفتنتون کلی به نفعتون هست

البته این یک پیشنهاد هست و سود و زیانش رو هردوشو شما میدید...ولی به عنوان پیش نهاد جای تامل داره....توجه کنید که این یک پیشنهاد است

در ضمن الان هم برای آنکارا رزرو کردم ....11 مهر به 18 مهر
می خوام اونم بگیرم حالا با 1 با تعویض هم فکر کنم بهتر دربیاد..ولی آنکار ور مطمن نیستم....اینو باید حساب کتاب کردن....البته این فقط برای اولین سری مصاحبه ها می صرفه
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، صوفیا صوری ، peyman1355 ، pooya.n ، Saeedv13 ، achi686
(2012-09-19 ساعت 14:38)aziking نوشته:  ...همه اینا رو گفتم که بگم اگه احتمال اینو میدید آمریکایی شدید و الان کارنت شدین (که شدید چون لاتاری بردید...مگر موارد خاص)بهتره که همین الان برید بلیط بگیرید چون از نظر ریال و مشخص بودن تقریبی رفتنتون کلی به نفعتون هست...
دوست عزيز مگر بدون ويزا هم بليط ميفروشن؟؟؟؟؟
تا جايي كه ما ميدونيم و يه جورايي به كارمون هم ارتباط داره بليط رو بدون ويزا نميفروشن. يا بايد ويزا داشته باشين يا پاسپورت آمريكايي يا گرين كارت
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: lilistar ، shima1364 ، pooya.n ، tatoole ، Saeedv13 ، achi686 ، roeentan
(2012-09-19 ساعت 02:14)Sheriff نوشته:  
(2012-09-19 ساعت 00:46)سینا موزیک نوشته:  سلام

هیچی معلوم نیست.
فقط اینو بدون که تا حالا پیش نیومده کسی نره مصاحبه یا ویزا کم بیاد.
پیش اومده که تا روز آخر جواب کلیر بعضیها نیومده و کیس لاتاری رو از دست دادند. ولی این که ویزاها پر بشه، تا حالا نشنیدم سابقه داشته باشه.

ممنون جناب آقای امیر مهاجر از پاسختون...
اما این طور که من شنیدم حدود سالهای 2000 یا 2002 همچین اتفاقی که عده ای کارنت نشدن افتاده...
و این خیلی نگران کننده است...
اما باید امیدوار بود، من نمیدونم چرا حالا که خدا این شانس را مرحمت کرد با یک شماره مطمئن تر تحویلمون نداد!!!Wink
امیدوارم امسال تعدا دوستانی که الکی و بدون برنامه و شوخی شوخی ثبت نام میکنن خیلی خیلی زیاد بوده باشه!!
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: roeentan
سپتامبر 2013 آخرین زمانی هست که 2013 ایها میتونن ویزا دریافت کنن درسته؟اگه کسی تا اون موقع موفق به دریافت ویزا نشه همه جی پر؟؟؟؟؟
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان:
(2012-09-19 ساعت 16:13)صوفیا صوری نوشته:  سپتامبر 2013 آخرین زمانی هست که 2013 ایها میتونن ویزا دریافت کنن درسته؟اگه کسی تا اون موقع موفق به دریافت ویزا نشه همه جی پر؟؟؟؟؟

بعلههههههههه درستهWink
تشکر کنندگان: pooya.n ، صوفیا صوری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان